10/10
lizbell 2015 febr. 14. - 12:45:13 10/10
(1073/4273)
Érdekes milyen mások vagyunk, és mennyire másképp látunk dolgokat! Én nagyon elfogadó vagyok egyébként és általában mindenre találok mentséget, illetve át tudom érezni miért lett valaki ilyen, vagy olyan, talán még meg is értem! De Güneynél nincs jellemtelenebb alak a szememben, betegesen irigy, önzõ, törtetõ!
Kuzeyre pedig messzemenõen nem lehet azt mondani, hogy nem intelligens! Persze viselkedéskultúra, a szocializálódás és nagyon sok tényezõ van itt, de a legdurvább számomra, hogy mindenkinek természetes volt, hogy õ megy börtönbe, ezzel csak azt erõsítvén, amiben amúgy is felnõtt (gyanítom) hogy Güney a fontosabb, az értékesebb! De õ mégis ott van, becsülettel teszi a dolgát ami tõle kitelik, védelmez, intézkedik....a maga módján, ami néha nem jól sül el... de õ ilyen! Szeretem! :)
Bemes 2015 febr. 14. - 11:53:03
(1072/4273)
Igen, teljesen igazad van , ez kell az üzleti életben meg fokozottan.
Mégis azt gondolom, hogy akiben csak a kommunikációs készség van meg és nem párosul tehetséggel és szorgalommal- az a lufi ember.
A kommunikálás eltanulható, a tehetség és rátermettség nem.
Egyébként nézd meg Banu viselkedését, nekem az övé se szalonképesebb, pedig az egész környezete körülötte ugràl, vagyona, hatalma van.
Szóval megint oda jutottam, hogy nekem Kuzey az értékesebb és nagyobb lehetõség- ha meg tud szabadulni az ellenségétõl és elkezdhet végre teljes erõbedobással élni.
Bemes 2015 febr. 14. - 11:45:10
(1071/4273)
Ja, és nem mehet el a rendõrségre, mert õ is tudja, hogy része volt a balesetben.tudja, hogy elég vad kamasz volt- ami pedig elég megszokott érzékeny embereknél- hisz el is mondta, mennyi pofont kapott. Õ volt a bátyja mellett a rosszfiú, úgy érezte õt kevésbé szeretik. Amikor történt a baleset, éppen szerelmi csalódáskor, természetesnek tartotta, hogy jobb lesz mindenkinek, ha õ vonul börtönbe.
Szóval ebben a történetben is minden szereplõ viselkedését meg tudom érteni.
Szerintem sokan kerülnek padlóra szerelmi csalódáskor, akár be is piálnak, akár így össze is jöhetnek a tragikus dolgok.
Bemes 2015 febr. 14. - 11:34:54
(1070/4273)
Azt gondolom, nem az intelligenciájával van baj, hisz õ is tudja, hogy hülyén viselkedik. Szerintem kevés ember van, aki tartós stressz alatt, állandó aggódás mellett, amikor a saját élete mellett szerettei életét is veszélyben kell tudnia, szóval aki teljesen "normális" tud maradni.
Inkább azt látom , hogy manapság csip- csup dolgokon is kiakadnak az emberek, simán egymásnak esnek- nézd meg a celebeket, és ez tetszik a nézõknek.
Ezért érdekes nekem a film, ezért tudok drukkolni, szeretni Kuzeyt. Sajnos elég sok sunyi embert ismertem meg ahhoz, hogy nálam elsõ helyen legyen a becsületesség és szavahihetõség.
Szerintem is komoly idegi probléma van nála, a in vagy orvos tudna segíteni, vagy egy kölcsönös és elfogadó szerelem. Mellette pedig olyan munka, amiben elér sikereket, hogy az önbizalma is renbe tudjon jönni.
Szerintem azért gátlásos, azért nincsenek tárgyalásokon pl. egész mondatai- szóval sztem. Kivanc T. Nagyon jól hozza a figurát.
Ha nem lenne gátlásos, suta ilyen helyzetekben, éppen az mutatná, hogy fel sem méri a helyzetet.nekem úgy tûnik nagyon jó képességû, kreatív srác, sõt talpraesett is.
Hiszen õ szervezte meg a tekercs árusítását ,hasonlóan egyszerû emberekkel nem volt gondja, nem volt kisebbségi érzése- szóval mindent el tudott intézni. Azóta is tovább tudta gondolni az üzleti tervet.
A mûvellt, szalonképes Güney, Banu vagy Baris mit csinált? Güney látott külföldön egy terméket, és felhasználva az összeköttetéseket, más pénzét és más tehetségét, szorgalmát villog.
