malvinkicska 2015 febr. 05. - 17:20:26
(993/4273)
A Kuzey nagy segítségen én is gondolkodtam, hogy ez ilyen önzetlen lenne, majd kiderül. Zeynep amit követ az már sok az apja úgy beszél, mint egy maradi szenilis, honnan tudja mit csinált, Olaszba nem volt vele. Cemre inkább elment a háztól csak ne keljen vele lenni érthetõ, de ebben õ is hibás a kezére játszotta a barátnõjének a szerelmét, sajnos ilyen megtörténik, a minden napi életben is ez még valahol össze egyeztethetõ az igazsággal. Kuzey is mindenkit félt tényleg egy bal fácán, szegény anyja meg ijedt azt hitte Ferhat embere, az öreg, hogy tud verekedni.Baris olyan utálatos most már nem csak G-vel mindenkivel, direkt hívta csávót jöhet, de az a nagy okos tojás G miért nem sorol már ki az alá írással kapcsolatban. Cemre tetszik neki, vagy csak játszik vele róla minden elképzelhetõ. Hétvégére mire beindul megint várni kell majd.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 05. - 16:23:38 8/10
(992/4273)
Szerintem ez a Bekir úr is majd befogja nyújtani a számlát Kuzeynek . A sok segítségért nem vár valami viszonzást ? Lehet rosszul gondolom .Zeynep nagyon sok nekem , de az apja még idegesítõbb ezzel a vaskalapos elveivel . Mindig ott van ahol nem kéne lennie , mintha direkt Kuzeyt figyelné.
Baris amikor az anyjától kijött telefonált annak a Burak Catalcalinak , ,hogy most már lassan jöhet. Ebru asszony és Banu háta mögött intézkedik , ebbõl lesz még balhé .
Holnap hajókirándulásra megyünk Cemrével meg a bájgúnár Barissal :D :D
8/10
Érsekvári 2015 febr. 05. - 16:12:32 8/10
(991/4273)
Heloka ! Mindig írod a Menekse és Halil-t még nem láttad és tervbe van véve.
Szerintem el se kezd az is tömény szenvedés az elsõ rész úgy ahogy elmegy , de utána jön a rettenet a kínlódás börtön szóval a szokásos forgatókönyv. Itt is csak Sedef Avci meg Kivanc játéka ami miatt megnéztem . A csaj családja egy undorító népség az apja a két bátyja , belekényszerítik egy olyan házasságba a lányt ami a családnak elõny , de a lánynak pokol az elsõ perctõl .Kivanc a tiltott szerelme és szenvednek mindketten.
Nem akartam negatív lenni , de úgy kezd el nem egy könnyed szórakozás :((
malvinkicska 2015 febr. 05. - 15:48:57
(990/4273)
Tudod én nem szoktam sértegetni senkit téged meg fõleg nem jó fazonak tartalak csak leírtam a véleményem a sorozatokkal kapcsolatban, lehet neked ebbõl van eleged nekem meg a sok feldolgozás ami nem tetszik, nem is nézem, pont veled osztottam meg mit nézek inkább helyette.
malvinkicska 2015 febr. 05. - 14:05:19
(989/4273)
Nem szeretek senki társalgásába bele szólni, de most kénytelen vagyok, mostanában több sorozatot nézek néztem, és tudomásul kell vennünk, minden nép csoportnak vannak szokásai kultúrája, más az Olasz, Mexikói , sorolhatnám ahol ezek a sorozatok készülnek, vagy elfogadom, és nézem, vagy nem és hallgatok, ennyi. A török sorozatok messze ütik a Macskát vagy Maricruzt, és mégis van azoknak is nézettségük, szóval ez van. Az én ízlés világomnak meg felel, sok a tehetséges nem mû színész benne.
burak 2015 febr. 05. - 13:03:45
(988/4273)
Igen szerintem egy mondat - a két fiú és a szülõk kapcsolata - azt hiszem ez mindent elmond.
Bemes 2015 febr. 05. - 12:48:45
(987/4273)
Köszönöm.
