offtopic
ildimix 2016 ápr. 10. - 09:09:36
(375/2695)
A héten nem volt idõm a fórumra írni. Megható volt az ahogy Gülserenhez költözött Cansu. Hazal jó szinésznõ félrevezeti a szüleit én valahogy 1 cseppet sem tudom sajnálni. A nagyapa eltünt az adósságok elõl állandóan ezt csinálta a múltban is. Dilara szerintem nem szereti Hazalt csak bosszúból tartja magánál, hogy Gülserent bántsa ezzel. Jó, hogy G férje börtönben van. Keriman szemét volt, hogy nem vallotta be õ vette el a pénzt. Várom a jövõheti részeket.
Érsekvári 2016 ápr. 08. - 21:29:24
(374/2695)
Köszönöm a segítségeteket ! Akkor már nem is nézem meg . Bevallom közben tevékenykedtem úgy néztem és akkor Ozannal kevertem össze meg azt sem láttam Dilara várandós volt .......na ezt most így elnéztem .
Egyébként az egész családi õrületben még mindig Dzsihan higgadtsága nekem a legszimpatikusabb , az igaz néha már Õ sem bírja cérnával , de akkor is jogosan . Gülseren jobban hallgathatna rá , mert valóban segíteni akar neki .
Elég mozgalmas részek jönnek ahogy sejteni lehet .
Mindenkinek kellemes hétvégét !
7/10
napraforgó 2016 ápr. 08. - 20:13:31 7/10
(373/2695)
Dilara egy olyan családi videót mutat Hazalnak, amikor õ még a hasában volt, a pocakját símogatja, miközben Dzsihán játszik a kis Ozánnal, emelgeti a magasba, stb. És valami olyasmit mond, hogy akkor még együtt voltak, vagy az volt az utolsó alkalom, amikor együtt voltak (mivel közvetlenül a szülés után már össze is cserélték õket).

Hazalnak tényleg terápia kellene, nem hiszem, hogy a szankciók, büntetések használnának, hisz látszik, hogy a lány azt rögtön megtorolná. Ahogy másokon is rögtön elégtételt vesz (Ozan feljelentése, Sejda megverése), úgy saját magát is veszélynek teszi ki, hogy részvétet, vagy pláne lelkifurdalást váltson ki a felnõttekbõl (szándékosan megfázította magát, aztán meg elvágta a csuklóját).
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 19:55:32
(372/2695)
Megnéztem újra és szerintem Ozan az, mert utána a hasát simitja, az anyjának és beszélgetnek, ha nem cserélik el mennyi kép lenne róla, nekem is olyan érdekes, a jelenet, mert elõtte a Gülseren fényképét nézte Dilara.
Érsekvári 2016 ápr. 08. - 19:01:17
(371/2695)
Hazal kihallgatta , hogy Dilara haza akarja küldeni õt , de inkább akkor ezt a kiutat választja . Nem okozott nagy kárt magában ahogy hallottuk , lehet nagyobb karcolás lehetett arra vigyázott biztos ez a rafinált lány , de mekkora kirohanás volt miatta . Valahogy én sem tudom sajnálni , mert gonosz a lelke mindenkit hülyére vesz és ahogy Gülserennel viselkedik , beszél vele az nem megbocsájtható . Pedig Õ egy igazi anyatigrisként félti , szereti , ragaszkodik hozzá mégis Dilarához akar hazamenni .
Amikor Dzsanszu pedig Gülserennel menne Dilara felháborodik ezen , de Dzsihan engedi a lánynak szabadon döntse el mit szeretne . Gülserent választja , most képletesen Dilara kapott egy pofont . Viszont furcsa , hogy Dzsihan mindezek után is túl elnézõ Hazallal , így cica úgy cica pedig nagyon sok van már a rovásán . Valami szankciót kéne alkalmazni , hogy észhez térjen végre . A pszichológus az bizony kéne neki nagyon . Gülseren hajthatatlan Dzsihan nem segíthet neki még most sem .
Rahmi merre bujkál és meddig , bár nem hiányzik a kavarása .
Egy valamit nem értek , hogy lehet Dilarának Hazalról kis kori videója ? Lehet újra meg kéne néznem ezt a részt ?
