zandra 2015 febr. 09. - 21:08:32
(1033/4273)
Kuzey ma elég nagy suttyó volt, bezzeg õ hempereghet Zeyneppel... (Amúgy Baris a múltkor azt mondta, hogy állandóan edzett, nem látszik :DD) Cemrének meg hogy hízott a mája, pfff. De hogy Zeynep értelmes nõ létére miért van megveszve ezért az ösztönlényért, kérdéses. Kezdem megérteni Hüsszeint.
BMariska52 2015 febr. 09. - 19:48:32
(1032/4273)
Kedves Lizbell! Veled értek egyet, én is bízom benne, hogy lesz folytatás és magyar szinkronnal nézhetjük tovább, lehet, hogy kicsit romantikusan gondolom, de úgy érzem, a színészek is szívesen szinkronizálták, fõleg, h. Makranczi és Szinetár kapcsolata is most azt mondják, a házasság felé hajlik...
malvinkicska 2015 febr. 09. - 18:09:48
(1031/4273)
Pontosan én is így vagyok vele, mert teljesen mást beszélnek, mint amire gondolunk a FB-on is ez a téma, mikor sûrûsödnek az események szerintem értelmetlenné válik, mivel a nyelvet nem tudjuk. Abban reménykedem megveszik ennek is a 2-ik évadát és a Kurt is leadják ha meg nem akkor így jártunk. A rengeteg csatorna szinte semmit nem ér, mert csak egyes rétegeket céloznak meg vele, nem sorolom mindenki tudja de vevõk rá az emberek, a más dolgával foglalkoznak addig az övéket feledik, és ezek vannak többségben. A nézettség az szerintem csalás nem igaz, honnan tudja, hogy a az ország egyik, vagy másik táján ki, mit néz.
simike2015 2015 febr. 09. - 17:48:24
(1030/4273)
Nézegess képeket Serhan Teomanról a Youtubon, majd megváltozik a véleményed Burakról. Nagyon jó fej pasi õ is, sok Top 10 török színészlistán rajta van. Na persze Kivanchoz képest sehol.
malvinkicska 2015 febr. 09. - 17:47:33
(1029/4273)
Ez a Burak állítólag focizott valamikor azt olvastam nem is olyan színpadias a megjelenése, egy magas férfi a sok ezer közül. A mai rész csak kiharcolta G, hogy az legyen amit õ akar elég szemét a családjával szemben. Baris kapott egyet persze Cemre miatt nem Simay, volt az a személy. Valami nagy dolog lehet, mert Ebru is nagyon kiborult a hír hallatán, tudod én nem nézem elõre, csak, olykor tekerek bele. Azt a pár percbõl le lehetett szûrni nem kis dolog az biztos.
simike2015 2015 febr. 09. - 17:42:08
(1028/4273)
Sajnos többször írta a fordítója (Kurt Seyit...), hogy csak a 7. részt tudja még feliratozni, aztán vége. Mert õ angolból fordít és angolül csak eddig van fent. Törökül meg albánul nem tud annyira. Csak érdekességként mondom, hogy néha beleolvasok török cikkekbe amik Kivancról szólnak, hát ezzel a fordítóprogrammal semmire sem megyek. Érthetetlen.
