offtopic
ildimix 2016 aug. 05. - 07:22:11
(1135/2695)
Harun elmondhatta volna Ozannak õszintén õ is szerelmes az anyjába és együtt járnak. Hazal ugyanolyan gonosz, mint volt nem szeretné, hogy Cansu velük éljen még mindig a villához ragaszkodna.

Deniz továbbrais nagyon szinpatikus alig várom, hogy Cansu bemutassa a fiút Gülnek.

Várom a mai részt.
7/10
napraforgó 2016 aug. 05. - 04:23:24 7/10 Előzmény malvinkicska
(1134/2695)
Kösz szépen.
Kíváncsi vagyok Harun meddig lesz a nagy atyai barát Ozan számára, ha kiderül, õ az anyja szeretõje. Akármilyen forrófejû az a fiú, de azért csak díjazta az apját, aki mindig õszinte volt, megmondta jó idõben, hogy szereti Gült, el akar válni, ezzel szemben sem az anyja, sem Harun nem õszinte. Az anyja még akkor is keresztbefeküdt a válási szándéknak, amikor már teljesen nyilvánvaló volt, hogy nem lehet megmenteni azt a házasságot - merõ gonoszságból, csakhogy Dzsihán ne lehessen boldog Gülszerennel. Bezzeg amikor felbukkant az életében Harun, mondott 2-3 bókot, már neki lett sürgõs a válás. De persze egyikük se vallja be, hogy õk is együtt vannak, Harun adja a tudatlant, Dilara meg az elfoglalt üzletasszonyt. Álszent páros.
Érsekvári 2016 aug. 04. - 20:50:36 Előzmény malvinkicska
(1133/2695)
Végre Yildrim információhoz jut Harunról errõl Cihant is tájékoztatta , aki jól sejtette Harun az ellensége és Dzsandan is a duó tagja valószínû .
Még kettesben töltik a napokat a szép helyen tervezik a jövõt .
Hát ez nagyon jó Ozan Harunnal tárgyalja ki a szülõk szerelmi életét . Viszont a tényeket a fiú nagyon jól felvázolta. Harun fondorlatos kérdéseivel kiszedte belõle a lényeget . Na arra kíváncsi lennék Ozan amikor megtudja Harun az anyja szeretõje milyen paff lesz .
Keriman nagy franc , de Özkan se megy a szomszédba vagányságért . A két fiatal tényleg összeillik helyesek nagyon .
Rahmi kételkedik Harun jóságában amit Cihannal akar tenni , de nagy adóssága miatt lehet mégis megteszi a rossz lépést a
fia ellen ?
Dzsandan a zöldszemû szörny mindig lesben áll figyeli a párocskát és fotóz bõszen .
Ozan is amikor meglátja Cansut Denizzel felháborodott képet vágott . Jó lenne már elkapná õt is egy õrjítõ nagy szerelem és ne mással foglalkozna .
sage 2016 aug. 04. - 19:42:15
(1132/2695)
Megtört szívek 2014 42 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_42_Bolum_HunDub_Sage
malvinkicska 2016 aug. 04. - 19:32:13
(1131/2695)
Rahmit keresi a barát, és nagyon mérges amiért járatja a bolondját vele, R felháborodva mondja meg van szintae fagyva, és ott hagyjam a barát valami bajt sejt, amiért ilyen R. Gül és C ülnek a padon és a téma hogyan mondják el a gyerekeknek ezt a dolgot, hogy meg kérte a kezét, Gül tart O reagálásától de C vigasztalja. Aztán egy játék teremben, O és H beszélgetnek, H kérdezi az iskolát O-tól az mondja halaszt de H ez nem tartja helyesnek, és akkor a fiú elkezdi mosni a családot az apja eljegyzése, aztána nagy gond az anyja mivel nem alszik otthon sem,erre H azt mondja elváltak miért húzza fel magát ilyeneken. Azt hiszem ennyi volt az elsõ reklámig.