Bemes 2015 febr. 05. - 12:47:36
(986/4273)
Szerintem is van elég sorozat, mindenki kiválaszthatja melyik tetszik. Én szeretem a török sorozatokat, olyat nem nézek amin állandóan fanyaloghatnékom lenne.
Kivac Tatlitugot én is kedvelem, kiemelkedõen jó színésznek tartom és nem azért mert jóképû.
Egyébként meglepõen sok jó színész van a törökök között.
Evita99 2015 febr. 05. - 12:46:22
(985/4273)
Én ugyanezeket érzem és gondolom a török életszemléletrõl.
Szépen megfogalmaztad.
A mi életstílusunkból lassan kivesznek az értékek. Nézd meg celebjeinket. Õk a példaképek a mai fiatalságnak.
Szánalmas ez az egész.
Bemes 2015 febr. 05. - 12:40:13
(984/4273)
Egyébként szerintem liberális gondolkodóként nem kellene más nép hagyományait hülyeségnek minõsítened és Neked megmondani, hogy éljenek.Te is úgy élsz ahogy akarsz,add meg ezt a tisteletet másnak is.
burak 2015 febr. 05. - 12:36:47
(983/4273)
Egyetértek veled, szerintem nem kell a tartalmába annyira belemerülni és az életszerûségét keresni, mert erre csak azt szokták mondani, hogy - ez csak film-. Élvezni kell azokat amik megfognak benne, mert végülis mindenki azért nézi, én is elsõsorban Kivanc miatt - nekem a világ legjobb pasija - mindenkinek van ideálja. Nekem tetszik a vallásuk a táj érdekesek. A történet pedig adott én például már az elejébõl sem emlékszem sokra és nem nézném meg mégegyszer.

Én privát véleményem viszont dühít, hogy Kivánc mellé tették ezt a Cemre szinésznõt, én a Surával is így vagyok.
Bemes 2015 febr. 05. - 12:35:27
(982/4273)
Nem igazán válaszoltál a lényegi kérdésemre, csak a férfi-nõi kapcsolatra.Ebben pedig ugye a nõk között nincs is véleménykülönbség.Egyébként sajnos nálunk is sokan élnek olyan házasságban, mint Kuzey szülei, ehhez nem kell töröknek lenni. ebben a filmben is vannak emancipált nõk.
Az idõk során sokat változott e téren a világ, egy nemzedékkel ezelõtt még nálunk is nyilvántartották pl.,hogy az ember "saját hibáján kívül vált el.
Nem azért írtam a fõbelövést hogy példaértékûnektartom,csak érzékeltetni akartam az erkölcsi értékek alakulását.
Bemes 2015 febr. 05. - 08:42:42
(981/4273)
Én is azt írtam,hogy nem a nõk helyzetére értem az "értékeket",hanem amit felsoroltam.Ezeket Te mint liberális nem tartod értéknek?
Egyébként ha belegondolsz, az I. Vh. Idején még Angliában sem volt a nõknek szavazati joguk. Szerintem a nyugati országokban sem maradéktalan a nõk egyenjogúsága.
Én úgy látom nyugaton sok az álságos duma az emberi jogokról,szabadságról- aztán úgy lépnek egymás nyakára, igáznak le népeket az anyagiakért ahogy azt naponta látjuk .
Nem véletlen,hogy olyan sokan fordulnak pl.az ezotériához -én nem-mert egyre élhetetlenebb valódi értékek nélkül a mindennapi élet.
Rengeteg a zaklatott ember, az értékek /család,becsületesség ,szavahihetõség,együttérzés,barátság/ hiánya nem ad támaszt az embernek. Eljöhet itt is a pszichológusok aranykora, mint az már divat Amerikában.
Az iszlám országokban még ezek az értékek jobban mûködnek.Valamikor még nálunk is egy kártyaadósság miatt /ha nem tudta megadni valaki/fõbe lõtte magát.Ma ügyvédek segítségével verik át az emberek egymást.
Bemes 2015 febr. 05. - 07:04:03 Előzmény burak
(980/4273)
Én is gondolkodtam már azon, hogy a neten nézem ezentúl. A sok-sok reklám teljesen kizökkenti az embert a film hangulatából.
