10/10
doritasmile 2016 márc. 12. - 14:43:10 10/10
(235/2695)
Igen Gülseren barátnõjét is akartam írni.
10/10
doritasmile 2016 márc. 12. - 14:42:17 10/10
(234/2695)
Teljesen egyetértek veled.

Ozan is, ezzel a Cansu az egyetlen testvérem felháborodásával nagyon gyerekes. Persze Hazal megérdemli, de ha Hazal egy jótét lélek lenne akkor is ugyanígy viselkedne vele.
8/10
Darkrose 2016 márc. 12. - 13:10:53 8/10
(233/2695)
Egyetértek, annyi a negatív karakter, hogy az ember nem is tudja, melyik a legrosszabb közülük...Mondjuk, valaki írt korábban, hogy az is érdekes lesz, amikor Gülseren férje kiszabadul majd...Kerimánból kiindulva az sem lesz egy normális lény.
Ez a Solmaz meg Alper engem is nagyon zavarnak, nem is értem, hogy egy nõnek hogy leeht ennyi önbecsülése, hogy ütik-verik, de csak marad, és még hátba támadja azokat, akik normálisan bánnak vele (Solmaz milyen támadó volt, amikor Dilara felajánlotta, hogy segít neki...)
7/10
napraforgó 2016 márc. 12. - 11:07:36 7/10
(232/2695)
Na és ne hagyd ki Rahmit, valamint Alpert és Solmazt se!
Deria még normális, õ Gülseren barátnõje, aki istápolja õt.
10/10
doritasmile 2016 márc. 12. - 10:07:28 10/10
(231/2695)
Itt Cansun, Cihanon Gülserenen kívül nincs egy normális ember? Kész bolondok háza, Ozan, Dilara, Hazaz, Keriman mint valami elmebetegek
7/10
napraforgó 2016 márc. 12. - 07:29:21 7/10
(230/2695)
Sajna a hosszú hétvégén ezt nem adják, az meg, hogy mi fog történni, elolvasható a holdpont. hu-n.
malvinkicska 2016 márc. 12. - 07:12:55
(229/2695)
Van egy rossz hírem legközelebb 16-an adják addig nem, a kereskedelmi csatornák nem adnak ilyenkor sorozatot, esetleg az rtl2-õn ami megy.
offtopic
ildimix 2016 márc. 12. - 06:25:43
(228/2695)
Fucsba ment a tévé felvétel a fiú mindent elrontott persze utána meg is bánta a viselkedését. Szerintem szakemberhez kellene vinni elég erõszakosan viselkedik. Cansut sajnálom vajon hova tünt? Pont rosszkor hagyták abba a részt. Kerimant nem tudom sajnálni kizárta Gülserent megérdemli, hogy elvették a pénzét. Nagyon várom a hétfõi részt remélem leadják a filmet mivel hosszú hétvége lesz.
Érsekvári 2016 márc. 11. - 21:45:39
(227/2695)
Dilara azt gondolja a fia monokliját , sérülését Cihan okozta . Ennyi év után sem ismeri a férjét , eltudná képzelni róla ?
Nagyon szemét ez a nõ nem is csoda , ha Cihan másnál keresi a boldogságot pontosabban Gülserennél .
Hazalt valaki már jó lenne ha alaposan helyretenné , mert taknyos létére gyalázatos stílusban beszél felnõtt emberekkel . Solmaz a legjobb barátnõ megint élvezkedni jött Dilarahoz hozta az újságot a cikkel ami óriási vihart kavart . Az újságírók mint a hiénák lenem szállnak róluk . Kerimant jól átverte a csaló ügyvéd elúszott a pénz .
A tv felvétel botrányba fulladt Ozan nagyon elvetette a sulykot mindenki elõtt Gülserent földbe döngölte .
Cansu teljesen kivan levelet hagy a szülõknek és elment a házból .
Ezek után mi jöhet még ?
sage 2016 márc. 11. - 20:32:43
(226/2695)
Ha valakit érdekel! :)
Megtört szívek 2014 8 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_8_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 márc. 11. - 18:40:05 7/10
(225/2695)
Ez a szemét Alper így akar törleszteni Cihánnak, mert kirakja a cégbõl. Összehazudozik mindent az újságírónak Cihánról és a családjáról, aztán rájuk bízza, hogy mosakodjanak. És közben az újságok is Gülseren becsületét tiporják. Tényleg furcsa, hogy õ meg meg sem próbálja magát megvédeni. Élveztem volna, ha felpofozza azt a bunkó Ozant, aki ismeretlenül sértegetni merte. Mert ha az apja nem pofozta is föl, a nõtõl megérdemelte volna.
Egyébként nem tudom, mi a fenének akarták mutogatni a lányokat és fõleg miért akarták eljátszani a nagy boldog családot. Sokkal emberibb lett volna, ha õszintén bevallják, hogy az egész családot megrázta a hír és mindenki küszködik a maga módján, hogy feldolgozza.