simike2015 2015 febr. 09. - 17:35:41
(1027/4273)
Igazad van, ha felháborodsz, csak az nem mindegy, miért. Te nam a csatornának fizetsz nagy pénzt, hanem a mûsorszolgáltató UPC-nek például. A csatorna meg azt ad le, amit õ akar. Nemcsak ebbe, de a pórnépnek másba sincs nagyon beleszólása. IgenA sok akárki meg nézi a Való Világot. Ez van. Ha van ötleted, hogy lehet kikényszeríteni a csatornákból a színvonalas, desokféle mûsort (mert ebben is liberális vagyok), akkor ötletelj, mögéd állok.hülye idõpontban adják. Igaz, a Sorozatbaráton megnézheted az összes eddig lesdottat, de ott van mellette, hogy hányan láttak. Egy részt sem nézték meg 3000 fõnél többen. Hiába szeretjük mi itt sokan, azért lásd be, ez is egy rétegfilm. Lehet forradalmat csinálni, csak tudod elég kevesen vagyunk hozzá. A FB-on a Szerelemeben, háborúban-ból ahol még talán két-három inci-fincit megcsinál a fordító összesen 5100 körüli a nézõszám. Azt írta a csatorna, hogy az elsõ levetitett részt 680 000 ember nézte, a 2. részt már csak 300 000 ember, és már le is vették a mûsorról. Akkor mirõl beszélünk? A Kuzeyt sem nézzük nagyon sokan, mert az is rétegfilm.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 09. - 17:28:02 8/10
(1026/4273)
Kár ezen filozni szervezkedni , nincs ember aki ezért tüntetne tiltakozna már bocs , de annyi más nagyobb probléma adódik manapság , hogy ez nevetségesen bagatell eltörpül a minden mellett.

Burak nekem egyáltalán nem szimpatikus fazon . Nem is annyira jó pasi .
Nagyon rejtély mi van a Burak ügy mögött. . Ebru Banu meg a doktor tudják , hogy testvére a fiú . Baris sem tudja , sõt maga Burak sem . Érdekes felállás . Emellett szerelmesek is voltak ?? egyenlõre nem értem mi lesz ebbõl . Bizonyára megfogjuk tudni .
Baris lehet azt is megbánja , hogy ide hívta az anyja kíváncsi ki lehet az illetõ és milyen célból hívta Burakot . Lebukik Baris ?
Ha képbe vagytok légyszi írjátok meg mire megy ki a játék !!
malvinkicska 2015 febr. 09. - 16:26:58
(1025/4273)
A semmit fényezni kell hinteni a homokot az emberek szemébe, ahol a pénz ott a hatalom, mióta az emberiség létezik így van, márciustól lesznek a nagy változások, a csatornák, mûsor rendjében.
malvinkicska 2015 febr. 09. - 13:37:31
(1024/4273)
Amig a celeb mûsorok nézettsége olyan, mint amit írnak mi hiába tennünk bármit, tõlünk nagyobb pénzesebb emberek nem bírnak velük, média harc folyik, és nem akármilyen vulgáris cikkek jelennek meg kit érdekel. Az orvosság az megbuktatni a semmit mondó mûsorokat, nem nézni oda se kell kapcsolni. Nevét alig tudja leírni és azt mondják sztár, a tanult réteg nem kell azok nem képesek magukból sokan bohócot csinálni, szóval az, agy mosás megy erre vevõk sokan.
Bemes 2015 febr. 09. - 11:47:30
(1023/4273)
Megértelek,hogy fel vagy háborodva. Fantasztikus, mennyire nem a nézõ a fontos a csatornáknak, csak a reklám, a film a csali.Talán annyit tudunk tenni, hgy nem nézzük, nem kapcsoljuk be a tv-t a vacak, gagyi mûsorokra. Akkor talán kénytelenek lesznek figyelembe venni a mi leveleinket.
9/10
gabus53 2015 febr. 09. - 11:13:13 9/10
(1022/4273)
Nincs mit. Én is láttam törökül, és bár a szerény angol tudásommal nem dicsekednék, de azért így most jobban megértem. Nem tudni mikor lesz szinkronosan is, inkább még egyszer végignézem a 2. évadtól.
10/10
lizbell 2015 febr. 09. - 11:04:29 10/10
(1021/4273)
Köszi! belepislogok, de valószínû én már megvárom szinkronnal, törökül végignéztem, ami érdekel, Makranczi szájából akarom hallani! :)))
10/10
lizbell 2015 febr. 09. - 10:37:16 10/10
(1020/4273)
Ne haragudj, nem értek egyet!!
