7/10
napraforgó 2016 febr. 26. - 13:55:22 7/10
(115/2695)
A sógornõrõl sajnos nem tudjuk, hogy milyen munkát végez, mennyit is keres. Annyit tudunk róla, hogy korábban õ is Németországban dolgozott, kicsit tud németül is. Lehet, hogy van megtakarítása is, de azt nem köti Gülseren orrára... Nekem már az sem tetszett, hogy Gülseren háta mögött pénzt dugdos Hazalnak... Most meg õ is és a lány is elõadják, hogy õ nevelte fel... Mintha Gülseren sehol se lett volna. Dilarának már amúgy is elõadta Hazal, hogy az anyja nem törõdik vele, meg nem dolgozik, stb...

Nem is hiszem, hogy Dilara annyiban hagyná a dolgokat...
10/10
doritasmile 2016 febr. 26. - 13:49:44 10/10
(114/2695)
szívesen
Lysa55 2016 febr. 26. - 13:26:34
(113/2695)
szia. Köszönöm szépen az infókat, hát lesz elég izgulni való, alig várom a mai részt
7/10
napraforgó 2016 febr. 26. - 04:48:22 7/10
(112/2695)
Érdekes és elgondolkodtató a sorozat.
Gülserent megértem, egész délután a lányát kereste, félõrülten szaladgált, hogy megtalálja, aztán megtudja, hogy beszállt egy nagy luxusautóba. Nyilván megfordult minden a fejében, biztos ott is elrabolnak fiatal, csinos lánykákat, eladják õket külföldre prostituáltnak, vagy akármit is csinálnak velük. De az sem sokkal jobb, ha Cihánék vették "vissza" az édeslányukat.
Amikor meglátta a sok drága holmit otthon, amit Dilara vett, még dolgozott benne a harag, érthetõ, ha visszavitte azokat, hogy megmutassa, õket nem lehet megvásárolni. Ez a felfogás merõben ellentétes Kerimán felfogásával, mert õ bizony szívesen eladná a kislányt, jó pénzért. És még meg is ideológizálná azzal, hogy neki jobb sora legyen.
Valahol megértem Hazalt is (bár ha felnõtt lenne, csak lelketlen kis K-nak nevezném), egész rövid kis életében próbált kitörni a szegénységbõl (azért az nem volt nyomor, ahogy mondták, csak tisztes szegénység, hiszen Gülseren mindig rendesen gondoskodott róla, csak luxusra nem futotta), és most ölébe hullana a gazdagság, minden vágya teljesülhetne. Naná, hogy nem tud, nem akar lemondani róla. 14-15 évesen, a felnõttkor küszöbén sokat számítana neki, hogy mások a lehetõségei, mint eddig.
Cansu finomabb, érzékenyebb lélek, aki egész életében az anyja (Dilara) szeretetéért küzdött, de az a nõ nem képes szeretni senkit. Neki a "Társaság" többet számít, mint a család. Cansut az apja, meg a bátyja imádja, ez némi kárpótlást nyújtott az anyja ridegségével szemben, de most õ is meg van zavarodva. Talán kicsit õ is azt várná, hogy Gülseren is küzdjön érte, mint Dilara Hazalért....Mert Dilara a saját eszközeivel harcol - a pénzzel, de Gülseren a szeretetével, a figyelmével meg tudná nyerni a lányát.
Rahmi nagypapa meg tényleg kavarógép lehet, az, hogy Dilara mellé áll - "õ a mi vérünk" jelszóval, és meg kell szereznünk, hát nem segít a fiának, aki valami békésebb megoldást keresne.
offtopic
ildimix 2016 febr. 25. - 21:21:14
(111/2695)
bocsi elírtam a neveket de így is érthetõ volt amit mondani akartam. Néha még lehet elírom nem kell javítani.
offtopic
ildimix 2016 febr. 25. - 21:16:16
(110/2695)
Gülsihannal most nem értettem egyet nem kellett volna neki rögtön visszavinni a holmikat így elérte, hogy Hazal végleg elforduljon tõle. A nagynéni megéri a pénzét 1 csomó pénz van már a számláján és õ azt hazudta Hazalt tartotta el belõle. Nagyon bírtam Chihan nyugalmát tetszett ahogy Cansuval mentek kocsival és beszélgettek. Várom a holnapi részt.
10/10
doritasmile 2016 febr. 25. - 19:36:52 10/10
(109/2695)
Leyla Tanlar & Alina Boz 'Macera' - O Ses Türkiye Yılbaºı Özel 31.12.15