Kerimánt jól átvágta az a szélhámos, most futhat a pénze után. Az az Özkán meg eléggé vadembernek tûnik, gondolom õ lesz a következõ csapás Gülszerennek.
malvinkicska 2016 márc. 11. - 18:14:46
(224/2695)
Alpar mit akar elérni, hogy nem hagy békét a családnak ahol lehet lejáratja õket, azt nem értem Cihan egy nagy gazdag ember ügyvédje van, hogy nem tud egy nagy sajtó ellen pert indítani, mert azért ez már sok amit csinálnak a családdal. A gyerekek is és még kiskorúak, és ilyen rágalmakkal illetik õket. Azt nem helyeslem Cihan részérõl elment a hotelbe , ha eddig tûrt Dilaranak, akkor amíg rendezõdött volna a helyzet otthon maradhatott volna. Az tetszik becsapták Kerimant, jó sok pénzt adott és nem is ügyvéd, a ház az is kezd lakolni a sok bûnéért. a legjobban Gülseren van kiszolgáltatva, nincs csak a barátnõ aki mellette van. Az Ozan gyerek az tuti nem normális ahogy viselkedik, és még hazudott, ha lehet hinni az anyjának, mert nem akarta, hogy felhívja telefonon, mert közben eltûnt Cansu, biztosan nagyon meg van zavarva a körülötte történtek miatt, a jó és szép kis fiatal gondtalan élete hova jutott.
offtopic
cinemaxeva 2016 márc. 11. - 18:01:35
(223/2695)
Akkor kezd nem unalmasá válni mikor kiengedik a börtönböl
Gülseren férjét.....de hogy ki segit neki azt majd meglátjátok..
8/10
Darkrose 2016 márc. 11. - 18:01:35 8/10
(222/2695)
Én is szeretem a török sorozatokat, mert sokkal jobban kidolgozott a történet, a karakterek, és a színészek se játsszák úgy túl a szerepüket, mint pl. a mexikói szappanoperák nagy részében. Nagyon tetszenek itt is a karakterek, én Dilarát továbbra sem tudom nem kedvelni, inkább sajnálom, mert ahogy Napraforgó is írta, valóban csak a közvéleménynek él, hogy ki mit gondol róla, az életérõl, hiába gazdag, õ is csapdában tengõdik, csak szegény még nem látja, hogy Cihan után az új élete akár új szerelmet is hozhatna, ha nem ragaszkodna mindenhez ennyire. Bocsánat a kifejezésért, de Gülseren nekem az elején annyira "tökös", vagány nõnek tûnt, aki bármit megtenne azért, hogy védje, amije van, most viszont csak teng-leng, mindenhonnan menekül, meg sem próbálja kimagyarázni magát, egy mártírszerepbe esett és nem hajlandó lemondani róla. A tv mûsor felvételénél is, mi az, hogy egy taknyos (Ozan) leribizi, erre õ egy szóval nem próbálja védeni magát, fõleg, mert nem is igaz? Én várnám már azt a pillanatot, amikor Gülseren végre ismét a sarkára áll, remélem hamar eljön az a pillanat is :)
malvinkicska 2016 márc. 11. - 14:06:39
(221/2695)
Szerintem a 8-as Bölüm felénél ha jól emlékszem, mert ott verték meg Ozant, de most nem követem törökül nem érek rá, idõm engedi jobban oda fogok figyelni. Azért is , mert pl ez is 2ó 10p.
Lysa55 2016 márc. 11. - 13:28:06
(220/2695)
Napraforgó, abban teljesen igazad van, hogy döntéseinket befolyásolja a várható közvélemény, valamennyire azt gondolom ez kell is, hisz ezek alapján alakultak ki bizonyos társadalmi együttélési szabályok. Persze ebben a filmben ez is kicsit tulozva van, mint szinte minden.De ha minden cselekedetünket az határozná meg, hogy mit szól a környezetünk, nem is tudom mi lenne. Igazi képmutató élet, bábuk gyülekezete Azért én nem gondolom, hogy csak azért kell fenntartani a látszat házasságot, mert mit szól a felsõ tizezer. Ja és elhangzott, hogy Hazalt is azért venné magához, nehogy megszólják, hogy van 1 lánya aki szegény sorsban él, és õ meg nem tesz ellene semmit. A szeretettõl ez elég messze van. Nekem mindig eszembe jut, én mit tennék ebben a helyzetben? Az , hogy 15 év után kiderül, hogy nem az én gyerekem akit eddig neveltem, attól a szeretetem nem mulik el, és hiába ismerem meg a sajátomat, szerintetek a szeretet azonnal elsöprõ lesz? Sajnos én ebbe beleélni sem tudom magam. 15 évig ápolom, szeretem, dédelgetem a lányomat, minden dolog hozzáköt, most cseréljem le? vagy mi legyen? Akit eddig nem is ismertem, semmi közös emlék, azonnal az én drágám, stb. Nem tudom.....Persze az ember nyilván szereti a saját vérét, de ehhez idõ kell, megismerni, összeszokni, egymást megismerni. Nem is értem Hazal, egyszerre szélesre tárta a szivét Dilara elõtt és bezárta Gülseren elõtt, aki annyit dolgozott érte, óvta, ápolta..Egyszóval nekem nagyon tetszik ez a sorozat, mindig alig várom a következõ részt. A mait én is majd éjjel nézem meg. Jövõ héten unokázom, akkor is éjszakára marad, még jó, hogy vissza lehet nézni. Micsoda probléma, mi??? Ezzel a sorozattal lassan olyan leszek mint egy szenvedélybeteg, ilyen még nem volt velem soha. Néztem ha volt lehetõségem, de nem zavart, ha akár 1-2 hét kimaradt.
