offtopic
ildimix 2016 márc. 04. - 18:49:11
(175/2695)
Kerima nagy színész megjátszotta, hogy kiugrik az ablakon. Az ebédre nem kellett volna elmennie a nagyapa és Dilara nem tudom mit terveltek ki. Jansu bátyja inkább otthon maradt volna biztos kórház lesz a vége mert megszúrta a barátja. Várom a hétfõi részt.
Lysa55 2016 márc. 04. - 18:10:37
(174/2695)
igen, arra én is gondoltam, hogy Ozan nem Cihántól van. Majd kiderül
7/10
napraforgó 2016 márc. 04. - 17:15:48 7/10
(173/2695)
Nem hiszem, hogy olyan régi lenne az ismeretségük.

És mit találtam? itt a tartalomismertetõ:http://www.holdpont.hu/category/holdpont/megt%C3%B6rt-sz%C3%ADvek
Mia1234 2016 márc. 04. - 16:54:33
(172/2695)
Nem lehet, hogy Dilara fia nem is Cihantól, hanem Alpartól van?
Gyártom az összeesküvés elméletet a mexikói szappanoperák alapján. :)
7/10
napraforgó 2016 márc. 04. - 16:38:54 7/10
(171/2695)
Sajnos pont azt én sem hallottam, engem is pont akkor zavartak meg.
De korábban arról volt szó, hogy Cihán csak Solmaz miatt vette be Alpart az üzletbe, mert Solmaz a felesége barátnõje. Ha Alpar a testvére lenne, vagyis Cihan sógora, ez jobb indok lehetett volna.
Lysa55 2016 márc. 04. - 15:14:16
(170/2695)
vagy csak azzal etették Cihánt, hogy rokonok
Lysa55 2016 márc. 04. - 15:13:03
(169/2695)
de nem azt mondta neki, hogy nem adhatok 1 puszit a nõvérkémnek,vagy testvéremnek, valami ilyesmi. Persze lehet félreértettem. Tán a korommal már a hallásom nem annyira jó??? Lehet majd megnézem neten és jobban figyelek, ugyis lemaradtam G és Cihán párbeszédérõl, pont telefonon kerestek, 1 csatornás vagyok, mindenre nem tudok figyelni. A mairól teljesen lemaradok, de éjjel megnézem, addigra már fent lesz biztos.
7/10
napraforgó 2016 márc. 04. - 14:59:17 7/10
(168/2695)
Akkor miért akarta megcsókolni? Dilara kitért elõle és ijedten nézegetett körbe, látta-e valaki.
malvinkicska 2016 márc. 04. - 13:06:54
(167/2695)
Köszöntöm a fórum társakat, szeretnék egy pár gondolatot, leírni. Elõször Cihan egy végtelen nyugodt jó lelkû ember, az hogy becézi Cansut igen a lányos apukák nagy része ilyen én is most szembesülök vele mivel a fiamnak két lánya van, az is becézi õket egyik a szeme fénye a másik a királynõje, igaza jelzõk nem változnak naponta de ez sorozat, és azt is hallottam sokat rögtönöznek, nem tanulnak szöveget, és ebbõl is adódhat. Amúgy egy boldogtalan ember, aki mindenáron szeretne új életet, mert Dilara csak az alapítvánnyal van elfoglalva nála a család nem olyan fontos, mint egy igazi anyánál. Gülseren egy magára maradt nõ akit a munkaadói csak azért akarják, hogy vágyaik teljesüljenek, és mindig védekezni akar azért olyan hirtelen, mert már annyit csalódott az emberekben. Aztán ott van az a tûzre való Keriman sógornõ, én sok török sorozatot néztem nézek bizony elég érdekes természeteket látok a nõk részérõl is õ rossz azok közé tartozik, neki csak az anyagiak dominálnak, mivel még eddig nem láttam , hogy gyereke lenne, és az ilyeneknek teljesen más az énképe a családról, csak annyi volt Hazalt lovalja az anyja ellen. Hazal mindig is egy nagyravágyó kis csajszi volt, most meg, megtudta kik a szülei, azt hiszi, az övé a világ de az nem egészen úgy van. Az biztos érdekes a téma, itt lehet mit boncolgatni, mert sokan nézzük és mindenkinek más a véleménye szerintem, és az is közre játszik ki mennyi mindent tapasztalt már az életben, az igazi tanító mester az.