7/10
napraforgó 2016 aug. 04. - 18:20:56 7/10
(1130/2695)
Köszi, de csak az elsõ 6-8 percrõl maradtam le. A többit már láttam.
malvinkicska 2016 aug. 04. - 18:18:32
(1129/2695)
Az elsõ percekben nem sok minden történt de nekem is pont itt volt a szomszéd asszony, azt láttam C és G együtt nosztalgiáztak, aztán Yildirin hivta Ct jól gondolja Harun a hunyó, úgy jutott vagyonhoz csalt, mert mindig változtatta, a cég bejegyzéseit, aztán az öreg Rahmi is rájött valamire H-val kapcsolatban, azt mondta ezt nem tehetem C-vel, még hogy segíteni akar. Az érzelmek része volt, Cansu is Deniz együtt lovagoltak, ettek stb, és meglátta O mikor megpuszilta CAnsu Denizt, amilyen ronda O lehet, még ezt is szóvá teszi. Keriman adta a nagy dolgos fáradt nõt. Harun és Dil együtt a vacsoránál nagy volt,mikor azt mondta nem változott semmit a hely és késõbb megmondta nem emlékezett, már a helyre, közben Dzsan fényképezett, lesz ebbõl, még ereszd el a hajamat úgy sem hagyom magamat nagyon várom, a két dáma mikor egymásnak esnek.
7/10
napraforgó 2016 aug. 04. - 17:56:51 7/10
(1128/2695)
A változatosság kedvéért ma az én szolgáltatóm mondta be az unalmast, telefon süket, TV vak, internet meg szünetelt. Épp most kapcsolták vissza. Lemaradtam az elsõ reklámblokk elõtti percekrõl. Valaki megírhatná, mi történt a legelején.

Yildrin kinyomozza, hogy Harun cégeinek központja eredetileg Dubrovnikban volt, csak késõbb tette át a székhelyét Girnére, Ciprusra. Így már elég biztos, hogy õ áll a Dzsihán elleni akciók hátterében. Még keresik a kapcsolatot Dzsandannal is.
Hazal és Sejda fõzõcskéznek, Hazal szerint túl kicsi ez a konyha, jó lenne, ha az apja már elvenné az anyját, akkor velük költözne és megint luxus körülmények között élhetne.
Kerimán leadja a taxit a váltótársának, kicsit vitatkoznak, mert nem tankolta meg a kocsit. Aztán Özkánnal vitáznak egy stófát. Késõbb Özkán lefûrészeli a gipszet a lábáról, nagyon únja már a magatehetetlen fekvést.
Rahmi a neten kutakodik, erõs kétségei vannak, hogy Harun merõ szívjóságból segíteni akarna a fiának. Igenám, de ott a sok adósság, mit tegyen most?
Dzsanszu és Deniz lovaglásból jönnek, a fiú még soha nem lovagolt korábban. Dzsanszu biztatja, lépjen be õ is a klubba, de a fiú azt mondja ez nem az õ világa, ez a gazdagoké és õ nem az. Majd a lány elmeséli, hogy az apja elveszi Gülszerent. Gondban van, hogy akkor õ most kinél fog lakni, mi lesz vele. Aztán vacsorázni indulnának, de két srác Deniz kocsiját nézegeti. Nagyon tetszik nekik.
Özkán meglátogatja Engint, aki csodálkozik, csak a jövõ héten kellett volna levenni a gipszét. Özkán kajáért indul, de a mozgóbüfénél belebotlik a két fiatalba. Kicsit beszélgetnek. Amikor indulnának, a kocsi nem indul. Özkán segít beindítani, majd együtt visszamennek a szervízbe. Engin megnézi Deniz kocsiját.
Dzsihán és Yildrim telefonon beszélget Harun sûrû székhelyváltoztatásairól, így menekült el az adófizetés elõl. A vagyonát biztos nem becsületes úton szerezte.
Harun elviszi az apja éttermébe Dilarát, iszogatnak, beszélgetnek, zenét hallgatnak. Dzsandan az ablaküvegen át figyeli õket az utcáról, igen morcos, majd felvételt készít róluk a telefonjával.
Ozan nem akar egyedül vacsorázni a nagy üres házban, elmenni készül. A kapuban meglátja, hogy a húga épp kiszáll Deníz kocsijából. Igen vad képpel néz rá.
Remélem nem akarja õt is csesztetni, hogy kivel jár és miért?
malvinkicska 2016 aug. 04. - 15:15:19
(1127/2695)
71 Bölüm, az van kiírva Finale, akkor most a 43- nál tart a történet, akkor még van bõven ha meg vágják akkor is.
malvinkicska 2016 aug. 04. - 12:16:29
(1126/2695)
Nagyon sok mindent egyformán látunk, Dilara nagynak képzeli magát de Dzsandan mondja meg neki mit csináljon, mi lesz akkor ha kitudódik a a Citrom ízû románca Harunnal, akkor ki fogja adni a rondábbnál rondább, tippeket neki.