Egyértelmû, hogy nem a nézõ,hanem a reklám a lényeg, a film az eszköz nekik, hogy suskát szedjenek be.
A baj csak az, ha a nézettség csökken, akkor elbúcsúzhatunk ettõl a sorozattól is.
Legalább a TV-t hagyd itt bekapcsolva.
Bemes 2015 febr. 05. - 06:57:10
(979/4273)
Megértelek, hogy könnyebb szórakozásra vágysz. Mégis azt gondolom, hogy arról nem lehet egy ilyen hosszú sorozatot készíteni, mert elunnánk.
Én szeretem a törökök életszemléletét, olyan régi értékeket /szerinted propagandát/ közvetítenek, amik szerintem sokkal élhetõbbé tennék a mi életünket is. Itt nem a nõk alárendelt szerepe gondolok. Valamikor nálunk is ezek szerint az értékek szerint éltek az emberek. A család, a barátság, becsület - akár még a betyárbecsület- természetes volt, akárcsak a szavahihetõség.
A manapság kasszasikert hozó filmek szerintem butítanak. Fantáziafilmek, horrorok, szájbarágóan érzelmesek, közönségesen humorosak. Egy a közös bennük, pár év múlva már nem emlékszel egyikre sem.
Persze ízlésen nem lehet vitatkozni, mindannyian szórakozni ülünk le egy film nézésekor.
Nekem tetszik, ha elgondolkodtat miután megnéztem, szeretem a török filmek zenéjét-úgy vélem nagyon adják az adott hangulatot-és szeretem a fényképezését is.Mind-mind kifejezési eszköz, nálam összejött az összhang, amire törekedtek.
Egyébként én is szeretem a vidám filmeket, a felhõtlen szórakozást. A változatosság gyönyörködtet, mint mondani szokás.
zandra 2015 febr. 04. - 23:59:38
(978/4273)
Jut eszembe, ezen a Ferhátos dolgon eléggé felröhögtem. Szegény :D Sejtettem, hogy valami ciki dolog lehet (pl., hogy Kuzey nem hajolt le neki szappanért), de ez :DDDDD Ez azért sok mindent megmagyaráz...
zandra 2015 febr. 04. - 23:55:46
(977/4273)
Már az elsõ résztõl kezdve szemezgettek, meg mindig védte Cemrét, szóval nem hiszem, hogy most hátsó szándéka lenne. Szerintem annnyira nem ronda, inkább olyan stréber iskoláslány feje van, de ami idegesít, hogy ez a sorozat mindenáron elakarja hitetni velünk, hogy valami világszépe. Amikor a fotózást csinálták, akkor is hogy el voltak ájulva tõle, pedig...
Nem Baris és Kuzey-szintû nõ, Güneyjel már jobban passzoltak :D (már külsõre, belül biztos szép, bár annyira még nem vettem észre...sõt, néha elég idegesítõ)
burak 2015 febr. 04. - 22:28:22
(976/4273)
Sami aranyos volt,nagyon jól szinkronizálja a Csuja Imre.

Barison ahogy mondta, én is mosolyogtam, de nem tudni hogy ez nála is igaz ez, mert õ is szereti Venust,késõbb látni.

Borzalmas ez a szinésznõ nekem a legrondább mind közül, náluk is vannak ám fura szinészek, mert ez a Güney is néha ahogy kinéz, és mindig koszosnak látom a cipõjét-
zandra 2015 febr. 04. - 22:08:00
(975/4273)
Számi milyen kis romantikus volt tegnap.... xD
Barisnak meg érdekes ízlése lehet, ha a szépsége miatt szeretett bele Cemrébe :P
burak 2015 febr. 04. - 21:21:52
(974/4273)
Ez a Zeynep apja cirkus is azért van, mert Olaszban nem látta mit csinál a lánya, de itt törökben úgy kell viselkedni,mint a törökök. Mikor bement a kocsmába Kuzyék is kiakadtak. Mert az õ világukban nem lógnak a nõk a férfiakon.


Ha megnézed Kivancot a yutubon a valódi életben is, mert állandóan követik a paparazzik, nagyon ritkán látod a Berennel.