Elõször is, nem voltunk nyugodtak, sõt csendesek sem, de azonkívül hogy bombázzuk õket e-mailekkel, nem igazán értem,mit szeretnél! Végül is odaláncolhatnánk magunkat a csatorna épületéhez és éhségsztrájkba kezdhetnénk! :)) Szervezd meg!!!
A másik dolog, nem kötelesek megvenni semmilyen sorozat többi évadját, akkor sem, ha az elsõt megvették leadták!
A harmadik pedig, hiába fizetünk baromi sokat a szolgáltatásért, nem kivánságmûsor, nem az alapján állítják össze a mûsortervet, hogy mi mit akarunk nézni a pénzünkért! Nekünk ez nyilván felháborító, elszomorító, de ez van!
Egyébként még mindig meggyõzõdésem, hogy lesz folytatás! Az sem kötelezõ, hogy 2 évadot zsínórban adjanak le, szünet nélkül! Kérdés, hogy mennyi az ideális kihagyás a csatorna mûsorpolitikája szerint!
Király Zsuzsa 2015 febr. 09. - 10:23:40
(1019/4273)
Csodálkozom, hogy miért vagytok ilyen nyugodtak és csenben. Nézzük a tényeket. A csatorna mindenkinek forma nyomtatványt küldött. 1 szóval sem emlitette, hogy megvette, vagy szándékában állna megvenni a 2-ik évadot, ami szintén 40 bölümbõl áll.
Jelen helyzet: 35-ik bölümnél tartanak. Hátra van 5 bölüm levetitése. Attól függ, hogy szabdalják. Talán még 10 v. 12 rész várható. Vagyis kb. 2 hét múlva vége a sorozatnak. Olvastam más országokban a TV elé mentek tüntetni , hasonló helyzet miatt. Olyan sok újságiró van sok-sok lappal. Miért nem tárjuk a nyilvánosság felé ? Egyértelmû, hogy itt 2-3 ember tévedett !! Miért nem követeljük a nevét ? Induljunk ki abból, hogy milyen sok pénzt fizetünk a SZOLGÁLTATÁSÉRT ! Nem ingyen kapjuk a filmeket. Én 7 lépcsõházas 10. em-ben lakom. A legolcsóbb csomag:3.500.-Ft Vagyis= 420 lakás x 3.500.-Ft=1,470.000.- millió Ft/hó Ezt gondolatban próbáljátok meg az országra kivetiteni. Horribilis pénzt szednek be tõlünk.Arról nem beszélve, hogy sokan a nagyobb csomagot vásárolják meg. Fogjunk össze és cselekedjünk. Követeljük ki a 2-ik évadot.Ne csendben gyüjtsünk aláirásokat. Látható ezzel még 1 beismerõ levelet sem kaptunk.A csatorna film beszerzésével foglalkozók nem minimál béresek.Vállalják a hibáért a felelõsséget !!!
10/10
ccaty 2015 febr. 08. - 22:39:36 10/10
(1018/4273)
Szó volt Handan anyó születésnapjáról, olyan értelemben, hogy senki nem emlékezett meg róla.

Magam részérõl eljutottam az elsõ évad végéig. Most vagy az van, hogy nagyon megvágták a sorozatot, vagy még csak ezután következik, de ebben az összevisszaságban egy kissé elkavarodok néha.

A lényeg az, hogy (mondjuk talán tényleg kivágták, de) Kuzey valami ajándékcsomagot ad az asszonynak, amibõl egy nõi felsõ kerül elõ.
malvinkicska 2015 febr. 08. - 21:18:20
(1017/4273)
Sajnos még 2 részt láttam belõle, de megnézem ezután, mikor lett volna idõm akkor még nem volt fenn. Nekem tetszik teljesen más mint a Kuzey a 6-os bölüm nagyon megérintett.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 08. - 18:36:42 8/10
(1016/4273)
Most amikor megszoktuk a szinkront nekem is furcsa úgy nézni , hogy nem igazán értem a szöveget . Pedig 1 éve úgy néztem és most annyira más így , hogy minden a helyére kerül a legapróbb részlet is érthetõ. Beszélnek vitatkoznak éppen eleget a sorozatban .