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 18:07:49 Előzmény Érsekvári
(370/2695)
A mai rész nagyon emberi volt mikor a kétségbe esett Gülseren elmondta az eddigi nyomorúságos életét, a szereteten kívül extrákat nem tudott biztosítani, könnyem kicsordult. Cihan jól gondolkodik de Dilarahoz gyenge, mert sok mindent megengedett neki, és õ uralja a házat egy zsarnok. Cansu jól érzi magát a szerény otthonban is, az nem egy nagyravágyó tini. Hazal sokban hasonlít Kerimanra az anyagiasság az tuti, és még egyéb rossz tulajdonságai, mert szinte csak az van, a doktornõ mondta is szakember szükséges hozzá. Gülseren most elutasította a lakás bérelést, pedig jó lenne, mert legalább K sem tudná butasággal tömni a gyerek fejét. Remélem elgondolkodik rajta. Az öreg lelépet és a fiának már nem is tûnik fel mert szokott.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 08. - 18:02:33 7/10
(369/2695)
Dilara elképesztõ, jól mondja Dzsihán, õ nem anya, kidobná a saját édes lányát, mint egy kóbor kismacskát. És ha már nem dobhatta ki Hazalt, hát kidobja Dzsihánt. Erre Ozán is vele menne, de az apja megakadályozza, neki kell vigyáznia helyette Hazalra. Ahogy látom, a fiú nem nagyon örül a megbízatásnak.
Kerimán sem hazudtolja meg magát, rögtön a pénzt számolgatja, kérj 8-10 ezer lírát havonta Dzsanszuért, abból valahogy kijövünk. Egy török líra kb. 100 Ft, tehát havi 800 ezer, egymillió Forintnyi összeget akarna legombolni Dzsihánról.
Rahmi meg felszívódott, abban a pillanatban, ahogy a samesza jelentette, hogy Alper magához tért. De lehet, hogy a kártyaadóssága égett a körmére.
Mia1234 2016 ápr. 08. - 17:43:28
(368/2695)
Valamiért nem tudom sajnálni Hazalt. Hiába gyerek, de az ember szinte kívánja, hogy jól ráfázzon, olyan gonosz és önzõ kis teremtés.
Most is milyen diadalittas volt a pillantása, ahogy a kórházban Cansura ránézett, meg ahogy ültek az autóban és mentek haza.
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 08:58:15
(367/2695)
Nekem ez a sorozat láttán sok minden felmerült, miért szeretik ennyire az emberek, mikor tele erõszakkal és látjuk mi megy benne, és a Youtube utána néztem, több mint két millió ember nézi, szóval ez teljesen más az eddig látottaknál, igaz a téma sem egyszerû. A karakterek túl agresszívek, szinte normálisan viselkedõ alig található benne, ez lenne a mai világ, így lehet csak dolgokat elrendezni, ha ütjük vágjuk egymást.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 08. - 07:53:02 7/10
(366/2695)
Én is olvasom a holdponton az elõzetest és ott azt írják ---spoiler ----, hogy Özkán elég hamar kiszabadul (azóta is azon gondolkodom, hogyan lehetséges ez, hiszen életveszélyesen megsebesített egy embert és esetében a szökés, elrejtõzés veszélye igencsak fennáll), és péppé veri Gülszerent. Dilara meg jól megjutalmazza, felveszi testõrnek maga mellé. Na most akkor jól megvannak védve a kislányok.... (merthogy eddig tõle védték õket).
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 07:24:23
(365/2695)
Az elõzeteseket olvasva elég sok mindenre lehet számítani benne, nem fogunk unatkozni. Azt olvastam nagyon sok ország vette meg, mert nagy sikernek tartják.
Érsekvári 2016 ápr. 07. - 20:16:20
(364/2695)
Végre elkapták Özkant remélem jó sokáig bevarrják nem hiányozna senkinek , most kezdi felfogni a rács mögött mekkora hülyeséget csinált megint . Hazal telhetetlen lassan az egész ház kell már neki . A hazugságból most nem jött ki jól , mert Ozan leégette mindenki elõtt , hogy milyen aljas sunyi lány feladta a rendõröknek . Az osztálytársát alaposan megverte , de ez videóra került lesem tagadhatta Hazal. Dilarának nem tetszik ez a külvárosi stílus ahogy Hazal viselkedik .
Cansu húzása tetszett amikor kinyomta Dilara hívását , nehogy már megtiltsa az anyjával való találkozást . Persze azért gõzölt be a nõ , mert Dzsihan is ott volt velük . Remélem Gülseren elfogadja a férfi felajánlását , hogy lakást bérel neki . Túl szerény és becsületes Gülseren nem fogad el segítséget pedig nehéz helyzetben van . Keriman ma nagyon aljas volt ellopta a pénzét és meg játszotta magát , hogy sajnálja a sógornõjét . Gülseren fel sem tételezte róla , hogy Õ lehetett azt gondolta kiránthatta . Hát ilyen ember Õ ahogy él úgy ítél nagyon jóhiszemû . Az öreg Rahmi aggódhat , hiába van életben Alper .
