1/10
Hatnull 2012 szept. 29. - 14:48:38 1/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(28/48)
Komcsi volt 90 elõtt.
juhfarm 2012 júl. 22. - 06:54:53
(27/48)
Bolsevik gyanús Urak, jól össze teccettek jönni'

"Senki ne beszéljen bele a professzorom szavaiba, olyankor mindeninek kuss!"
"Tõkéczky egy hülye, mert van a mûsor vendégétõl eltérõ véleménye egy beszélgetõs mûsorban."
Huszonegynéhány évvel ezelõtt is - a végsõ harcuk idején - csak a marxista tanok voltak az egyedül igazak maguk szerint. Nincs szükség ellenzékre, nincs szükség az egyházfik politizálására, hiszen az egy és örök igazság a bolsevikoké.
Gratulálok az uraknak.
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 07. - 22:21:54
(26/48)
Húsvéti?
Ha ilyenek tartanak történelemleckéket, csak még nagyobb lesz a fejekben a homály a 20. dekádról.... Hiába a szlogen, hogy nézzünk szembe a múlttal, ha valójában átértelmezés zajlik...
dantonb 2012 ápr. 07. - 21:34:34 Előzmény adamnagysweetmovie
(25/48)
Tõkéczki "prof" egy okostojás.
adamnagysweetmovie 2012 jan. 17. - 19:20:26 Előzmény Badger
(24/48)
Tõkéczki is fessen képet az új alkotmányhoz!
Badger 2011 dec. 12. - 19:40:28
(23/48)
Két dolog:
1. Tõkéczkivel valahogy bajom van. Nem érzem hogy érdekelné a meghívott vendége. Inkább úgy látom õ akarja megmutatni hogy milyen sokoldalú történész... (Biztos akkor rágtam be rá amikor az egyik egyetemi tanáromat hívta meg és alig hagyta szóhoz jutni.)
2. Mert hogy én viszont töri tanár vagyok. És az egyik legnagyobb tanulsága az egyetemi tanulmányoknak éppen az volt hogy nincs objektív igazság. AZ ember szubjektum és a világot is csak önmagán keresztül tudja látni...
Szóval nem az a bajom hogy a mûsorvezetõ jobbos vagy sem, hanem hogy maradjon csöndben és ne kuruttyoljon bele a szaktörténész mondandójába állandóan. :)
dantonb 2011 nov. 10. - 01:44:34
(22/48)
Csodálkoztam volna ha pont ezt a Tökéczki "professzort" orbitális Fidesz seggnyalót nem nyomják be a "párttatlan köztvbe",ami a balosok adójából is mûködik ,Kölla zsíros jövedelem a szekértolóknak .Így pl állítólag 20 millióért adtak eddig tanácsokat a kancelláriának Hegedüs Zsuzsa , Simicska cégei stb stb stb :És még afidesz fog perbe koholt vádak alapján apártkatona ügyészség révén szoci korrupciós ügyeket .Még azt sem hiszem el ahol tényleg volt korrupció ,az meg száz százalék hogy aFidesz sokkal többet lop mint a szocik.
Ja és még állampénzbõl adtak egy jogászcsapatnak 20 milkót hogy próbáljon rásütni valamit a sátán Gyurcsányra ,mert ez alopáson túl már pszichiátriai eset is ,amit a leki sérültek csinálnak jelenleg.
adamnagysweetmovie 2011 okt. 25. - 23:46:04 Előzmény Rhaegar
(21/48)
Czakó Gábor mûsora mellett ez a kedvencem. Mindketten Magyarország képzeletbeli térképe felett lebegnek, jól felfújva, mígnem Pistike (na ki?) kezébõl hirtelen kicsúszik a lufizsinórjuk...
offtopic
Rhaegar 2011 okt. 18. - 20:50:16
(20/48)
Titok.
offtopic
meszag 2011 okt. 18. - 19:55:51
(19/48)
minek?
offtopic
Rhaegar 2011 okt. 18. - 19:50:53
(18/48)
Hehe :)

