Érsekvári 2016 ápr. 20. - 20:57:15
(435/2695)
Kezd izgalmas lenni . Hazal most is a saját gonoszsága áldozata lett , de meg is fizette az árát . Tulajdonképpen ha nincs a kis kalandja a fiúval , akkor most Dzsanszu is lehetne az áldozat . Különös volt , hogy Gülserent hívta az is lehet a sokkhatás miatt volt . Tudják a nevét is és , hogy a kocsiban volt .
Civakodnak a két lány miatt aztán Dzsihan megmondja , hogyan legyen amíg elrendezõdik a helyzet . Dilara visszakapta Dzsanszut látszólag nem is bánja , hogy Hazal Gülserennél maradt .
Alper féle váratlan helyzet Dilara övön aluli ütése volt Dzsihannak , Õ pedig a médiának közleményt ad ki a válásukról . Mindenki bosszúhadjáratot folytat a másik féllel szemben .
Kerimant remélem jól megszívatják a nõi elítéltek .
RózsákKirálynõje 2016 ápr. 20. - 20:55:16
(434/2695)
Beregi Péternek hívják a színészt :)
Érsekvári 2016 ápr. 20. - 20:36:44
(433/2695)
Ez haladás ennyi hang kiderült , de az öreg Rahmi hangja kimaradt , pedig elég központi figura . Nem találtam sehol nagyon érdekel ez a karcos rekedt hang kié lehet , tök ismert mégsem jövök rá .
Neked van tipped ?
offtopic
ildimix 2016 ápr. 20. - 20:04:04
(432/2695)
Közben rámentem a vikipédiára és érdekes dolgokat olvastam a szinészekrõl. Nem is gondoltam, hogy ennyi mindent csináltak és Andrea ennyit szinkronizált. Érdekes volt róluk olvasni.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 20. - 19:50:40
(431/2695)
Mankos köszi a linket. Lauton Andreát Cansu hangját még nem hallottam 1 sorozatban sem. Miben szinkronizált még? Elég nyafogós a hangja. Mondjuk Kerimán hangját sem hallottam még sehol de lehet tévedek.

Szép estét mindenkinek!
malvinkicska 2016 ápr. 20. - 18:04:09 Előzmény Érsekvári
(430/2695)
Érdekes fordulat lett ma, át ment krimibe, az utcán lõnek két halott, és a kocsiban a nagy okos Hazal aki hazudott, hogy a tesójának barátja van, de ha azt nézem Cansu járt jobban, mert ki tudja mi lesz ebbõl az ügybõl, ahogy Cihan is látja. Az egészben az volt meglepõ az édesanyának nevezett Dilarát, nem értesítette a kis vipera, ilyenkor mikor baj van akkor Gülseren, és az milyen rendesen mosdatta, vigasztalta, és könyörgött Cihannak, mentse meg Hazalt, ilyen az anyai szív. az a hisztis Dilera, most is teljesen rossz úton van, fel sem fogja ,milyen veszélyben lett Hazal. Cihan már rendezkedett a védelemrõl, az normáisan gondolkodik nem a bosszú vezérli, mint a D-t. Alper feleségestõl nagyon rondák ez enyhe kifejezés, most kezdik el zsarolni a nagy asszonyt, vajon, erre mit fog mondani, majd a késõbbiekben a nagy okos ügyvéd barátnõ, aki osztja neki az észt.Az újságban is feladta a hírt, hogy vállnak, ha ezt olvassa D egyenesen neki fog menni Cihannak, amilyen buta.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 20. - 17:59:13
(429/2695)
Izgalmas volt a mai rész bár sajnálom, hogy krimit csinálnak ebbõl a sorozatból. Hazal nagy traumán esett át és látszik kiben bízott legjobban a nevelõ anyjában mert õt hívta fel és nem Dilarát.

Sajnálom, hogy Cansu és Gülszeren újra elszakadtak egymástól Cansut visszavitték a villába Dilara nagy örömére. Igazából õ kell neki nem a másik lány hiszen õt nevelte éveken át.

Várom a holnapi részt egyébként sajnálom a textilgyáros és fia halálát.
8/10
Darkrose 2016 ápr. 20. - 17:57:59 8/10
(428/2695)
Igazad van, eddig ez nekem fel sem tûnt! Ma Dzsihán még ki is javította az ügyvédjét, hogy nem 18 hanem 19 éve házasok...Gondolom max. fél év volt a gyerek és az esküvõ között.
