9/10
gabus53 2015 jan. 28. - 22:33:03 9/10
(893/4273)
Kedves Fórumtársak!

Szeretnék egy kis információt adni a sorozattal kapcsolatban, de kérem, csak az olvassa el, akit érdekel és elfogadja.

A sorozat 2 évadból, azaz 2x40 részbõl áll. Ha tényleg csak az elsõ évadot vették meg, akkor sajnos -számításaim szerint- február utolsó hetében befejezik a vetítését.
Jelenleg az eredeti török sorozat 32. része, azaz magyarul a 83. részét adták le a mai napon. (A törököknél általában egy epizód 1,5 órából áll). Nálunk sajnos egy epizódot 2-3 részbe szabdalnak, +2-3 reklám blokk.
Vagyis az elsõ évad utolsó (török 40. része) magyar kb. 104-105. része február 27-én várható.

Innentõl kezdve a 2. évadot csak törökül lehet fellelni a neten. Szinkronosan csak akkor látható bizonyos letöltõ oldalakon, ha már a tv-társaság is leadta, hiszen valahonnan streamelni kell a filmet. Ezért van az, hogy amit ma leadtak, azt csak holnap tudod megnézni (némi idõ kell a fel és letöltéshez is). Vagyis a 2. évad is csak akkor kerül fel az internetre, ha mnár elõbb leadják a tv-ben.

Egyébként tudok ajánlani egy oldalt, ahol talán a török filmgyártás összes sorozata fellelhetõ: http://www.ofdizi.com/dizi-izle/

További szép estét mindenkinek.
keserûméz 2015 jan. 28. - 22:07:29
(892/4273)
Tapsvihar, CKati. :D :D :D Remélem lesznek még álmatlan éjszakáid, amikor csak ilyeneken töröd a kobakod!

********************************************************************************************************************

Mindenki máshoz: azt mondták az elsõ évad megy le, azaz 40 rész ha jól értem. Lesz valami értelmesnek mondható lezárása ott és akkoron? Gondolom lesznek átívelõ szálak, de úgy akad valami, amivel elégedett lehetne az ember, hogyan is alakul kedvenc karaktereik sora?
10/10
ccaty 2015 jan. 28. - 21:00:43 10/10
(891/4273)
OFF

Eddig bárkivel beszélgettem, volt olyan, aki azt sem tudta, hogy mi ez a sorozat és hol adják, voltak olyanok, akik belenéztek, de számukra felejtõs.

...mármint a Jóban rosszban sorozatról beszélek.

Sõt, ebben a fórumban is jó néhányan leszólták, érdektelennek tartották. Még azt sem mondom, hogy csupa kimûvelt észkombájn, logikus ember az ismerõsöm. De még senkitõl sem hallottam, hogy dicséri, avagy legalább csak nézi azt a sorozatot (én sem nézem)

Így, hát nem nélkülöz mégsem minden logikát, te férfi(?), az, hogy a Jóban rosszban címû sorozat statisztikája csak egy mesterségesen gerjesztett szám.

Hogy megkeseredett lehetsz, arról a neved is árulkodik, fõleg, ha ezt a témakõrt ennyire komolyan veszed. … és valóban, nem kötnék bele valakibe egy feltételezés okán… sikeresen túllépnék rajta. Látod, milyen sokfélék vagyunk…?
9/10
gabus53 2015 jan. 28. - 20:57:59 9/10
(890/4273)
Most inkább a kardomba dõlök. És ahogy utolsó szavaiddal éljek: "UFF"(?) én sem zavarlak a bejegyzéseimmel...

