malvinkicska 2016 aug. 15. - 19:15:08
(1195/2695)
Gülseren azért ment , mert Cansu telefonált, hogy mennek a kórházba és ez hagyott mindent rohant és ezt látta, mikor meg akarta tudni mi van Ozannal, azt tudjuk más lelkületû G, mint Dil õ ilyenkor, biztos nem az elõzõekre gondolt, hanem baj van. Azt én is említettem nem kell egymást bántani de ennyire ölelkezni se mivel nekem az a feltünõ, máskor, mikor könyörgött neki Dil akkor is azt mondta vége, most meg szinte szerelmesek vagyunk, ez nekem olyan felemás helyzet, tudom itt a szitu más, mert a fiúkról van szó.
7/10
napraforgó 2016 aug. 15. - 19:04:31 7/10
(1194/2695)
Az igaz, hogy elég szokatlan volt ez a sok összeborulás Dzsihán és Dilara részérõl, ismerve az elõzményeket, de azért én nem ítélem el õket érte, elvégre a közös fiuk életéért aggódtak. Dilara már reggel is elég ramaty állapotban volt, úgy vonszolta be magát Dzsihán irodájába. Nyilván nem vallott volna be neki semmit, ha Ozan rajta nem kapja õket. De az álmatlan éjszaka után jött ez a borzalmas hír, persze, hogy összeomlott. És ki támogassa, ha nem a fia apja? Én ebben nem látok rosszat. Gülszeren meg, ha annyira aggódott (mondjuk õneki erre nem sok oka volt, hisz Ozan ellenszenvvel viseltetik irányában), megkereshette volna a lányait, vagy legalább rájuk telefonálhatott volna, akkor talán megtudott volna valamit. Ha mást nem is, de annyit biztos elért volna, hogy Dzsihán megtudja tõlük, hogy õ is ott volt, érdeklõdött, aggódott...
De Rahmit nem értem, mire föl ez a nagy gyûlölet, hisz nyilván tudja, hogy a fia eljegyezte Gült. Meg aztán a kedvenc menye dobta ki a villából...
Érsekvári 2016 aug. 15. - 19:03:08
(1193/2695)
Sejtettem Dilara nem jut a lényegre , hogy elmondja ki a pasija . Telefonok mindig bezavarnak ráadásul a rossz hírrel .
Most Ozan balesete jobban összehozza õket mint a házasságuk alatt , Cihan figyelmes Dilarával nehogy megviselje ami a fiúkkal történt . A bajban egymás mellett vannak . Ezt érti nagyon félre Gülseren amikor a kórházba ölelkezve látja õket . Cihan máskor is csinál ilyet Jildrimmel is szoktak ölelkezni . Persze ez más most Dilarával és ez Gülserent érzékenyen érinti . Rahmi is milyen csúnyán nekiesik . Ozan állapota egyenlõre nem túl megnyugtató . Kíváncsi leszek Gül - Cihan mikor szakít idõt végre egymásra .
malvinkicska 2016 aug. 15. - 18:23:41 Előzmény Érsekvári
(1192/2695)
Azt nem értem amíg házasok voltak Dil, és Cihan addig soha nem ölelgették egymást, mint most nekem ez olyan fonák helyzet, nem azt mondom gyûlöljék egymást, de ez azért nem rendes dolog. Gülserent teljesen kiborította aza nem normális Hazal, amit az követ az már egyszerûen rengeteg ilyen fiatalon, mikor mondja süt róla a gyûlölet, állandóan az anyagiakon az esze jól mondta Cansu miért nem érzik tesónak, én már úgy elzavartam volna melegebb éghajlatra. Harun sejt valamit a mi Dzsant illeti, habár most másért lõtték meg Ozant. Dilara már egybõl azon filózik mi köze a fiának egy elvált asszonyhoz, nem hogy azzal törõdne épüljön fel egészségben. Cansu nem engedte Denizt, oda menni , mert tudja ott a vipera mellette, és az nem hagy szó nélkül semmit. az öreg elég ordináré volt Gült illetõen nem tud semmit és azt mocskolja. Gül elment mikor látta , hogy ölelkeznek Dilék, és sem lettem volna különb, de én eldobnám ezek után C-t, mint egy rongyot, mert azt érdemelné, ahogy mostanában viselkedik.