Amúgy nagyon brutális volt ez a mai rész, ti hogy néztétek véggi? Én teljesen ledermedtem, azt hittem balesetük lesz, de erre soha nem számítottam volna. Hazalt életemben elõször megsajnáltam,szegény így is pszichológiai eset, ez után még kevésbé lesz komplett...Mondjuk, szegény Cansunak is borzasztó lehetett, csak az elsõ szerelme volt, vagy mi.
Az nagyon érdekes volt, hogy Hazal rögtön Gülszerent hívta, ösztönbõl, akkor persze nem tükrözött Dilara anyuval amikor nagy gáz volt. Azt figyeltétek, hogy amikor elbúcsúzott Hazaltól milyen semleges volt? Se egy puszi, vagy ölelés, csak szervusz Hazal. Visszakapta Cansut, teljesült élete álma...
Nagyon várom már a következõ részt.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 20. - 09:32:26
(427/2695)
Nagyon jó volt a tegnapi rész. Végre Cansu visszament Gülszerenhez. Megismerte a lány a bácsikát így tisztázódtak a dolgok. Hazal 1 mérgeskígyó szerencse, hogy kimentették az emlékkönyvet a tengerbõl. Újra visszament Cansu szobájába én nem adtam volna ezt a szobát vissza neki. Ki Cansu szinkronja elég nyávogós a hangja. Várom a mai részt.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 20. - 07:36:53 7/10
(426/2695)
Számolgattam kicsit az életkorokat.
Dzsihán több alkalommal mesélt arról, hogy egyetemisták voltak, amikor összejött Dilarával. Jártak kicsit, eljártak szórakozni, táncolni, bulizni, és amikor Dilara teherbeesett, elvette feleségül. Na, mondjuk, hogy akkoriban 20-22-max. 24 évesek lehettek. Ozan most lett 18 éves és bár Dzsihán 19 év házasságról beszélt legutóbb Yildrinnek, nem volt az annyi, ha tekintetbe vesszük, hogy a gyerek már bizony úton volt, mikor házasságot kötöttek. Mindent összevetve, szerintem Dilara úgy 40 körül van és Dzsihán talán 1-2 évvel idõsebb.
Na aztán ott van Gülszeren, õ is mesélgetett Dzsanszunak, a majdnem 15 éves lányának arról, hogyan ismerkedett meg apjával, Özkánnal. Érettségi elõtt áltam, mondja, meg hogy Özkán nagyon jóképû volt. Meg is szökött vele, mert az apja tiltotta tõle, de amikor betöltötte a 18-at, összeházasodtak (!!!). És hamarosan terhes is lett és megszülte Dzsanszut. Na akkor számoljunk, mennyi is lehet most? Hát legfeljebb 34 éves. Ennél persze többnek látszik, mert a színésznõ valószínûleg több is, utánanéztem, 1976 május 26-án született, vagyis a forgatáskor már 38 volt. Amúgy a Dzsihánt játszó színész most 45 éves, a Dilarát játszó színésznõ meg 37, szóval õ csak 35 volt a forgatáskor! Én õt is idõsebbnek saccoltam, nagyon karikásak a szemei. A mexikói 35 éves színésznõk még fiatal lányokat játszanak, igaz fél kiló vakolattal az arcukon.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 20. - 04:31:51 7/10
(425/2695)
Nem sikerült kiderítenem, hogy Gülszerennek ez a rokona, most a nagybátyja, vagy az unokabátyja, de elég furcsának találtam, hogy miután Dzsihán fölkutatta ezt az embert és találkoztak Gülszerennel, vélhetõleg sok-sok év után, a pasi máris ment a süllyesztõbe. Valahogy azt vártam volna, hogy Gül a bácsikájával megy vacsorázni és a rokonokról társalognak.
Persze az is jó, hogy végre elfogadta Dzsihán vacsorameghívását (eddig csak futólag jöttek össze napközben egy-egy kávéházban, étteremben, és nem is igen ettek semmit). Vajon Gül meghallgatja-e Dzsihán finom vallomását, miszerint nekik van/lesz közös jövõjük és még sok boldog év vár rájuk?
Dzsanszu második távozása után Dilara újra Hazalnak adta a szobáját, ahogy mondta, most már véglegesen. De Hazal nem boldog, tudja õ, hogy csak pótlék Dzsanszu után. Ozán az emlékkönyv-ügy miatt még jobban utálja az új hugát, legszívesebben elköltözne hazulról. Gondolom, hogy Hazal rendbetétele és Dzsihánra hárul majd, Dilara képtelen rá, õ csak Dzsandan gonosz terveit követi. Az ügyvédnõ megint lebeszéli arról, hogy megszabaduljon Özkántól, momdván jó lesz õ még valamire. Mint ahogy Alper is. Mivel Dilara tudja, hogy Dzsihán ki nem állhatja Alpert, nyilván olyasmit talált ki neki, amivel az majd szálka lesz a férje szemében.
