k.aliz123 2011 nov. 19. - 20:17:22
(1243/5883)
Igen én se mondtam, hogy mindegyik okos..., mert vannak számomra is idegesítõ és irritálóak.
Egyébként te kikre gondolsz, hogy gonoszok, de hülyék?
polipférfi 2011 nov. 19. - 19:38:30
(1242/5883)
ez van
8/10
suxel 2011 nov. 19. - 19:33:00 8/10
(1241/5883)
Igen, általában vannak fondorlatos gonoszak, mondjuk itt azért egy-kettõvel vitatkoznék. Egy-kettõ nagyon gyökér agyi szinten itt.
8/10
suxel 2011 nov. 19. - 19:31:54 8/10
(1240/5883)
Pedig itt is bírt a nagy többség Alicante, mint, ahogy én is. Miért mégy el? Mert ide tévedt ez a kósza pocok vagy polip vagy mi a fene? A fene a topicromboló fejébe. Amúgy is csak most regisztrált, én ennyi miatt nem mennék el. Menjen õ!
k.aliz123 2011 nov. 19. - 19:15:41
(1239/5883)
Szerintem is a gonoszak teszik mindig legizgalmasabbá a sorozatokat. Sok minden más miatt is, de pont ezért szeretem ezt a sorozatot, mert hemzsegnek benne a gonosz karakterek.
Azért szeretem õket mert annyira okosak :DD Ez furán hangozhat de mindig a leggonoszabbak a legokosabbak szerintem!!
juan-ZSU 2011 nov. 19. - 19:04:30
(1238/5883)
SOILER

"-a doki uncsitesója is felbukkan, úgy látom, a felesége lesz Max leendõ köztes nõje, persze még nem most (nem fognak még találkozni)… de már ilyen hamar megjelent… :S (a késõbbi részekben látom, hogy ezek korábban is ismerték egymást, Marfil elõtt vele járt Max… :O jé…)"

SPOILER
ennél a résznél majdnem leköptem a monitort (pont ittam) :D
Alicante 2011 nov. 19. - 19:02:00
(1237/5883)
Ezt a megjegyzést csak most vettem észre.
Képes vagy ítélkezni és rögtön ezért regisztrálni, hogy elmondd a véleményed velem kapcsolatban? Na ezeket az új regisztrálókat soha nem értettem. Ismeretlenül ítélkeznek emberek felett csak azért, mert nem tetszik az eltérõ vélemény az övék helyett!
Igaz középkorú vagyok, de eddig még minden topicban kedveltek legalábbis a többség, de mindig akad egy ilyen, aki azért regel, hogy "beolvasson" az általa unszimpatikus egyénnek.

Kedves Topicolók!
Mindig vigyáztam arra, hogy senkit ne bántsak, ne sértsek meg, a véleményemet mindig az adott témával kapcsolatban mondtam el, de többet nem jövök ide, mert utálom a provokálást, egyébként a sori sem fogott meg, mint ahogy a véleményemet sem rejtettem véka alá.

Üdv.
Alicante
csancsy 2011 nov. 19. - 19:00:32
(1236/5883)
Na, igen, ebben egyetértek, negatívok teszi érdekessé a sztorit:) Unalmas is lenne egy sztori, ha minden happy lenne:) Én akkor kedvelem a gonoszokat, hogyha van a karakterben HUMOR (erre jó példa az ERDA-s Ricky, õt én is kedveltem mert olyan dumája volt, ez fõleg akkor mutatkozott meg, mikor igazi Analia megjelent és az õ harcuk vicces is volt) vagy ÉRZELMI HAJLÉKONYSÁG (pl. Andres megdöbbent mikor meglátta feleségét és nem akarta hogy bántsák, vagy mikor Caramelo-val beszélget, mert a csajjal valahogy õszinte "jobb" kapcsolatban van, hisz neki bevallotta, hogy mit akart Gaby-val, bár nem mondta ki a nevét).

Amúgy ERDA-s Ricky-re térve, sajnálom, hogy Gabriel Porras nem szerepel ebben a soriban (jó lett volna õ is), pedig Sonya Smith férje:)
k.aliz123 2011 nov. 19. - 18:59:44
(1235/5883)
Sziasztok =)
Imádom a rész spoilereket így még jobban várom azt amit már eleve nagyon vártam.
Jah és utálom a hétvégéket hogy ilyenkor nincsenek részek :((
10/10
Milibindi 2011 nov. 19. - 18:37:54 10/10
(1234/5883)
Nem tudom régen volt de nekem a diliház rémlik, Barbara próbál neki segíteni ( õ ugye a végére jó lesz, ez tuti ssze is jön Lisa bátyjával). Tényleg égen volt nem vagyok bizti benne.Lehet,hogy brtön,de nekem diliház rémlk.
csancsy 2011 nov. 19. - 18:14:12
(1233/5883)
Nekem úgy rémlik, hogy abban a soriban meghalt, nem? Vagy börtön? Huh, nagyon régen láttam, m1-en adták ha jól emlékszem... Mindenesetre igen, ott is gonoszt játszott (már ott felfigyeltem rá, elsõ sori amiben láttam), ahogy sztem minden sorozatban. Õ volt a fõhõsnõ másik "udvarlója" csak éppen a rossz vonalon:)

És igen Scarlettel van együtt, tavaly született egy gyerekük:)

