Érsekvári 2016 márc. 07. - 18:53:54
(195/2695)
Amit alul reklámoz a csíkban az nem a sorozatra vonatkozik , hanem a Hal a tortán c. mûsorra !
7/10
napraforgó 2016 márc. 07. - 18:39:51 7/10
(194/2695)
Igazad van, tényleg. Nem is néztem a mûsor címét csak az idõpontot. Azt hittem, végre valami értelmeset adnak este (nem éjszaka!). Bár nekem a délutáni idõpont is nagyon jó.
Lysa55 2016 márc. 07. - 18:25:47
(193/2695)
szerintem nem ezt adják este, hanem a Hal a tortán, küldetést. De majd holnap jobban megfigyelem, mi lesz kiírva
malvinkicska 2016 márc. 07. - 18:06:26 Előzmény Érsekvári
(192/2695)
A mai részt nézve elég ronda volt a találkozás számítottam rá de ennyire alpárian viselkedjenek azért nem.Rahmi az egy utálatos apa neki mi köze a felnõtt férfi fia életéhez, miért lopta el a láncot és gyanúsítja azt a szegény védtelen nõ, nem elég annak az a pénz hajhász sógornõ, még ez is. Dilara se lát, se hall a nagyképûségtõl azt hiszi a törvény is fejet hajt neki, de téved. amikor elkezdtem nézni nem gondoltam ennyi sok rossz ember lesz benne, de nem vagyok amúgy meglepve , mert más török sorozatban is vannak ilyenek.
7/10
napraforgó 2016 márc. 07. - 18:00:12 7/10
(191/2695)
Ez a Dilara tényleg elviselhetetlen. Azon jajong, hogy a fia 5 percnél több idõt tölt a rendõrségen, nem annak örül, hogy nem lett baja, Azer nem késelte meg, és szerencsére a fiából nem lett gyilkos sem. Mert engem nem nagyon vígasztalna meg az sem, hja, csak önvédelem volt.
Kerimán meg egy nagy paraszt. De ebben méltó párja Rahmi is. Na, ha ezek ketten összekerülnének...

Igazán nem panaszkodhatunk, hogy nincs izgalom a sorozatban, itt nincs üresjárat.
7/10
napraforgó 2016 márc. 07. - 17:38:18 7/10
(190/2695)
Ahogy látom, idõnként megjelenik alul a felírat, hogy március 16-tól este 20.10-tõl fogják adni. Vajon minden nap lesz, vagy heti egyre ritkítják?
sage 2016 márc. 07. - 17:18:38
(189/2695)
:) De megvágják,megnyugtatlak,bár eddig csak gy két jelenetet vágtak ki belõle. Én onnan tudom,hogy alávágtam a török részek alá a szinkront. Indavideon megtalálja akit érdekel! Beírod a keresõbe: "Megtört szívek 2014" és kiadja az eddigi részeket. Bár mindig le vagyok maradva egy résszel mert úgy van megvágva a magyar. :)
7/10
napraforgó 2016 márc. 07. - 17:11:26 7/10
(188/2695)
No lám, Cihán is pont azt mondja az ügyvédjének, hogy nem így kellett volna találkozniuk, hanem egy irodában, akár az õ, akár az ügyvéd irodájában, egy kávézóban, vagy bárhol máshol, nem az otthonukban.
Na mondjuk, Cihán tehetett volna ellene, Dilara meghívását le is mondhatta volna, vagy inkább módosíthatta volna, legalább a helyszínt illetõen. De õ is csak kóválygott a hézban, a tengerparton, nem csinált semmit, pedig sejthette, hogy baj lesz. Azt nem tudom, hogy az apja hogy vette a bátorságot, hogy megvádolja az asszonyt ismeretlenül. Ha valami kérdése volt a nyakláncot illetõen, azt a fiának kellett volna feltenni és nem gyanúsítgatni az asszonyt. Különben meg ahhoz se lenne köze, ha a nõ a fia szereõje lenne. Nem õ kalapálta össze a vagyont, hát mit érdekli, kivel osztja meg a fia? A gyerekeit biztos nem semmizné ki semmi áron.

Ez az Alper- már megint kombinál, megint zsarolni akarja Cihánt a fényképpel....
JasmineFlower 2016 márc. 07. - 10:40:16
(187/2695)
Tényleg megvágják, de nem marad ki jelenet belõle. Egyszer végignézem az aktuális török részt is, ami nálunk kb. 2 és negyed epizód lesz. Egyedül a fõcím dalt röviditik le nálunk, ami nem is baj. Ilyenkor van az, hogy a jelenet közepén marad abba a rész.
kikelet54 2016 márc. 06. - 20:25:18
(186/2695)
Nem igazán vagyok egy török film rajongó, mert ez a lassúság, ez a nézek a semmibe, ez a sétálok az utcán mélázva, engem mindig annyira lenyugtat, hogy olykor-olykor bealszom rajta, és nem haladok a nézéssel, mert mindig vissza kell tekernem.

