Neli 2011 nov. 17. - 17:14:50
(1103/5883)
nem volt rossz :P Pancholo-ra nagyon rájárt a rúd... :D :P
na jön mindjárt a kövi :P
Neli 2011 nov. 17. - 16:45:58
(1102/5883)
bassz, ezek már kibékültek (LG)??? :O és én nem láttam az elejét... :S
nem tudtam, hogy már olyan hamar lesz... :S
áhhhh :S
de édik :P
hülye Pilar viszont hallotta... :S be is kavar :S :S
Neli 2011 nov. 17. - 16:44:00
(1101/5883)
de nyál úristen... :S
amúgy Pancholon leöntése halál volt :D :P megkapta :D :P
Neli 2011 nov. 17. - 16:42:58
(1100/5883)
Diego: engem se sajnál(t) senki... Diana belém szerelmes...
ez a szánalomra gyúr? :S
õ is és a ygerek is az enyémek...
Maxi be akart menni a babához :P ehhh, Diego hogy visszatartotta, Maxi meg szót fogadott... :P :D
Neli 2011 nov. 17. - 16:41:31
(1099/5883)
bahhh, talizott Octavia és Paco... de gáz volt... :S
na és persze hogy Sirály most határozza el magát... hát szívem, késõ... :D
túl sokáig vártál...
Maxi berontott Diego-hoz a régi lemezzel :D :P de mit gondolt, Diego majd elmondja az igazat?? :D :P
Neli 2011 nov. 17. - 16:30:41
(1098/5883)
;) :D :P
örülök, hogy tetszett ;) :P
este jön a többi ;) :P
Neli 2011 nov. 17. - 16:26:00
(1097/5883)
ja és SPOILER:

Pancholon nem áll meg két csajnál, átveri Silvitát is elég csúnyán, de lesz büntetése (a börtönön kívül, bár onnan asszem megszökik majd): egy travi fogja üldözni... :D :P
Neli 2011 nov. 17. - 16:23:59
(1096/5883)
khmm, azzal vitatkoznék, hogy Caramelo-nak van esze (hiába vak a szerelem)... :D mert hát ha lenne, szóba se állna azzal a nyomival, nem bízna benne, nem hinné el egyetlen szavát se... azok után pláne, hogy tanúja volt az átveréseinek... mert akkor rögtön, már az elsõnél ajtót kellett volna mutatnia a pasinak, ez meg még várt egy csomót... :S mint aki élvezi, ha megalázzák... :S mi kell még ennek, hogy tisztán lásson?? :S mert hát elhagyta a pasit, de ennek még itt nincs vége...
8/10
suxel 2011 nov. 17. - 16:05:59 8/10
(1095/5883)
Amúgy ebben a sorozatban szerintem a leggaládabb pasi a csajokkal való viselkedés terén Pancholo. Nem tudom, hogy mehet hozzá 2 lány is. Végülis Paola eléggé dilis, dehogy egy olyan értelmes lány, mint Caramelo hozzámenjen egy bûnözõhöz. Erre mondják, hogy a szerelem vak: nagyon is
8/10
suxel 2011 nov. 17. - 15:53:51 8/10
(1094/5883)
Megint le vagyok maradva a tegnapi részekkel, de az a Camila már egy nyomorék, addig kellett volna cselekedni míg Maxxal hevesen csókolóztak, ha már annyira meg akarta szerezni, mert félkómásan még nem is ellenkezett, de neki többet ért, hogy elmondhassa "Marfilnak" szeretõje van. Eddig is látszott, hogy nincs sok esze, de megint bebizonyította.
csancsy 2011 nov. 17. - 13:41:53
(1093/5883)
SPOILER!!!

