Neli 2011 nov. 18. - 16:41:52
(1163/5883)
ez a nagy dráma ajjj... az a sok bõgés... :S :D de legalább Pancho-nak volt némi önkritikája, meglepõ... :D :P
Neli 2011 nov. 18. - 16:38:21
(1162/5883)
én azt nem értem, Diana ha beült a cégbe, az ápolónõi munkájával mi van? még csak tegnap kezdett újra, nem? akkor? :S
és honnan tudja Diana, mit mûvelt Silvita?
heh, állást ajánl :D :P takarítónõ :D :P büszkén mutogatod a kopasz fejedet :D :P
Neli 2011 nov. 18. - 16:33:59
(1161/5883)
hát mivel Paola is tuti bemegy hozzá, el akarta kerülni, hogy véletlenül derüljön ki az igazság, ha összefutnak... :P gondolom...
bár jobban megnéztem volna egy olyat, ahol így történik, és még némi hajtépés is van :D :P
azt azért õ se gondolhatta, hogy ezt megússza anélkül, de gondolta, akkor már jobb színt vallani... :P :D
8/10
suxel 2011 nov. 18. - 16:30:47 8/10
(1160/5883)
Ennek most mi értelme volt, hogy Caramelonak bevallotta Pancholo az igazat?
8/10
suxel 2011 nov. 18. - 15:17:30 8/10
(1159/5883)
Igen november 25én nem adják
8/10
suxel 2011 nov. 18. - 15:17:07 8/10
(1158/5883)
Azért elfogadtam volna, hogyha Pancholo lelövését mutatják, s nem csak telefonon közlik, habár az eredetiben sem volt. De az elsõ részekben volt egy hasonló jelenet, amikor Carameloval menekültek a csempészáruval, s volt egy kis lövöldözés is. Olyan jó lett volna valamifajta hasonló jelenet. :D
Neli 2011 nov. 18. - 14:49:24
(1157/5883)
nem, csak az egyik rész helyett, amiatt nem nyomnak már duplát belõle jövõ hét végétõl (pénteken indul az új, akkor lehet nem is adják ezt aznap, nem tudom), csak egyet... negyed 6kor lesz csak :S
kontrola 2011 nov. 18. - 14:15:55
(1156/5883)
Sziasztok!
Az rtl-en reklámoznak egy uj sorit és ez most a sarokba szoritva helyett lesz? Ha vlki tud vlmit légyci irja meg! :)
Neli 2011 nov. 18. - 14:01:30 Előzmény Timike1980
(1155/5883)
;) :P
örülök, hogy tetszik ;)
elõször tovább akartam nézni, még mielõtt tudtam volna, mivel hagyom abba 100-nál, utána meg pláne :P, de akkor már álmos voltam, úgyhogy majd ma folytatom... :P
egyébként az éjszakai írás nem annyira gond, ált. bagoly típus vagyok, aki bírja... :D :P bár hogy meddig, változó...
de az az igazán izgi, ha a legjobbnál hagyják abba, mint a soriknál, nem? ;) :P az ember alig várja a kövit ;) :D :P
mondjuk itt nem annyira direkt volt, de jól jött ki ;) :P

szóval folytatás ma, 110ig megnézem ;) :P
8/10
suxel 2011 nov. 18. - 13:40:33 8/10
(1154/5883)
Nekem továbbra is botrányos, hogy Lala elfogadta a fiának a 2. feleségét is, akármennyire is kedveli, de nem az arab országokban vagyunk, s szerintem van egy pont, amit már nem lehet elfogadni még a saját gyerekünktõl sem és szerintem ez most pont olyan.
Az viszont nagyon nagy jelenet volt, amikor Paola háziasszonyként, ha nevezhetjük így "séf"-ként a könyhában ügyködött. HA-HA-HA
8/10
suxel 2011 nov. 18. - 12:50:54 8/10
(1153/5883)
Lalanak már nagyon régen le kellett volna kevernie vagy 2 nagy büdös pofont a kedves Pancho fiának, nem csak sopánkodni, hogy most mit tegyek, mit tegyek, mint állandóan.
Timike1980 2011 nov. 18. - 09:19:16
(1152/5883)
Ismét csak köszönöm a spoilereket. De most mondhatnám: Mindig a legjobbkor van vége! :)))