Ha ezt beírjátok youtubeon, "Cansu" és "Hazal" énekel a török voice-ban.
malvinkicska 2016 febr. 25. - 19:35:26
(108/2695)
A mai részt most néztem meg, nehéz bármit is mondani, mikor már a gyerekek ilyen nagyok és akkor tudják meg egy gondatlanság áldozatai lettek, Aztán ami nehezíti a helyzetet, különbözõ osztályhoz tartoznak az egyik gazdaga másik szegényebb, és amúgy is Hazal mindig olyan kis fellengzõs volt, és most azt látja az igazi szülei gazdagok, amire vágyott mindig. A másik kislány Cansu az más, annak nagyon fontos a szeretett és azt ki is mutassák számára, a szülõk, most mikor beszélgetett az asztalnál, akkor szépen mondta az nem baj, ha valaki szegény, de az lehet sokkal gazdagabb, mert annak más a lelki világa. Gülseren is gondolom nagyon feldühödött azért vitte vissza a ruhákat, ezt elég nehéz feldolgozni, egyik nap, még H másik nap már, C a gyermekem, akit milyen nehezen nevelt. A sógornõ honnan vesz annyi pénzt a tesójának, az csak hazudozik össze, vissza.
10/10
doritasmile 2016 febr. 25. - 19:29:47 10/10 Előzmény Lysa55
(107/2695)
akkor elküldöm
Lysa55 2016 febr. 25. - 17:52:05
(106/2695)
most nézem és ambivalens érzéseim vannak. Hazalt annyira könnyû elitélni,de próbáljuk beleélni magunkat az õ helyébe. Eddig majdnem nyomorba él, most meg felcsillan a gazdagság reménye. Mi mit tennék 15 éves fejjel? Nyilván nem ugy mint felnõttként gondoljuk, vagyis én még elképzelni sem tudom, mit tennék ilyen helyzetben. Most, hogy olyan drága holmikat kapott amikrõl eddig csak álmodott, most Gülseren elvette tõle. Gondoljunk bele, mi mit tettünk volna a helyébe. Biztos mi is haragudnánk érte. Ezzel nem azt mondom , hogy helyesen cselekszik, sõt nagyonis ellenszenves, csak próbálom megérteni. Azt hiszem Cihán apja csak keverõgép lesz . Nagyon várom a következõ részeket. Jansu hiába szomorú, az anyját mégsem Dilarának hivja. Na jó, hagylak benneteket az elmélkedéseimmel, de szívesen olvasom mások véleményeit
cinemaxeva 2016 febr. 25. - 17:08:33
(105/2695)
Az eredeti rész 2 óra hosszát megy, és nagyon pörögnek az események,
a legtrükös része az lesz mikor elmennek vendékségbe a gazdag családhoz,
aki nézi ki ne hagya, én orosz foditásba nézem , ugy hogy lesznek izgalmas részek...
Hazar, betolakodva odaköltözik, és mindez hogy Gülserent boszancsa...
a lány olyan gonosz mint a valódi anyja....
Lysa55 2016 febr. 25. - 13:13:18
(104/2695)
igazad van abban, hogy Jansu olyan mint az édesanyja, mármint G. Kedves, szerény, nem pénzéhes, de eddig nem volt olyan, hogy valamit nem kaphatott meg, hacsak az igazi anyai szeretetet nem. Azt gondolom, õ ugyancsak vágyik az anyai figyelemre, szeretetre, de nem vagyok biztos benne, hogy a mostani élete után teljességgel boldog lehetne Gülseren körülményei közt. Persze az apja szerintem biztosítaná neki amire szüksége van, fõleg ha összejönne Gülserennel. Szóval gondolom lesz egy csomó meglepetés, izgalom. Alig várom a mai részt
Lysa55 2016 febr. 25. - 12:30:17
(103/2695)
szia, igen engem érdekelne amit elõre lehet tudni , de fogalmam sincs, hogy kell privátot küldeni, esetleg küldhetnéd te privátba, azt el tudom olvasni. Hát kicsikét béna vagyok az ily dolgok terén. Elõre is kösz az infókat. Olyan vagyok, aki szereti elõre tudni a történéseket és mégis végig tudom izgulni az egészet
7/10
napraforgó 2016 febr. 25. - 03:15:19 7/10
(102/2695)
Kicsit zavaró, hogy a lányokról hol 14, hol meg 15 évesként beszélnek, eldönthetnék, ténylegesen mennyi idõsek. (15 éve cserélték össze õket a kórházban, de Hazal 14 évesnek mondja magát..., Gülseren is így keresi.....)
Gülserent sajnálom, nagyon ragaszkodik a lányához, de ez az érzés egyoldalú, mert Hazal seperc alatt elfelejtené, neki a pénzes szülõk többet érnek.
Azért Gülseren sem hibátlan, félõrülten rohangál, mert Hazal elment az iskolából egy nagy autóval, rögvest meg is vádolja Cihánt, hogy elrabolta, aztán meg a rendõrségre rohan, de amikor hazakerül a kislány , õ bizony nem hazamegy, hogy kifaggassa, meg megszidja, miért ment el szó nélkül, õ a barátnõjéhez megy teázgatni meg pletyizni... Na ez nem tetszett. Az a szegény barátnõ meg kirúgatta magát az állásából miatta, holott már a férje is munkanélküli. Na most akkor már egyiküknek sincs munkája, de sebaj, fõ, hogy megértik egymást.