De Dilara egyszer túlfeszíti a húrt és magára marad, Dzsihán segítsége nélkül a gonosz rokonokkal, barátokkal.
Érsekvári 2016 ápr. 19. - 21:51:28 Előzmény malvinkicska
(424/2695)
Hazal mekkora patáliát csap a szoba miatt , aztán bosszúból bedobja a vízbe az albumot . Egy szörnyeteg , Dilara nehezen bír vele , de akkor is kell neki mind a két lány , hogy Gülserennek megmutassa csak azért is eléri amit akar .
A nõi börtön irtózatos giccstanya , élen a fõnökasszonynak nevezett unszi nõvel , aki nem csípi Kerimant .
Dzsihan felakarja lendíteni Gülszerenék üzletét más név alatt nagy adagot rendel tõlük .
Még egy rendes húzása volt a rokonnal tisztázták a koholt vádat és Dzsanszu is megnyugodott , újra együtt laknak .
A végén volt egy kis udvarlás , romantika végre .
8/10
Darkrose 2016 ápr. 19. - 20:49:57 8/10
(423/2695)
Azért szerintem ebben a sorozatban nem annyira katasztrfálisan, javíthatatlanul gonoszak a szereplõk, mint pl. a mexikói szappanoperákban, ahol valaki kb. csak vagy jó, vagy rossz. Itt azért lesz jellemfejlõdés, már Gülserennél is látszik, hogy egyre jobb irányba halad, a végére hátha nem egy lábtörlõ mártírként "végzi" majd. Mondjuk ez a "engem nem érdekel a saját életem, csak Hazal és Cansu boldog legyen" szövegbõl már nagyon elegem van, igencsak hamar feladja az életet, negyven akárhány évesen...
Dilaar valóban nagyon bekattant az utóbbi idõben, minde idiótára hallgat, emiatt egyre rosszabb döntéseket hoz, lásd Özkan, a hamis felvétel, az ügyvédes akciók...Nagyon el lehet keseredve ha ilyen ócska és közönséges módszerekhez nyúl kínjában...
Hazalt én nem bírom elviselni, mondjatok akármit, egy tizenéves csitri egyszerûen nem viselkedhet így...Ennek a gyereknek komoly pszichológiai problémái vannak, csoda, hogy Cansut nem féltik tõle, szerintem simán az életére törne.
malvinkicska 2016 ápr. 19. - 18:04:50
(422/2695)
Dilara amit követ az azért egy kicsit sok, egyebet sem csinál csak Gülseren, a célpontja. Cihan nagy csendesen, nyugodtan, mindig oda üt neki ahol fáj, csak elérte, hogy elhagyja Cansu. Gülseren nem tudja magát megvédeni, hagyja, hogy ez az idegbeteg nõ mindig megalázza. Ozan egybõl tudta kidobta az emlék könyvet a vízbe, aza másik nem normális Hazal úgy viselkedik, mint egy kitanult éltes nõ, irigy mert õ nem tetszik úgy a fiúknak, mint Cansu, és hazudik szemrebbenés nélkül. D le sem tagadhatná nem az õ ördög fiókája ez a lány, mert beléjük aztán egy csepp jó érzés sem szorult. Kerimant jól szívatják a börtönbe, ott nem G-vel van dolga. Vajon mit eszelt ki D, hogy Alpert hívatja, jót biztos nem.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 19. - 17:56:02 7/10
(421/2695)
Ahogy az elõre látható volt, ment a harc a szobáért. Hazal maradt alul, Dilara visszaköltöztette a régi szobájába. És nem jött be Hazal fenyegetõzése, hogy akkor õ nem marad itt, mert az anyja készségesen belemet, jól van, elmehetsz, sõt el is viszlek.
A gonosz kis kígyó bosszúból a tengerbe dobta Ozan albumát. Vajon mit tesz Ozán, ha észreveszi?
És nem semmisült meg az album, az alkalmazottak kihalászták a tengerbõl. Ozán rögtön tudta, ki a tettes, bár Hazal szokás szerint letagadta.
Dilara még mindig nem talált idõt rá, hogy pszichológushoz vigye a lányát, annyira el van foglalva - Gülszeren tönkretételével.
Szerencsére Dzsihán nak sikerült tisztázni az anyját Dzsanszu elõtt, így szépen vissza is költöztek a villába.
Kerimánnak nem megy jól a börtönben, a "kápónak" nem teszik. Özkán meg nem siet ügyvédet keríteni neki.
