offtopic
ildimix 2016 ápr. 13. - 22:34:01
(395/2695)
Felháborító volt ahogy Hazal beszélt a személyzettel és még bocsánatot sem kért tõlük. Én már rég kidobtam volna a lakásból.

Nem örültem annak sem, hogy Öskan kijött a börtönbõl még sok borsot fog Gülserennek okozni szerintem.

Az viszont tetszett, hogy Gülseren odaért a tárgyalásra Cihannak köszönheti.

Jó, hogy beindult Derja üzlete remélem jól fog menni továbbra is.

Várom a holnapi részt.
Érsekvári 2016 ápr. 13. - 19:27:04
(394/2695)
Nekem is nagyon érthetetlen , hogy lehetnek ilyen korrupt emberek az ügyvédi kamarába , az egyik ügyvéd lefizeti a másikat , nem az ügyfelüket képviselik, hanem egymás között alkudozva betartanak nekik . Ebben a sorozatban tipikus példája a pénz beszél ismert mondásnak , azzal mindent elakarnak , eltudnak érni......na majd meglátjuk . Alper zsarolási kísérletének nem dõlt be Dzsihan . A válóper Dzsihan jóvoltából nem úgy alakult ahogy Dilaráék tervezték . Csak jó , hogy Dzsihan egy lépéssel elõbbre jár és segít most is Gülserennek . Hazal tényleg komolyan beteg pszichésen , Dilara nem veszi a kezelését komolyan , igazából sem Ozannal sem Dzsanszuval nem törõdött a lányt folyton lovagolni küldte , ebben merült ki az anyai törõdése maximálisan .
Özkan nevetséges ahogy Dilaráról ábrándozik teszi az eszét , a nõ a cipõjét nem törölné bele fogadom .
Gülserennek elég durván megmondta , hogy nem tud tõle megszabadulni. Nem egy jó ómen .
sage 2016 ápr. 13. - 18:45:12
(393/2695)
Megtört szívek 2014 15 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_15_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 ápr. 13. - 18:30:33 7/10
(392/2695)
Nagyon birtam, hogy Dzsihán nem hagyta magát megzsarolni Alpertõl. Sõt, még biztatja is, jelentse csak föl Rahmit nyugodtan. Akár meg is keresheti Szentpéterváron. Gondolom Alper ezután Dilarát fogja megkeresni, az nyilván nem hagyja majd, hogy meghurcolják az öreget, mert az rossz fényt vetne õrá is.

Az ügyvéd machinációja egész meglepett, az, hogy becsapta Gült a dátummal, még valahol érthetõ is és õ is kimagyarázhatja valahogy, pl. összekevert két ügyet, de az, hogy szemérmetlenül azt hazudta, hogy az ügyfele visszavonta a keresetét, meghogy boldogan élnek otthon hármasban a férjével, gyerekével, az már túlzás. Remélem emiatt az ügyvédi kamara kizárja a soraiból Dzsandannal együtt (bár az a nõ biztos letagadja, hogy köze lett volna hozzá. Nyilván azt mondja majd, hogy Durmus õt is félretájékoztatta, meg Özkán is úgy nyilatkozott, hogy kibékültek a feleségével). Csodálkoztam Dzsandanon, nem is ismeri Gülszerent mégis azt mondja, hogy nem nyugszik, mig a földbe nem tiporja. Miért? Mit vétett neki? Inább nyugtatgathatná Dilarát, de még inkább õ hergeli a nõt, sõt õ adja neki a tippeket, hogyan szemétkedjen Gülszerennel.

Dilara meg, na nem hazudtolta meg magát ma sem. Ahhoz fáradt volt, hogy elkísérje Hazalt a pszichológushoz, pedig a lánynak nagy szüksége lenne szakszerû kezelésre, de ahhoz nem volt fáradt, hogy Dzsandannal bejárja fél Isztambult vásárolgatni.
Na és Hazal - hát õ egyre kezelhetetlenebb, amit mûvel Eminével és Szemával, na ez még Dilaránál is kiverte a biztosítékot. De a kis k. nem kért bocsánatot, csak dúlva-fúlva elviharzott. Szinte már megszoktam, hogy ilyenkor mindig földre csapkodja az ágynemûjét.