Kellemes estét kívánok, de tényleg a jó értelemben.
burak 2015 jan. 28. - 20:34:51
(889/4273)
Igen azt csak úgy tudod megnézni, ha együltõ helyedben a történetet pedig ismered. Én azt akkor néztem meg mikor abba hagyták aSzer. Háborúban azt is végignéztem a végét már pörgetéssel, nekem nem tetszett, a saját véleményem nem Kivancnak kellett volna a SzH eljátszani. Utánna néztem meg a Pillangót, kiváncsi voltam ebben a szerepben szuper- Én pl. magyarul meg nem nézném a Sz Háborúban, nekem lerombolja a Kivanc függõségemet.
keserûméz 2015 jan. 28. - 20:34:08
(888/4273)
Te az itt leírtakat komolyan gondolod, de teljesen komolyan? Azért tudsz szamárságokat írni rendesen, gondolkozz már egy cseppet, te nõ! Logika az egész, helyetted ugyan nem fogom elmondani, mert néhány összeesküvés elméleted fejfájdító még olvasni is. Bocs, én nem tudok túllépni rajta, mint te másokon. Szeretem a rációt, ahol vannak észérvek, de a tied, ez legutóbbi teljesen alaptalan és nevetséges. Komoly, az egyszer fix.
10/10
lizbell 2015 jan. 28. - 20:26:41 10/10
(887/4273)
nehezemre esik rászánni magam eredetiben, bevallom, de majd megnézem!
azért mégis más úgy belenézni valamibe, hogy már képben vagy a szereplõkkel, szituációkkal nagyjából.... mint egy vadidegen dologba belekezdeni!
burak 2015 jan. 28. - 20:22:42
(886/4273)
Igen igazad van, most már én is csak arra vagyok kiváncsi, hogy tényleg hogy tudják ezek a h......agy....k befejezni.

Ez tényleg érdekel. Egy darabig én is megpróbálom abbahagyni a fórumozást,mert csak dühíti magát az ember feleslegesen.


Azt hiszem már írtam neked, nézd meg a Pillangó álmát, én sem gondoltam, hogy végigtudom nézni pörgetés nélkül és jobban megérted majd mint a Kuzeyt. Nagyon egyszerû a történet és érthetõ.
10/10
lizbell 2015 jan. 28. - 20:15:49 10/10
(885/4273)
nem tudom, de tényleg nem akarok ezen bosszankodni!
nyilván lesz valami összefoglaló epizód, mert ezek mindent megengednek maguknak sajnos!
majd visszazökkenünk! :)))
10/10
ccaty 2015 jan. 28. - 20:12:48 10/10 Előzmény Érsekvári
(884/4273)
Volt már a héten, hogy a Kuzey Güney 40 %-on felül volt.

Véleményem szerint ez a szavazás egy mesterségesen generált statisztikai szám. A Jóban rosszban sorozat szavazói talán maguk a stábban elõforduló valamennyi résztvevõ. Saját érdekük, hogy a TV2 honlapján naponta voksoljanak, hiszen legtöbbjük ebbõl él, és valljuk be nem is rosszul.

Megjegyzem, ha stábtag lennék, magam is nyomnék egy szavazatot minden nap.

Viszont a Kuzey Güney szavazati aránya biztosan a nézõk véleményét mutatja.Fõleg, ha nyomunk mindennap valamennyien egy-egy szavazatot rá.
burak 2015 jan. 28. - 20:11:39
(883/4273)
Jön a nyár elfogom felejteni, akkor alig nézünk tv. De miért nem nézhettem meg ez bosszant,mert pl.én csak Kivanc miatt nézek, de a Güney alakító színész srác is egyre fergetegesebb nekem, nagyon jól játsza. Szerinted mikor folytatják is ekkora élmény lesz én nem hiszem, mert már én az elejébõl is sok mindent elfelejtettem. Egyszerûen nekem elképzelhetetlen, hogy folytassák.
Szerinted
SPOILER
majd úgy kezdõdik,hogy Kuzey tartja a kezében a halott Alit és üvölt

Vége

Nekem képtelenség
10/10
ccaty 2015 jan. 28. - 20:06:46 10/10 Előzmény gabus53
(882/4273)
OFF

Mirõl beszélsz?

Eddig (tévesen) feltételeztem, hogy tudsz olvasni. Olyanokat írsz a nevemben, tulajdonítasz nekem, amelyek nem tõlem származnak.

Harsogsz itt valótlanságokat. Aki kiabál (állításod szerint, mert oly jártas vagy a számítógépes- és az internet világában, ezért tehát tudnod kell, a nagybetû, mondaton belüli folyamatos használata kiabálást jelent), ergo aki kiabál, annak rendszerint nincs igaza.

De, tudod mit? Legyen neked igazad… !!!

