malvinkicska 2015 febr. 12. - 17:15:18 Előzmény Érsekvári
(1053/4273)
Ezek a Török szülõk érdekes gondolkodású emberek, úgy nõ, mint férfi, az a Zeynep rémisztõ anyja is miket képzel, még most látta elõször K-t, az szegény csak nézett ,mint Jani a moziba. Cemret végül sajnáltam, hogy ilyen szülinapja lett, Ali csaja is hûje, azt látom ebben topzódnak a buta liba nõk. Baris szépen belesétált a csapdájába, G okosan követi, és Burak elõtt közölte õ hívta ide, most már nem lesz könnyû távol tartani a családtól fõleg, ha rá jön, hogy pénz áll a házhoz, jól is teszi.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 11. - 23:00:41 8/10
(1052/4273)
Végig néztem a 36. bölümöt .
Ez nagyon jó rész .
Kuzey nagyon betart Ferhátnak , amit látni irtózatosan tetszett nagyon izgalmas !
malvinkicska 2015 febr. 11. - 20:07:40
(1051/4273)
A 36-os bölümnél tart a történet, én azt hiszem a Fb-on jelölik elõre mindig ez van.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 11. - 19:39:38 8/10
(1050/4273)
Szia !
Tudod mennyi rész van még összesen , ha febr 23. a 101 rész ?
Febr végéig vagy március elejéig tart ?
Köszi a választ :))
8/10
Érsekvári 2015 febr. 11. - 19:35:35 8/10
(1049/4273)
Igazad van .
Meg is néztem igaz még csak a febr 23-a van a Port.hu-n , de tényleg 13:55 kezdõdik a 101 rész .
Köszi szépen !!
malvinkicska 2015 febr. 11. - 19:25:57
(1048/4273)
23-tól 13,55-re írja azon az utolsó héten végig, mert már vasárnap március lesz.Az Éden Hotel 12, 05-p Kuzey után meg Hal a Tortán szerepel az újságban. A holnapi rész már a 36-os de azt hiszem már ma is ment belõle.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 11. - 18:45:49 8/10
(1047/4273)
Erre a fordulatra Baris nem számított , jól kitolt saját magával .
Pont aki még Banut is kiakarta semmizni a vagyonból most újabb örökös áll majd sorba a vagyonért.
Igaz állítólag Burak nem is tud róla , hogy Banuval testvérek , de amennyi jóindulatú van ember van valószínû hamarosan valakitõl megfogja tudni .

SPOILER !!!
A 2. évadban Baris megakarja ölni ( balesetnek álcázva ) Burakot , de nem sikerül neki . Életben marad , de súlyosan megsérül .
Halványan erre emlékszem .
Vénusz viszont mintha szerelmes lenne Burakba és együtt lesznek .
Drukkolok , hogy folytatódjon majd a sorozat és minden részlet világos legyen .
SPOILER VÉGE !!!

Azt hogy érted az Epizód magazin korábbi idõpontra írja a sorozatkezdését ?
A Port .Hu-n február 20-ig végig 14:10 kezdés van .
malvinkicska 2015 febr. 11. - 17:19:22
(1046/4273)
Egyre több dologra derül fény , jól írtam Baris bele sétált a saját csapdájába, mert ma Ebru közölte vele Burak az Atilla fia, Güney megmondta neki te hívtad ide, hogy Banut elvegye tõle, mert Cemre véletlen kimondta G-nek, hogy beszélgettek telefonon, B-vel, igaz G nem árulta el. Kuzey a nõkkel kapcsolatban elég tétova, nincs tisztába az érzésével, mikor beszélgettek Cemrevel a szülinapról olyan tétova volt. Zeynep anyja megjelent a színen, olyan ,mint egy bánya rém, az összes csúnya színésznõt ebben a sorozatban szerepeltetik, Gülten néz ahogy néz ki valahogy.Az a szemét Ferhat próbára tette Simayt, de az nem dõlt be neki elvitte nyaralni, jutalmul az is jól befürdött F-l cseberbõl vederbe esett, minden esetre nem a legjobb sora van az bíztos, sajnos ez a szemét a 47-es bölümben tûnik el ha megérjük, hogy adják tovább. Az Epizód magazin ma jött abban szerepel ebben a hónapban lesz csak egy kicsit elõbb.
Evita99 2015 febr. 11. - 11:06:50
(1045/4273)
Kedves fórumozó Társaim!