Dilara mennyi értékes cuccot vett a lányának, ehhez képest Gülseren szerény kis ajándéka... kíváncsi vagyok odaadja-e egyáltalán, és ha igen, mit szól majd hozzá Hazal... Gondolom, undorral félredobja.
8/10
gabus53 2016 febr. 24. - 22:33:02 8/10
(101/2695)
Kedves Fórumtársak!

Készítettem egy kis összeállítást Erkan Petekkaya-ról, mivel egy apróságot vettem észre. Még pedig, hogy egy nagyon szép pecsétgyûrût visel fiatal kora óta, amit sohasem vesz le. Ez látszik a magazin fotózásokon, filmekben, sorozatokban is.
Talán családi örökség lehet.
További szép estét :-)
offtopic
ildimix 2016 febr. 24. - 22:13:54
(100/2695)
Én úgy vettem észre de javítsatok ki ha tévedek, hogy Dilara az igazi lányával Hazallal sokkal jobban kijön mint a nevelt lányával Jansuval. Igazán otthon maradhatott volna amikor megtudta, hogy a nevelt lánya beteg erre mit csinált elment felkeresni az iskolához az igazi lányát. A nagyapával õ sokkal jobban kijött, mint a férje vagy lehet csak õt akarta bosszantani a nyálas viselkedéssel. Doritasz engem érdekelnek mik fognak történni a sorozatban de ha lehet ne privátban írd meg hanem a magán címemre azt jobban szeretem. ildiko.varga25@gmail.com

a tárgyba írd bele török sorozat.

Nagyon várom a folytatást.
offtopic
ildimix 2016 febr. 24. - 21:55:07
(99/2695)
Nagyon megható volt az a rész amikor Gülseren Hazalnak mesélt a régi emlékekrõl eltünt a vidámparkban. Sajnálom az asszonyt mert a lány hálátlan hasonlít a természete Dilarára az igazi anyjára. Cansu nagypapája nekem egyelõre szinpatikus szint visz a család életébe. Igaz a fia nem örül a megjelenésének. Gülseren szerelmes Cansunevelõ apjába amit én nagyon is megértek mert nagyon szinpatikus a férfi. Nekem most ez a kedvenc sorozatom várom a folytatást.
8/10
gabus53 2016 febr. 24. - 21:40:32 8/10
(98/2695)
Cansu pontosan az anyjára ütött, õt egyáltalán nem zavarja a szegénység, elfogadja. Nagyon sok bonyodalom lesz még. Már az 50 epizódnál tartok, nagyon tetszik a sorozat, izgalmas, tele meglepõ fodulatokkal. A két lány remekül alakít, ebben a sorozatban is kitûnõ karakterek vannak.
10/10
doritasmile 2016 febr. 24. - 20:11:42 10/10
(97/2695)
Szia, egy két dolgot tudok mi lesz, ha szeretnéd tudni küldj privátot. Itt nem szeretnék spoilerezni.
malvinkicska 2016 febr. 24. - 19:28:51
(96/2695)
Hazal elég rondán viselkedik, ami az anyját illeti, egy nagyképû beképzelt valaki. Dilara is egy meggondolatlan anya, hogy képzel olyat semmi szólás nélkül elviszi vásárolni a lányt, az a szegény Gülseren meg, halálra idegeskedett miatta, még Cihant is kitámadta, nem hit neki elment a rendõrségre kerestetni, azt látom pletyka fészkek vannak mindenütt akik a másikat figyelik. Alpar is egy szemét már zsarolni akarja, mikor még semmit nem tud mirõl van szó. A nagyapa és fia kapcsolata nem volt valami rózsás, a fogadtatásból az jön le, pedig mindenkinek ajándékot hozott, a menyérõl szépen beszélt.