Én épp most tanulom az egyszerre lépést.
„Bal…bal…bal-jobb-bal…bal…bal…bal-jobb-bal”
offtopic
meszag 2011 okt. 18. - 19:13:55
(17/48)
én már leszoktam a sorban állásról, vagy egyszerre lépésrõl..vagy mi volt :)
offtopic
adamnagysweetmovie 2011 okt. 18. - 18:38:20 Előzmény meszag
(16/48)
Miért cáfolná? Egységet szeretnének teremteni, csak ahogy õk diktálják. Egység, nekem valamelyik politikai rendszerbõl dereng ez a szó:)
meszag 2011 okt. 18. - 06:24:24
(15/48)
tõkéczkit megerõsíteni? pffff
Mélyen elszomorodok, mikor tanult emberek, ráadásul olyanok, akikre az ifjúság nevelését bízták, a politika szolgálatában olyan mértékben kompromittálják magukat, mint õ is tette. Emlékszem echotv-s "áldásos" tevékenységére..... pl. demokrata kór, ahol nagyon jól tudjuk milyen eszmék képviselõi osztják az "észt". Ergo õ magáról állított ki bizonyítványt, a politika hálája meg ez a mûsor. Saját szempontjából biztosan jó üzletet kötött.

Érdekes megfigyelni, hogy a fenn nevezett tv milyen módon hintázik a fidesz és a jobbik között. Hiába no, összenõ, ami összetartozik. Ami meg az abszurd ebben az országban, hogy pont õk, a nagy megosztók beszélnek egységrõl, de azt a tettük ordenáré módon cáfolja meg. orbán meg ...... :P
adamnagysweetmovie 2011 okt. 17. - 23:28:41
(14/48)
Ja és még valami. Ha egy ország nem tud elszámolni az elmúlt 150 évével, az ennyi idõ után is a politikai viták tárgya, akkor nem beszélhetünk egységes nemzetrõl sem. Ergo jelenleg nincs olyan, hogy magyar nemzeti identitás, ezt Tõkéczki sem biztos, hogy egy délutáni kéthetes magazinmûsorban meg tudja teremteni, bármennyire is rázza a lábazatát.
Konszenzussal lehetne, hatalmi szóval, agymosó ideológiával rossz hírem van, de nem lehet "legyártani". Viktornál nagyobb zsugásoknak sem sikerült.
Ez a ködösített múlt a magyarság igazi rákfenéje, ez teszi bizonytalanná, kiszámíthatatlanná mind a magánéletben, mind a közügyekben.
adamnagysweetmovie 2011 okt. 17. - 23:14:35 Előzmény meszag
(13/48)
HOHÓ, Dehogynem tanulunk. Ha ilyen amorális a politikai elit, ennyire nem tud 20 éven át bánni a szabadsággal, akkor ez lesz a reakció, nyakunkba kapjuk a radikális nagyotmondókat, akiknek a legelsõ dolga, minden válságkezelés elõtt/helyett, hogy bebetonozzák a hatalmukat.
Ha eléggé megsarcolják a szegényeket és nem omlik össze Európa sem a válságban, kihúzhatja ez az rendszer is vagy 20-30 évig.
Szerintem Magyarország utóbbi 150 éves történelme másról se szól, kérem Tõkéczki László megerõsítését:)
offtopic
drProktor 2011 okt. 04. - 22:36:31 Előzmény meszag
(12/48)
Undorodni nem "lehet", hanem "köll"! -DDD

Különben olvastál CsernokAttilát?
offtopic
meszag 2011 okt. 04. - 12:24:10
(11/48)
Aki ilyeneket ír, hogy végre nem ballib szemüvegen át nézi a történelmet.... erre mit mondjak? A történelem, az történelem lenne normális viszonyok között. Az egyes történések megítélése, az ebbõl levonható következtetés lehet esetleg többféle, de csak akkor, ha a rendelkezésre álló információ kevés. Ma is ez folyik.
Politikai érdekbõl elhallgatnak, titkosítanak információkat, de sajna még meg is másítanak. Na ez az ami visszataszító számomra, meg az, hogy soha nem tanulunk a történelembõl semmit.
Mindig akadnak vezetõk, akik képesek nagyon megvezetni az arra igen alkalmas borjúcsordát. Már rég nincsenek illúzióim, de azért undorodni lehet.....
offtopic
drProktor 2011 okt. 04. - 12:07:27
(10/48)
Igaz, most látom, AWI nem is írt "történelemhamisításról",
honnan tudtad, hogy az jár a fejében?
offtopic
drProktor 2011 okt. 04. - 12:05:18
(9/48)
Jaj, bocs, összetévesztettem magam AWI-val