Dil alapból egy ilyen nõ, még a mosolya is olyan mû, Harun is csak teszi a szépet de hiteltelen.
Attól eltekintve C és G között, megromlott a kapcsolat, de sokkal hitelesebbek, amit alakítanak.
7/10
napraforgó 2016 aug. 04. - 10:54:03 7/10
(1125/2695)
Harun végre megkapta Dilarát, de ez mégse elég neki, csak ármánykodik tovább Dzsihán ellen. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy Dilara mit fog szólni, ha a tudomására jut, hogy az újdonsült szerelme tette tönkre a nagynevû Dark cégcsoportot. Egy õszinte szerelemnél a felek segíteni szokták egymást, de Harun csak vágja tovább a fát a most már Dilara által vezetett cég alatt.... Ilyen az õszinte, mély szerelem???
Dilara asszonyt egyébként se nagyon bírom, most is összevissza hazudozik a gyerekeinek, hogy éjjel-nappal dolgozik, meg üzleti vacsorán van, bla-bla. Ugyan ki hiszi el, hogy az a vacsora reggelig tartott? De annyira tudja adni az erkölcsös úriasszonyt, a nála sokkal becsületesebb Gülszerent meg alázza, mindenféle cédának nevezi, számára csak "az a nõ". Úgy tesz, mintha Gül tette volna tönkre a két évtizede romokban heverõ házasságát. Nagyon tud mutogatni másokra. Hja, más szemében a szálkát...
offtopic
ildimix 2016 aug. 04. - 07:16:53
(1124/2695)
Tetszett az a jelenet amikor Cihan megkérte Gül kezét. Kíváncsi leszek mikor lesz az esküvõ meddig fogják ezt a szálat húzni.

Ozan túlzásba viszi a viselkedését Dilarának joga van más férfival járni hiszen már elváltak.

Hazal semmit nem változott szemét módon bánt a sofõrrel.

Várom a mai részt.
10/10
vondermonarchi 2016 aug. 04. - 00:26:56 10/10
(1123/2695)
Gyönyörû helyre vitte Dzsihan Gülszerent, szépen fényképezett jelenetek, szép zene.
Húú Dilara milyen szánalmas mikor a fia rákérdez a kimaradásaira õ meg Dzsihanra mutogat :))) Hát, elég idióta fiút nevelt, valaki szerezhetne már egy nõt ennek a gyereknek hogy tudja hova tegye a hormontúltengését .
Harun, ez az ízig-vérig becsületes úriember ... én biza Rahmi bátyám helyében az õ kukacát lógatnám a Boszporuszba !
Érsekvári 2016 aug. 03. - 21:25:48
(1122/2695)
Ma volt aztán minden . Dilarát mintha kicserélték volna Harun csodát tett vele . Cihan is romantikázni vitte Gülserent . Váratlanul megkérte a kezét viszont egy nem várt paparazzi tanuja lesz és késõbb mindenki látni fogja a képeket . ez is Harun mûve volt ?
Megtört a jég megtörtént csók és egyéb is .......Gülseren kívánatos nõ volt jól nézett ki .
Deniz gondolkodása hasonló mint Cansué mindig a jó kedvezõ oldalát látja a dolgoknak . Bezzeg Ozan semmivel nem ért egyet lázad teljesen Hazal típus nem véletlen édestestvérek . Most is kivan azon , hogy Dilara sosincs otthon , reggel megy haza az apjáról megjelenõ fotók miatt dettó . Az anyjának felteszi a kérdést van valakije ? Dilara kikéri magának és hallgat róla .
Hazalnak kezd megint nagy arca lenni .
Harun most Rahmit felhasználja a maga javára , de Cihan ellen . Az öreg lekötelezettje , de ráfog e jönni a saját fia ellen dolgozik .
malvinkicska 2016 aug. 03. - 20:16:37
(1121/2695)
Gültõl én nem láttam még eddig semmit, de amit itt hoz nekem megnyerõ, az is igaz aaz õ hangja olyan mint aki erõs dohányos rekedtes fátyolos, de olyan a Cihané is a magyar szinkron nagyon találó sokat javít rajta. Amiket olvastam a Dil nem egy olyan híres színésznõ, mint G ha lehet hinni ezeknek a híreknek, a másik G nagyon sok karaktert formált már, most is õt akarják az idõsödõ Kösemnek, A véleményét én mindenkinek tiszteletben tartom, egyik ember így látja a másik úgy ez természetes, ez a fórum azért van a sorozatról és szereplõkrõl kulturáltan véleményt nyilvánítani, egymás között.