Lysa55 2016 ápr. 19. - 17:32:21
(420/2695)
Mostanában nem írtam kommentet, de ezt most nem bírom megállni. Dilara amit mûvel, az egyszerûen felháborító. Ez a legalja már. Valakit lotyónak mondani minden alap nélkül, ez mindenen tulmegy. És az ügyvédnõ is. Szomorú, ha ilyenek létezhetnek, pedig biztosan van alapja . Hazal kezelhetetlen kamasz. Sokszor megértem, de sokszor azt gondolom, kellene neki egy tasli, hogy észhez térjen. Gülseren pedig megilleti amit kap. Ha valaki odadobja magát lábtörlõnek, ne csodálkozzon ha beletörlik a patájukat. Azt hittem talpraesettebb és kiáll magáér végre. Nem menekülni kéne a probléma elõl, hanem dolgozni a megoldáson, amennyire lehetséges. Persze tudom, mondani könnyû, de ha én lennék a helyében, nem tudom mit tennék. Bár már éltem pár évet, sok mindent megéltem, több a tapasztalatom, ennyi idõsen másként lát dolgokat az ember, nyilván máshogy is intézek sok mindent. Elég érdekesnek találom a sorozatot, bár idegesít ez a sok alantas féreg, és tul hosszú is, sosem lesz vége. Ja és az öreg Rahmi, micsoda tetû alak. Na jó, kiondtam mondtam magam egy idõre
7/10
napraforgó 2016 ápr. 19. - 08:53:09 7/10
(419/2695)
Nagyon vártam, hogy a Holdpont feltegye a heti elõzetest, de a heti mûsorból csak a hétfõt adták meg... Szóval rághatom a körmöm, hogy is lesz tovább.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 19. - 07:29:17
(418/2695)
Nagyon sajnáltam a tegnapi részben Gülserent Dilara végül elérte a célját Cansu visszaköltözött a házba. Kíváncsi leszek a régi szobájába költözik vissza? Hazal rákérdezett Ozantól miért nem hordja az órát meg rá akart akaszkodni programot szeretett volna együtt csinálni persze ez neki nem jött össze. Seida meg Cansu milyen jól kijönnek egymással látszik, hogy Cansunak nagy szive van és nem nézi le a nála szegényebb embereket.

Várom a mai részt.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 18. - 20:11:48 7/10
(417/2695)
Félek, hogy már túl sok vagyok, de elgondolkodtam valamin.
Gülszeren Dilara vádjaira nem is válaszolt, csak késõbb a szobájában tisztázta magát és a bácsikáját Dzsanszu elõtt, mikor épp összepakolt.
Én nem értek egyet azzal, hogy fogta magát, összepakolt és elrohant. Szerintem igenis fel kellett volna venni a kesztût Dilarával szemben.
De õ szegény ostoba, és ahelyett, hogy elfogadná Dzsihán támogatását inkább mindig elmenekül.
Épp csak visszakapta az édeslányát, ráadásul a kislány akaratából, most mégis úgy othagyta, mint a pinty. Miért nem hajlandó megkûzdeni érte?
Dilara tisztességtelen eszközöket is bevet, hogy bántsa õt, és mellékesen visszaszerezze Dzsanszut is, bár a gyerek is talán csak eszköz arra, hogy Gülszerenen üssön.
És mi lett volna, ha épp nincs ott Dzsihán? Összepakolja a gyerek holmiját is, taxival hazaviszi a régi otthonához és leteszi a kapuban, mondván hogy eddig tartott, most már eridj haza lányom?
Valahogy egyre kevésbé tudok együttérezni Gülszerennel, ez a nõ saját maga ellensége. Nem elég, hogy az élet bántja, no meg a gonosz emberek, még õ maga sem tudja, mi a jó neki, mindig a nehezebb utat választja, ráadásul a sehová sem vezetõ utat.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 18. - 19:39:40 7/10
(416/2695)
Vajon miért nem maradt ott Dzsihán Dzsanszuval az új villában? amúgy is el akarta venni a gyerekeit Dilarától. Beköltözhetett volna, sõt biztos Ozannak is jutott volna hely. Dilara meg legyen boldog Hazallal. Ha megnyerte, hadd vigye...

Vajon hová teszik most Dzsanszut a nagy villában? Hisz Hazal elvette a szobáját. Gondolom, Dilara talál neki egy másik szép nagy szobát... amit Hazalnak nem tudott találni. Mert van ott mindenkinek, Rahminak is, meg a nemlétezõ vendégeknek is.

Valóban, Hazal most a bátyja szobájában kutakodott. Azt hittem, õssze fogja tépni a Dzsanszutól kapott albumot, de szerencsére még nem tette meg.