Szóval ki a tehetségesebb?
Mit gondolsz, hogy viselkedne a történet többi szereplõje, ha azt élné meg, amit pl akár most is Kuzey?
Bemes 2015 febr. 14. - 10:10:05
(1069/4273)
Szia!
Nem akartalak megbántani, kérlek ne gondold ezt! Természetesen elolvasok mindent ami itt megjelenik, elgondolkodom rajta, azután leírom a saját gondolataimat.
Ráadásul még nekem is az a véleményem mint Neked- csak a végkövetkeztetésünk más. Írtam, hogy ciki Kuzey viselkedése, és nem illenek össze Zeyneppel. De Cemre nem bunkó, mégis valahogy jobban illik hozzá- ezért is gondolkodtam el azon , vajon én a filmben lévõ férfi szereplõkbõl kit tartanék értékesnek.
Igen , Kuzey tanulatlan, lelkileg -idegileg totál "kivan" , az otthoni hangulat is mindig pocsék volt- nem csoda ha ilyen.
Mégis úgy vélem, a többi szereplõhöz képest õbenne még ott a lehetõség, míg a többiek hiába kulturáltak, az emberi lényegük nem fog változni.
Persze hogy nekem is fontos a mûveltség, viselkedési normák betartása- ez nem is kérdés!
Feltételezem éppen ezért íródott ilyennek a film, hogy tudjunk drukkolni egyes szereplõknek.
Egyébként az életben nagyon is léteznek ilyen fazonok, hasonló életutak.
Én elfogadom , ha valakinek nem tetszik a szinkron, propaganda filmnek éli meg, rondának tart egyes szereplõket- mégis nézi , mert tetszik neki.
Nem mindegy ki miért szereti? Ha sokan nézzük, írtunk a csatornának , talán megveszik a 2. évadot is.
Szóval szívesen beszélgetek Veled és mással is , engem nagyon érdekel mindenki véleménye. Eszmecserének tekintem.
Legyen szép napod!
zandra 2015 febr. 13. - 23:49:26
(1068/4273)
jav: Nekem nem* is az a bajom vele,
zandra 2015 febr. 13. - 23:48:43
(1067/4273)
Nekem is az a bajom vele, hogy bunkó, hanem hogy közönségesen bunkó. Pl. Baris is az, de az õ szavainak van éle, humora, míg Kuzey csak kiabálni, verekedni tud (pl. a rendõrséges jelenetnél szerintem semmi sem indokolta, hogy habzószájjal neki menjen Güneynek.) Épp ezért nem igazán izgalmas karakter számomra fõszereplõként, látszik, hogy a készítõk mélységét próbálnak neki adni, de én nem akarom megfejteni épp azért, mert azt leszámítva, hogy mennyit szenvedett a börtönben, és ez milyen hatással van rá, egyébként személyiségre egy elég egyszerû gyerek.
Az alantas Güney már jobban érdekel, õ érdekes.

Egyébként nem volt Kuzeyjel problémám, de ezzel a Barisos jelenettel eléggé elásta magát nálam, Mónika show szint. Cemre meg ott csapta ki nálam a biztosítékot, mikor képes volt rájuk törni a hülye pogácsáival, hogy megakadályozza a nagy aktust, pff :D Nem sok méltóság szorult egyikõjükbe sem sajnos, így én nem tudok olyan lelkesen drukkolni ennek a szerelemnek...
zandra 2015 febr. 13. - 23:25:31
(1066/4273)
OFF
Nem nekem címezted, de kb. azokra reflektáltál kb, amiket én írtam, az én kifejezéseimet használva, kicsit feltûnõ volt, de mind1. De ha nem is, szerintem akkor is reagálhatok bárkinek a hozzászólására, lévén, ez egy nyilvános fórum; nem tudtam, hogy tilos, bocsánat. Én se akartam vitázni, legalábbis nem negatív értelemben, nem tudtam, hogy ha valaki eltérõ véleményt fejez ki, akkor az rögtön azt jelenti, hogy vitázni akar. Ha így mûködne a világ, akkor csak a teljesen egyformán gondolkodó emberek beszélhetnének egymással, elég unalmas lenne... Azt sem tudom, hozzászólásom melyik részében akartam agresszívan rád erõltetni a saját véleményemet, ha így volt, én kérek elnézést.
Még egyszer bocsánat, hogy írtam. Legközelebb majd nem merek.
Bemes 2015 febr. 13. - 22:52:10 Előzmény zandra
(1065/4273)
Elnézést, de én nem neked válaszoltam, nem is áll szándékomban senkivel sem vitatkozni.