7/10
napraforgó 2016 ápr. 07. - 18:22:15 7/10
(363/2695)
Hazal most is hazudozik össze-vissza, ahogy szokott. Letagadja, hogy feljelentette Ozant, meggyanúsítja Dzsanszut, hogy irígy rá, aztán a verekedést is megpróbálná tagadni, de ott a video. Még Dilara is lerázta Hazal kezét magáról, hozzá sem szól. Kíváncsi vagyok, kap-e otthon büntetést a lány, vagy most is csak az elbeszélgetés jön. Sajnos õnála a jószándékú elbeszélgetés nem használ semmit.
Én valami bentlakásos iskolába iratnám a szülei helyében, nem kell, hogy flangáljon a városban és szórja a pénzt, miközben kellemetlenkedik a családban és a személyzet elõtt is.
Rahmi felháborodását viszont nem értem, õ még nagyobb gazember, neki aztán nincs joga másokat kritizálni.
Alper magához tér, de gondolom, õ is amnéziás lesz, nem fog emlékezni, ki verte meg. Így legalább zsarolhatja Dzsihánt és Dilarát is...
malvinkicska 2016 ápr. 07. - 18:11:05
(362/2695)
Dilara milyen gondolkodású ember,valaki elmegy vacsorázni, a a lánya anyjával, és az neki lejáratás, mert az õ körei ilyet nem láthatnak, és Cihan õt szégyenbe hozta, ez valahogy nagyon fura. Hazal egy nehezen kezelhetõ beképzelt , nagyon sok negatív tulajdonsággal rendelkezõ tini lány, a barátnõje igazat mondott, ezért földig verte, ez már beteg gyerek, ennek kezelésre lesz szüksége a nagyzolás az agyára ment. Rahmi be van gazolva mi tett Alperrel, azért bosszantja, mert nem szeretne gyilkos lenni. Gülseren egy ágról szakadt azt mindenki a barátnõ és Cihan nem csapja be, most ellopta a pénzét az a vipera fajzat Keriman. Özkan vajon milyen büntetést kap.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 06. - 18:21:12 7/10
(361/2695)
Ezzel maximálisan egyetértek én is.
Nyilván ilyen boldogabb pillanatnak szánták, amikor Gülszeren elment Dzsanszuval egy hétvégén a hegyekbe pihenni. Talán ez a mai ebéd is ennek indult, kérdés, hogy Dzsihán jelenléte mennyire fogja feszélyezni az asszonyt.
Hazallal viszont sehogysem alakulnak jól a dolgok, az a lány azt is el akarja felejteni, hogy valaha is ismerte Gülszerent. Csak irígykedik Dzsanszura, a környezetét meg lenézi, megalázza (gondolok itt az alkalmazottakra, de akár a szegényebb iskolatársakra is).
malvinkicska 2016 ápr. 06. - 18:20:59 Előzmény Érsekvári
(360/2695)
A mai rész elég emberi volt, csak egy a gond hirtelen természetüek a török férfiak elõbb cselekednek és utána gondolkodnak,Özkan már mikor szét verte a kocsit és az õr fejét akkor gondolkodott, mit csinált végül is.Cihan teljesen igazat mondott, a fiatalokkal kapcsolatban nem lehet õket terrorba tartani, adni kell nekik egy kis szabad teret, mert elõbb utóbb úgy is el kell válni, önálló életet fognak élni, nem lehet burába tartani õket. Rahmi elment meglátogatni Alpert, most Solmaz látja sok rosszat tett a férje azért jutott ide. Hazal egy különös fiatal, én már azon gondolkodtam, rossz korban tudta meg az igazságot a családról, mivel serdülõ, nem mindenki egyformán éli meg, vannaka minden napjainkban is akikkel ilyenkor sok gond adódik, azon felül õ egy különös, valaki olyan , mint az igazi anyja csak a pénz és a nagyravágyás vezérli, minél jobban ki akar tûnni a társai közül, mivel olyan gazdag a szülei. Gülseren az a csoda elment Cansuval a lovas klubba, és elég normálisan beszélgetett Cihannal is. A két kislány sok mindenben eltérõek, ami persze nem gond.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 06. - 18:14:02 7/10
(359/2695)
A török férfiak elég indulatosak, elõbb cselekszenek, mint hogy gondolkodnának.
Rahmi hogy meg volt szeppenve, mikor Dzsihán mondta Dilarának, hogy a testvére kórházba került. Rögvest besompolygott a kórházba, hogy megtudja, milyen állapotban van Alper, elmondhatja-e, ki volt a támadója. Aztán késõbb is ott lesekszik, gondolom fél, hogy felébred a beteg. Dilarának meg letagadja, hogy bármi köze lenne a támadáshoz.