Õszintén tisztelem és becsülöm benned ezt a kitartást, hogy hajnalok-hajnalán még képes vagy leírni, amit láttál. Huhh, míg mi alszunk, addig Te körmölsz :)) Köszi még egyszer! :)

SPOILER

Szegény Brunát már majdhogynem meg is sajnáltam. De hogy még a saját lánya is képes lenne megölni..."bahh" (Neli után szabadon! :)

SPOILER VÉGE

(Az a baj velem, hogy a gonosz karaktereket egyáltalán nem bírom, az életben sem szeretem és nem is értem, hogy hogyan lehetnek az emberek ennyire gonoszak.)
Neli 2011 nov. 18. - 03:14:21
(1151/5883)
na megelõztek, én késõbb kezdtem, most végeztem... sok minden történt, most keveset tekertem, sokáig tartott nézni...
azért leírom... ;) :P

SPOILER

96:

-Diana beviszi Silvitát a kórházba (aztán szól Sirálynak, ne várják vacsira, kórházban van), a travik elmennek a dokihoz szólni, irtó vicces :D :P a dokiék leöntik õket kifelé menet, az egyiknek lerepül a parókája és kopasz :D :P

-Max hívja Dianát

-Silvita megköszöni Diana segítségét és bocsit kér, Diana mondja, hogy hazaviszi magával, persze Diego ki lesz akadva (Diana mondja, hogy Silvita mindig is C-ék bábja volt , D. ellenáll, de Sirály közli, ha Diana befogadta S-t és így döntött, akkor S. marad :D :P)

-Caramelo telózik az apjával, mondja, hogy Pancho Miamiban van, nem is sejti, hogy pont ugyanott szálltak meg :D :P Pancho hívja egy fa mögül, C. nem tudja meg, hogy ott van, azt hiszi, Mamiból telefonál, közben P. látja, hogy hazudik neki
-Marfil megint nyomul, dolgozni akar a cégnél vagy mit, persze pont akkor jön elõ a liftbõl Diana… :D de csak továbbmegy
-Emilio-ék egyre jobban elvannak, a pasinak bejön C. :P
-Paco elmegy Sirályhoz
-Kike bemegy G-hoz, aki gyanakodva kérdezgeti, tudta-e, hogy ártatlan és baleset volt, ami Pilarral történt, Kike hazudozik…
-Paco kúszik, hogy a házassága O-val teljes tévedés volt… hát, apukám, jó reggelt :D sajna nincs további duma, csak azt mutatják, hogy Paco már nincs ott és Sirály mily meglepõ iszik, jön Lala és dumálnak… Sirály azt mondja, nagyon szereti P-t… hát öhm izé… akkor miért nem tisztáztad a dolgokat?? :S
- Larry és René dumálnak a parton, L. nem szeretné, ha R. fájdalmat okozna Y-nak, mire R. mondja, hogy õ igenis szereti a nõt és nem játszik vele :D :P de édi :P meg hogy L-nek tuti õrültségnek tûnik a dolog, de Y-nak is joga van szeretni vkit :P L. szkeptikus, neki hazugságnak tûnik az egész, nem hiszi el, hogy René szereti Y-t… elkezdi R., õt is meglepte, hogy belezúgott, de így van :D :P aztán L. mondja, hogy nem akarja, hogy a nõ szenvedjen, mire R. biztosítja, hogy ezt õ se akarja és segítsen meggyõzni Y-t… :P L. végül belemegy, mert mégis õszintének érzi… :P
-Yolanda közben arra gondol, a szerelmük lehetetlen és el kell felejtenie a pasit…
-Octaviáékhoz elmegy az egész banda kajálni, Marfillal erõltette, gondolom összetartás-elõsegítõ meg békítésféle…
-Gaby bõg a börtönben…
-Silvita is, beszélget Dianával, szégyelli magát a történtek miatt, meg hogy miket tettek C-val D. ellen… D. vigasztalja, kedves hozzá… S. folyamatosan bocsit kér, sírva… Diana megértõ
(ja egyébként S-t kidobták C-ék és nem mehet vissza, azért van D-nál, mert nem volt hova mennie… azért dobták ki, mert zsét lopott tõlük Pancholon miatt… hoppá, és bevallotta Dianának, hogy még szûz… :D
-Octavia erõlteti, hogy Max béküjön ki Marfillal, köszöntõt mond rájuk… Max részérõl kínos feszengés… vége