7/10
napraforgó 2016 aug. 15. - 17:56:29 7/10
(1191/2695)
Dilara Dzsihán irodájához megy, készül bevallani a viszonyát. Dzsihánt az érdekli, hogy mikor kezdõdött a kapcsolata, mert õ a házasságuk alatt hûséges volt hozzá. Dil biztosítja, hogy õ is, és hogy komoly a dolg, a férfi megkérte a kezét. Már épp a nevét mondaná, amikor Dzsihán telefonjára hívás érkezik, a fiát lõtt sebbel épp kórházba szállítják. Azonnal rohannak a kórházba.
Gülszerenéknél elromlott a cirkó, hideg van. Hazal balhézni kezd, miért kell neki ilyen ótvar putriban lakni. Gül fölháborodik, rendreutasítja, de Hazal elmegy otthonról. Derja biztatja Gült, hívja fel Dzsihánt. Gül megteszi, de Dzsihán nem veszi fel. Gül azt hiszi, még mindig haragszik rá. Gül bár megfázott, lázas, de bemegy dolgozni.
Dzsihán és Dilara megpróbál információt kérni a fiuk állapotáról. Az orvos szerint nagyon súlyos, de a mûtét elõtt nem tud többet mondani. Úgy tûnik, Yildrimet is értesítették, õ a rendõrségen próbált tudakozódni, de az elkövetõrõl még nem tudnak semmit, megszökött. Dzsihán aggódik, talán ez is Harun mûve.
Bahtiár elmegy a sulihoz a lányokért, elmondja a rossz hírt. Dzsanszu felhívja az anyját, aki szintén indul a kórházba.
Harun felkeresi Dzsandant, sejti, hogy az õ mûve, hogy Ozan rájuk tört. Dzsandan adja az ostobát, õ nem tud semmirõl. Csídem értesíti Harunt is, aki otthagyja Dzsandant.
Kerimán megint Rahminál dolgozik, fõzött neki, megpróbálja etetgetni, Rahmi nehezen tûri. A nõ belenyúlkál az ételbe is kenyérrel törölgeti a szaftot, stb. Dzsihán felhívja az apját is. A lányok is aggódnak a szülõkkel együtt. Dilara rendkívül ideges, Dzsihán nyakába akaszkodva aggódik, és épp befut Gülszeren is. Meglátja az ölelkezõ párt, visszafordul. A kórház elõtt egy padra rogy. Látja bemenni Yildrimet egy férfival, majd Rahmi jön. Rahmi nekiesik Gülnek, minden csapás azóta éri õket, mióta õ belépett az életükbe. Gül sírva fakad.
A Yildrimmel érkezett férfi a rendõrfõnök helyettese, õ tájékoztatja a szülõket, hogy megtudták, ki a támadó. Az elvált asszony, aki Ozannal volt szintén kapott egy golyót a karjába, õt is kórházba vitték. A rendõrség késõbb ki fogja hallgatni.
Az orvosok végre befejezték a mûtétet, a két golyót eltávolították Ozan mellkasából és a nyaki gerinc melleti golyót is kioperálták. De sajnos azt nem tudják, hogy maradandó károsodást okozott-e, most mesterséges kómában tartják a fiút. Dilara ettõl elájul.
sage 2016 aug. 15. - 14:43:03
(1190/2695)
Megtört szívek 2014 44 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_44_Bolum_HunDub_Sage
offtopic
ildimix 2016 aug. 15. - 07:24:40
(1189/2695)
of téma a török sorozat kedvelõinek írom feltették az éjszaka királynõje 1. részt a tv2 oldalára.

Ha van kedvetek nézzetek bele.
7/10
napraforgó 2016 aug. 14. - 07:23:50 7/10
(1188/2695)
Ugye milyen érdekes, ahogy Dilara, meg Dzsihán kikérdezi Dzsanszut a barátját illetõen? Nekem egyik faggatózás sem volt szimpatikus. De azért az látszott, hogy Dilara azért nem tartja a lányhoz méltónak a fiút, mert nem elég jó származású, nem eléggé gazdag a családja. Dzsihán meg azért, mert nem ismeri, mert idõsebb a lányánál, és mert talán fél, hogy a fiú a gazdag lányt látja benne (kvázi hozományvadász...) na, talán ennyiben még egyeztek is Dilarával. Amúgy meg nem is értem, hogy egy 22 éves fiú miért is lenne öreg egy 17 éves lányhoz? Mert ez a kapcsolat még akár komolyra is fordulhat? egy hasonló korú, 17 éves udvarló nem komoly, azzal nem kell törõdni? Majd elmúlik, mint a bárányhimlõ, vagy a nátha? Most már csak Özkán hozzáállására vagyok kíváncsi, hiszen ha igaz, õ is 17 évesen szöktette meg Gülszerent és vette feleségül abban a percben, amikor betöltötte a 18-at, feleségül is vette. Dzsanszu a lánya, ez igaz, de egyébként mi a fene köti hozzá? Mit tud õ a lányáról? Az elmúlt 17 évérõl? Gyakorlatilag semmit. Mlyen alapon is szólna bele az életébe?
