malvinkicska 2016 ápr. 25. - 18:08:39
(455/2695)
Elkezdõdött a hét, Cihan nem gyõz rendõrségre járni, mikor melyik gyerekért, a Gülseren féle támadást hamar elintézte, vissza vonták a fiúk a vádat. Ozant szembesítette, hogy nem sokon múlt az élete, és többet ilyet ne tegyen, de Dilara szigorúbb, mert elvette a hitelkártyáit, menjen dolgozni. Cihan felhívta D figyelmét, hogy meg kell szabadulni Özkantól és Alpertõl, még az öreg Rahmi sem látta jónak Õ alkalmazását, és egybõl lapátra tette D, biztos lesz ennek még folytatása, Õ ezt nem igen hagyja annyiba. Hazal sejol sem tud víselkedni atenisz oktatóval, is milyen illetlenül beszélt, õ akar feltételeket szabni, mindenkinek ez tuti nem normális. Amikor baj van mindig Gülserent keresi, de most azt is kiosztotta, egyszerûen ezt kezeltetni kellene, mert ez csak hatalmasodni fog nála, olyan viselkedés zavaros. Kerimanak megmentõ féleség jelentkezett, várom mi lesz belõle kiviszi e a börtönbõl. Cansu nagyon ügyesen lovagol. Az nagyon tetszett, mikor bocsánatot kért D C-tõl, de nem nyert bocsánatot annyit megalázta már, és a kezét sem engedte sokáig fogni C letette.
sage 2016 ápr. 25. - 08:54:22
(454/2695)
Megtört szívek 2014 18 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_18_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 ápr. 25. - 07:55:38 7/10 Előzmény napraforgó
(453/2695)
Ozan valóban egy felelõtlen, meggondolatlan kamasz, aki hagyja magát beleugratni a hülyeségekbe. Mi lett volna, ha azt mondja a haverjának, hogy majd akkor versenyzek veled, ha én is megkapom a jogsim. Persze baleset akkor is bekövetkezhetett volna és még akkor is szabálytalankodtak volna, hisz nem hiszem, hogy szabadna száguldozni versenyzés címén akárhol is, de legalább a jogosítvány nélküli vezetést nem varhatnák rá. Én nem is bánnám, ha az ilyen forrófejû fiatalokat nem tudna apu pénze, meg tekintélye mentesíteni a felelõsségrevonás alól. Dzsihán ezt már egyszer megtette, de még hányszor akarja megtenni? Annak a fiúnak tanulnia kell, és ha nem képes másból, hát a saját példájából kell.
Dilara sajnos nem gondolkodik, illetve csak addig, hogy hogyan bosszanthatná fel Dzsihánt leginkább. Alper megbízása a képviseletével már tenyérbemászó, de Özkán megbízása meg kifejezetten veszélyes. Mert pl. mi van, ha valamelyik lányt beültetik az Özkán sofõr mellé az autóba és az elrobog vele valahová és nem adja vissza? Vagy zsarolásba kezd és váltságdíjat követel? És Dilara teremt olyan helyzetet, hogy - testõrök ide, testõrök oda - ilyesmi megtörténhessen.
Amúgy az, hogy Özkánt óvadék ellenében elengedték az elõzetes letartóztatásból - akár Németországban, akár Törökországban, nem jelenti azt, hogy ejtettek ellene a vádakat!!! Fogalmam sincs, milyen svindliket mûvelt, de neki meg kell jelennie a kitûzött tárgyalásokon, és ha elítélik, bizony le is kell ülni a kiszabott büntetést. Szóval várom, hogy ez mikor kerül napirendre.
És persze Gülszeren válóperi tárgyalása is hamarosan idõszerû lesz megint.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 25. - 07:02:36
(452/2695)
Ozant 1 felelõtlen kamasznak tartom nem kellett volna az apjának odaadni a kocsit addig amíg nem szerezte meg a jogosítványt. Dilara nem normális Öskant felvette testõrnek csak azért, hogy a férjét bosszantsa. Várom a mai részt. Keriman is megérdemli a sorsát remélem még sokáig a börtönbe lesz.