97:

-Paco közli Yolandával, hogy utálja Paolát, sose bocsát meg neki (C. miatt)… Y. mondja, hogy ne mondjon ilyet, terelgetné, magában meg azt gondolja, ha tudnád, hogy a lányod…

-Silvita szégyelli magát a szüzesség miatt, Diana mondja, hogy az a legnagyobb kincs, és mesél az elsõ szexrõl Maxszal… :D :P Silvita mondja, hogy ki akarta próbálta Pancho-val (elkezdi Panchi Panchi :D)… meg hogy tetszett neki… :P de nem jött össze, a pali lelépett egy csomó pénzzel (amit S. adott neki)… és ezután dobták ki a dokiék… Diana vigasztalja, megöleli…

-Pancho el akar menni szórakozni P-val, kint várja a folyosón, míg az öltözködik, de meglátja Emilio-t kijönni a szemközti hotelszobából és gyorsan elbújik… az meg C-hoz kopog be :D na kijött a csaj, Pancho kicsit távolabbról figyeli õket… hoppá, bevitte a szobába E-t, hogy egy perc, mutat vmit vacsi elõtt, Pancho hüledezik :D esküdözik, hogy megöli a pasit :D
-Diana babázik :P naná, hogy Diego elrontja a pillanatot: õ az egyetlen, aki fontos neked… mire Diana: persze, hiszen õ a fiam, õ a legfontosabb nekem… :P kopp-kopp Diego :D
-na kijött Paola, ezen alig van ruha… kb. mintha fehérnemûben meg vmi lepelben nyomulna… :D meglátja Pancho-t hallgatózni, rákérdez, mire az elõáll azzal, hogy azt hallotta, épp megölnek vkit bent vagy mi… :D ez a pali… :D Paola: szólnunk kell a rendõrségnek, mire P. rögtön, ne avatkozzunk bele, és gyorsan elhúzza onnan… :D

-a travik tojással dobálják a dokiékat :D
-Sirály bemegy G-hoz… ki fogja fizetni az óvadékot, azt mondja… hoppá… közli az õr, hogy már kifizették… :D :P mire S: hogyhogy, kicsoda? :D õr: Larry Irazabal :D Gabynak az a nézés erre :D :P
-Larry kint várja, Gaby hálálkodik, ölelés :P Sirály tök kényszeredett, nem tetszik neki :D azt mondja, vissza fogja fizetni, L. meg hogy nem fontos, Sirály elrángatja G-t…
-Maxon halványlila ing :D Marfil nyomul: csinálok kaját… Max: mennem kell… de erõltetik… :S
-Pancho a medencében, meglátja C-t E-val, pont jönne ki, de gyorsan visszaugrik… :D messzirõl figyeli õket…
-Max dumál Dianával a cégnél… telózik Sirály, hogy Gaby szabad, Diana rögtrön elrohan, nem is figyel Maxra…
-Pancho majd’felrobban, helyes :D :P
-Gaby a házban, megviselt… ott van vele Kike is… :S megjelenik Silvita, G. csodálkozik… befut Diana, nagy ölelés G-val :P
-Max kérdezi L-t az óvadékról: tényleg kifizetted? jól tetted :P L: rendezni akarom a dolgokat, de Sirály nem enged közel G-hoz… OMG Max… elkezdi Marfil csak a tesója áldozata, L. átlátja, hogy a nõ csak vissza akarja édesgetni Maxot… „ki akartam törölni Marfilt az életembõl, de nincs jogom…” bahh ember!!! :S nézz már szét magad körül… :S