A golyófejû meg belepistult Dilarába, Gülszeren már csak a múlt. Na és mi van Nurayjal, a németországi babájával? Az meg a régmúlt? Birnám, ha megjelenne az a nõ is, mondjuk gyerekkel a hasában és néhány vérmes török fivérrel, akik majd követelik, hogy adjon nevet a gyereknek....
syuzi 2016 ápr. 13. - 18:26:31
(391/2695)
Hazal teljesen elviselhetetlen ahogy szegény alkalmazottakkal beszélt még jó hogy Dilara leállitotta

Szegény Gülserent majdnem átverték még jó hogy Dzsihan figyelmeztette õt

Már várom a következõ részt:)
malvinkicska 2016 ápr. 13. - 18:07:58
(390/2695)
Elég durva dolgok vannak benne, szerintem az erõszak csak erõszakot szül, és még rosszabb lesz, mindenkinek. Dilara ügyvédnõje, most jól leéget, én nem értem ezeket a törököket állandóan csak biróságot járnak, mindig van valami amiért ott kötnek ki, nekem ez egy kicsit unalmas, én ehhez nem értek, de hiszem azért ilyeneket még sem csinálnak tanult jog tudó emberek, amik itt mennek. Az tetszik Cihan túl jár az eszükön. Keriman az külön szám, mint egy cirkuszos valaki pénzért táncoltatja a tesója, jõ a mondás, két bolond egy pár, itt találó. Hazal egy súlyos viselkedés zavarokkal küszködõ személy aki nem tud beilleszkedni, sem az új családban, az iskolában is voltak gondok vele, szóval ez már nem csak nem megfelelõ nevelés hiánya, hanem beteg. Dilara jobb lenne Hazalt elvitte volna a pszichológushoz, míg azon töri a fejét, hogyan ártson Gülserenek.
Érsekvári 2016 ápr. 12. - 21:07:35
(389/2695)
Amíg Gülserenék boldogan rendezkednek be az új házba , addig Keriman a huhogó szomszédnõvel kibeszéli Gülserent , beállít
izé asszony.....Dilara . A két boszorka elmondja neki elmentek Gülserenék , Dilara pénzt ad derítse ki hova mehettek . Eddig senki nem tudja hol lakhatnak .
Még Dzsandan sem tudta kiszedni Dzsanszuból . Rahmi külföldön és Alper nem árulta el õt a rendõröknek , Dzsihanékat fogja zsarolni majd . A két lány elsõ találkozása az iskolába érdekes volt a régi barátnõje Hazalnak is odajár most és Dzsanszu baráti táborát erõsíti . Érdekes az anyai szív , most ott van Gülseren mellett a édeslánya mégis Hazal felõl érdeklõdik õrá gondol , hiányzik neki.
Dilara kihozatta Özkant és üzletet kötött a férfivel akit " biológiai balesetnek " nevezett , ez tetszett jó poén .
Észrevettétek amikor Dilara és a kopasz tárgyalt az íróasztalon volt egy Rubik kocka , csak érdekességként említem meg !
Pera60 2016 ápr. 12. - 21:04:10
(388/2695)
Önnek tökéletesen igaza van elismerem. Szinte minden a nevelésen múlik,mégis azt mondják,hogy alaptermészetet nehéz megváltoztatni.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 12. - 19:41:44 7/10
(387/2695)
Annyira értelmetlen Dilara erölködése, hogy megtartsa Dzsihánt. Igaz, hogy nem szereti, valószínûleg sohasem szerette, a férfi sem szereti õt, de sebaj, a vállalatbirodalmának tehetséges vezetõre van szüksége és Dzsihán az. Ezzel a fene nagy erölködéssel túl fogja feszíteni a húrt és Dzsihán elõbb-utóbb megúnja és bedobja a törülközõt. Elválhatnának szépen, csendben, de el fogja érni, hogy oltári nagy botrányok közepette megy majd végbe a válás. Mert Dzsihán nem hagyja manipulálni magát.