Érsekvári 2016 ápr. 23. - 21:33:06 Előzmény malvinkicska
(451/2695)
Most néztem meg a pénteki részt . Dilara - Dzsihan háborúnak sose lesz vége , most Özkan mint testõr ezzel húzta fel a férfit , de az is revansot fog adni beígérte . Ozannal is mindig történik valami , utólag sajnálkozik amikor már megtörtént a baj . Gülseren a lányával is belesétál egy kellemetlen helyzetbe aminek még lehet lesz folytatása .
A fõnökasszony hagyta végre jóllakni Kerimant , szánalmas egy nõ a károgásával meg amit elõad folyton.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 22. - 19:38:58 7/10
(450/2695)
Annyit gondolkodom, hogy vajon ez a Dzsandan miért ad annyi rossz tanácsot Dilarának, aki ostoba módon megbízik benne. Gülszerent lejáratni, bemocskolni, Alpert pénzelni, Özkánt közel tartani, egyik rosszabb ötlet, mint a másik. Az jutott eszembe, hogy ez valami személyes háború lehet Yldrim ellen, aki szívvel-lélekkel támogatja Dzsihánt. Nem tudjuk, hogy a két ügyvéd milyen módon vált el egymástól, de valahol úgy érzem, hogy ez a nõ igyekszik tönkretenni az exférje munkáját, és nem bánja, ha közben Dilara és Dzsihán élete is rámegy.
Dzsihán az elején igyekezett kultúráltan elválni, elköltözött, a házat otthagyva Dilarának, és a gyerekeket is az anyjuknál hagyta, hogy az õ életük a lehetõ legkevésbé változzon meg, nem akart a vagyonból sem túl nagy falatot kiszakítani, stb. De Dilara nekiállt szemétkedni, erre Dzsihánnak meg lesznek a válaszlépései.
Kíváncsi vagyok, van-e valami alapja a sejtésemnek....
malvinkicska 2016 ápr. 22. - 19:18:54
(449/2695)
Azon most nem csodálkozom ú nevet adtam Kerimannak, mivel másik török sztorit is nézzek, és lehet megkeveredtem.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 22. - 18:52:32 7/10
(448/2695)
Jót nevettem, Kerimánt elkeresztelted Keraminnek, csúcs az a nõ. Ahogy éjjel odasompolyog enni és egy kb. félkilós cipót töm meg kajával és már nyomná is be a szájába, mikor a "fõnökasszony", Nekézet tetten éri. De jó szíve van annak a nagydarab asszonynak, mert csak megengedi neki, hogy megegye.
Dilara tényleg nincs eszénél, egy börtöntöltelék férfit alkalmaz testõrnek és még oktatgatja is a jó modorra. Gondolom Özkán egyszer kirabolja, vagy tán erõszakoskodik is vele, persze "teljes tisztelettel".
malvinkicska 2016 ápr. 22. - 18:40:20
(447/2695)
Az biztos aki nézi ezta sztorit az nem unatkozik,mivel ma volt egy kis kabaré jelenet is amit Keramin adott elõ a börtönbe, elég érdekes karaktert kapott, de õ feldobja néha, hogy ne utálják a sok gonoszságáért. Özkan is megéri a pénzét, most elég magas lovon ül de onnan majd nagyot lehet esni, mert Cihan ezt nem fogja csak úgy lenyelni. Ozant a barátok rossz útra vitték, az ajándék kocsinak annyi, de gondolom ez gazdagéknál nem gond, mint az sem, hogy dilara ami hülyeségeket kitalál, és finanszírozza, nem tudom sosem fog elfogyni a pénz. Az biztos nagy merészség volt felvenni, Õzkant ilyen munkakörbe, szerintem, ilyenkor jobban utána néznek kit bíz meg az ember testõrének. Gülseren megint bajba keveredett akaratán kívül mivel Cansut védte nem gondolkodott csak ütött, most aztán megint a rendõrségen vannak, mind a két gyerek, lesz dolga Yildrimnek, eddig sem unatkozott.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 22. - 18:16:26 7/10
(446/2695)
Ma sem unatkoztunk. Dzsihán megtudja Özkántól, hogy a neje és az apja hozatták ki a börtönbõl Németországban is és otthon is. Rahmi a fia kérdésére pofátlanul azt mondja - a te érdekedben fiam.