7/10
napraforgó 2016 aug. 14. - 04:30:53 7/10
(1187/2695)
Teljesen érthetõ volt, mire, pontosabban kire gondoltál. A szolgáltatás minõsége miatt néha én is mérgelõdök, sokszor órákra megszûnik TV, internet, telefon. De a szolgáltatási szerzõdés szerint csak 72 (!) óra után csökkentik a díj mértékét. Engem meg már az 1-2-3 óra kiesés is idegesít...
A Dzsihánt játszó Petekkaya viselkedése szerintem nem annyira azért változott meg, mert iszik, vagy ivott, vagy ilyesmi, hanem nyilván azért, mert egy nagy filmszerepet kapott és a sorozat nagy siker lett. Az elsõ évad lement, amit most nézünk, az már a második évad közepe, és a pasi nagyon lubickol a nagy sikerben. "Én vagyok a nagy színész", a sikeres ember, valahogy ez látszik a viselkedésén. Engem is zavarnak ezek a fej- és kézmozdulatok, amikkel dirigálja a környezetét. Ott volt a legelsõ közös program, az az ebéd, amin meg kellett volna beszélni, hogy mi is legyen az összecserélt lányokkal. Ott csak egy fejmozdulattal hívta ki Dilarát beszélni (ezzel alkalmat adva Rahminak, hogy halálosan megsértse Gülszerent). De többször van azóta is, hogy csak kézmozdulattal jelzi, hogy távozzanak (pl. Ozant is így küldte el egyszer az irodájából, Dilara titkárnõjérõl nem is beszélve. Nekem ez furcsa, mert én biztos szóban jelezném - bocsáss meg kérlek, valamit meg kell beszélnem a feleségemmel, vagy kérlek, hagyj magamra, stb. Nekem ezek a mutogatások nem túl elegánsak. Nem tudom,hogy így van-e beleírva a forgatókönyvbe, vagy ezt õ találta ki?
A másik, ami nekem furcsa, hogy sokszor, amikor Dzsihán vonul (nem megy, hanem vonul), le van lassítva a kép. Pl. amikor lemondatták a cég vezetésérõl, akkor is kivonult, de mikor újra lett választva, akkor meg bevonult, olyan "hadvezéres"... Kicsit érthetõ is,hogy hangsúlyozzák a cégvezérségét, talán csak nekem furcsa, mert nincsenek hasonló ismerõseim.... (Amúgy is jó hosszú lábai vannak, nagyokat lép, és erre még rá is tesz a lassítás...)
malvinkicska 2016 aug. 13. - 20:12:33
(1186/2695)
Biztosan még azért mérgelõdtem amiért nem volt hang a tv2-õn és elírtam köszönöm kijavítottál.
Azt figyelem érdekesek a karakterek, mert mindenki tud változni így vagy úgy ,de Hazal az nem nagyon Cihan ha valóban igaz amit írnak valahogy látszik rajta, mert az alkoholisták jelleme megváltozik, nem kontrollálják a tetteiket, és eza lekezelõ stílus nála jelen van, mikor csak úgy szinte hessegeti az embereket, azok az érdekes kéz mozdulatok, olyan mintha egy rossz szokása lenne, ez de lehet nem jól látom.
Érsekvári 2016 aug. 13. - 18:29:22
(1185/2695)
Megnéztem a tegnapi részt . Cihan alaposan kikérdezi Cansut aki elmondja Denizt . A fiú is közben megtudja ki is az apja Cansunak és ez nyomasztja a fiút , hogy illik õ a képbe . Az anyja viszont biztatja emiatt ne veszítse el Cansut .
Ozan továbbra sem vette fel anyja hívásait . Késõbb belekerül egy kellemetlen ügybe megvéd egy fiatal nõt akit a volt férje bántalmaz . Zeynep lehet kapóra jött neki meg is mentette a bunkó palitól /ezek a Bülentek mint verekedõsek/. Szimpatizál is a
kis csajjal éjjelre ott marad , mert Bülent megfenyegette a lányt .
Közeb Harun és Dilara találkozik a férfi házasságról beszél és gyûrût ad a neki . Dilara viszont ideges , hogy Cihan elõbb tudja meg a kapcsolatukat Ozantól ezért felhívja Cihant beszélniük kell .