Azért nézem ezt a sorozatot, mert érdekes a témája.

Hazal karaktere lehet, hogy túlzás, mindenesetre kiborító. Már mindenkivel összeveszett, nem beszélve arról, amit a bátyjával mûvelt. Az ebéd elõtt ahogy felmérte a gyönyörû ház elõnyeit, az igen visszataszító volt. Azt hiszem, így semmit sem fog elérni senkinél sem, mindenki csak haragudni fog rá. Sokkal jobban tenné, ha vissza venne egy kicsit, õszintén kedvesebb lenne mindenkivel, és nem egyszerre akarna mindent. Csak az a baj, hogy pont olyan, mint a szülõ anyja. Nagyravágyás és külsõségek. Szerintem sokat fog még szenvedni, mire rendezõdik az élete.

A nagynéninek meg sem kell szólalni, elég undorító példány. Amit az ebédnél mûvelt, az maga a borzalom, és nem is titkolja, hogy a pénzre hajt. Egyébként õ dolgozik valahol, egyáltalán mibõl él? Mindig csak Gülserent piszkálja a számlákkal.

Cihan is egy érdekes karakter, áldott jó szíve van, szeretne mindent békességben megoldani, de ilyen feleség mellett ez lehetetlen.

Kíváncsi vagyok, hogy az ebéd hogyan fog folytatódni, mert eddig egy katasztrófa, ami várható volt. Nagyon egyenlõtlen eséllyel indult a két család.

Igaz, még egy puszi sem csattant el Gülseren és Cihan között, de Delara már így is kiszúrta a vonzódást közöttük, és szerintem ezért is még jobban betart Gülserennek. Pedig megérdemelné mindkettõ, hogy boldogok legyenek, mert ez eddig nem adatott meg nekik.

Amit még gondolok, hogy Dilara nem is szereti annyira Hazalt, mint Gülseren Consut, soha nem lehet nála látni semmilyen ilyen irányú megnyilvánulást. Õ csak pénzzel szeret, ami semmi jóra nem vezet.
malvinkicska 2016 márc. 06. - 17:21:39
(185/2695)
Amit írtam másik fórumon olvastam, hogy a reklám miatt állítólag megvágják, nem gyõzõdtem meg róla, nem volt idõm, utána nézni, és így fél infókat nem írok le, de nagyon kíváncsi leszek mennyi marad ki belõle, mikor utána nézek. Amiket írtál valóban egyet értek, annak nem volt sok helye, hogy Dilara legyen a vendég fogadó, de ez most megtörtént, az, hogy Hazal ilyen nem velejárója a serdülõ kornak az is igaz , mindenki más és más, de ez sarkos egy kicsit, mert ez inkább viselkedés zavaros, nem tudja elfogadni a dolgokat amik körülötte zajlanak.A karakterek elég érdekesek, egy része vissza fogott a másik meg fellengzõs, igaz ez csak az én véleményem.
7/10
napraforgó 2016 márc. 06. - 16:22:48 7/10
(184/2695)
Nem nézem a török bõlümöket, nem is tudom, hpl találhatók. De nagyon valószínû, hogy nem az ebéd közepén fejezték be a részt, Kerimán leves-szürcsölésénél.

Hazal nekem sem szimpatikus, akarnok, pénzéhes kislány. De abban azért igaza van, hogy szeretne egy szobát az édes szülei óriási házában. Csak nem így kell elõadni és fõleg nem akkor, amikor elõhozakodott vele. Még Kerimánnak is van némi igaza - be lehetne perelni a kórházat és nyilván meg is nyernék a pert. Az, hogy Cihánéknak nincs szükségük kártérítésre, egy dolog, de az erkölcsi elégtételt, a bocsánatkérést megkaphatnák õk is. Azért két gyerek nem két kabát, amit csak úgy elcserélhetnek, na bumm, nem nagy ügy. Nem darab-darab, jut is marad is. Én semmiképp nem hagynám annyiban.