Derja és a kisfia nagyon megszeretik Dzsanszut - vártam, hogy majd összehasonlítgatják Hazallal. De ma szerencsére nem láttuk a "hercegnõt".
Megjelennek a közlemények a válásról, Dilarának megint csak a bosszú jár az eszében, felveszi Özkánt sofõrnek, testõrnek. Dzsihán ettõl persze kiakad, az asszony veszélynek teszi ki a gyerekeit, sõt saját magát is.
Ozan csak nem bir magával, már megint belemegy egy hülyeségbe, versenyez egy haverral az új kocsijával, persze jogosítvány nélkül. A kocsit sikerül tönkrevágnia, szerencsére neki nem lett baja. Remélem Dzsihán nem "jutalmazza" meg egy új kocsival. Az ilyen forrófejû suhancoknak egyáltalán nem lenne szabad jogosítványt adni.
Közben Dzsanszu is bajba keveredik, két tuskó kamasz kiveri a kezébõl a kaját, amit az anyja vett neki és még le is ribancozza. Gülszeren se sokat gondolkodott, jól fejbecsapta az egyiket egy üres üveggel.
Dzsihán rohangálhat az egyik rendõrkapitányságról a másikra, mindkét gyerekét bevitték, na kíváncsi vagyok Dilara hogy áll majd ehhez.
RózsákKirálynõje 2016 ápr. 22. - 06:14:00
(445/2695)
Szerintem nagyon sok jó és tehetséges színészünk van és köszönhetõen nekik, nagyon sokat dob egy sorozaton hogy hogyan alakítanak. Speciel ez a sorozat, véleményem szerint, sokkal élvezhetõbb magyarul mint eredeti nyelven.
(Nincs mit ;))

Egyébként engem nagyon irritál Dilara hûvössége a gyerekek irányában. Amikor Cansu mondta a kocsiban hogy õ is lehetett volna Hazal helyében, hát...Nem igazán foglalkozott azzal hogy megnyugtassa a lányát. Neki nagyon nem való az anyaság, mert a gyerekek, mint a férj neki egy egyfajta trófea hogy "Na hát ez is meg van".
Érsekvári 2016 ápr. 21. - 20:51:55
(444/2695)
Most este belenéztem egy török részbe és szerintem a magyar hangok sokkal jobbak karakteresebbek az eredetieknél . Dzsihan hangja messze nem olyan jó mint a Kõszegi Ákosé , Dilararáé sem , Rahmié hasonló rekedtes , de a szinkron hangja sokkal jobb .
Errõl ennyi .
Hazalunk újra a régi elmúlt a sokk hatás megint a pocsék modorú és rosszindulatú , irigy , féltékeny......szóval minden ami rossz.
Csak a jólét a villa meg a luxus körül jár a gondolata . Hiába a vér nem válik vízzé Dilara a vér szerinti anyja .
Hazal felismerte a lövöldözõt el is kapták õket és Özkan még csak most tudta meg a szomszédnõtõl mi történt . Ebbõl lett megint probléma amit Dilara elhárított , de Dzsanszu sok mindent meghallott a két felnõtt társalgásából . A levele is szóba jött , össze lett megint zavarva szegényke .
Özkanhoz meglép a villából , de Dzsihan utána megy és a két férfi a lány miatt összeszólalkozik .
Alper és Szolmaz most két kézzel szórja a pénzt , Dilara és Dzsandan direkt ezt akarja tönkre tenni õket vagy ilyesmiben mesterkednek .