Reggel Ozan Zeyneppel amikor az utcára lépnek elõkerül Bûlent és többször meglövi Ozant fényes nappal több ember elõtt........
Ez a Zeynep - Bülent esemény nem hiányzott ! Csak nem ezzel a csajjal fog összejönni Ozan . Elég fura lenne ugyan az a szitu mint Cansu - Deniz esetében .
7/10
napraforgó 2016 aug. 13. - 06:28:57 7/10
(1184/2695)
Kicsit kiegészítve az alábbiakat: gondolom legtöbben közülünk elítéltük Ozant, amikor nekiesett Dzsanszunak, mert Deníz hazakísérte, hazafuvarozta õt. Ozan látatlanban elítélte õt, semmit nem tudott a fiúról, de a puszta ténytõl, hogy van, létezik, begõzölt. Ordítozott és megtiltotta neki, hogy újra találkozzanak. Ugyanezt adta elõ Dzsihán is, némileg konszolidáltabb formában. A féltés érthetõ, meg az is, hogy meg akarja ismerni. Na de a puszta tiltások egy 17 éves lánynál... Talán bíznia kellene benne, hogy jól nevelte, és hogy emiatt a lány jól fog majd választani. És lehet, hogy egy 17 éves lánynak nem ez a fiú lesz az életében az egyetlen, de ezeket a választásokat neki magának kell megélnie. A hibákat, tévedéseket magának kell elkövetni, kijavítani, stb. és csak reménykedni lehet, hogy az ember mégis jó gyereket, jó embert nevelt fel. Egy határon át nem lehet belemászni másnak az életébe, még akkor sem, ha ez a másik a saját gyereked.
Ozan ezt nem veszi figyelembe, és Dzsihán is csak alig-alig, mint ahogy a szülõk itt, ebben a sorozatban a kívánatosabbnál jobban belemásznak a gyerekeik életébe. Félõ, hogy Hazal nevelésével ennek ellenére már tragikusan elkéstek, Ozan még lehiggadhat, megnyugodhat és lehet belõle rendes ember, és Dzsanszu már úgy jó, kerek kis ember, ahogy van. Együttérzõ, emberséges, alkalmazkodó, rendes kis emberke lett. Hazalnál még lett volna pár évük, 15 és 17 éves kora között, ahol rá kellet volna feküdni a lelki egyensúlya megteremtésére, de ezzel nem nagyon foglalkoztak. Gülszeren mindent elnézett, megbocsátott neki, Dilara mindent egy jó kis bevásárlással akart kompenzálni, Dzsihán meg... nem is tudom, õ hol észrevette, hogy baj van, de nem lépett, hol meg talán észre sem vette, és csak úgy volt, hogy a szeretet majd mindent megold. Csak szeretni kell ezt a gonosz lányt, oszt majd megjavul....És majd a végén csodálkozni fog, hogy mégsem...
7/10
napraforgó 2016 aug. 13. - 05:17:36 7/10
(1183/2695)
Alighanem Harunra gondoltál, nem Dzsihánra, akivel Dil összeházasodik, habár én a lánykérésre nem láttam, hallottam tõle a kitörõ, boldog "igen"-t... Már a tegnapi részben látható volt, hogy Harun elõvette a dobozkát a jeggyûrûvel és ott sertepertélt az asztalnál ülõ Dilara körül, a lánykérés csak azért maradt el, mert berontott a felbõszült Ozan. De most reggel csak elétolta a gyûrût - habár most már volt egy olyan szinezete a dolognak, hogy talán épp azért, mert Ozan számonkérte õket, hogy Dil ne maradjon szégyenben.
Azt, hogy Dzsihán félti a lányát, hogy nem akar osztozni rajta, pláne átengedni õt más férfinak, még talán meg is érteném, ha...Ha nem nyaggatta-faggata volna Dilarát elõtte azzal, hogy ki az új pasija. De így bizony van bennem egy olyan érzés, hogy a "tulajdonát" félti. A múltkor feltettem egy linket, amit olvastam a muszlim férfiakról - õk a családjuk nõtagjait (anya, feleség, lánytestvér, lánygyermek) a tulajdonuknak tekintik, és mint ilyet, õrzik, védik. Ezen nem változtat holmi válás (lásd Dzsihán, vagy akár Zeynep férje, az agresszív Bölünt), de láthatjuk, hogy Özkán is, a hülye lúzer milyen vehemensen irányítgatná, dirigálhatná a nõvérét. (sõt, nem is kell túl bigottan vallásosnak lenni.. -egyszerûen egy ilyen közegben nõttek fel).
