burak 2015 jan. 30. - 09:45:31
(913/4273)
Igen megnéztem, mert már mint többször írtam én csak Kivanc miatt nézek törököt és nem is mélyülök annyira bele a tartalomba, ezt is azért néztem, hogy hátha megértem,de most már egyre jobban nem értjük. Pl. érdekelne Simay karaktere ahogy kulcsfontosságú teszik a továbbiakban, és körülötte forognak a szálak,de hát törökül nem értjük.
malvinkicska 2015 jan. 30. - 08:21:23
(912/4273)
Ezt is túl fogjuk élni, én nem gondolom, hogy anyagi oka lenne, hiszen a Tv2 nem fizet annyi adót, mint a retek klub, annyian segítik õket csak kell a sok iskolázatlan baromnak a pénz, hogy jól éljenek munka nélkül bohóckodásból, sajnos nagy réteg erre vevõ, ki van mosva az emberek feje, be veszik a sok baromságot én így látom.
burak 2015 jan. 30. - 08:10:38
(911/4273)
Szia szia már kora reggel én is a neten vagyok várom a mosógépszerelõt, én már csak magamat sajnálom, hogy egyáltalán minek kezdtem el nézni, de hát Kivancot mindennap meg kell nézni. Egyénként FB oldalon fennt van egy csomó fényképe.
Ezt a sorozatot szerintem azért vették meg mert azért tudták, hogy a törökök nézhetõk, viszont szerintem anyagi okok miatt nem vették meg tovább, mert most már biztos jó ára van. Mert ilyen állatságot amit ezek csinálnak másra nem lehet gondolni.
Én is már legalább háromszor végignéztem az egészet törökül, hiába nem értem.
malvinkicska 2015 jan. 30. - 06:51:49
(910/4273)
Örülök láttad persze reklám nélkül sokkal jobb, bele néztem a török részbe szörnyû dolgot láttam. Az biztos, hogy nyelv tudás híján nem élvezhetõ, mivel a párbeszéd fontos, a következtetés nem ugyan az. A K és G nem az elsõ eset, hogy parkoló pályára teszik.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 29. - 23:23:58 8/10
(909/4273)
Már meg is néztem 84 részt a Sorozatbaráton .
Szuper így reklám nélkül :))
Mindenkinek ajánlom , pláne aki nem tudja a korai idõpontban nézni.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 29. - 21:24:37 8/10
(908/4273)
A mai részt nem láttam , csak az eredetit néztem meg , de amint felkerül online pótolom .
A holnapi rész nagyon jó a vége pláne izgalmas , hétfõig várhatunk a folytatásra.
Az elsõ évad befejezõ 40. része, pedig nagyon szomorúan zárul .Szinte lezáratlan a történet így.
Mindenképpen folytatni kellene , hogy ezt a szemét palit taccsra tegyék , azt látni kellene meg fõleg érteni , mert elég bonyolult dolgok történnek majd benne mire elér a végéig a sorozat .
8/10
Érsekvári 2015 jan. 29. - 21:09:23 8/10
(907/4273)
Szia szép estét !
Nagyon klassz dolog , hogy mindenki gyárt valamilyen elméletet annak érdekében miért nem megy tovább a sorozat .
Sajnos amit elõzõleg írtál nem hiszem azért nem lesz , mert az Éden hotel bekavar .
Semmi köze szerintem hozzá az a Tv2-n lesz . Egyszerûen az lehet utána sem néztek hány évadból áll a sorozat , elképzelhetõ aki-akik megvették lila gõzük nem volt róla.
A mtv-n ment a Bosszú / Revenge / sorozat megszakításokkal ugyan , de 3 évadot leadtak , talán majd jön a 4 évad . Ezzel csak azt akartam jelezni talán lesz remény ennél is , hogy megveszik a folytatást késõbbi idõpontban . A nézõi levelek alapján tudnak róla .
A Szulejmánt azért tette parkoló pályára tavaly az RTL , mert helyette ment a Celeb vagyok...., mûsoron .
Csak ennyit akartam a témához fûzni . :)
zandra 2015 jan. 29. - 21:04:22
(906/4273)
Nem hiszem, az éden hotel még a való világnál is aljább mûsor, minimum 16+-os, szóval kizárt, hogy nappal adják.
malvinkicska 2015 jan. 29. - 20:18:28
(905/4273)
Így igaz de nem tudunk mit tenni énis írtam levelet is nem baj ha nem válaszolnak, de eggyel több, reklamációt kaptak. Tudod edzett vagyok, kerestem sorozatokat addig válogattok, mig találok ami tetszik nekem. Jelenben, az olasz Szerelem És Vérbosszú címû sorozatot néztem nagyon bejött, most kezdem Sólyom És Galamb, azt a sok nyálas Mexikóit nem nézem idõ pazarlás.
malvinkicska 2015 jan. 29. - 19:42:12
(904/4273)
Kedves fórum társak, nem rég olvastam a FB-on egy valaki írt a TV2-nek azt a választ kapta a második évad nem áll rendelkezésükre figyeljék az ismertetõket, szóval lehet lesz belõle valami , de nálam már nincs hitele ennek a csatornának, amit mûvelnek velünk nézõkkel. Kezdem magammal megbeszélni, hogy nem igen fogom látni végig.