7/10
napraforgó 2016 ápr. 21. - 19:47:43 7/10
(443/2695)
Hazal bizony elég nagyravágyó volt már Gülszerennél is, állandóan zsebpénzért nyúzta, amit kapott, soha nem volt neki elég. Kerimán még dugdosott neki, ha az anyjától már kapott pénzt. Mikor elõször mentek arra a szerencsétlen ebédre a villába, nem kizsarolta az anyjától a márkás ruhát a butik kirakatából, mert õ nem hord áruházit.
Úgyhogy nem kellett neki a villában eltanulni a pimasz, akarnok viselkedést a cselédekkel, mert ott rajta kívül senki nem beszél így az alkalmazottakkal. Csak Rahmi tegezi a cselédlányt, Szemát, azt hiszem Eminét õ sem, a többiek sem. De Hazal "kisasszony" tegezi az összes alkalmazottat, az apja lehetne sofõrt, vagy a nagyanyja korú házvezetõnõt, stb. Símán letegezi az üzletekben a nála idõsebb eladónõket is, ezért már Dilara is rászólt.
malvinkicska 2016 ápr. 21. - 19:28:15
(442/2695)
A mostani részben már meg is vannak a tettesek ez nem jellemzõ a rendõrökre, ez nagyon hamar ment.Hazal igazán nem neveletlen hanem egy beteg gyerek, mert csaka nagyra vágyás vezérli minden gondolatát, jól mondta neki Gülseren, ezt nem tõle tanulta, hanem a villában és ilyen hamar. Cansu telefon hívását törli annyi rossz indulat van benne, mint Dilaraba. Aztán azt szeretné ha mindenki õt ugrálná körbe, mit követett a hotelben is. Az, hogy annyi õrtõl, hogy jutott ki Cansu rejtély, kivételesen, most elég normálisan beszélt vele az apja Özkan. Annyi mindent mondanak, neki nem tudja eldönteni mi a valóság ebbõl, mert mindenki a maga verzióját közli, másképpen. Alpar ahogy viselkedik az egy utolsó tahó.A válás híre még nem jelent meg az újságban , nem volt szó róla.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 21. - 18:02:46 7/10
(441/2695)
Kiderült, hogy nem a rendõrök adták ki Hazal nevét, hanem az iskolatársai mondták meg a sajtónak.
Most sem értem, miért kell egy 15 éves gyereknek éjfélig kimaradni hétközben, iskolaidõben.
Hazalka hamar kiheverte a megrázkódtatást, már cirkuszol, hogy a hotel személyzete nem hozza elég gyorsan a narancslevét. És Dzsanszuval is gonoszul viselkedett, nemhogy nem adta át a telefont az apjának, de még a hívását is törölte.
Hamar megoldották ezt a gyilkossági ügyet, kíváncsi vagyok szóba kerül-e még valaha. Én egyébként nem örülnék annyira, hogy elfogták a tetteseket, mert nagyon valószínû, hogy vannak azoknak még bûntársaik szabadlábon, akik szívességbõl bosszút állhatnak.
Azért arra kíváncsi lennék, hol szökött ki Dzsanszu hajnalban, hogy fölkeresse Özkánt? Minek akkor az a sok biztonsági õr? Dzsihán meg majd felrobbant, hogy Özkánnál találta a lányát. Viszont nem értem, miért nem világosítják már föl azt a lányt, hogy milyen is az apja valójában? Ha csak eltiltják tõle, de magyarázatot nem adnak, a kislány nem fogja betartani.
Mi van Dzsihán nyilatkozatával a válásról?
sage 2016 ápr. 21. - 16:55:13
(440/2695)
Megtört szívek 2014 17 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_17_Bolum_HunDub_Sage
Érsekvári 2016 ápr. 21. - 11:38:08
(439/2695)
Még egyszer köszönet , kedves vagy ! Már az elsõ perctõl ahogy megjelent Rahmi azon gondolkodtam ki a csuda a magyar hangja . Beregi nem egy gyakori szinkronszínész legalábbis úgy emlékszem , így eszembe sem jutott . Egyébként passzol a hang az eredeti színészhez és a többiek is nagyon jól elvannak találva . A tegnapi rész jó volt nagyon nem csak a viszálykodásról szólt , volt valami új izgalom ami másra terelte a figyelmünket .
