10/10
ccaty 2015 jan. 31. - 14:29:58 10/10
(933/4273)
Ez a Toygar Isikli (a zeneszerzõ) egy zseni.

A 85. részben Güney újból és újból nekifut, hogy az öccsét ellehetetlenítse és megalázza, a zenei aláfestés csak fokozza a feszültséget. Az öreg Sekip úr ráébreszti, hogy kár fáradoznia.

29:25-nél megmondja az indokot:

„… és azt is tudom, hogy mennyire eltökéltek azok az emberek, akiket igazságtalanság ért. (Püff Güney pedzi már, kezdi kapizsgálni a dolgot, ráébredt, hogy mások is tudnak arról, hogy milyen elvtelenül kibabrált még a saját családjával is) Azt gondolom felbecsülhetetlen érték, amit a fájdalom tanít meg. És ez a tapasztalat az oka annak, amiért jobban bízom az ilyen emberekben. Sok sikert Kuzey! Én bízom benned, te is bízz bennem fiam!”

Itt végre leesett a tantusz Güneynek, hogy miért is van ez az egész, hogyha megfeszül, akkor sem tud keresztbe tenni Kuzeynek. Eközben a full albumon szereplõ, a Kabir címet viselõ szám szól. (ez az albumon a 16. szám)

Persze a rendezõ megoldása, hogy a megszégyenült Güney távozását lassított képkockákban adták, szintén jó ötlet volt.

Ezen az oldalon a Kuzey Güney full albumon kívül még másik nyolc album is megtalálható, amit Toygar Isikli szerzett török sorozatokhoz.

http://www.avangmusic.org/25508/toygar-isikli-full-album.html

A Kuzey Güney full album itt is megtalálható.

http://turbobit.net/sasdc9u1vkxg.html
burak 2015 jan. 31. - 14:16:29
(932/4273)
Köszi belenéztem, most nem tudok elvonatkoztatni. Te ezt törökül nézed ?
burak 2015 jan. 31. - 14:10:05
(931/4273)
Biztos te is azért megnézted törökül,mondjuk én sem néztem loo %-osan végig, csak lapozva, nekem nem jön le az a nagy szerelem Kuzey és Cemre közt, szerintem túl elfolytották Kuzey karakterét. Túlzásba vitték Cemre õrületes szerelmét.
burak 2015 jan. 31. - 14:04:12
(930/4273)
Mi az a KPA?
burak 2015 jan. 31. - 13:16:38
(929/4273)
A Güneyt alakító színész is csak elmegy, egyébként a törökök haja ennyire erõs vastagszálú, ha nincs beállítva ilyen. Nekem viszont a Cemre, mint színésznõ borzasztó gnóm, néha olyan mintha pupos is lenne és nincs nyaka, ha megnézed a képeit csak ha nagyon ki van sminkelve és úgy felöltöztetve akkor mutat valamit. Végülis a sorozathoz ez kell, de néha úgy érzem, hogy már Kivancot is lehúzza magával.
zandra 2015 jan. 30. - 23:51:10
(928/4273)
Amúgy Güneynek nem telik fésûre, vagy mi? xD Õ osztotta a múltkor Kuzeyt, hogy öltönyhöz bakancsot vett fel, miközben az õ haja állandóan úgy áll, mint akit megtépáztak.
10/10
ccaty 2015 jan. 30. - 23:42:58 10/10
(927/4273)
Sekip úr a tárgyaláson ezt mondta szó szerint:

„… és azt is tudom, hogy mennyire eltökéltek azok az emberek, akiket igazságtalanság ért. Azt gondolom felbecsülhetetlen érték, amit a fájdalom tanít meg.”