Ha már Gülserennek nem volt annyi esze, hogy visszautasítsa ezt az ebédmeghívást, Cihánnak kellett volna közbelépni. Mert ez megint Dilara magánakciója volt, nem beszélte meg vele.
Talán nem is étkezés közben kellett volna megejteni ezt a találkozót, hanem egy irodában, vagy egy irodai tárgyalóban, vagy akár az ügyvédnél.
És én nem is vittem volna a gyerekeket az elsõ megbeszélésre, mert ott a felnõtteknek kell eldönteni, hogyan tovább. Ki mit vállal, ki mit enged, stb. Aztán ha már megállapodtak valamiben, akkor lehetett volna egy kötetlenebb találkozás a lányokkal akár valahol együtt és csak késõbb az otthonukban. (Gülserenék lakása pl. nem is annyira alkalmas ilyen Dilara féle nõk megvendégeléséhez. Dilarát meg Cihánnak vissza kellett volna fogni, hogy hagyja a felvágást, meg a flancot, ne hozza kellemetlen helyzetbe a másik nõt).
malvinkicska 2016 márc. 06. - 15:17:55
(183/2695)
Ami engem foglalkoztat utána néztem egy Bölüm több, mint 2 óra vajon mennyire van megvágva ahhoz nagyon értenek.
malvinkicska 2016 márc. 06. - 15:17:55
(182/2695)
Ami engem foglalkoztat utána néztem egy Bölüm több, mint 2 óra vajon mennyire van megvágva ahhoz nagyon értenek.
Lysa55 2016 márc. 06. - 14:18:26
(181/2695)
igen, nagyon jó volt a pénteki rész. Visszahallgatam és azt mondta Alpar, hogy Dilara a nõvére, majd kiderül, mi igaz ebbõl. Hazal nagyon bután viselkedett, annyira látszik, hogy csak a pénz csak a pénz, a külsõség számít. Nyilván el van tulozva, ezzel a két lány karaktere közötti oriási szakadék még jobban kitünk. Lehet ez is a cél. Egyébként meg azt gondolom, vannak ilyen szélsõségesen viselkedõ kamaszok. A butaságát Kerimántól tanulta, a nagyravágyás és gõg a génekben van. Gülseren helyében én nem mentem volna bele ebbe a találkozásban, nyilván az van elõnyben, aki hazai pályán játszik. Semleges helyen kellett volna találkozni. Figyeltétek Cansu szeme mekkorát villant a bátyám szó hallatán? Hazal szájából. Hát ez fura, ugy beszél róla, mintha egész életükben egy tálból cseresznyéztek volna. Rahmi papa egy álnok kígyó, mindig hallgatózik, leskelõdik, aztán tüzeli Dilerát. Mi a célja a lánccal? Nagyon várom a hétfõi részt
8/10
Darkrose 2016 márc. 05. - 10:04:42 8/10
(180/2695)
A pénteki rész nagyon tetszett, bár az ebédnek még közel sincs vége. Én nagyon számítottam egy cicaharcra Dilara és Gülseren között, de ez eddig elmaradt, plusz szegény Gülseren nagyon nem abba a közegbe való, így igazi harcról nem is lehetne beszélni...
Egyetértek veletek, Hazal megint úgy viselkedett mint valami alja proli, ez a fozókodás, meg szobákba való benyitogatás...Nem hiába mondogatja Keriman, hogy õ is részt vett a nevelésében, meg is látszik...
Keriman megjelenése túl szappanoperásra sikeredett, pedig elég feszült volt a hangulat nélküle is, most meg jön a német spárgalevesével :D
Egyetértek, hogy Ozan egyértelmûen nem bánt meg semmit. Mondjuk, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem Dilarának annyiban nagyon igaza volt, hogy azért el kellett volna mondaniuk, mi történt a fiúval, csak az anyja, tudnia kell róla.
Én is hallottam egyébként, amikor Alpar azt mondta Dilarának, hogy "csak megcsókolhatom a nõvéremet". Tehát, vagy eddig még nem említették és tényleg a nõvére, vagy csak eljátsszák, és korábban pl. a szeretõje volt. Valahogy nekem is az ugrott be, hogy Ozan talán nem is Cihan fia. Hát, ha megkéselik, akkor õ is kórházba kerül és ott majd az is kiderül :D
7/10
napraforgó 2016 márc. 05. - 03:30:59 7/10
(179/2695)
Azért ez az Ozan fiú is jó firma. Az apja nem szidta meg, mert jogosítvány nélkül és ittasan vezetett, nem beszélve arról, hogy engedély nélkül elkötötte a céges autót, mondván, hogy belátta a hibáját és tanult belõle. Hát nem úgy néz ki, hogy nagyon belátta volna a hibáját, rögtön a másik kamaszt kezdte el hibáztatni, hogy felnyomta a zsaruknál. Aztán hová vezet a vita, meg a verekedés? Még nagyobb bajba kerül.