Eddig még nem néztem bele az eredeti részekbe , milyen a török színész valódi hangja . Gondolom hasonló lehet .
További jó sorozat nézést :)
RózsákKirálynõje 2016 ápr. 21. - 05:46:15
(438/2695)
Örülök hogy segíthettem! Abból tudtam hogy nézem a Kisvárost az M3-on és ott õ egy ezredest alakít. :P
7/10
napraforgó 2016 ápr. 21. - 04:35:22 7/10
(437/2695)
Sajnos nem láttam élõben, csak késõbb tudtam visszanézni.
Döbbenetes volt a támadás Jaiz és az apja ellen. Figyeltétek, hogy az apa is rögtön pisztolyt kapott elõ, nem is láttam, honnan, de nem volt ideje használni, mert leterítették a sorozatlövõ géppisztollyal. Kicsit furcsállottam, hogy egy forgalmas útelágazásnál volt a támadás, és itt persze voltak kamerák is, és a támadók nem is álcázták magukat, tehát a felvételekrõl ismerhetik a fizimiskájukat. Nem hiszem, hogy az alvilág ennyire amatõr lenne.
Ami viszont érthetetlen számomra, az, hogy a TV-ben bemondják Hazal nevét, mint szemtanúét, ezzel rászabadítják az alvilágot a kislányra. Valódi rendõrök ilyet nem csinálnak, vagy elhallgatják, hogy van szemtanú, de ha ezt nem is tudják eltitkolni, a tanú nevét biztos nem adják ki a saját érdekében!
Dzsihán sem viselkedik teljesen logikusan, megpróbálja eltûntetni szem elõl Hazalt, de nyugodtan visszaküldi Dzsanszut a villába. MIÉRT??? Ha ott Hazal veszélyben van, akkor Dzsanszu is, mert ha a maffia szemtanúként egy 15 éves diáklányt keres a villában, hát talál is egyet és nyilván csak utólag vizsgálgatnák, hogy nem a megfelelõ lányt ölték meg. De õt akár túszként is felhasználhatnák, cserébe a másik lányért, szóval szerintem nem jó húzás oda visszaküldeni Dzsanszut. Sõt, jobb lenne, ha Dzsihán kétgyerekes anyaként, Gülszeren lánykori nevén bújtatná valahol õket. Pl. egy özvegyet ikerlányokkal kevésbé keresnének...

Igen, az szép, hogy Hazal rögtön Gülszerent hívja, ahogy Dzsihán és Dzsanszu késõbbi beszélgetésébõl megtudjuk, azért mert rá számíthat, tudta, hogy õ menni fog és megmenti. Dilara meg megint csak azon rugózott, hogy Hazal miért Gülszerennél van? Dzsihán meg felelõsségre vonja, hogy nem tudja, hol a lánya, kivel barátkozik, stb. És ami érdekes, hogy Rahmi, aki eddig mindig mellette állt, most Dzsihánnal ért egyet, hogy-hogy nem tudta, hová ment Dzsanszu és kivel?
Dzsanszut láttuk az elején épp azt mesélte a batátnõjének a suliban, hogyan kéredzkedett el az apjától, az meddig engedte el. De Hazal még menet közben sem jelentette be az anyjának, hová ment, mikor jön.Dilara soha nem rá, mármintõrá, Hazalra, de attól mégüzenetet hagyhatott volna a obilján - elmentem egy barátommal, Jaiz Akárkivel a Zöld Mackó kávéházba.....10-re hazaérek.... Azért egy 15 éves lánynál nem árt, ha a szülõk tudnak ilyesmirõl....
Érsekvári 2016 ápr. 20. - 21:06:13
(436/2695)
Köszi szépen ! Tényleg , de nem jöttem volna rá egyébként az tuti .