Hazal képe hogy megnyúlt, amikor meglátta Dzsanszut az új iskolájában (pedig tudta, hogy õ is odajár), meg is próbálta leégetni a barátnõi elõtt. És a megnyúlt képe még meg is savanyodott, amikor meglátta Sejdát. Az a kislány biztos ezt kapta elégtételül Dzsihántól, vagy Dilarától a Hazaltól elszenvedett verésért. Akárki hozta ide azt a lányt, nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. Sejda sokat tud Hazalról, ronthatja a renoméját az új barátok elõtt.
Megfigyeltem, hogy Hazal mindig az apja nevével villog, soha nem a saját tetteivel vívta ki a társai elismerését, csak az apja vagyonával. Remélem itt nem fognak hasraesni tõle, elvégre ide csupa gazdag gyerek jár.
malvinkicska 2016 ápr. 12. - 18:02:33
(386/2695)
Nem találok szavakat amennyire rossz indulatú, Dilara, teljesen lehetetlenné akarja tenni Gülserent, igaz van egy jó ügyvédje aki, adja neki a tanácsot. Az elromlott házassága miatt másba keresi a hibát. Ozan a fia az nagyon át lát rajta, és nem tetszik neki állandóan megy. Hazal most már nagyzolhat olyan iskolába jár, mint Cansu. A két kislány közt rengeteg az eltérés, az egyik szerény a másik fent jár a levegõbe. Az öreg lelépet de Alper nem vallott rá, mert terve van, zsarolni akarja Dilaraekat. Nagyon ronda dolgok fognak történni mert Dilara bosszút forral, de ettõl nem kapja vissza Cihant szerintem.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 12. - 05:21:31 7/10
(385/2695)
Akármennyire idegesítõ Hazal viselkedése, mégis õ a szerencsétlenebb a lányok közül. Nem azért, mert szerényebb, szegényebb körülmények között kellett felnõnie.
Dilara talán nem egy szertetet árasztó anya, de - a férje és a személyzet segítségével gondoskodott a gyerekeirõl. Valóban voltak elvárások velük szemben - jó tanulmányi eredmények, sport, udvarias viselkedés, megfelelõ társasági modor, stb.
Dzsanszu Dzsihántól kapta meg azt a szeretetet, amit talán Dilara elspórolt elõle és Ozannal is sokkal jobb testvéri viszonyban állt, mint általában a báty és a húg szokott ebben a korban.
Ezzel szemben Hazal eléggé magára volt hagyatva kb. 3 éves korától. (Érdekes módon eleinte azt mondták, hogy Özkán 12 éve ment ki Németországba és 10 éve nem kereste a kapcsolatot a családjával, késõbb meg már csak a 10 évet emlegették, mintha 10 éve ment volna el.) Egy 3 éves gyerek nem emlékszik az életébõl eltûnt személyekre (pl. az elhunyt nagyszülõ, nagybácsi, stb.). Beszélhetnek róla, mutogathatnak fényképeket, de azok nem képeznek valódi emlékeket.
Ott van Rahmi, akirõl szintén azt mondják, 10 éve ment el külföldre és váratlanul megjelenik. Ozán emlékszik a nagyapjára, hiszen már 8 éves volt, Dzsanszu meg alig, de amikor Rahmi a gyerekmondókát felidézi - valamit játszottak a kezekkel is, akkor neki is beugrik. Ez valódi emlékkép., már tudja hová tenni a nagyapját, az 5 éves kori emlékei felidézõdtek.
Visszatérve Hazalra, õt Gülszeren kicsi korában alig-alig látta, kevésbé tudta nevelgetni. Két-három állásban dolgozott, hogy a férje adósságát törleszteni tudja. Azt nem mondom, hogy elhanyagolta a gyereket, de ráhagyta Kerimánra, aki megözvegyülvén visszaköltözött Törökországba, nyugdíjból élt és feltehetõleg valamelyest vezetgette a háztartást, vigyázott a kis Hazalra. A kislány tõle sok rosszat elleshetett. A gyerekeket nem is kell tanítani, követik az elõttük lévõ példát. Márpedig Kerimán kapzsi, pénzéhes, csaló, csalárd, szívfájdalom nélkül becsap, átver akárkit. Trükközésekkel eléri, amit akar és Hazal elég sokat eltanult a machinációiból.