Kértelek, ha nem tudsz intelligensen reagálni a beírásaimra, akkor hagyd azokat figyelmen kívül. Kérésemet nem fogadtad meg. Így, hát magam teszem azt meg, hogy beírásaidat ezentúl észre sem fogom venni, én viszont veled ellentétben szavatartó ember vagyok.

UFF
10/10
lizbell 2015 jan. 28. - 19:59:16 10/10
(881/4273)
szörnyû tényleg, de pár nap és megnyugszunk!

voltam így egy sorozattal a múltkor, teljesen más jellegû, de annyira édes volt, teljesen rákattantam (Az élet sava-borsa) online néztem végig az egészet, miután véletlenül belefutottam a 18. részbe a tévében! azt hittem felrobbanok, mikor vége lett, kapkodtam, dühöngve levelet írtam (annak a csatornának sem volt fogalma, hogy tervezik e a következõ évadok megvásárlását) még lengyelül is képes voltam egy részt megnézni, annyira érdekelt a folytatás :))) aztán belenyugodtam, hogy nincs mese várnunk kell!
és lám 2 hete már ott van a szinkronban a 4. évad!!! alig várom, hogy lássam!
burak 2015 jan. 28. - 19:50:53
(880/4273)
Igen igen már én is tudom, csak szörnyû, hogy csak vesznek valamit,hogy a kora délutánokat kitöltsék, úgy gondolják akik ilyenkor tv néznek azoknak mindegy, ezt tükrözi ez is, mert ezt nem lehet ketté vágni és abbahagyni. Legalább tudnák, hogy mit vesznek, mert ezek szerint nem.
10/10
lizbell 2015 jan. 28. - 19:40:36 10/10 Előzmény burak
(879/4273)
hivatalosan 2 évad van az IMDb szerint is, az hogy a forgatás hány hónapig vagy évig húzódik, mennyi idõ alatt csinálnak meg X részt, ahhoz ennek nincs köze!
malvinkicska 2015 jan. 28. - 19:38:17 Előzmény gabus53
(878/4273)
Gabu ismételten kérlek, ne bosszankodj ezen, az írásaid azt tükrözik te értelmes, jó lelkû vagy, továbbra is számitok a véleményedre a fórumon, hiszen szint viszel bele, ki küldené a szék kék szemûrõl a képeket.
További szép estét neked várjuk a következõ részt.
burak 2015 jan. 28. - 18:45:18
(877/4273)
Még egy utolsót végigpörgettem a bölümöket 2o11-ben kezdték el forgatni. A l8.bölüm tõl 2o12-ben,és csak az 56.bölümtõl 2o13-ban, akkor milyen elsõ évadról beszélnek.
burak 2015 jan. 28. - 18:19:31
(876/4273)
Bocsi a pánikkeltés mindenkinek szólt, legyünk optimisták.
9/10
gabus53 2015 jan. 28. - 18:16:49 9/10
(875/4273)
Semmiféle pánikkeltésrõl nincs szó részemrõl, csak a tényeket próbálom ismételten leírni...

Reagáltam egy elõzõ bejegyzésre, miszerint nincs értelme senkit sem biztatni a sorozat további részeinek nézésére letöltõ oldalakon addig, amíg le nem adja a TV társaság a sorozatot, mert sajnos addig nem is tudja a folytatást megnézni egyetlen feltöltõ oldalon sem.

Azok, akik törökül is látták, tudják, hogy az elsõ évad meddig tart...

Örülök, hogy Te is szeretnéd a sorozat folytatását, mint ahogy én is, mert az egyik legjobb török filmsorozat a még most is futó Karadayi után. És miután nem tudok törökül, ezért én is szomorú leszek, ha a folytatást nem tudom szinkronosan végignézni (hacsak nem szánom rá magam, hogy megtanuljak törökül).

További szép estét mindenkinek.
burak 2015 jan. 28. - 18:05:23
(874/4273)
Szerintem se kellene pánikot keltenünk egymás közt, bizzunk benne, hogy leadják, mivel ha egy kicsit belenéztek ez a sorozat 2011-2013ig lett forgatva és Kivanc közben forgatta a Pillangó álmát. Tehát itt aztán kitudja, hogy mi az elsõ évad.
Én is bízom most már a folytatásban.