Nagyon nagyon jó lenne, ha a 2. évadot leadnák a tv-ben.
Tudom ez még kérdéses, de a petíciónkkal is elértük, hogy folytassák az 1. évadot annak végéig.
Vannak közöttetek nagyon találékony ügyes emberkék.
Szervezzük meg megint a petíciót a folytatásra is.
Tegyünk valamit, hátha meghallgatásra találnak szavaink!
simike2015 2015 febr. 10. - 22:59:16
(1044/4273)
Ma azt írta, hogy albánból és szerrbbõl (törökbõl?) folytatja. És hét végére felteszi a következõ részt.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 10. - 22:27:28 8/10
(1043/4273)
Megnéztem , akár már most jöhetne a folytatás :D :D
10/10
lizbell 2015 febr. 10. - 20:59:48 10/10
(1042/4273)
korán felkerült ma hálistennek, én is most néztem a sorozatbaráton :)))
más lett Ferhát hangja, meglepõdtem!
malvinkicska 2015 febr. 10. - 17:35:06
(1041/4273)
Nagyon jó volt a mai rész érdemes megnézni, ha tudom nem láttad, akkor bõvebben kitértem volna részletekre, de elég hamar felrakják és pótolod. Nálam is rezgett a léc mi azt illeti mivel kezelésre járok a gerincemmel, és nem volt biztos a haza érésem, lehet holnap, én sem látom mivel autó busszal kell menjek, mivel a fiam dolgozik, így most a kocsi ugrott.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 10. - 17:12:24 8/10
(1040/4273)
Ma sajnos nem tudtam nézni , de amint felkerül a netre vissza nézem .
Egyenlõre elolvastam amit írtál ennyivel beérem most , de pótolom amint lehet :))
malvinkicska 2015 febr. 10. - 16:20:08
(1039/4273)
A mai részben Banu titkára fény derûlt nem teljesen de azért, most már érthetõ , miért félnek annyira Buraktól, a vagyon, így most már több részre osztódna, Baris belesétált a saját csapdájába, mivel õ sem tudta, hol van a kutya el ásva, azért játszott össze B-vel. Güney úgy van vezetve ,mint egy tacskó pórázon, minden hazugságot be szed. Ferhát nem semmi egy alak, mit csinál a volt feleségével ezzel egy állatot mutatnak be, szóval a cselekedete minõsíthetetlen, és Simayt is továbbra is fenyegeti, minden áron K-t akarja tönkre tenni, most már tudja, egy nagyobb alvilág nagyobb gengsztere segít K-nak igaz az sem önzetlen, de az legalább meg mondta mit akar tõle, egyenlõre nem fogadta el K az ajánlatot, remélem, nem is fogja.Szóval bonyolódnak a dolgok rendesen, és olyanokra derül fény amire nem is gondolnánk. Aztán ott a vállalkozás abból is mi lesz megint be csapják K-t és az apját G-tõl kitelik. A szerelmi szállak is szépen bonyolódnak, most már Zeynep sejtheti, hogy érez valamit K Cemre iránt, gondolkodik is néha rajta.
9/10
gabus53 2015 febr. 10. - 13:53:38 9/10
(1038/4273)
Szia!

Küldöm privibe, mert úgy látom törölték.
9/10
gabus53 2015 febr. 10. - 12:24:01 9/10
(1037/4273)
Szia Bemes!

Egy sorozat csak akkor kerül fel a netre, ha már valamelyik tv-társaság leadta, hiszen nincs honnan letölteni/leszedni a filmet. Ezért van az, hogy amit ma du. leadnak, azt csak holnap láthatod a neten, mert azért a sok jótevõnek is idõ kell a streameléshez és a netre való feltöltéshez.