A nagypapa meg szépen kiemelte a fia zsebébõl Gülseren nyakláncát. Mondjuk, azt nem értem, Cihán miért nem adta még vissza neki, hiszen már többször is találkoztak, mióta megvédte a fõnöke erõszakoskodásától (ott szakadt le a lánc Gülszeren nyakából). És Rahmi vajon mit akar a nyaklánccal?

Annyira eröltetett az az ebéd, tényleg csak arról szól, hogy Dilara megmutassa, milyük van, mennyivel fölötte állnak Gülserennél minden tekintetben. Én Gülseren helyében ragaszkodtam volna valami semleges területhez, ahol a találkozót megejtik, ahol nincs fölényben egyik fél sem. Pl. Cihánnak több étterme is van, miért nem tett szabaddá egy különtermet - vagy akár az egész éttermet egy fél napra?
malvinkicska 2016 márc. 04. - 20:37:39
(178/2695)
A mai rész a készülõdéssel telt, Hazal akkora egy nagy tahó tini se lát se hall, a nagyravágyástól, szerintem ez egy kicsit el van túlozva, olyan rondán viselkedik, elõbb, a ruha nem kell , mert piacos, utána taxival menni. Amikor megérkeznek úgy beszél a Ozánról a fiúról, mintha együtt nõttek volna. Amikor a szerény alázatos Cansu bemutatja a lakást minden hova benyit, aztán fényképezik, az szegény elég normális hangnemben mondta meg a véleményét, szinte alig tudta türtõztetni magát, ez akkora bunkósság volt a részérõl, nem ezt látta , mert Gülseren egy szerény csendes nõ amig ki nem hozzák belõle amit nem kellene tennie, szegénynek. Az öreg Rahmi is egy nagyon fura alak, szemtelen, most kivette a fia zsebébõl a láncot amit nézegetett Cihan. Keriman bunkóssága, már határtalan, amit az követ az szinte borzalom, minden gondolata a pénz annak ez már mániájává vált. A nagy vacsorán szinte semmi nem dõlt el , majd hétfõn látjuk.
Érsekvári 2016 márc. 04. - 19:59:12
(177/2695)
Még annyit korán sincs még vége ennek az összejövetelnek . Tulajdonképpen semmire sem jutottak , mert Keriman jól bezavart .
Cihan finoman intett Dilaranak és majd hétfõn tudjuk meg mit beszélgetnek négyszemközt . Gondolom jön közbe egy telefon a fiúkkal kapcsolatos esemény miatt esetleg , ami megint akadályozhatja majd õket a lányok témájában . Gülseren nem örülhettúlságosan Kerime megjelenése miatt . Náluk egy nagynéninek ilyen jelentõs szerepe illetve beleszólása lehet ?
Egyébként is mindig Gülseren ellen van és Hazal elõtt is folyton lejáratja az anyját . Pénzrõl van szó akkor meg nem fogja vissza magát . A férfi Özan is elõbb utóbb csak hazatalál , akkor lesz majd igazi konfliktus . Pláne ha a nõvérére hasonlít anyagi vonatkozásban .
Érsekvári 2016 márc. 04. - 19:15:37
(176/2695)
Erre a részre vártam a nagy találkozást a felsõ tízezernél . Hazal csak márkás holmit hajlandó felvenni csak e körül járnak a gondolatai . Keriman is kirittyenti magát , de mivel nem a ruha teszi az embert félõ szégyenbe hozná õket, ezért lerázzák õt .
Amikor láttam Dilarát milyen elegancia luxus veszi körül , mindent bedob arra gondoltam amit Õ is mondott Gülseren hibát követ el , ha elmegy . Ezt a nõt egyszerûen lehetetlen überelni . A fölényét fitogtatni fogja mindenképpen Gülserent megalázhatja .
Hazal elájul a milliõtõl amikor meglátja hol laknak . A bemutatkozó körnél mindennel elvan foglalva aztán nagy nehezen bemutatkozik , de Cansut levegõnek nézi . Az asztalnál a felnõttek is nagyon feszélyezettek és hivatalosak . A két lány Cansu szobájába megy ahol Hazal mindent kinyit megnéz nagyon szemtelen , Cansu nem gyõz rászólni , viselkedjen . Hazal már szobát követel magának és Cansut okolja azért , hogy nem õ él ott .
A fiúk Ozan nem hajlandó részt venni ebben a cirkuszban és távol marad , de a haverokkal komoly balhéba keveredik .
Keriman megzavarja az ebédet beállít . A nõ gátlástalanul anyagi dolgokra célozgat , tanácsokat osztogat miközben hangosan szürcsöli a levest .
Elég hirtelen a kanalazgatás közben sutty vége lett . Kíváncsian várom a folytatást .