A másik sori amiben õrá emlékszem, Lorenzo asszonya, ott is negatívat játszik, de ott nem annyira gonosz mint a Családban marad-ban. Ott nem is történik semmi vele, csak összejön a másik csajjal aki szintén szét akarta választani a fõszereplõ párost:)
10/10
Milibindi 2011 nov. 19. - 17:48:35 10/10
(1232/5883)
Igen természetes gonosz volt! ( Régen volt, de ha jól rémlik diliházba csukják)
8/10
suxel 2011 nov. 19. - 17:40:03 8/10
(1231/5883)
Én ebben a filmben biztosan nem láttam, mert csak hallásból ismerek errõl a sorozatról. De gondolom ebben is negatív karaktert kapott. :)
10/10
Milibindi 2011 nov. 19. - 17:14:56 10/10
(1230/5883)
Érdekesség a párja az életben Scarlet Ortiz ennek a sorinak a fõhõsnõje.
10/10
Milibindi 2011 nov. 19. - 17:13:50 10/10
(1229/5883)
Igen ( hogy elõbb nem jutott eszembe )
ww.youtube.com/watch?v=4R_zx30QUpg
10/10
Milibindi 2011 nov. 19. - 17:06:10 10/10
(1228/5883)
Nekem ismerõs volt a színész mimtha a Családban maradban õ lett volna Anibal A férfi fõhõs exbarátnõjének Barbarának a bátyja. Probáltam utána keresni a neten de nem találtam semmit.
8/10
suxel 2011 nov. 19. - 15:10:48 8/10
(1227/5883)
Yul Bürklet én még csak most láttam elõször, de szerintem innentõl kezdve beleesik abba a kategóriába egy sorozat, hogy belenézek, ha szerepel benne ez a színész. Jól mondjátok, hogy olyan pajkos, csintalan, sunyi, huncut vagy milyen mosolya van.
8/10
suxel 2011 nov. 19. - 15:08:01 8/10
(1226/5883)
Talán azért is szeretem a sorozatot, mert nekem mindig a negatívak voltak a kedvenceim a sorozatok 90%-ában. Na jó, nem nekik szurkolok, hogy érjenek a célba, de nekem õk teszik érdekesebbé a sorozatokat. Érdekesebbek, mint a gyakran nyafogó, nyivákoló protagonisták, amikor kitervelnek valami gonosz dolgot a fõhõsök ellen, s annak várom mindig a végkimenetelét. Ennél már számomra csak az a jobb, amikor ez nem jön össze, és egy-két színész olyannyira pofára esett fejet tud vágni, hogy már miatta megéri. Vagy kedvenc jeleneteim közé tartozik, amikor a gonoszok egy csöppet móresre vannak tanítva. tökéletes terep volt erre a Sortilegio vagy a Tierra de Pasiones. Mondhatni nekem ez a sorozat ilyen szempontból kész paradicsom. Az meg, hogy szeretem a negatív karaktereket, nem jelenti azt, hogy mindet szeretem. Ebben pl: hányingert tudok kapni egy Kiketõl vagy egy Doktor Montieltõl, viszont nagyon élvezem a két ikert vagy Octaviat, vagy Andrest. A gonosz iker tematika annao megjelent Helena Rojo megformálásában a Maria del Carmenben, ott láttam elõször ilyet meg is lepõdtem. De végre tetszett, hogy valami új: nem a szokásos: rossz iker vs jó iker. De a legjobb, amikor még egy gaztevõnek van humora is: innen pedig nekem hirtelen két kiemelkedõ jut az eszembe: TDP: Chema illetve ERDA: Ricky Montana. De a negatívak mellett, akik nekem bejönnek azok még a szabados karakterek: az ilyen Paola stílusúak. Fõhõsöknek még csak elvétve szurkoltam, hogy mikor jönnek már össze (el vagyok velük, de annyira nem hatnak meg a történéseik szerelmi ügyben: nem teng bennem túl a romantika faktor): 1: Angela: nagyon szimpatikusak voltak. 2: La fuerza: valamiért itt is a fõhõsökre sikerült koncentrálnom. 3. Silvia Navarro esete: ha látom valamilyen sorozatát annak a nõnek, annyira pozítív kisugárzása van, hogy mindig rabul ejt és mindig: na most már gyere össze az aktuális partnereddel te kis...
Alicante 2011 nov. 19. - 15:03:17
(1225/5883)
Igazad van, de én inkább a jó társaság miatt járok ide.
Ez a szappanopera tényleg nem nekem való!...azzal az érveléssel viszont vitatkoznék, hogy régimódi lennék, pont ellenkezõleg! Úgy látszik ez jön le az általam leírtakból, sajnálom!:-(

Továbbra is az a véleményem, hogy ebben a soriban a szereplõk túlkomplikálják az életüket ezzel elhúzva a sorozatot. Ez nem mindig szerencsés, mert erõsen hiteltelen!

Üdv. a társaságnak!:-)
csancsy 2011 nov. 19. - 14:45:58 Előzmény Neli
(1224/5883)
Hmmm... Ez a mosoly és a tekintet:):):):):) Jó kép:D

Amúgy várom a további a spoilereket, jók nagyon:)

SPOILER!!!

Mostmár értem, hogy lesznek jó barátok Silvita és Diana. Ez aranyos történet lesz, legalább Silvita rájön, hogy valójában kire számíthat a bajban:) Akkor még 100 környékén is Panchoért verekednek a csajok... Szegény Emiliano. Sztem még õ a legnormálisabb szereplõ, nemcsak azért mert jól látja a dolgokat, hanem még a szerelem se vakítja el. Pl. régebbi részekben sem adott Paolának pénzt, mikor a csaj próbálkozott nála.

SPOILER VÉGE!!!