Szegény Gülszeren talán csak hétvégén látta a lányát, akkor meg igyekezett mindent megadni neki, mindent pótolni, amit hétközben nem tudott. Szeretgette, kényeztette, vitte ide-oda (mesélt a vidámparki élményeikrõl). Sajnos ezekkel a hétvégi kényeztetésekkel nem pótolta a hétközbeni elhagyottságát, "elhanyagoltságát", és az, hogy nem voltak szabályok, korlátok oda vezetett, hogy Hazal kamaszodván akarnok lett, amit akart, meg kellett kapnia, különben szegény Gülszeren úgy érezte, nem szereti eléggé.
Kicsit sajnálom Hazalt, mert ezekkel a kis hétvégi szeretetcsomagokkal nyilván nem lehetett pótolni a szeretetlenségben eltöltött egész heteket. És kamaszodván Hazal amúgy is a szülõrõl való leválás korszakában volt, tehát az egyre jobban ragaszkodó anyját próbálta minél inkább leépíteni.
Én biztos vagyok benne, hogy - hiába Dilara kicsinyített mása - nem fogja õ sokáig jól érezni magát abban a nagy házban. És Dilara sem lesz képes úgy igazán, szívbõl megszeretni a lányát, hiába hasonlít rá a megszólalásig. Sõt, talán épp ez lesz az akadály, Dilara nem tûr maga mellett riválist, még a saját lányát sem.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 11. - 21:30:55
(384/2695)
Nem tudja valaki megvették nálunk is a 2. évadot? Sajnálnám ha az 1. évad után vége lenne a sorozatnak. Nem szeretnék úgy járni, mint a titkok hídjával leadtak 130 részt és utána semmi a folytatásról. Remélem ennek a sorozatnak leadják a 2. évadát és ha leforgatják akkor a 3. évad is adásba kerül.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 11. - 21:24:47
(383/2695)
Végre Gülszeren elfogadta Cihan segítségét és új házba költözzött Cansuval. Jó, hogy Kerimant ott hagyta és nem vitte magával. Dilara helyében én nem engedtem volna, hogy Hazal elfoglalja Cansu szobáját. A személyzetet nagyon sajnálom túlzásba ugráltatja õket Hazal még Cansu is rászólt viselkedjen udvariasan. Várom a holnapi részt.
Érsekvári 2016 ápr. 11. - 20:58:25 Előzmény malvinkicska
(382/2695)
Végre Gülseren belátta nem megy így tovább mindenki a nyakára jár nincs nyugtuk , így most Õ ment Dzsihanhoz azzal , hogy elfogadja a lakást ahova Dzsanszuval mehetnek . Õrült csomagolásba kezdenek Keriman csak les mi ez , de aztán leesik neki elköltözik . A pofon az már nagyon járt neki , annyi aljasságot követett el Gülseren ellen . A kis hülye Hazal ahogy megtudta mi a szitu rögtön átcuccolt a nagyobb szobába , alig várta így legyen . Most boldog lehet vele Dilara anyuci , a nyakán maradt Hazal. Drukkoltam nehogy visszatartsa Dilara Dzsanszut , de szerencsére éppen sikerült elkerülniük csak utána érkezett meg a nõ.
Keriman egész biztosan nem fog nyugton maradni , hogy megtalálja Gülserent meg a kopasz is ha kijön a börtönbõl , de remélem az még nem mostanában lesz .
gigi1 2016 ápr. 11. - 20:32:45 Előzmény Pera60
(381/2695)
Szerintem Hazal viselkedésé nem a genetikára vezethetõ vissza. Inkább a nevelésre, pontosabban a nem nevelésére. És ez nem csak Kerimán hibája. Gülszeren teljesen következetlenül nevelte. Semmiért nem büntette, nem rendszabályozta. Nem voltak feladatai, nem kellett semmiért felelõsséget vállalnia. Hazal amíg nála lakott azt csinált amit akart. Még Gülseren kért tõle bocsánatot, ha esetleg véletlenül valamiért leszidta.
Akárhogy is Cihán és Dilara jobb munkát végeztek Cansuval. Lehet, hogy Dilara szigorú, meg sokszor szívtelennek tûnik. De legalább náluk vannak szabályok, vannak elvárások a gyerekek felé.(pl. tanulás, sport, hétköznap nincs csavargás stb. )