Ne már, hogy ilyen hamar meghal Andres, még közepénél sincs:(:(:(:(:( Inkább azt a nyomi Kikét kellett volna hamar és ily módon kiiktatni:( Pedig bírtam nagyon, mégha genya is volt:) Van benne valamiféle cinikus humor... Pl. az a mosoly, mikor elvette a dokitól a poharat, hogy Diana után menjen a dolgozószobába Montiel. Vagy mikor magában unta a doki áradozását Diana-ról. Vagy mikor Deborácskát zsarolta:) Imádtam:) Akkor ezek szerint nála is rögeszme lett Gaby mint dokinál Diana:( Larry-tól meg milyen aranyos, hogy így kiakadt rá:) Meg is néztem azt a jelenetet spanyolul, nem is bírtam várni:)

SPOILER VÉGE!!!
Timike1980 2011 nov. 17. - 11:36:47
(1092/5883)
Nekem ezért is nem szimpatikus Diego (sem):) A nõ neki rabszolga? Mindennek úgy kell lennie, ahogyan õ akarja, cserébe viszont mit kap Diana? Letolást meg állandó számonkérést. Már azt sem értettem, hogy mi az, hogy "az én házam"? Tudtommal Diana "nagyanyjáé", attól, hogy feleségül vette Dianát, attól miért lenne az õ háza? De a tesója sem különb tõle: azt csinálod, amit én mondok...meg Panchonak az a beszólása Caramello felé, hogy mi az,hogy smink nélkül takarít? Pfff...
Timike1980 2011 nov. 17. - 10:23:28
(1091/5883)
Neli! Köszönjük szépen az újabb infóhalmazt!

Olyan jó stílusban írod, hogy nem bírom ki nevetés nélkül:

"Kike...---tekerés"
"ez olyan szép, hogy még el is hiszem"
"bahhh" :)))

Most hirtelen ennyi ugrott be! :)

Természetesen várom/várjuk a többit is, csak így tovább. Élmény olvasni! :)
Alicante 2011 nov. 17. - 09:02:57
(1090/5883)
"Diego veszekszik Dianával, mit akart a kórházban Maxnál, mit érdekli, vak marad-e vagy meghal… veri magát, hogy neki, Diego-nak van szüksége rá és hõbörög, aztán D. fejéhez vágja, hogy hûtlen volt, amit Diana visszautasít, el akar menni"

Mit képzel Diego egy rabszolgát vett feleségül? Szexben egy nulla + éjjel-nappal ápolni, emelgetni, öltöztetni kell.
A WC-rõl, fürdetésrõl már nem beszélve...
Neli 2011 nov. 17. - 03:26:47
(1089/5883)
na végül is késõbb kezdtem, úgyhogy most sikerült végezni... tekerés is volt, és mindent nem írok le, csak fõleg a lényeget meg ami érdekelt... :P nem jutottam még el 100ig, 95ig néztem, a maradék 5 részt holnap írom ;)

tehát SPOILER

86-95:

86 (ebben a részben jó sok minden lesz :P):