Gülszeren bevallja Csidemnek, hogy a mostani munkája az elsõ, amit igazán szeret csinálni - nocsak, pont most fogja megvalósítani magát.
Habár nem igazán értem, hogy mindezt miért Csidemnél akarja csinálni állásban, amikor pont ezt kéne csinálnia Dzsihán mellett a menyasszonyaként, illetve feleségeként. A legkülönbözõbb kis- és nagylétszámú estélyeket, partikat kéne szerveznie a férfi mellett, otthon is nézegethetné, hogy milyen gyertyatartókat tegyen az asztalra, meg milyen szalvétákkal terítsenek. Ha tényleg Dzsihánhoz akarja kötni az életét, akkor kénytelen lenne elfogadni, hogy most nem az õ önmegvalósítása az aktuális téma, hanem a leendõ férje segítése (amúgy ez abban a világban sokkal inkább elfogadottabb, mindennapibb, mint esetleg itthon nálunk, ahol ha akar, se maradhat otthon az asszony, mert szükség van a keresetére).
Ozant azért sajnálom, mert akármilyen forrófejû, azért elég lovagias, hogy egy védtelen nõ segítségére sietett és most rajtavesztett. Akár meg is halhat, amennyi golyót beléeresztett az az õrült. Gondolom, most majd az egész család odacsõdül a kórházba megint, Dilara vallomása meg elmarad, mert Ozan élete fontosabb.
malvinkicska 2016 aug. 12. - 19:08:44
(1182/2695)
Az még nem elég rossz a net de hang nem volt a híres tv2-ön, most néztem meg. Cihan és Cansu beszélgetnek, hogy már barátja van és a reakció a féltés, ezt normálisnak tartom mivel a lányos apukák már csak ilyenek a való életbn is nehezen fogadják el, hogy más is lesz a kislánya életébe. Aztán szépen ott marad C és hivja az anyja aki Ozant keresi, de az ugye most, testõrt játszik, egy nõt ment a z õrült férjtõl, ezek a török férfiaknak hamar el jár a kezük, néha lehetne már az övéket is gipszelni, nem sokba nézik a nõket, sokad rendûek. Dilara és Cihan, mostmár eldöntötték összeházasodnak, igaz nagyon érdekes volt D tekintete. Gül az most munka mániás, nem törõdik a magán életével, de azért C-nek elég szépen beszélt róla Cihan. Ozan nem is õ lenne ha nem keveredne valami nagy bajba, az az állat férfi, meglõtte, ha igazi testõr lett volna akkor lett volna rajta golyó álló mellény de ez most elmaradt, és így járt.
7/10
napraforgó 2016 aug. 12. - 17:54:42 7/10
(1181/2695)
Dzsihán kifaggatja Dzsanszut, hol vacsorázott, a lány bevallja neki Denízt. Dzsihán nem örül, hogy a lányának barátja van, féltékenykedik. Óvatosságra inti a lányát, nem mehet fel egy most megismert idegen lakására, fõleg, hogy a szülei (leginkább õ) nem is ismeri. Eközben Deníz az autóban a Gürpinár szerzõdésrõl készült videót nézi, csak most döbben rá, kinek a lányába szeretett bele.
Özkán a gyerekkel jön haza, kénytelen volt bevinni magával a mûhelybe, mert Kerimán elment hazulról, szokás szerint civakodnak. Kerimán meg fájlalja a derekát, Rahmi nagyon meghajtotta.
Gülszeren bánatos, hogy rosszban van Dzsihánnal. Épp az általuk szervezett estélyre autóznak, Csídem felajánlja, hogy menjen, intézze csak a magánéletét, õ majd megcsinálja, amit kell, de Gül nem veszi igénybe a lehetõséget.
Dzsanszu úgy dönt, hogy az apjánál alszik. Dilara rátelefonál és szinte sírva kérdi, miért nem megy haza. Aztán Ozant hivogálja, de a fiú nem veszi fel. Az autójával egy másik autó mellé érve látja, hogy egy páros veszekszik benne. Majd félrehúzódnak, a férfi cibálja a nõt. Ozan megáll, rögvest összeverekszik a férfival, majd az asszonnyal elhajt. Hazaviszi a nõt, Zeynepet, aki felajánlja, hogy ellátja Ozan felszakadt száját. Kiderül, hogy az agresszív férfi a nõ elvált férje. A pasi követte õket és dörömböl az ajtón, felverve a többi lakót. A nõ nagyon fél, sír, Ozan erre azt mondja, hogy ha akarja, itt marad reggelig és vigyáz rá.