malvinkicska 2016 aug. 03. - 20:16:37
(1120/2695)
Gültõl én nem láttam még eddig semmit, de amit itt hoz nekem megnyerõ, az is igaz aaz õ hangja olyan mint aki erõs dohányos rekedtes fátyolos, de olyan a Cihané is a magyar szinkron nagyon találó sokat javít rajta. Amiket olvastam a Dil nem egy olyan híres színésznõ, mint G ha lehet hinni ezeknek a híreknek, a másik G nagyon sok karaktert formált már, most is õt akarják az idõsödõ Kösemnek, A véleményét én mindenkinek tiszteletben tartom, egyik ember így látja a másik úgy ez természetes, ez a fórum azért van a sorozatról és szereplõkrõl kulturáltan véleményt nyilvánítani, egymás között.
Pera60 2016 aug. 03. - 19:38:00
(1119/2695)
Kedves Malvinkicska!
Úgy szoktam,hogy megnézem a filmet,és utána végigböngészem a hozzászólásokat. Ma az Önével tudok egyetérteni: igen Gül-nek sokkal jobban látszik a viselkedésén a szerelem,õ azért szerintem egyszerû szép nõ,aki nem palástolja az érzelmeit.Õszinte,nem hiszem hogy tud alakoskodni. Dilara ugyanakkor más osztályból való,iskolázott,gondolom gyerekkora óta arra nevelték,hogyan kell viselkednie.Alkalmazottakkal,üzlettársakkal,más úriasszonyok társaságában. Arra vagyok kíváncsi,ha Gülszerent elviszi Dzsihán az elegáns társaságba,akkor mi lesz? A szépsége biztos nyerõ,de azért ez nem az õ világa.
Ma ránéztem a Holdponton egy filmnek az elõzetesére. A Gülszeren a fõszereplõ,ott búcsúzik egy pasitól,de valahogy olyan mosolytalan,nehéz elhinni,hogy a szerelmétõl köszön el. Vagy a hangja volt számomra nem tetszõ? A magyar hangja sokkal jobb,mint a sajátja.
syuzi 2016 aug. 03. - 18:41:53
(1118/2695)
Nagyon jó volt a mai rész is:)
8/10
Darkrose 2016 aug. 03. - 18:15:52 8/10 Előzmény gigi1
(1117/2695)
Teljes mértékben egyetértek veled, mókás volt hallgatni Gülszerent arról, hogy Dilara hogy elrontotta az addig tökély lányát. Még el is hittem volna, ha nem látom, hogy Hazalka már akkor is átverte az anyját és pénzt csikart ki belõle, amikor semmijük nem volt, és fogalma nem volt arról, hogy ki fia borja. Engem is nagyon idegesít az, hogy Gülszeren rögtön megsajnálja Hazalt, meg ilyen hülyeségekre fog mindent, hogy Özkán. Megértem, hogy nagy törés volt a lány életében, hogy sehol nem volt az apja, de ettõl senki nem lesz ennyire önzõ, arrogáns, beképzelt, követelõzõ és tiszteletet nem ismerõ emberi lény.
Valóban érdekes volt az Özkan-Hazal beszélgetés, nekem elõször most tûnt Hazal igazán õszintének, ami elég ijesztõ, mert ez is azt mutatja, hogy ez a gyerek lelkileg nagyon beteg.
Veletek egyetemben én sem vettem be a szánom-bánom dumát, és láss csodát, igazunk volt! Szerintem Hazal soha nem fog megváltozni, vagy ha igen, akkor borzasztó dolgok árán.
malvinkicska 2016 aug. 03. - 18:00:35
(1116/2695)
A mai részben Ozan ahogy viselkedett, az nem semmi, annyiba van igaza nem kellene hazudni, meg kellet volna mondani, mi a helyzet, a szülõk elváltak, mindenki éli a saját életét. Szerintem Gül és Cihan szerelmi jelenete attól eltekintve, mi volt köztük sokkal hitelesebb, mint Dil és H, õk nem igazán tudták elhitetni velem, hogy szerelmesek. Gül tekintete, minden mozdulata finom elegáns, míg Dil egy kötött, citrom, még csak mímelni sem tudja a szerelmet. Cansu aranyos azzal a Deniz gyerekkel. az öreg Rahmi jóba helyet ott bizalmat, megint C- ellen van H. Keriman adja a szokott formáját bírom.