Ez a Te véleményed, nekem is van sajátom.Remélem nem várod el , hogy ne lehessen nekem más véleményem.
Legyen szép estéd!
zandra 2015 febr. 13. - 20:38:52
(1064/4273)
Az, hogy 4 évig börtönben volt, és nincs érettségije, még nem jelenti azt, hogy a dzsungelben nõtt fel... Egyébként meg a börtön elõtt is szocializálódhatott volna, de akkor sem mutatott rá hajlandóságot, lásd.: fényképezõs eset. A fiatalság itt nem mentség, egy 17-18 éves fiatal már rég nem kisgyerek.
Egyébként pont, hogy nem õt hibáztattam ebben a szituációban, hanem Zeynepet, amiért így zavarba hozta. Ezért is írtam a múltkor, hogy nem illenek össze, Zeynep egy finom, intelligens nõ, míg Kuzey, hát igen, egy gyakran egy tanulatlan suttyó, és igen egy ösztönember. Ettõl függetlenül, azt, hogy jó, õszinte és becsületes ember, szerintem senki se vitatta. De ez még nem fedi el a hiányosságait, legalábbis elõttem. Akármennyire eszményien becsületes is, nekem nem szimpatikus az olyan férfi, aki mindent az öklével vagy ordibálással akar megoldani, aki olyan naiv, mint egy 5 éves, és igen, aki nem tud egy összetett mondatot végigmondani. És bocsánat, de nálam az intelligencia igenis vonzó, elengedhetetlen tulajdonság egy férfiban. És itt nem feltétlenül arra gondolok, hogy olvasson Nietzsche-t, hanem arra, hogy például ne üsse meg a barátja barátját, minden értelmes ok nélkül. Ha ez elfogadható viselkedés, akkor nyilván én vagyok túlérzékeny, de az ilyen jelenetek számomra se nem aranyosak, se férfiasabbnak nem fogom Kuzeyt látni tõlük, pont, hogy ellenszenvessé teszik.
Igen, ebbõl a szempontból tényleg jobban összeillenek Cemrével. Õ is elég éretlen még...

Banu kattant, Baris meg gyarló emberi lény, de neki is vannak azért értékei (a Chrysler és a jachton kívül is:)), én egyikõjüket se látom annyira rossznak, sõt még Güneyt sem. Mindenkinek meg van a maga élettörténete, ha ez Kuzeynél mentség, másnál is hadd legyen már.
malvinkicska 2015 febr. 13. - 19:49:33
(1063/4273)
Online sorozaton már nézheted fent van nagyon hamar felrakják hála az Istenek.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 13. - 18:33:45 8/10
(1062/4273)
Ma csak a közepétõl láttam , de majd megnézem utólag . A héten már végig néztem az egész eredeti részt .
Nagyon jó , hogy Kuzey -Cemre egyre közeledik egymáshoz , de Zeynep mindig becsörtet a képbe . Most sem hiányzott , de megjelenik majd a bulin .
Ferhát piszok egy ember mikre képes .
A jövõ heti részek nagyon jók .

SPOILER !!!
Kuzey kihasználja , hogy Ferhát házon kívül van .
Bejut a házába és megtalálja a féltve örzött titkát....
Ferhát meg a jachton kamerán látja ezt......
SPOILER VÉGE !!!
malvinkicska 2015 febr. 13. - 17:44:04
(1061/4273)
Érdekes volta mai rész, volt mondanivalója a fiatalok felé ne írjanak ki egy ilyen dolgot az nem szül jót, mint most sem, ez a szemét Ferhat nem nyugszik senkitõl sem. Venus sem akar segíteni fél Ebru haragjától, mondta B-nek. Érdekes ajándékot vett K Cemrének, tetszett neki, Az öreg Sami nem bírja G-t az anyja meg csak azt imádja.A három férfi szinte egy bokorban volt, és mind Cemre kegyeiért, Baris az be se ment inkább elviharzott a kocsival. Az Ali barátnõjét nem teljesen értem miért nem szervez õ úgy, hogy kettesben legyenek, de gondolom azért ez a macska egér kapcsolat, mert nem lesz A végig, a sorozatban, kell a mûbalhé.
Bemes 2015 febr. 13. - 16:40:10
(1060/4273)
Nagyon örülök,hogy ezt írtad, úgy látom, Te is azért nézed a iért én. Engem pont az fogott meg ebben a sorozatban ,hogy hangsúlyt kapnak az érzelmek - de nem nyálasan, szájbarágósan-szinte minden szereplõ személyisége érdekes, filózgathatunk mitõl lett olyan amilyen.