A Szerelemben , háborúban a szõke színésznõ a Sura nagyon hasonlít a fiatalkori Nagy -Kálózy Eszterre . Nem régen láttam vele egy müsort ahol régi szerepeibõl voltak részletek az egyik Csinszka szerepében volt és teljesen a Surát alakító kis nõre hasonlított egybõl erre gondoltam . Érdekes milyen hasonlóságok vannak. Gülten viszont itt ebben a szerepben egész más , nekem nem tetszik .
Akkor holnap témázunk !
Még késõbb lehet benézek az oldalra , de azért most kívánok további szép estét Neked !
malvinkicska 2015 febr. 08. - 17:45:31
(1015/4273)
Abban igazad van ami arra való Mexikói sorozat azt a Story5 megveszi, én is olvastam , hogy ezután, ha hinni lehet a híreknek ennek a csatornának elõ vásárlási joga lesz, még hogy tele van lehetetlen dolgokkal, de úgy meg vágják, értelmét veszti a film. Azt elfeledtem csak a Televizás sorozatokra érvényes. A Karibi szerelmet nézem az nagyon szép és jó történet nekem tetszik, az Brazil. A Telemundós sorozatokat is szerettem, de most már tele van hülyékkel az egész, állandóan azon lovagol az írója. Ami most fog indulni felezi, mert a Macska vezeti a nézettségi listát, egy fél ó egyik egy fél ó másik gondolod milyen élvezhetõ egy téma még el sem kezdõdött és vége. A televisa által készített sorozatokkal nem volt semmi bajom egy darabig, de most már át dolgozás más néven , és az eredetitõl sokkal silányabb, mondani való nuku, szóval azt hiszik mindenkivel meg etetnek mindent, de tévednek. A Kuzey Güney csak a 35 tekertem bele, nem értem a beszédet és nagyon zavar, nem szeretek bele gondolni, ha még sem adják végig, hogy fogjuk érteni, igaz a Kurt a FB-on valaki fordítja legyen áldott, a 7 bölümnél tart, de én nem írok róla, ha mégis leadják , biztos szabdalják majd szokásukhoz, híven és nem szeretnék kellemetlenséget. A történet gyönyörû de egyben megrázó is, szerintem Kivancba nem csalódtam hozza a formáját, a kis csaj is.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 08. - 17:14:11 8/10
(1014/4273)
Hát tényleg nagy a csend , néha idepislantok , de semmi mozgás. Téged is így vettelek észre .
Persze naná már én is elöre néztem és valóben holnap megjelenik ez a Baris fiú . Kellett már , hogy jól felkavarja az így is zavaros vizet még jobban . A féltékenység is egyre nagyobb mértéket ölt . Kuzey Barisra , Zeynep érzi Kuzeyt Cemre jobban érdekli . Nem tudom mennyire láttad elõre, de valószínû a jövõ heti részekben meglátogatja Zeynepet az édesanyja .
Aki játsza színésznõ valami borzalom feje van , plasztikázott szörnyüség .
Aztán ez a Bekir is Kuzeyel tárgyal . és Ferhát is sokat kavar megint .
Szóval nem unatkozunk ahogy látszott.
A supertv2 szavazásnál már másra lehet szavazni nem a Kuzeyre . hanem külföldi utazásra.
A tv2 febr 16tól újabb mexikói szappan vacak indul Fiorella címmel . árasztják ezeket , biztos utánuk dobják fillérekért .
15 - 18 óráig naponta 4 ilyen sorozat megy a tv2-n direkt megnéztem a Port .hu mûsort. Iszonyatos mivel akarják a nézöt szórakoztatni . Szerencsére nem mindenki vevõ rá .
Kihagytam még egyet sem láttam nem is fogok az biztos .