-Diego veszekszik Dianával, mit akart a kórházban Maxnál, mit érdekli, vak marad-e vagy meghal… veri magát, hogy neki, Diego-nak van szüksége rá és hõbörög, aztán D. fejéhez vágja, hogy hûtlen volt, amit Diana visszautasít, el akar menni… de Diego visszatartja és kiabál, mire Diana visszavág, hogy igenis érdekli Max, mert õ a fia apja, mire Diego egy isteneset lekever neki… „másodszor ütöttél meg… nem lesz több!” :D hmmm, mikor volt az elsõ? :O Diego: te kerested magadnak! de jópofa… :S „a szeretetem gyûlöletbe fordult”… majd mindjárt sajnállak… :S :D
- Marfil apácának öltözve és napszemcsiben benyomul a dokihoz, fegyvert fog rá, zsét akar… megjelenik a doki háta mögött Andres: meglepetés! :D együtt tervelték ki a nõvel… meg akarják tudni, hol van Debora, Andres lefogja a dokit… késõbb pisztollyal fenyegeti, megkötözte…
-Kike elment G-hoz a cégbe, nézni se bírtam, tekerés… :D :P
-Camila benyomult Maxhoz a kórházba S-val, Max egybõl: Diana? :D C: nem, Camila vagyok :D Silvita elfecsegi, hogy Max vak marad(hat)… Max. kb. pánikban tolja el C. vigasztaló kezét…
-Marfil és Andres fel akarják gyújtani a helyet, ahol Debora van, találkoznak vele…
D. meglepõdik, halottnak hitte a csajt… és A-t is…
-na C. akcióban: duruzsol Maxnak, aztán megcsókolja, és persze pont ekkor nyit be Diana, aki szó nélkül be is csukja az ajtót… természetesen Max csak ezután tolja el C-t… amit Diana már nem lát… „ezerszer elmondtam, hogy köztünk nem lehet semmi”… :d ezek szerint mégse voltál meggyõzõ, apukám :D Diana meg közben bõg magában, hogy Max, miért hagytad… :D annyira jellemzõ :D :P
-Andres Deborának: megégsz, mint egy patkány… :D de kedves :D fogja a gyufát, de csak dumálnak…
-Silvita meglátja a kikötözött dokit, persze rögtön játszani akar vele… :D :P az meg kétségbeesetten próbál hangokat kiadni, hogy szabadítsa ki, de be van tömve a szája :P na S. nagy nehezen kiszabadítja :P
-Yolanda kidobja C-t :D
-L. siránkozik Renének…
-Andres felgyújtja a kunyhót vagy mit, Debora elájul, Marfilt kiviszi… Deborától lop egy búcsúcsókot :D :P
-Marfil: találkozunk a pokolban, testvérkém :D
-Debora magához tér, üvölt, hogy segítség, minden ég…
-Maxnak látomása volt Deboráról, megérezte, hogy veszélyben van…
-Paola szenved az új életétõl… megint drogozik…
-Pancholon megint hergeli Diego-t… :S lejön Sirály, sztem tökrészeg… :S Pancholon kárörvendõen beszél róla Diego-nak… :S
-Max felhívja telón Dianát, hogy megint kússzon a csók miatt (Yolanda tárcsázta neki), de honnan tudta? ja biztos Yolanda volt, mert látta kimenni Dianát és vmit beszélt is vele… és jé, sikerrel járt Max: „szükségem van rád”, mire Diana rögtön: jól van, bemegyek… :P
-Caramelo megint Pancholonnal fut, ez nem tanul?? :S P. le akarja hordani Dianát Diego miatt, azért megy a céghez, elõtte összefut C-val… na és befut Paola is, vége :P


87:

-majdnem hajtépés… :P Paola elmegy P-nal…
-Camila még mindig nyomul… :S befut Diana :D :P C-t elküldik, Max dumál D-val… bõg, hogy örökre vak marad…
-Pancholon meg akarja ütni Paolát, veszekednek, de Lala leállítja…
-Andres belopózott G-hoz, elkapta… :S G. késõbb ment be…
-Diego balhézik…
-Camila külföldre akarja vinni Maxot azzal az ürüggyel, hogy meggyógyíttatja… késõbb Max kérdezi, hogy de te magad mondtad, hogy nem lehet, akkor?
-Gaby egy ollóval fenyegeti meg Andrest, de az kiüti a kezébõl, leszorítja… aztán nagy nehezen sikerül lelõnie… jön Sirály… nem tud bemenni…megtalálta a pótkulcsot… ott találja G-t fegyverrel a kezében, Andres a földön… „megölted…” Gaby bõg… Sirály elküldi, magára akarja vállalni a dolgot… letörli a fegyverrõl az ujjlenyomatokat… pont fogja a pisztolyt, és akkor mindenki betódul, Diana, a nagyi, Caramelo, Nancy… Sirály: megöltem ezt a férfit… Diana: ez Andres…
-Max élete sokadik hülyeségét követi el: megkéri Camilát… :S nem kommentálom…
-Sirály: ez a férfi megtámadott, lelõttem… vége


88:

-kijön a rendõrség, Sirály bûnösnek vallja magát… elviszik… Gaby egyre zokog…
-Diana elmegy Paco-hoz közölni a híreket… az bemegy a börtönbe Sirályhoz, aki elmondja neki az igazat…
-na Yolanda azt mondja Dianának, Debora savazta le Maxot, nem Marfil (utóbbi bement a kórházba, majdnem kidobták, de azt mondta, nem õ volt, én már nem tudom… :S)
-Marfil bement Maxhoz… totál összezavarta…
-Gaby el akarja mondani az igazat, a nagyi nyugtatja…
-Max Marfilnak: Dianával van egy fiunk, mindig õt fogom szeretni… de hogy akkor minek kérte meg C-t… :S vége


89:

-Sirály szerelmet vall Paco-nak, nofene :P persze késõ…
-Max elmondja Dianának, hogy Bruna az ikrek anyja…
-Isabel bemegy balhézni Sirályhoz: bûnözõ, gyilkos vagy!
-René és Yolanda elsõ csókja, arik :P Larry megzavarja… :D :P meglepõdik, számonkér…
-Diana bemegy Sirályhoz a börtönbe, sír… vége