7/10
napraforgó 2016 márc. 11. - 05:18:44 7/10
(219/2695)
Nem sok török sorozatot láttam, de azért szeretm õket, mert elgondolkodtatók.
Ez a sorozat pl. arra mutat rá, hogy az emberek viselkedését mennyire tudja befolyásolni a közvélemény.
Dilarát elítéltük, mert olyannyira számít neki a "Társaság" véleménye. Nem azért nem akar válni, mert olyan nagyon szereti Cihánt, vagy mert a szerelmére vágyna. Nem akarja, hogy a Társaság, a felsõ tízezer rossz színben lássa, róla pletykáljanak - "ez az a nõ, akit a férje elhagyott. Az hagyján, de egy olcsó kis nõ miatt tette..."
De ha jól megnézzük, Gülseren is pont így viselkedik! nem kér segítséget Cihántól, elküldi - "ne találkozzunk többet", meg "ne keressen", aztán meg "felejtsen el engem". Nem azért mondja, mert nincs szüksége a segítségére, a támogatására, és a megértésére, hanem azért, mert már így is pletykálnak róluk, mert összeboronálták a férfival, mert gyanúsítgatják, mert erkölcstelen asszonynak tartják.
Valahogy nem a saját döntéseik alapján élnek, hanem a 'Mit szól majd a világ?" címszó vezérli õket. Jó, tudom én, hogy nem hagyható figyelmen kívül a külvilág véleménye, de azért .... azért nem kellene ennyire rabszolgái lenni a mások véleményének, megítélésének.
(A közvéleményt alakítani is lehet, nem csak alávetni magunkat...)
offtopic
ildimix 2016 márc. 10. - 23:00:29
(218/2695)
Keriman nagyon szemét volt szegény Gülserent kizárta a lakásból. Kikelet veled nagyon egyetértek G hagyhatná ezt a nagy büszkeséget és kérhetne segítséget Cihantól. Ez nem azt jelentené, hogy együtt járnak de így nem fog egyedül boldogulni sõt bele fog dilizni.

Sajnálom, hogy Cihan fia csalódott az apjába nem hallgatta meg õt hanem inkább elhitte a sok baromságot a viszonyról.

Hazal szemét módon viselkedik az alkalmazottakkal mit képzel magáról hogy mer így beszélni a nála sokkal idõsebb emberekkel? Az apjának hogy megjátszotta magát undorító 1 kis féregnek tartom. Malvin nekem egyébként tetszik ez a sorozat és végig is fogom nézni. Szerinted most hanyadik török bölümnél tartanak?

Várom a holnapi részt amit lehet csak szombaton fogok megnézni.
Érsekvári 2016 márc. 10. - 20:56:26
(217/2695)
Dilara meg az apuka nagyon egy húron pendülnek . Most a nõ újra Cihan akaratával ellenszegül , mert Rahmit vissza invitálja a házba . Az öregúrral egy ördögi tervet eszelnek ki . Hazal mégsem ment el , otthon parancsolgat a személyzetnek . Mindenkit kihasznál manipulálja anyját apját, ha az érdeke ezt kívánja meg . A lányokat áruként kezelik feltételeket szabnak . Gülseren egész biztosan nem a pénzt választaná , hanem Hazalt .
Szegény nõ nagyon kivan ez a nyaklánc minden baj okozója , de igazságtalanul ítélik el olyanért amit el sem követett .
Keriman be sem engedi már a lakásba és az öccsét is hergeli a sógornõje ellen . Elnézve ezt az Özkánt nem egy bizalomgerjesztõ fazonnak látszik . Mi lesz ha õ is beszáll majd a " mérkõzésbe " ?
7/10
napraforgó 2016 márc. 10. - 18:57:48 7/10
(216/2695)
Nagyapó már megint kavarja a xart, bújtogatja Dilarát. Nem tudom, mire alapozza, hogy ismeri az olyan nõcskéket, mint Gülseren, hiszen soha nem is látta korábban. Fogalma sem lehet, hogy milyen ember egyáltalán.
És az is furcsa, hogy itt mindenki elhisz mindenféle rosszindulatú rágalmat, és soha senki meg nem kérdi az érintetteket, hogy igaz-e, vagy sem, egyáltalán mi hogy is van, illetve hogy történtek a dolgok.
Dilara meg megpróbálja az apjuk ellen hangolni a gyerekeket. Annak örülök, hogy Hazalnak nem olyan felhõtlenül boldog az élete, mint gondolta. Mert lehet, hogy kapott új ruhákat, cipõket, de senki nem örül neki a házban. Mondjuk meg is érdemli, mert olyan pofátlan, meg modortalan, ahogy ugráltatja az alkalmazottakat, nem csoda, hogy azok is utálják.