Harun reggel felhívja Dilarát, aki rosszul aludt. Látni akarja, eljött a házhoz. Dil Ozanért aggódik, Harun szerint rendbejönnek a dolgok, Ozannak meg nincs baja, hisz kinyomkodja a telefont. Csak dühös, de majd megnyugszik. Dil úgy gondolja, hogy el kell mondja Dzsihánnak, mi történt, ne Ozantól tudja meg. Harun rögtön meg is kéri Dilara kezét, tudják csak meg mindannyian, hogy szeretik egymást és összeházasodnak. Eljegyzési gyûrût tol a nõ elé, de az csak bámul, elég kétségbeesett arccal.
Deníz az anyjával beszélget - a nõ tudta, hogy Dzsanszu gazdag családból származik. A fiúnak kétségei vannak, kevés lesz õ ehhez a lányhoz, de az anyja biztatja, az a lány szeret téged, el ne hagyd, harcolj érte.
Másnap Rahmi követelõzik, hogy Kerimán megint menjen hozzá dolgozni, de útközben még vásároljon is be. Kerimán megint meg akar lépni, de Özkán felébred és cirkuszol.
Ozan Zeynep kanapéján tölti az éjszakát, reggel a nõ újfent hálálkodik neki. A lány dolgozni készül, Ozan el akarja vinni.
Dzsihán és Dzsanszu reggeliznek, mikor Dilara rájuk telefonál, Ozant kérdi, nála jelentkezett-e. Majd azt mondja, beszélniük kell, bemegy hozzá az irodájába.
Ozan és Zeynep kilépnek a kapun, ekkor az exférj ott terem és visszaparancsolná a nõt a házba. A lány sír, hagyjál békén, mi már elváltunk. Ozan is tiltakozik, mit akarsz tõle, nem látod, hogy nem kellesz neki? kézenfogja a nõt és elmennének, de a férfi pisztolyt ránt és több lövést Ozanba ereszt. A fiú a földre rogy, a lány segítségért kiabál, a népek összecsõdülnek körülöttük, az exférj meg elmenekül.
7/10
napraforgó 2016 aug. 12. - 13:13:16 7/10
(1180/2695)
"Állítólag a társulást valóban barátságból ajánlotta fel, legalábbis az öregnek ezt mondta. Viszont onnantól, hogy Cihán visszautasította, az önérzetét is megsértette, akkor meg is mondta, hogy innentõl nincs könyörület. "----» És te elhitted, hogy ha Dzsihán kapva-kap az ajánlatán, akkor hirtelen visszafüttyenti a kutyáit, és onnantól hû barátként segít neki kimászni a slamasztikából? akkor már nem is tette volna felelõssé a húga haláláért? Hogy az önérzetén ejtett seb ennél fontosabb volt??? Mert én nem hiszem el ezt.
Erkan Petekkaya, a színész, egyre kevésbé szimpatikus nekem - nem azért, amiket írkálnak róla, mert én nem veszem meg ezeket a pletykalapokat, henem sokkal inkább a testbeszéde miatt, amit mutat a sorozatban. A történet szerint õ egy nagyszerû ember, nagy koponya, becsületes üzletember, kíváló apa és még férjként is sokáig fát lehetett vágni a hátán a savanyú felesége mellett. Most meg egyre inkább azt látom, hogy egy nagyképû, beképzelt ember bújik elõ a szerep mögül, aki nem szimpatikus nekem. Nem tetszik az a fapofa sem, amit sokszor vág, nem nagyon látszanak az arcán érzelmek.
Harun, bár õ a rosszfiút játsza, sokkal jobb arcjátékot mutat. Ahogy szerelmesen olvadozik, amikor Dilarával van, vagy amilyen gyilkos tekintettel néz Dzsandanra, vagy amikor csak megfejthetetlen mosollyal üldögél, mint egy Buddha és szövögeti a terveit... hiába ellenszenves a szerepe, mégis jobban játszik.
Vagy ott van Kerimán, hát annak micsoda mimikája van! Amilyen pofákat az a nõ vág, a szituációtól függõen, na, csúcs az a színésznõ!

A többiben mind igazad van. Valóban hímsoviniszták a török férfiak, mindig kell egy nõ kiszolgáló személynek melléjük. Özkán a nõvérének óbégat mindig (rövid ideig Nurájt is megpróbálta ugráltatni, de kis pöttöm nõ kifogott rajta és õ dirigált neki), Dzsihán meg most, hogy meggyûrûzte Gülszerent, azt hiszi, hogy most már a tulajdona, rendelkezhet vele. Végül is nem tudtuk meg, mi lett volna az a nagyon fontos, amit meg akart vele beszélni és amit nem lehetett telefonon még csak elõre jelezni sem...