Lysa55 2016 márc. 04. - 12:54:25
(166/2695)
Mintha Alpar azt mondta volna, hogy Dilara a testvére. Vagy nem jól hallottam? Lehet
Lysa55 2016 márc. 04. - 12:50:07
(165/2695)
kedves fórumozók! látom azért mindenkit foglalkoztat ez a sorozat. Hát nem tudom mennyire fordulatos, vagy lassu, de elég sok rész lesz, igy néha sokat boncolgatnak dolgokat, néha átlépnek rajta. Nézõpont kérdése, mi a lassu, mi a gyors, mi a fontos és mi nem annyira.
Igen, én is azt gondolom, néha a karakterek eltulzottak, dehát lehet hogy a forgatókönyvíró igy akarja a figyelmet felhívni a néha szélsõséges viselkedésekre. A gének bizony sokban befolyásolja a viselkedést, ezenkívûl a minta, és itt nem az anyára gondolok, hanem Kerimánra, hisz a látottak alapján azt gondolom, vele volt sokat Hazal. Ezenkívûl kamasz, ez nyilván hozzájárul a viselkedéséhez. Minden kamasz más, az egyik õrjítõ, míg a másik csendesebb.
És valóban, Gülseren néha hirtelen felindulásból cselekszik, ez adódhat abból, hogy annyira retteg a lánya elvesztésétõl. Jónak találnám, hogy mindegyik lány maradna a mostani családban, és természetesen Hazalt segítené az igazi családja. A lányok tölthetnének több idõt a vérszerinti családdal, minden kötelezettségtõl függetlenül. De igaza van annak aki azt írta, Hazalnak nem lenne elég, neki minden kell. De felróható-e neki, ha a mostani helyzete után megcsillanva szeme elõtt a sok pénz elkápráztatja. Mi mit tennénk?
Nekem Dilara nem szimpi, amolyan kirakatnak élõ nõ, neki a legfontosabb a külszin, mit mondanak róla, legyen minden gömbölyû, sima felszin, aztán belül lehetnek hepe-hupák, csak jól takarja a felszin. Nem tudom mit takargat Cihán elõl amit tud róla Alpar. Bennem felvetõdött, Ozan az õ fia, közös gyermek? Jaj nagyon várom a mai részt. Még sok mindent tudnék irni, kavarognak a gondolataim, de nem akarok untatni már senkit az elmélkedéseimmel. További jó TV-st mindenkinek
7/10
napraforgó 2016 márc. 04. - 12:18:34 7/10
(164/2695)
Örülök a válaszodnak, sok mindenben egyet is értek veled.

Szerintem itt minden karakter nagyon árnyalt és talán szánnivaló is.
Cihan nagyon visszafogott, soha nem szerette a feleségét, csak elviselte, helyette a munkájában élte ki magát. Szerintem is túlzás, hogy Cansut állandóan életem szerelmének nevezi - fõleg miután kiderült, hogy nem is az õ lánya (Jajajj - pedofilia).
Dilara - hát õ valahol tudja, érzi, hogy a férje nem szereti, helyette a hülye alapítványba menekül. Kettejük közül õ nyilván gazdag család gyermeke, míg Cihán a maga erejébõl kûzdötte fel magát (hallhattuk, egész gyerekkorában költöztek, menekültek, mert az apja csak adósságokat csinált). Dilara a gyermekeinek anyagilag megad mindent, de az idejébõl nem sokat szán rájuk- ez hiba. De talán õ sem tanulta... Neki elég a társaság elismerése...
Cansu - tökéletességre törekszik, mert az anyja ezt várja tõle, pedig csak szeretetre vágyik. Az apjától meg is kapja, de ez mégsem elég. Most Gülseren figyelmét is igényelné, de a nõ el van foglalva a Hazal körüli cirkuszokkal, meg a saját álláskereséseivel.
Gülseren- A férje elhagyta, gyerektartást nem fizet, próbálja fenntartani magát, ahogy tudja. a lányának próbál minél jobb életet biztosítani - de sajna túllõ a célon.
Valóban túl szangvinikus, hirtelen haragú, nem tesz lakatot a szájára. Persze a fõnökeitõl sem szép, hogy kikezdenek vele, de a nõ talán lehetne diplomatikusabb is az elutasításoknál... Amit meg a Dilara által vásárolt cuccoknál mûvelt... talán várhatott volna másnapig, felhívhatta volna Cihánt, hogy is volt ez, stb, stb. Mert a vége úgyis az lesz, hogy a lánya megkapja azokat a cuccokat...