De Özkán is alakít, beveri Dzsihán autójának szélvédõjét, majd fejbecsapja a biztonsági õrt. Aztán elmenekül és szidja magát, mit tettél, te ostoba. Milyen érdekes, hogy mindkét férfi feszítõvasat használt a támadásainál. Ez a szerszám valahogy mindig a kezük ügyében van.
Gülszeren nem túl megbízható barátnõ, megígéri Derjának, hogy az leendõ üzletében várni fogja a szállítókat, akik a sütõt hozzák, közben meg gondol egyet és elmegy Dzsanszu elé. Hát ez miért volt annyira sürgõs, hogy nem birta kivárni, míg megjönnek a szállítók?
Dzsihán nem alaptalanul aggódik, Özkán bármikor kárt tehet akármelyikükben, az agyatlan Gülszeren meg valami rosszul értelmezett "nem akarok a terhedre lenni" dumával eltitkolja Dzsihán elõl, hogy mi történt, meg hogy nap, mint nap életveszélyben van. Pedig ha valaki, akkor a férfi megvédhetné és még csak nem is kér semmit cserébe. Eddig még egyszer sem mondta Gülszerennek, hogy cserébe "legyen kedves vele".
8/10
Darkrose 2016 ápr. 06. - 17:57:13 8/10
(358/2695)
Jó, persze, úgy tényleg nagyon uncsi lenne az élet,de ahogy te is írod, valóban kellenének olyan idõszakok is, amikor azért hosszabb-rövidebb ideig boldogok a fõszereplõk. Hogy csak egy példával éljek: ha jól emlékszem, te is nézted anno az Igazgyöngy c. szintén török sorozatot, amiben szintén rengeteget szenvedett a fõszereplõ, Gyöngy, sõt, egy jó ideig tipikus mártír is volt-késõbb viszont szerencsésen átalakult, a szereplõ egyre függetlenebb lett, és azért az is pozitívum volt, hogy egy-egy rossz idõszakot mindig követett egy jobb, pl. amikor Gyöngy és a férje nászútra mentek. Szóval, én már annak is nagyon örülnék, ha Gülseren 10%-al keevsebbet szenvedne :)
7/10
napraforgó 2016 ápr. 06. - 14:34:58 7/10
(357/2695)
Jót mosolyogtam az ötleteden - Gülszeren szabad utat ad Dzsihánnak, összeköltöznek, mindkét lányt magukhoz veszik és boldogan élnek, míg meg nem halnak.
Na és akkor mirõl szólna a kb. 120 rész, a sorozat? Még csak a 35. résznél tartunk. Kellenek a gonoszok, hogy lehessen izgulni és drukkolni.
De tényleg lehetnének olyan idõszakok, amikor Gülszerennek kicsit könnyebb az élete. Na és persze a karótnyelt Dilara meg felsülne a manipulációival....
8/10
Darkrose 2016 ápr. 06. - 13:47:40 8/10
(356/2695)
Látjátok, mondtam én, hogy az ablakon történõ kimászkálásnak még rossz vége lesz, lám, Gülseren megtette volna, amivel a sógornõje korábban csak elnagyolva fenyegetõzött.
Nem tudom, soha nem tudtam megérteni, hogy ha valakinek már annyira mindegy, hogy eldobja magától az életet, akkor miért nem ad magának egy "utolsó" esélyt, és próbál meg úgy cselekedni mint soha korábban. Az a baj, hogy Gülseren szegény nem túl okos, Dilara meg lassan már mániákusan manipulatív nõszeméllyé növi ki magát. Ha Gül egy kicsit elõbbre látna az orránál, akkor elkezdene közeledni Cihanhoz, aki miatt egyértelmû, hogy megoldódna minden problémája, a csodás Hazal lányát is gyakrabban láthatná, és valószínûleg még meg is gazdagodhatna. Tényleg nem szemétségbõl mondom, csak már annyira unom, hogy állandóan mártírszerepben tetszeleg, mindenkit sajnál, csak magát nem...Ráadásul be is jön neki Cihan, szóval tényleg nem értem...
Egyébként komolyan mondom, nem tudom, ti hogy vagytok vele (ahogy olvastam kb. hasonlóan mint én) nekem mostanában Keriman a felüdülés a sok szenvedés közepette, ez a nõ mindig csinál/mond valami olyat, ami miatt nevethetek egy jót :D Nem ártana a sorozatban már egy-két pozitívabb vonulat, mert ez a melodráma így tavaszra már kezd kifúlni.