BMariska52 2015 jan. 29. - 19:31:31
(903/4273)
Kedves Gabus! Nekem annyira egyértelmû, ahogyan leírod, mint egy óvodásnak!
10/10
lizbell 2015 jan. 29. - 19:15:06 10/10
(902/4273)
Hát szüneteltetés van az tuti, de egyelõre még nincs leadva a 2. évad a szinkronban sem, már megtudtam sajnos! De ez nem jelent semmit, bármikor megtörténhet! :)
BMariska52 2015 jan. 29. - 19:08:26 Előzmény oncogito
(901/4273)
Ez egy nagyon jól megfogalmazott levél, jó volna, ha mindegyõnk, aki szereti ezt a sorozatot, hasonló tartalmú levelekkel bombázná a TV2-t. Én ezen a levélcímen küldtem nekik: kozonsegszolgalat@tv2.hu, és erre válaszoltak is, amit közöltem itt Nektek.
BMariska52 2015 jan. 29. - 18:58:55 Előzmény lizbell
(900/4273)
Adná az Ég, hogy Neked legyen igazad, ez is egy jó gondolat, amit Te mondasz!
Most ismét szavaztam a SuperTV2 mûsoroldalán, már Kuzey áll az elsõ helyen 38%-kal!
BMariska52 2015 jan. 29. - 18:55:35
(899/4273)
Szép Estét Mindenkinek!
Tegnap késõ este támadt egy gondolatom, de csak most jutottam az íráshoz: lehet, hogy az Éden Hotel vetítése miatt szüneteltetik majd, úgy mint a Szulejmánt a másik csatorna a Celeb vagyok... vetítési ideje alatt? Mit gondoltok? és aztán ismét a kedvencünket nézhetjük? Ezt el tudnám fogadni. Olyan sokat írtatok, most fogok majd csak neki az olvasásnak, de ezt mindenképpen le akartam írni már.
malvinkicska 2015 jan. 29. - 17:01:08
(898/4273)
Güney ma törlesztett a sok megalázásért jól tette, meg mondta az informátor nem más, mint Venus, akkor észbe kapott Baris, és még szakított is a nõ megmondta nem tûri a megaláztatást. Baris viselkedése, még Ebrunak sem volt ínyére. A Kuzey románca Zeyneppel nekem sem nem nagyon jött be, úgy látszik õ sem a hûség példaképe igaz azt mondta, még most nem lehet szó komoly dologról köztük, de az nem volt szép, hogy a sütikbõl, nem adott Cemrenek, mikor meg ígérte, persze a lány letört nagyon érthetõ. A vállalkozás jó lenne ha bejönne neki, nem függne Güneytõl, ezt mondták akik megkeresték õket, teljesen el akarnak határolódni, ez jogos a történtek után. A történet most ott tart, nem csak K de G is elég rossz helyzetben van. A színészi játékuk ragyogó mindenki hozza az elvártakat, egy kicsit gyengus Venus volt a szakításnál, nem olyan igazi volt nekem.
zandra 2015 jan. 29. - 00:00:32
(897/4273)
Szegény Güney, néha már-már sajnálom :DDD

Viszont valamit nem értek. Mikor Kuzey Simayyal volt, akárhányszor összetalálkoztak Zeyneppel, 6 óra hosszáig néztek egymásra, mint borjú az új kapura, lassú zenére, kikészítve ezzel a türelmemet. Már annyira erre a szálra építették a sorozatot, hogy majdnem elhittem, Kuzey lecserélte Zeynepre Cemrét. A szállodában is alig bírtak magukkal. Most meg? Úgy megy az ágyba, mint akit akasztófára visznek. Hogy változtak meg ilyen gyorsan az érzései? Nem következetlen egy kissé ez a sorozat?
Cemre meg exxxtragáz volt ma. Nagyon szánalmas. Én se bírom Zeynepet, de ha már összejöttek (és Kuzey cuppant rá!) hadd legyenek már igényei...
Kuzey meg kicsit se volt feltûnõ Baris hívása miatt. Õ bezzeg... Férfiak.... Törökök....
9/10
gabus53 2015 jan. 28. - 23:47:22 9/10
(896/4273)
Ezt az oldalt még nem láttam, köszönöm.
keserûméz 2015 jan. 28. - 22:44:27
(895/4273)
Köszönjük szépen!
10/10
lizbell 2015 jan. 28. - 22:43:09 10/10
(894/4273)
igen, én is tudom :)