Kerimán - na õ érdekes. Valaha nyilván együtt ment ki a férjével Németországba dolgozni (mit csináltak, nem tudni, nyilván valami alja munkát, amit a törökökkel végeztetnek). Aztán kihívták az öccsöt, aki szépen elhagyta Gülserent, meg a gyereket. A férj nem hiszem, hogy bármit is foglalkozott velük, pénzt mindenesetre nem küldött nekik. Aztán Kerimán férje meghalt, a nõ meg hazajött, mondván az öccsével közös a lakás, neki ott jogai vannak. És meg is éltek volna rendesen, ha jobb a viszony köztük - két keresõ, egy gyerek... De Kerimán pumpolta a sógornõjét, miközben stikában pénzelte az unokahúgot... és hangolta az anyja ellen rendesen.
Aztán ott a nagyapa, róla csak azt tudjuk, megint tönkrement Oroszországban, a hitelezõi üldözik. A fia ezt is nyilván elsimítja, de ha esze van egy fillért sem ad neki többet. Csak hát akkor a nagyapó kavarásba kezd....
A legkritikusabb most Hazal a maga nagyzolási dilijeivel - de amikor rájön, hogy annyira azért nem kapkodnak érte az igazi szülei, csak Gülserenhez menekül vissza. És nemcsak fizikailag, lelkileg is.

Hát érdekesen alakul a sorozat - Gülseren vajon hogy állja meg a helyét az új munkájában? Cihán és Dilara válása hogy alakul, mi lesz a nagypapi adósságaival és fõleg a machinációival?
Alpar és Solmaz nem nagyon érdekel, Alpar talán Dilara szeretõje volt korábban, ezzel zsarolja? Ha végigfutna válás, ez sem lenne ütõkártya...
De gondolom, ez nem lesz könnyû menet - kinél maradnának a gyerekek? Ozán már majdnem nagykorú, vele nem lesz gond, de Cansu még nincs 15 éves. Na és ráadásul nem is az õ gyerekük.... Ha belemennek a gyerekelhelyezési perbe, juhujj... Lesz itt még bonyodalom.
8/10
Darkrose 2016 márc. 04. - 09:10:55 8/10
(163/2695)
Kedves Napraforgó és többiek!
Tetszik a sorozat, bár eddig nagyon lassan folynak a dolgok, hátha most már begyorsulnak az események.
A karaktereket tekintve én egy kicsit túlzásnak érzek egy-egy karaktert. Ilyen pl. Hazal, aki engem nagyon idegesít. Igazi anya jelleme ide-oda, akkor is Gülseren nevelte, oké, hogy a gének fontosak, de a lány szörnyû jelleme az õ hibája is sajnos. Pl. miért adta egy puccos iskolába, hogy a gyerek még jobban érezze, hogy õ milyen szegény? Undorító, ahogy ez a lány az anyjával bánik, sokkal rosszabb a jelleme mint Dilarának: számító, gonoszkodó, bosszúálló. Tipikus mexikói szappanoperás túlkapás, pdig azon kívül hogy szegény, nem lenne oka vergõdni, van egy nagyon jó anyja, akit bármit megtenne érte.
Cihan engem egy kicsit idegesít, nekem furcsa, ahogy állandóan becézgetni Cansut (életem szerelme, aranyvirágszálam, stb), szerintem ez egy kicsit sok...
Furcsa módon én nem utálom Dilara karakterét, sõt, eddig õ az egyik legszimpibb karakter: habár néha bunkó, azért nagyon szépen, nõiesen tudja kezelni a helyzeteket (pl. amikor elment Gülserenhez). Szerintem az õ egyik legnagyobb problémája, hogy nem tudja kimutatni a szeretetét a gyerekei iránt úgy, ahogy kellene, de ettõl függetlenül még egyértelmû, hogy szereti õket. Csak sajnos, ilyen tökéletesség mániás a nõ, na, csak változik majd egy kicsit :)
Gülseren engem néha idegesít: nagyon hamar kiborul, nem tudja kezelni a dolgokat, néha teljesen illogikusan gondolkodik és cselekszik, utána meg már bánja...