Bár az is igaz, amit írtok, hogy Gülszerenen most tört ki a munkamánia, holott bizony sokszor láttuk, hogy hanyagolta a munkát a magánélet kedvéért. Sokszor munka elõtt valamelyik lányához ment a sulihoz, vagy a lovardához, vagy olyan hosszú ebédidõt tartott, amikor Dzsihánnal beszélték meg a gondjaikat, és esténként se jelentett neki gondot, ha késõn ért haza. Most meg abba se akarja hagyni a munkát. Én még azt is megértem, hogy ez a meló tetszik neki, szereti csinálni, jobban, mint a felszolgálás, a varrodai munka, a böreksütögetés, vagy a lakástextil eladás, de nem igazán tudom elképzelni, hogy csak késõ este lehet eldönteni, hogy milyen színû abroszokkal teítenek egy rendezvényen, vagy milyen virágokkal díszítik az asztalt. Amúgy ezeket a Csidem asszony otthon, felpolcolt lábbal is kitalálhatná... Tényleg csak annyi plussz lenne Gülszeren munkájában, hogy odamegy a helyszínre és megnézi, hogy rendben van-e minden...
De hát ilyenek a szappanoperák, minden el van túlozva kissé....
gigi1 2016 aug. 12. - 11:27:11
(1179/2695)
Nagyon elbeszélünk Harunnal kapcsolatban egymás mellett. Persze, hogy régóta készült Cihán ellen, az elmúlt 20 évét arra áldozta, hogy a húga halála miatt bosszút álljon. Lefizetett mindenkit, beépített embereket küldött mindenhova stb.Profin szervezkedett a háttérben, éveken át. (Ezért is furcsa, hogy Rahmit bármivel megbízta, meg, hogy nem tudott az amerikai cégrõl semmit..) Amikor viszont el is kezdõdött a konkrét tönkretétele Cihánnak, akkor Harun az öreggel többször megosztotta, hogy nem biztos benne, hogy helyesen cselekszik. Állítólag a társulást valóban barátságból ajánlotta fel, legalábbis az öregnek ezt mondta. Viszont onnantól, hogy Cihán visszautasította, az önérzetét is megsértette, akkor meg is mondta, hogy innentõl nincs könyörület. Candant is csak addig küldte Dilarára, amíg össze nem jöttek. Most már jó ideje távol akarja tõle tartani. Én legalábbis így látom, de hagyjuk, nem kell egyetértenünk.

Gülszerennel kapcsolatban, azért nem ugyanaz egy party szervezõ cég alkalmazottjaként részt venni egy eseményen, mint az est háziasszonya lenni. Utóbbi sztem nem menne neki.

A tegnapi részben megmutatkozott, hogy a török férfiak, mennyire hímsoviniszták. Özkan megtiltja a tesójának, hogy dolgozzon.(?) Rá bízza a kölyke nevelését, ahelyett, hogy megpróbálná õ megoldani, mondjuk elvinné a fiacskáját egy bölcsibe. Totál képtelen egyedül bármit megoldani.
Ozan kiborulása érthetetlen volt. Mert ha tudná, hogy miket mûvelt Harun, akkor még megérteném a haragját. De azért, mert az anyja nem osztja meg rögtön, a felnõtt gyerekeivel, hogy kivel kavar, ekkora hisztit csapni. Harun ebben nem volt ludas. Nem neki kellett volna elmondania Ozannak, hogy együtt van az anyjával.
A legjobb persze megint Cihán volt. Elõbb belemászik az exfelesége magánéletébe. Majd, mint egy óvodás, hisztizik, mert a menyasszonyának dolgoznia kell. Végre Gül. nem lép le a mhelyérõl, minden csipp csupp ügy miatt, tán még tetszik is neki a meló, erre a pasija nem tudja elviselni, hogy nem õ az elsõ, nem ugrik a nõ, ha õ csettint neki. Egy normális nõ, ilyenkor menekülne el az ilyen pasi mellõl.
Kerimán legalább megvédi magát, (még ha sokat nem tud tenni, a gyerek ugyis rá marad). De Gülszeren és Dilara? Két ekkora szerencsétlen nõt, még õk magyarázkodnak. Meg is érdemlik, hogy így bánjanak velük.