Kíváncsi leszek, hogy a két lány személyiségére, hogy fog hatni a csere.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 11. - 18:47:07 7/10
(380/2695)
Gülszeren nem egycsapásra változott meg, hiszen voltak már korábban is hasonlóan kemény fellépései. Pl. mikor Özkán nyakához kést fogott, amikor a férfi Derja lakásában erõszakoskodott a két nõvel, meg a kisfiúval. Vagy amikor ki akart ugrani az ablakon, akkor is meghátrálásra késztette Özkánt. Kerimánt is leugatta párszor, hogy ne merészeljen pénzt emlegetni Dilarának, vagy Dzsihánnak. Kerimánt ott is hagyta korábban, a nõ úgy könyörögte õt vissza. Szóval arkára állt õ néha.
Nem volt ez a nõ sohasem minómóza, csak szerencsétlen és egy kicsit hülye. Az meg, hogy alapból kerülni akarta a konfliktust mindenkivel, érthetõ, egy olyan szegény, szerencsétlen nõ nemigen engedheti meg magának, hogy önérzeteskedjen és mindenen kiakadjon, megsértõdjön. Hát lenyelt sok mindent, Kerimántól is és Hazaltól is. Talán jobb lett volna, ha nem teszi, mindkettõjükre ráfért volna a megrendszabályozás. Talán akkor Hazallal sem szaladt volna el annyira a ló.
Pera60 2016 ápr. 11. - 18:43:00
(379/2695)
Borzasztó egy gyerek a Hazal. Akárki is a fiatal lány aki ezt a karaktert játssza,hát az biztos,hogy nagyon jól csinálja.Csak azért elgondolkodtató,hogy ennyire számít a genetika, ugyanakkor szinte teljesen kiveszett belõle a nevelés,a szeretet.
malvinkicska 2016 ápr. 11. - 18:04:10 Előzmény Érsekvári
(378/2695)
Gülseren megváltozott, nem olyan mimóza, mint volt most már a sarkára állt és nem hagyja magát, Dilarát is kitessékelte aztán Kerimar még, egy pofont is kapott ami jogos volt. Cihan boldog, elfogadta a segítséget G, és még egy férfi is lesz a ház körül aki vigyázz rájuk. Dilara a megtestesült ördög, csak azért akarja maga mellet tudni Cihant, hogy ne ártson a hírnevének, ez azért elgondolkodtató, milyen egy szemét nõ, a másik ember érzelmeivel játszadozik, ha ezt vesszük. Hazal rettenetes nem is hiszem van e hozzá hasonló rossz tulajdonsággal rendelkezõ fiatal, amit az követ, ahogy ugráltatja a személyzetet. A Cansu szobája még ki sem hûlt, és már is beköltözött, nagyon elvetemült egy lány, semmilyen emberi érzés nincs benne, csaka nagyra vágyás, pénz és hatalom másokon uralkodni, ez borzalom, hova vezet, nagyon várom.
malvinkicska 2016 ápr. 10. - 11:45:18
(377/2695)
Meg kegyelmeztem neki , mert vannak azért szép emberi részek is benne, és képzeld azt olvastam akkora sikeres a sorozat, állítólag lesz 3-ik évad, hát majd kiderül, valós e a hír.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 10. - 09:30:46
(376/2695)
Szerintem Cihan nyugodsága 1 álarc hiszen láttuk már ebben a sorozatban az agresszív énjét is. Õ is csak török férfi aki hamarabb cselekszik, mint gondolkodik bár próbálja visszafogni magát próbál higgatnak látszani.

Gülszeren megható volt amikor mesél a gyerek Hazalról aki sír utána ne menyjen el. Én úgy gondolom ha G sokat lett volna gyerekkorában Hazallal és nem kellett volna ennyit dolgozni akkor is ilyen kígyó lenne mint most.

Én is elolvastam az elõzetest mozgalmas izgalmas részek lesznek. Malvin hogy döntöttél abbahagyod a sorozatot a jövõhéttõl vagy mégis nézni fogod? Én a világért sem hagynám abba nagyon érdekel még akkor is ha ennyi erõszak és gonosz szereplõ van benne. Minden kedves fórumtársamnak szép vasárnapot kívánok!