Végre csak leesett a tantusz Güneynél… és közben ez a zenei aláfestés, híven visszaadja Güney csalódottságát.
zandra 2015 jan. 30. - 23:38:07
(926/4273)
Azért Cemre "karakterfejlõdése" is érdekes. Amikor még jegyben járt Güneyjel és Baris is jegyben járt Vénusszal, õ stírölgette Barist meg kacérkodtak egymással (már amennyire egy szende töröklánytól telik). Most meg, hogy mindketten szabadok, olyan szemérmes kett mint egy apáca. Hogy változott meg ennyire?
Ja, és tényleg, kleptomániás is volt. Most meg nem. Annak lesz valami következménye, vagy ennyi volt?
10/10
ccaty 2015 jan. 30. - 23:16:49 10/10
(925/4273)
A mai részbõl egyértelmûen lejött, hogy nemcsak irigy Güney a testvérére, hanem egyenesen gonosz is. Az a rész tetszett, amikor kezdi felfogni, hogy bármit tehet vesztett. Pedig még udvariasak is voltak vele, mert én be sem engedtem volna a tárgyalásra.

A zene pedig egyenesen fenomenális volt, amikor elkezdõdött a lealázása. Megyek és meg is nézem még egyszer azt a részt, minden szavára odafigyelve, mert talán még fontosak lesznek.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 30. - 21:56:15 8/10
(924/4273)
Szia szép estét ! Nem baj , hogy Simay nem fért bele a mai részbe . Egyébként most már áldozat a lány , majd meglátjuk és Kuzey is a szemét Ferhát miatt nem tud szabadulni a lánytól . Amilyen rendes még segít is neki , ilyen ember Kuzey .
Hétfõtõl így sokkal érthetõbbek lesznek a részek . Elõre néztem a 2-3 bõlümöt , meg kell mondjam iszonyú jó részek jönnek . Nagyon bírom ezt a sorozatot , annyira tetszik nem tudok leállni vele egészen egyszerûen, ha nézem még , ha törökül is
akkor nálam nincs határ....:))
offtopic
simike2015 2015 jan. 30. - 19:26:17
(923/4273)
Kedves BMariska! A Kurt-ot nézheted a FB-n, 5 török rész van fenn, egy kedves valaki fordításában, feliratozva. Én már halálra bõgtem magam, pedig annyira nem vagyok sírós ember. Talán végigcsinálja. Nagyon érzelmes film, persze Kivanc abban is utolérhetetlen, és ott is vannak mellette nagyon jó szereplõk.
malvinkicska 2015 jan. 30. - 19:02:57
(922/4273)
Abban igazad van senki nem szereti Handant, valahol õ is hibás olyan fura anya õ, a másikat nézem a Kurtot ott meg az apja nem akarja Surát, K mindig harcol valamelyik szûlõvel a sorozat beli szerelme miatt.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 30. - 17:51:43 8/10 Előzmény malvinkicska
(921/4273)
A mai részt úgy vágták meg az a bizonyos izgalom hétfõre kerül , nem is baj .
Güneyt egymás után érik a kellemetlen dolgok , persze Baris munkálkodik ellene , hogy bosszantsa. Most meg úgy néz ki Cemrére is kiveti a hálóját pláne , hogy facér lett Baris .
Handan asszony kivan éhezve egy kis szeretetre ezt Gülten is látta és mivel nagy szíve van belement a szülinapi mókába.
Ferhátnál elképesztõ módon bõröndszámra áll a pénz .
Simay nem nyugszik folyton bajba sodorja magát . Ferhát dühének komoly következménye lesz .
Kuzey halad a siker útján szép lassan , de biztosan .
malvinkicska 2015 jan. 30. - 17:34:40 Előzmény Érsekvári
(920/4273)