-Paola összefut E-val… elmegy, aztán Pancho kijön a medencébõl és odamegy E-hoz…
-OMG!!!! bahhh… Bruna tök õrült, az utcán él (most ennek az elõzményére nem térek ki), és múltkor összefutott Diego-val a házban, most megint ott van, és mit mond neki az a rohadék??? :S hogy tudja, hol vannak a lányai (Bruna annyira zakkant, hogy babának képzeli õket), meg hogy bent a házban fehér ruhában, és rá várnak, vigye el õket… persze mit akar??? hogy Bruna rabolja el Diana babáját… :S „ott foglak bántani, ahol a legjobban fáj…” :S
-Pancho fenyegeti E-t… miután E. elmegy, elkezdi megöli…
-OMG, Kike nyomul G-ra és meg is csókolja… :S :S ez a rész… :S :S fogadj el pasidnak… :S hahh :S ez a kis hülye emg igent mond, miközben arra gondol, „Larry, szeretlek”… :S akkor minek mondtál igent, te liba??? :S
-L. gyõzködi Y-t, fogadja el R-t…
-Pancho beugrik Paolával a medencébe, lenyomja a víz alá, de mintha fojtogatná, Paola kényelmetlenül érzi magát… elkezdi Pancho: játszom… :S höh :S de Paola persze hogy kiakad… jön Caramelo, de nem látja meg õket…
-Yolanda fél, Larry magyaráz neki… jön René :D :P nagyon édik :P Yolanda bevallja, hogy szereti :P csók :P na nem részletezem, de jó lesz :P legszívesebben leírnám az egész párbeszédet, de már így is regény lesz… :D :P
-Larry telózik, Dianát kapja el, aki azt mondja, Gaby alszik… Larry: nem is kérdezel Maxról? :D Diana: nem, gondolom Marfillal van és élvezik egymást… :D L.: nagyon tévedsz, nem alszanak együtt… :D Diana gyorsan leteszi, de magában nagyon örül :D :P
-na Diego már fûti a banyát, kövi részben rablás… :S bahh… :S vége

98:

-na Bruna bent a kicsinél, arra is pont a szenilis nagyi vigyáz… Bruna a lányának hiszi, elég könnyen megszerzi… a nagyi odaállt viszont az ajtó elé, hogy innen nem viszed ki a babát… Diego közben kint vár és figyel…
-Bruna ellöki a nagyit és kirohan a kicsivel, Sirály már csak a síró nagyit találja, aki közli a hírt… Sirály rögtön riadóztatja Maxékat… az egész család együtt aggódik, Diego meg fapofával ül… :S
-hoppácska… egy talpig bekötözött nõt mutatnak a kórházban, na ki az? Debora… ugye a tûz után halottnak hitték (Andres ugye felgyújtotta), már aki tudott róla, de én gondoltam, hogy él… jól megéghetett, akkor nem hozták ki idõben… a tûz után sokáig szó nem volt róla, nem tudom, mi történt…
-Bruna beállított Isabelhez a kicsivel… kitõl loptad ezt a babát? senkitõl, õ az enyém! te õrült vagy! mellém kell állnod, a barátom vagy! Bruna a kezébe nyomta a kicsit és lelépett…
-na Diana már tudja, hogy Bruna volt… otthon tök ideg, hazaért… ott van Max is :P idegesek… Max: hogyhogy be tudott jönni B.? senki nem látott semmit? mikor itt annyian élnek? és az a pofátlan Diego mit mond: senki nem látott semmit és pont! :S hahhh… :S
-Bruna az utcán keresi a „másik gyerekét”…
-Marfil megtudja Maxtól telón, hogy Bruna elvitte a kicsit… Marfil rögtön: elmegyek a házba, hogy felajánljam a segítségem neked… kis szünet… aztán: és Dianának… hah :S
persze Max rögtön: már így is annyian itt vagyunk, ne gyere :D Marfil: jó, de informálj… magában: bárcsak sose kerülne elõ a gyerek…
-Pancho vagy 6 nõnek vetít vmit, akik körülállják… :D hoppá, elõkerült Paco (de hogy? méghozzá Octaviával, aki Paoláért jött, Paco meg C-ért :P :D), és bemosott neki egy isteneset, amitõl Pancho berepült a medencébe :D :P hehe :D :P a csajok kiröhögik :D :P
-a házban mindenki ideg, hívjuk a rendõrséget… Diego rögtön: ne! :S nyomorult… :S közben szegény baba Isabelnél van, aki elment vele vhova…
-Octavia beállít a hotelszobába P-ékhoz… hoppá, Pancho megcsókolta :D :P Octavia kicsit késõn tiltakozott :D megjelent Paola, persze lemaradt a lényegrõl :D :P
-Paco el akarja vinni C-t, aki nem ért semmit, persze mert még nem tudja, hogy Pancho is ott van P-val…
-Octavia el akarja vinni Paolát, aki tiltakozik: itt maradok a férjemmel! Octavia válasza: szép kis férj! ha tudnád… :D :P és elrohan :D :P Paola: mit akart ezzel mondani az anyám, Pancho? :D az meg játssza az agyát… pedig biztos leesett neki, hogy akkor már az anyós is tudja… :D :P
-hoppá, Bruna beállított a házba… keresi a „másik gyerekét”… Diana: mit tett a fiammal?? nem a lányod vitted el, hanem a fiamat!! Bruna le akar lépni, Max lefogja: nem mész innen sehova! :D :P Bruna: nem tudom, hol a gyerek, õrült vagyok… vége