90:

-megjelenik Gaby, bevallja Dianának az igazat… bõg… Sirály könyörög, hogy hallgasson…
-Pancholon összebalhézik a cégnél Emilio-val és Caramelo-val, kidobják… nem akarja, hogy a csaj ott dolgozzon, pont Dianának…
-Paco megint bemegy Sirályhoz, ki akarja hozni…
-Diana beviszi a kicsit Maxhoz, ott van Marfil… aki most eljátssza, hogy barátságos, hogy közel tudja az ellenségét… pont õ adja át a babát Maxnak :P babázás :P
-a rendõrségen nem hisznek Sirálynak, vmi ellentmondásba keveredhet… itt tekertem, nem tudom…
-Sirály bevallja az igazat Paco-nak: te nem ezt tetted volna a helyemben, hogy megvédd Caramelo-t?
-Gaby tök depis, bõg… elmondja Dianának, hogy Sirály az anyjuk (S. bevallotta neki- ezt nem láttam), Diana hitetlenkedik… vége


91:

-Dianáék bemennek Sirályhoz, de már nincs ott, áthelyezték…
-beszélnek a nagyival, Diana megtört, elmondja Diego-nak, hogy Sirály az anyja…
-Paola full drogosan kiabál Lalával, nem akarja elengedni a nõ, Paola kiabál, hogy ne szóljon bele az életébe, ne akarja irányítani… addig fajul, hogy majdnem megüti Lalát, de pont ekkor jön Pancholon, hogy hagyd békén az anyámat, ne merd bántani… Paola észhez tér és bocsit kér…
-Ignacio beoson Maxhoz, bántani akarja, hogy Diana szenvedjen… pont letépné a kötést, de bejön egy ápolónõ, ezért a doki elbújik és kioson…
-René ismét szerelmet vall, cuki :P Yolanda hitetlenkedik, de nem értem, Larrynek elõtte már úgy beszélt, mint aki elfogadta a dolgot, bár Renének nyíltan sose mondta, de az is érzi, hogy szereti, csak fél… akkor most? :S
-Diana bemegy Sirály új helyére és kölcsönös bõgések közt mamának szólítja… :P vége


92:

-René újabb meggyõzési rohama Yolandának :P aranyosak nagyon :P a nõ fél… René: érzel irántam vmit? :P Yolanda nagy nehezen bevallja, hogy igen, meg hogy nagyon vonzó :D :P és bár jólesett a csók meg minden, de viszonyról se lehet, mert a korkülönbség meg egyéb blabla… aztán rené majdnem megcsókolja újra, de Yolanda kis habozás után visszakozik és elszalad, René utána… :P
-Diana és Sirály beszélget… nagy bõgések… :D Diana nem hibáztatja semmiért, örül…
-Camila megint Maxnál… :S OMG, ez a pasi, hát ez dinnye, azt kell mondjam... :S elkezdi: úgy akarom szeretni/fogom Marfilt, mint amennyire Dianát szerettem… WTF??? :S na ez most hogy??? :S Marfil hogy kedves volt, meghatotta? :S
-na leveszik Maxról a kötést… naná, hogy lát :D és persze elõször kit? :D :P na vajon :D :P
-Octavia bemegy Sirályhoz… alázza…
-Kike elmegy G-hoz=tekerés :D
-Diego mondja G-nak, hogy vallja be a tettét (kihallgatta)…
-Marfil végre kimutatja az igazi arcát… „Max újra szeretni fog”-hahh… vége


93:

-Emilio kezd belezúgni Caramelo-ba… :P az is csak úgy odakerült a céghez… :P :D
-Gaby feladja magát a rendõrségen…
-Marfil nagyon nyomul, de Max hárít… viszont akkor a múltkori dologgal mit akart? :S bár lehet rosszul értettem…

ebben túl sok érdekes nem volt, bár tekertem…


94:

-Pilar hallotta Kikétõl Gaby tettét és rögtön rohant telózni L-nek… az nem hisz neki… persze a csaj eléggé ki is színezte a dolgot… :S
-Gaby börtönben… de Sirály szabad… ki akarja hozni G-t
-Larry elmegy Dianához megtudni, mi történt G-val… enyhén kiakad, hogy A. meg akarta erõszakolni G-t… :P azt mondja, ha ott lett volna, õ öli meg A-t :P megtudja a börtönt és rohanna, de Diana mondja, hogy még nem mehet, L. mondja, hogy nagyon szereti G-t… :P
-René hívja Yolandát, az le akarja rázni… de végül mégis rááll a parti talira :P
-na Larry bemegy G-hoz :P mondja a csaj, hogy 20 évet is kaphat, L. meg hogy felfogadja a legjobb ügyvédet, mire G., hogy Sirály fogja védeni és L. ne várjon rá… az meg rögtön, hogy sose felejti el és nem ítélik el, de ha így is lenne, õ 20 évig várni fogja :D :P ez olyan szép, hogy még el is hiszem :D :P
-Max vissza akar menni a céghez dolgozni, Diana örömmel fogadja… WTF… Max vmit elkezd, de bejön Sirály, naná… késõbb Max magában, hogy így szereti Dianát meg úgy, na ezen eligazodni… :S és bejön Marfil, aki letámadja, naná, hogy Diana is akkor keveredik oda megint :D :P és elmegy…
-René és Y. taliznak, René megint gyõzködi :P a fiam lehetnél, nem szeretlek :D persze hogy szeretsz, szeretjük egymást, még ha nem is fogadod el :D :P harcolok érted :P élvezzük a szerelmet :P ez nem szerelem :P nem is, hanem egy újabb csók :D :P
-Max megint késõn tolja el Marfilt, jellemzõ… a vége hiányzik


95:

-Sirály megint iszik…
-Marfil L. segítségét kéri, hogy visszaszerezze Maxot… :S
-Diana bemegy Gabyhoz a nagyival…
-Y. idõt kér R-tõl…
-Pilar bemegy G-hoz kárörvendeni, elkezdi majd én megvigasztalom L-t, amíg itt vagy, ciao… :S bahh :S
-Caramelo elutazik Emilio-val, ugyanott van Pancholon és P. is :P
-Silvitát megtámadják, travik mentik meg, nekik még késõbb szerepük lesz…
-Marfil megint nyomul…
-a travik összefutnak Dianával, aki segít Silvitán… vége



na kb. ennyi :)

ismét eseménydús lesz, persze a megszokott hülyeségekkel, de hát akkor mit kritizálnánk? ;) :D :P
Neli 2011 nov. 16. - 23:12:55 Előzmény tcsajsziv
(1088/5883)
ja... de ez kimagyarázható, nem baki... nem mondta, hogy az én vagyok, csak mint 3. személyrõl beszélt, akirõl õ tudhat a nagyitól, ezt a csajok is tudhatják... nem volt elszólás...
Neli 2011 nov. 16. - 23:07:47
(1087/5883)
elkezdem a vidiket, nemsokára jön az új infóadag a kíváncsiaknak ;) :P
Neli 2011 nov. 16. - 23:06:56
(1086/5883)
Emilio még szabad, bár bele van zúgva Paolába szegény... :D :P és a pincér srác a bárban is független... :P :D
más nem jut eszembe :P :D

SPOILER

amúgy az elõzõ kép olyan, mintha a soriból lenne (tudom, hogy nem, de szerepelnek benne így öltözve), mert lesz majd olyan, mikor Max mint Alejandro (ahogy a képen is kinéz) és Diana ugyanebben a göncben és hajjal kajál és D. bosszút áll a két hülyén, Marfilon és Camilán... :D :P
Sue16 2011 nov. 16. - 22:00:48
(1085/5883)
teljesen felháborít hogy elveszik a dupla részeket, legalábbis engem dühít és beraknak valami görög sorozatot vagy mit nekem nagyon is jó volt a két rész
Alicante 2011 nov. 16. - 21:08:46
(1084/5883)
Csak megházasodott újból a hülye gyerek, ezek már sportot ûznek az esküvõbõl, mintha jó szórakozás lenne.
Ennyire még egyik telenovellában sem mentek el, egyáltalán van még független pasi, vagy csaj? Talán a két idióta Camila és a kopaszka..:-D

Kellemes estét, jó éjt a társaságnak, Sziasztok!:-))