A lányok nagy családi beszélgetésének semmi értelme nem volt. Azt hittem valami komoly dologról lesz szó, olyan sokat foglalkoztak elõtte vele.Erre csak annyi, hogy a már majdnem felnõtt "gyerekeknek" hol lesz a szobácskája. Normális esetben (most végeznek a gimiben) a különköltözésén kéne gondolkozniuk. Koli vagy külön lakás. De ezek is olyanok , mint a Dallasban , még 50 évesen is mindenki otthon, a mama szoknyácskája mellett fog éldegélni.
Érsekvári 2016 aug. 11. - 19:58:18 Előzmény malvinkicska
(1178/2695)
A mai részben felteszi a kérdést Cihan ki a szeretõje , de Dilara azt hajtogatja nem köteles válaszolni és nem is mondta meg .
Alper természetesen véletlenül éppen kihallgatja õket ,le is adja a drótot Dzsandannak amit hallott . Alper most a kém szerepében tetszeleg így az ügyvédnõ Dilaráék minden lépésérõl tud .
Mekkora piszok nõ Dzsandan Ozannak mint egy barát lenne megadja Harun címét ahova este Dilara megy . A fiú bejut a házba és leleplezõdik a páros . Ozan kiborul elmondja ami a lelkét nyomja , majd õrült ámokfutásba kezd az autóval . Egybõl tudta Harun ez Dzsandan mûve .
A lányok összehívják a szülõket a jövõjükrõl lenne szó , de nem jutnak közös nevezõre .
Keriman megint jó szöveget levágott Özkannak , aki rosszabb már mintha a férje lenne .
Harun megismerte Gülserent az is kiderült Csidem asszonynak Harun az unokaöccse .
Gülseren munkamániás lett kifogásokat talál folyton , Cihanra nem tud idõt szakítani .
Jó rész volt .
malvinkicska 2016 aug. 11. - 19:43:10 Előzmény Érsekvári
(1177/2695)
Cihan számonkérése nem volt most teljesen jogos annyiból igen õ soha nem titkolt Gült, de Dil adja nagy tisztességest, és õ már ágyba is bujt H-val, míg C meg sem csókolta elõtte G-t, akkor miért bántja, mikor õ még rondább. Dzsandan az oda ütött a szeg fejére, annak írta meg akinek kellet, a forró fejû Ozan gyerek kapott az alkalmon és leleplezte õket, amiket a fejéhez vágott H-nak az mind igaz volt, nem is tudott mit mondani, csak lesett, mint jani a moziban. Keriman és Özkan adta a formáját de most ennyi kellett. Cansut bemutatta Deniz az anyukájának, és tetszik a lány, vajon mi lesz ha ezt az irigy Hazal megtudja, biztosan fogja fúrni. Gûl most nem tudom miért temetkezik ennyire a munkába, máskor meg mennyit lófrált, ezt most nagyon komolyan csinálja, ezért nagyon mérges C, sehova nem tudnak elmenni, még kisebb körökben sem. Dzsandan nagyon leadta Alper is jó neki kémkedni, ez valahogy nagyon ronda tõle, teljesen kifordult magából Harunért. Ozan biztos elmondja az apjának, ki az anyja szeretõje. Amikor beszélgettek négyen, mert C elment, milyen számító Hazal, és még hazudott is Cansunak, az sem buta egybõl tudta miért akar most Gülékkel lenni, ez a kis csaj nem változik talán rosszabb lesz, számító önzõ, csak ronda tulajdonságai van.
7/10
napraforgó 2016 aug. 11. - 18:42:24 7/10 Előzmény gigi1
(1176/2695)
Arra, hogy Harun elmesélte, hogy az anyja is meghalt, sajnos nem emlékszem, de nem vitatom, lehetséges, hogy nem figyeltem eléggé.
De szerintem Harun már nagyon régóta tudatosan készült Dzsihán tönkretételére, és nem csak akkor "sértõdött be nagyon", amikor az visszautasította a társulási ajánlatát. És nem csak akkor ment át maffia stílusba a sztori. Az, hogy téglákat épített be Dzsihán cégeibe, korrumpálta a gazdasági vezetõjét, rászabadította a gazdasági ellenõrzést (gondolom ez a török NAV) már eléggé olyan. Aztán meg a családjához is közel férkõzött, amit Ozannal, meg Rahmival mûvelt, tudatosan manipulálta õket. Sõt, Dilarát is rendesen irányítgatta Dzsandanon keresztül (hja, a nagy szerelem azért nem tartja vissza attól, hogy a nõ háta mögött machináljon).
És igazad van, a történet szerint Dzsihánnak kell nyerni mindig, õt nem lehet földbe döngölni, mindig feláll vesztett helyzetbõl is.