99:

-Emilio jól megveri Pancho-t a pasi szobájában :D :P kap a pofájába :D :P aztán kimegy E., hoppá, pont akkor jön ki szembõl is Caramelo… :P :D
-Max próbálja faggatni B-t, mit tett a kicsivel, de hasztalannak tûnik… Diego persze nem akarja, hogy orvoshoz vigyék…
-Caramelo: mit kerestél ott? ismersz ott vkit? E.: á… menjünk kajálni :D C. ott maradt vmi ürüggyel, E. lesétált… hoppá, C. bement a szemközti szobába… Pancho-nak fájdalmai vannak, de meglátta messzirõl és úgy csinál, mintha jógázna/meditálna… :D Caramelo: mit csinálsz te itt? :D kivel vagy? :D P. halál nyugodtan: meglepetés, Caramelito… :D elkezdi meditálok, egyedül :D Caramelo: igen? azt hiszem, hallom a zuhany hangját… :D :P elkezdi P., igen, rossz :D és elvonszolja szexelni C-t… :D ezt a pofátlant… :D ezután jön ki a zuhany alól Paola… :D Panchito, hol vagy? :D
-LG dumál… :P L. próbálja nyugtatni G-t… ölelés :P a fene, beállít Kike :S OMG, Gaby: összeházasodunk K-vel, miután elváltam tõled… és elmegy… K-nek meg van pofája azt mondani, aki egyedül szerelmes G-ba, én vagyok… :S és kimegy… ott van Silvita is, mondja neki Larry: megérdemlem, annyit bántottam G-t… no comment…
-Brunát bevitték a kórházba, Diego azon aggódik, majd bevádolja õt a banya… de utána azzal áltatja magát, úgyse fognak neki hinni, hogy a bûntársa volt…
-Diego-Max verekedés…
-Sirály meglátja a piát az asztalon… naná, hogy iszik :S
-Yolanda talizik Renével, de fél, titkolni akarja, René meg kikiabálja a világba, hogy szereti :D :P Yolanda késõbb elmondja neki, hogy elraboltákl a babát…
-C-t továbbra is el akarja vinni Paco, és elemeséli, hogy tudja, hogy ott van Pancho, de ugye õ bevette, hogy melóügy meg színész, és áradozik az apjának, aki csak forgatja a szemét… :D
-Marfil bemegy a kórházba B-hoz… reméli, nem derül ki soha, hol a baba: meg akarja ölni B-t… de ez csak sejthetõ még, vége lett a vigyoránál

100:

-Diana aggódik, közben a baba lázas lesz…
-Silvita elbeszélget G-val, barátkoznak…
-Max vigasztalja D-t :P
-Sirály bemegy B-hoz, gyanakszik Marfilra…az a szemébe mondja, ha a baba nem kerül elõ, majd õ megvigasztalja Maxot és ad neki másik gyereket… hát mert az így megy :D
-na csinálhatott vmit, nem tudom, vagy csak sima zavar, Diana próbálja kétségbeesve újjáéleszteni B-t… miközben mindenki bent van… tehát Marfil is, gondolom akkor elõtte csinálhatta… bár tekertem… na még nem halt meg… az nem lenne jó, amíg nem tudja elmondani, hol a kicsi… na látni akarja Dianát… de nem akarja elmondani a kicsit… közben kint Sirály titokban iszik :S
-Larry a tv-stúdióban Renével dumál… elmondja neki, hogy Gaby hozzámegy K-hez…
-Marfil és Diego szövetséget köt… várják B. halálát… Diego: képes vagy megölni? Marfil csak sokat sejtetõen vigyorog… és pont ekkor fut be Max… hogy ezek sose tudnak idõben jönni… :S
-Max könyörög B-nak, beszéljen… B: mondd meg D-nak, jöjjön ide… könyörögjön! vége

na ennyi, folyt. köv. ;)
Sue16 2011 nov. 18. - 02:12:39
(1150/5883)
Spoiler

96. rész
Diana és Max beszélnek telefonon, a korházban megvert Silvitával beszél Diana Camiláról, Pancholo felhivja Caramelót és Caramelo közben Emilianoval van a hotelben és Pancholo tõlük nem messze beszél Carmeloval telefonon, Bruna elmegy a Garses villa elé és Marfil és Debora nevét mondja sírva a kapu elõtt és a a kapu mögött ottvan Diego is és megtudja hogy Bruna az anyjuk. Gaby és Kike bortönbe van és Gaby megkérdezi hogy õ ölte e meg Pilar-t, de ki tagadja...

97. rész
Gaby kszabadul a börtönbõl amit az Sirálynak é Larrynek köszönet, Bruna teljesen megörült. René megcsokolja Yolanda-t aki viszakozik de folytatják a csokot. diego szövetkezik az örült Brunaval hogy Diana kisbabát elrabolják....

98. rész
Diana és max egymásról beszélnek a másikról közben csak egy fal választja el õket majd nem meg is nyomjûk gombot de még sem. Bruna elrabolja a kis Maxot don Santa-t kigáncsolva Fedora azonnal berohan és megkérdezi mi történt és kiborul. Sirály felhívja Diana-t de Max veszi fel és elmondja neki hogy Bruna elvitte a kicsit és Dianaval rohannak is haza. Bruna Isabelnél hagyja a babát, Diana kétségbe van esve és Max felhívja Marfilt hátha tudja hogy Bruna hova vihette el a fiát. de semmi. Fedora és Max elmennek a rendörségre bejeleteni a kicsi elrablását. Bruna megjelenik Dianaéknál és Max amilyen erõsen csak tudja lefogja kérdõre vonják hogy hova vitte a gyereket. De Bruna üvöltve modja többször is is hogy no sé és az azt jelenti hogy nem tudom....

Spoiler vége:)
Sue16 2011 nov. 18. - 01:06:46 Előzmény Neli
(1149/5883)
igen az a soriból van az a kép csak a forgatási szünetben vannak lefotozva
Neli 2011 nov. 17. - 23:34:07
(1148/5883)
:D türelmetlenek elõnyben ;) :D :P
na akkor elkezdem nézni, aztán írok ;)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 17. - 21:10:49 10/10
(1147/5883)
Siess légyszives mert már nagyon váro az infot :) és nagyon köszönöm neked hogy mindig leirod :$ mert így többet értek belõle mintha youtube-on nézegetném a vidiket :)
Neli 2011 nov. 17. - 20:39:41
(1146/5883)
este, késõbb jön az 5 kimaradt rész infója ;)
lehet tovább fogom nézni még, nagyon kivi vagyok :P
Neli 2011 nov. 17. - 20:37:46
(1145/5883)
;) sztem csak részben, engem elég erõsen a venezuelai rágógumi-cuccokra emlékeztet... :P nem olyan kis szentek mind, és a szexes meg egyéb dolgokat, fõleg az erõszakos cselekményeket is elég simán nyomják... :P mondjuk persze nem mindig...
Neli 2011 nov. 17. - 20:36:17
(1144/5883)
ja igaz, nem emlékeztem a hónapokra...
hát most már más az érdeke... :P még szerencse, hogy L-nek nem kell ilyen "áldozatot" hoznia :D :P