Én is nagyon szeretném a folytatást szinkronosan (törökül már láttam), mert teljesen más értelmet nyer, ha értem is azt, amit mondanak, hiszen nagyon sokat számítanak a párbeszédek, mert csak így lehet megérteni, hogy mi miért történik. És most már angol felirattal nézem újra a 2. évadot, és így teljesen másképp jön le a sorozat.

Úgyhogy egyelõre marad a szomorkodás.

Szép napot mindenkinek!
Bemes 2015 febr. 10. - 11:53:36 Előzmény simike2015
(1036/4273)
Bocsánat, hogy hozzászólok a párbeszédetekhez, de közös érdeklõdés miatt jött létre ez a topic, ezért gondolom nem vétek nagyot. Én is úgy látom a helyzetet, ahogy Te.Bevallom, én nem vagyok -illetve nem voltam eddig - sorozatfüggõ. Ebbe a sorozatba is véletlen kerültem nézõként (már az adási ideje miatt is) és "rákattantam". Viszont elképesztõ, hogy az embert odaültetik kb .70 nap, utána meglebegtetik, hogy vége, nincs nézettsége.Ugyanezt játszották be a Szerelemben, háborúban esetében.
Elfogadom, hogy rétegfilmek- mégis tisztességtelennek tartom ezt az eljáràst, visszaéltek a szabadidõmmel.
Mivel hiába is pattognék, én azt a döntést hoztam, hogy ilyen hosszú sorozatot csak neten fogok nézni, mert nem akarok újra így járni.
Annyiban szerencsém van, hogy én amúgy is inkább olvasni szoktam- de néha olyan jól esett volna romantikus, igényesebb filmet nézni. Én már besokalltam az akciófilmekbe,fantáziafilmekbe stb.De elfogadom, hogy mást ezek szórakoztatják, ezeknek van nézettségük-hát így jártam.
10/10
ccaty 2015 febr. 09. - 22:02:04 10/10
(1035/4273)
Nem figyeltem oda a híradásokra csak fél füllel, de már így is arra a következtetésre jutottam, hogy elég nagy változások lesznek. Hogy ez jó nekünk, vagy sem, arra majd az idõ tudja megadni a választ.

Amit biztosan megértettem, az az, hogy az M1 márciustól hírcsatorna lesz. Egész nap híreket fognak sugározni.

Ez azért több problémát és zúgolódást fog okozni. Ugyanis az M1 amellett, hogy közszolgálati csatorna, ingyenesen, kódolatlanul volt fogható – eddig. Tehát akinek ez volt az egyetlen szórakozása, hogy azon az adón sugárzott mûsorokat nézte, akkor eztán ott már csak híreket láthat, ez lesz a szórakozásuk.

… én már itt leragadtam és nem fordítottam kellõ figyelmet, hogy mi a szándékuk eztán az M2, M3, Duna TV, Duna World csatornákkal.

Az elmúlt napok eseményei bennem azt az érzést keltik, hogy ez a „médiaháború” már jóval ezelõtt elkezdõdött, hiszen az események tükrében a HírTV konkurenciájává válik az M1. Van még más véleményem és meglátásom is, de az már színtiszta politika lenne, de ez ugye nem tisztünk.

Magam részérõl – ez idáig - az M1 csatorna mûsoraiba bele-belekukkantottam, mert néha adásba került egy-egy régebbi, vagy újabb, általam kedvelt film. De, mint ahogyan eddig a HírTV-re sem, így a HírTV2-vé avanzsált M1-re sem leszek kíváncsi.

Hogy ezek a változások mennyiben érintik az RTL és a TV2 érdekeltségébe tartozó csatornák mûsorstruktúráját, az egyenlõre nem ismeretes Bízzunk benne, hogy csak-csak elkezdõdik a harc a nézõk figyelméért és abba beletartozik az is, hogy figyelembe veszik a nézõk igényeit is. Ha a csatornák üzemeltetõi nem figyelik a napi eseményeket, akkor nem nagyon számíthatunk arra, hogy záros idõn belül látjuk kedvenc sorozataink folytatását.
10/10
lizbell 2015 febr. 09. - 21:55:45 10/10
(1034/4273)
én is szeretem õket, mint párt! :))) a mai részt még nem láttam, alig várom, hogy felrakják!