Akit pedig utálok az Keriman. Nem tudom melyik mexikói szappanoperából szalajtották, de baromi idegesítõ a hülyeségeivel, a nagy szájával és a sminkje is kiborító :D
7/10
napraforgó 2016 márc. 04. - 07:46:03 7/10
(162/2695)
Annyira megvan a véleményem minden karakterrõl, de nem akarom megírni, mert nem akarok magammal beszélgetni.
Szóljatok hozzá lányok! Nem igaz, hogy nincs véleményetek!
Malvinka, Érsek, Lysa, és mindenki más, legyetek aktívabbak!
Esetlege férfi-véleményt is szívesen vennék....
Végre egy jó török sorozat!!!
7/10
napraforgó 2016 márc. 04. - 06:09:56 7/10 Előzmény Mia1234
(161/2695)
Hazal nem abban az életkorban van, amikor bármely okos édesanya bármit is meg tudna neki magyarázni, meg tudna értetni vele. Hazal lázadó alkat, ez többé-kevésbé velejárója a felnõtté válásnak. Jelenleg még a saját hibáiból, a pofára eséseibõl sem hajlandó tanulni (lásd étterem, lovarda...). Sokat kell még szenvedni annak a kislánynak, amíg rendes ember lesz. Mert azért bízok benne, hogy Gülseren nevelése nem volt egészen hiûábavaló. Csak kell még 2-3 év, hogy beérjen. Bízom benne, hogy ezeket a kamaszkori túlzásokat kinövi egyszer.
7/10
napraforgó 2016 márc. 04. - 05:21:00 7/10
(160/2695)
Mégiscsak eljutunk odáig, hogy "gazdagék" (de legalábbis egyikük) támogatják a szegény családot - Cihán, ha kerülõ úton is, de jó állást szerzett Gülserennek. Talán eljutnak odáig is, hogy néhány jó cuccot vegyenek Hazalnak és ebbe G is beleegyezzen. A jó iskola már le van vajazva, csak a mikor a kérdéses.
Ha ez mind meg is valósulna, a nyakam merném tenni rá, hogy Hazalnak nem lesz elég, mert õ egy-az egyben a gazdag családnál akar lakni és szórni a pénzt kegyetlenül. Ezek a gesztusok neki nem lennének elegendõek. De biztos vagyok benne, hogy Cihán nem akarná õt magához venni, hogy Gülseren egyedül maradjon. Ettõl Hazal viszont rosszul fogja magát érezni. Õ azt szeretné, ha küzdenének érte Cihán és Dilara és mindent megkaphatna tõlük. Gülserent átlépné, el is felejtené. Késõbb tán még át is minõsítené a dajkájává... anyából. Fura, hogy ilyen rossz a jelleme a kislánynak, ezt biztos nem Gülserentõl tanulta. A jellem meg nem öröklõdik, azt nem lehet a szülõanyjára fogni.
malvinkicska 2016 márc. 03. - 20:32:52
(159/2695)
Keriman tartotta a kapcsolatot a tesóval, és még a kislánynak sem mondta, nagyon fura egy nõ, tele rossz indulattal , majdnem azt mondta a tesónak, mintha a gyerek a másé lenne. Hazal nagyon nagy képû máris költözne Dilarához, de mikor a nagynéni, mondta, nem azért volt ott, hogy õt elvigye egybõl sírt hisztizik. Ozan dolgát Cihan nagyon normális hangnemben beszélte meg, mint igazi apa fiú szokott, erre bekavart a barát, az anyja már teljesen másképp lát dolgokat. Gülserennek rendezett új munkát Cihan persze õ nem tudja, mert nem fogadta volna el. A beszélgetés C és G között elég érdekes volt, a férfi elmondta miért akar válni, de G hajthatatlan azt mondta maradjanak együtt.
Mia1234 2016 márc. 03. - 18:54:32
(158/2695)
Jé, de érdekes! Köszi szépen. :)
7/10
napraforgó 2016 márc. 03. - 17:42:38 7/10
(157/2695)
7/10
napraforgó 2016 márc. 03. - 17:09:18 7/10
(156/2695)
Amit 'C'-vel írnak, azt Dzsé-nek kell ejteni, amit alul farkincás 'C'-vel, azt meg Csé-nek. De nyugodtan írhatod Dzsével - Dzsihán és Dzanszu, megértjük.