Emellett cselekménydús, jó a filmzene,táj stb.
Nekem is tetszik Cemre, aranyos és természetes csajszi. Kuzeyhez való.
Szenzációs színész. Szerepenként változik a testtartása pl.,a mozdulatai szóval nagyon felkészül.
10/10
lizbell 2015 febr. 13. - 11:56:48 10/10
(1059/4273)
Teljes mértékben egyetértünk! Nagyon bonyolult személyiség és Kivanc fantasztikus mélységeket tud mutatni! Cemrét is nagyon szeretem, se csúnyának se torznak nem látom, ahogy itt mások mondták, csak azt látom hogy feltétel nélkül szereti és elfogadja Kuzeyt mint férfit, mint embert, és erõsítik egymást! Amikor már nyilvánvaló lesz az összetartozásuk, akkor nagyon tetszik, hogy nem nyálas és nem feltétlenül fizikai megnyilvánulással ábrázolják hanem a lelkükkel a tekintetükkel! Nem is tudom mi a jó szó erre, mert utálom ha "kémia" szóra húzunk rá mindent, de az biztos hogy õk ketten együtt egy kerek egész!
Bemes 2015 febr. 13. - 11:17:09
(1058/4273)
Látszik, hogy Kuzey nem iskolázott, fontos éveit töltötte a börtönben. Ott a bûnözõk között a túlélésért kellett harcolnia, egész eddigi élete zaklatott volt. Pedig milyen életvidám srác volt elõtte. Igaz, nem szocializálódott úri körülmények között, de ezt bepótolhatja, ha sikerül megszabadulnia ellenségétõl.
De vajon lesz- e valaha is jó ember pl.Barisból,v. Banuból stb.?
Szóval lehet ciki "ösztönlény" Kuzey, azért én minden szempontból õt választanám, mert gerinces, becsületes és jólelkû ember.
Zeynep inkább a külsejéért van oda, na meg talán az is vonzotta, hogy mennyire szeretik Kuzeyt a barátai, meg talán egy kicsit elérhetetlennek is tûnt neki.Cemre pedig emberként is szereti.
Szóval drukkolok Kuzey-Cemre szerelmének.
Érdekes, nekem tetszik Zeynep anyja, mint ahogyan Cemréé is. Látszik, hogy más életet éltek, mint Handan asszony. / bocs, ha tévesen írom a neveket/
zandra 2015 febr. 13. - 00:12:48
(1057/4273)
vagyis Zeynep anyja* versus Kuzey jelenet. Bár a Handanos is az volt :D
zandra 2015 febr. 13. - 00:11:40
(1056/4273)
Amúgy elég érdekes színészt választottak Zeynep anyjának. Mármint, pont egy ilyen agyonplasztikázott dámával illett össze szegény Hüsszein, na persze...
zandra 2015 febr. 13. - 00:08:35
(1055/4273)
Elég ciki volt a Kuzey anyja versus Kuzey jelenetet. Zeynep is elég lealacsonyítóan beszélt "Kuzey amúgy nagyon kedves leszámítva a gesztikulálását és ahogy beszél" vagy mit mondott, ilyet Banutól várnék kb. de nem ettõl a (z eddig) szirup lánytól.
Cemre meg mit volt úgy elszonytyolódva, mintha komoly szerelmekben lennének Barissal? Gondolom csak féltékennyé akarja tenni Kuzeyt, elég gáz, hogy erre izgul...
Barisnak ma egyébként teljesen igaza volt Güneyjel kapcsolatban, az eszközei nem a legtisztességesebbek, de meg tudom érteni, hogy nem támogatja ezt a házasságot. Mégis csak a testvérérõl van szó.
8/10
Érsekvári 2015 febr. 12. - 17:58:35 8/10
(1054/4273)
Igencsak faramuci kinézetû Zeynep anyja , de elég normálisan látja a fiatalok helyzetét . Nincs igazából elragadtatva Kuzeytõl a gondolkodásától és talán látja azt is a lánya oda van a fiúért , de fordítva nem mûködik a dolog . A vak is látja nem illenek sehogy össze.
Baris egy nagy marha és hazug megint csak, még az anyjának is hazudik . Naná, hogy nem vallja be én voltam az a barom aki idehívtam .
Burak se hagyja magát idõvel mindent megtud és nyeregbe érzi magát . Baris tesz majd lépéseket ne legyen így .
Cemre bulija egész jól alakul , de Ferhát keze ide is elér majd......