Nem elég, hogy eldarabolják ezt a kis sorozatot, még a net is vacakol egész nap. Güney igazán egy férgek férge, igaz magasról nagyot lehet esni, Baris jól be akar neki tenni, meg érdemli, semmibe veszi a családját, már az anyjával sem ment el vacsorázni, egy szemét. Kuzey okosan csinálja az apjával a dolgokat, Alin nagyon nevettem mikor narancsot tett mellnek, kell bele egy kis móka ebbe, a tömör , sok rosszba. Zeynep jó ráakaszkodott K-ra igaz neki ez megy, õ cserélgeti a csajokat amúgy is még teheti, most meg adódik neki az alkalom, egy pálcásból van benne bõven, ez a sok csitri, de azért nem olyan igazi török lányok már ezek a viselkedésük nem azt mutatja. Simay jól kezdte ütni Ferhat, az is minden lébe kanál, de itt , nem K-val van dolga, emberére akadt, amennyit mutattak belõle. A másik országokban felezik az ilyen sorozatokat, úgy értelmesebb lenne, mint így, mindig akkor van vége ami semmit nem mond, ma nagyon pipa voltam, nem láttuk Simayt a kukában.
BMariska52 2015 jan. 30. - 17:15:28
(919/4273)
Kedves Érsekvári! Elfelejtettem írni, hogy én is néztem a Bosszú c. sorozatot az M1-en, nagyon is szerettem, éppúgy várom a folytatását, mint Kuzey 2. évadát, és bármi olyan film levetítését, amit szeretek. Szívesen néznék még ettõl is több török filmet, pláne, ha eltalálják a szinkront is hozzá, eddig mindet megnéztem, melyet magyar csatornák levetítettek, Kurt Seyitet is nézném, mert nagyon szeretem a kosztümös filmeket és azt a témát is.
BMariska52 2015 jan. 30. - 17:12:24 Előzmény zandra
(918/4273)
Igazad van, egy elõbbi válaszomnál biztos olvasod majd, kifejtettem a véleményemet a Való v-ról és a hasonló társairól!
BMariska52 2015 jan. 30. - 17:10:35 Előzmény Érsekvári
(917/4273)
Szia, Szép Estét Neked!
Most olvasom válaszod, én csak megpróbáltam elméletet gyártani. Nagyon reménykedem, hogy "megveszik" a 2. évadot is. Amit írtál, max. egyetértek, szeritem a VV-nél már nincs lejjebb, csak az ajánlókat látom néha, de forog a gyomrom. Az Éden H.-t akivel forgatták BK, attól meg pláne, de hát a vízcsapból is ilyen alja dolgok folynak, õk meg jól elvannak ezzel. Látod, én annyira nem figyeltem, hogy azt sem néztem, hogy az a TV2-n lesz!
Az én imáim arról szólnak, hogy igenis szeretném végig látni K.G.-t! és magyarul! Megnéztem én is a végét, hajlandó vagyok megnézni a folytatást is törökül, de nekem roppant fontosak a párbeszédek és mindig is azt érzem, hogy nagyon fontos, amit mondanak, jobban megértjük a történetet, idegen nyelven meg csak találgatunk.
Köszönöm szépen válaszod!
burak 2015 jan. 30. - 12:08:46
(916/4273)
Igen tudom a végét, nekem nem is jött be az az utolsó két bölüm. Én a 4o. bölüm végére gondoltam,amit majd most befejeznek.

SPOILER
Ezek majd úgy gondolnák a folytatást, hogy Kuzey tartja a halott Alit a kezében és üvölt és ezzel kezdenék, majd valamikor a folytatást, ez vicc ezt senki nem gondolhatja komolyan.

Ez a spoilerezés is felesleges, mert akit egy kicsit is érdekel belenéz, mert ahogy ezek adják 4o perc reklámmal és alig történik valami.
vargazs 2015 jan. 30. - 11:05:21
(915/4273)
A film valódi vége az jó, mert Küzey boldog, mert elveszi feleségül Cemrét.
burak 2015 jan. 30. - 09:51:06
(914/4273)
Írod, hogy neked ez a drámázos nem jön be ne úgy nézd én pl. most amíg lehet megnézem törökül elõre és nagyon kiváncsi vagyok a magyar szövegre mert annyira más jön le. Most már csak a végére vagyok kiváncsi, hogy fejezi be.
Szerintem, már arról kellene blogot nyissunk, hogy kinek mi a véleménye a nagy befejezésrõl a Tv2részérõl.


Mert már felesleges a többin agyalni.