7/10
napraforgó 2016 aug. 18. - 19:39:04 7/10
(1215/2695)
Harun, az a törpe maffiózó keményen szemmel és kézben tartja az áldozatait, így Dzsandan háza elõtt is kamera van. Nem lennék meglepõdve, ha a lakásába meg poloskákat telepített volna és lehallgatná...
Azt nem hiszem, hogy Harun csak kábítaná Dzsihánt a húga öngyilkosságával, hisz újságcikket is mutatott neki, ott nyilván megírták, hol ment a falnak. De tényleg nem lehetett komplett az a lány, ha ennyire üldözte a szerelmével, meg fenyegetõzött az öngyilkossággal.
de harun sem teljesen normális, ahogy 20 évig dédelgette a bosszútervét, meg amilyen gonosz arcot vágott, csak úgy villogtak a szemei.
Gülszerent sajnálom, ahogy szépen kiöltözve ott várakozott, Dzsihán meg aki annyit nyavajgott, hogy dobjon el mindent és találkozzon vele (mert õ éppen ráért) és sehogy nem akarta megérteni, hogy a nõ meg nem ér rá, most csak úgy kinyomja a telefont és nem is exkuzálja magát, hogy bocs, de mégse tudok menni. És biztos el fogja várni a nõtõl, hogy ezt megértse és szó nélkül vegye tudomásul...
Dilarát sem irígylem, mert lehet, hogy szerelmes Harunba, de azért nyilván betették a bogarat a fülébe azzal, hogy a pasi nem megbízható, hogy a vesztükre tör. Kíváncsi vagyok rákérdez-e a férfinál, mi igaz abból, amit Dzsihán elétárt.
malvinkicska 2016 aug. 18. - 18:06:12
(1214/2695)
A mai rész elég kemény volt Ozan kitálalt elmondta az apjának,hogy a legnagyobb ellenségével van az anyja, és amit mondtak Cihan és O minden igaz volt ami Harunt illeti. C felkeresi Dzsant és az a kis szemét H figyeli telefonon megfenyegeti, a nõt ha beszélni mer akkor nagy baj lesz és az megfogadja, mert valóban veszélyes alak H. H és C beszélgetése is érdekes volt, mert nem tudta C, hogy H meghalt, és azt sem miért, de a nõ nem volt normális és ezért szakítottak, a késõbbi beszélgetésbõl is az derült ki amit C az apjával folytatott, és lehet, most az öregnek igaza van csak kábítja H C-t, hogy bûntudata legyen. Gül nagyon szépen felöltözve egy elegáns szórakozóhelyen várja C-t és az nem megy el, Alperék, meg jól kibeszélik , mint a pletykás vén asszonyok. Haza ér G és az a nem normális Hazal megint kezdi a szokásos lemez, , hogy õ egy nyomorult, most kapóra jött mivel G most izgatott volt és kitette a szûrét, menjen az apjához, én G helyébe már rég kitettem volna, nem tûrtem volna tõle a sok mocskot. Denizt sajnálom , mert most félre érti a dolgot, hogy Cansu elment Ozannal a barátokhoz. azt is az anyja tovább lovalja, valami van, de nehezen bomlik ki. A sorozat tartalmát nagyban rontja eza sok vagdalás, és lehet nem is mindig jó helyen marad abba, sajnos.
7/10
napraforgó 2016 aug. 18. - 17:55:48 7/10
(1213/2695)
Hát kiderül végre, hogy Harun a szeretõ, Dzsihán igen ideges lesz. Elmondja Dilarának, hogy õ az, aki keresztbe tesz nekik, õ mindannyiuk ellensége. Dilara nem hisz neki, védi Harunt. Dzsihán kijelenti, nem engedi, hogy Dilnek köze legyen a férfihoz, mint ahogy a gyerekeihez sem. Majd elrohan és felhívja Dzsandant. Elmegy a nõhöz és rákérdez, hogy mi köze van Dubrovnikhoz? Ekkor Harun rátelefonál a nõre, mit keres nálad Dzsihán? majd megfenyegeti a nõt, hogy el ne járjon a szája. Dzsandan ekkor hazudozni kezd Dzsihánnak. Dzsihán azzal hagyja ott, hogy hívja fel, ha hajlandó beszélni.
Ozan is veszekszik az anyjával, hazugnak nevezi Harunt, aki becsapta, belehazudott a szemébe. A veszekedésre Dzsanszu is elõjön, õ is értesül a dolgokról. Ozan azt mondja, hogy az anyja többet nem látja. Dzsanszu utánamegy, hogy beszéljen vele.
Dzsanszu családi problémák miatt lemondja a Denízzel való estét. Nergisz örül neki, kissé össszeis kapnak a fiával.
Dzsihán Dzsandantól Harunhoz megy, rákérdez, miért gyûlöli õt ennyire? Tud mindent róla és kéri száljon le a családjáról. Harun azt mondja szereti Dilarát és boldoggá fogja tenni. Majd Hajalról beszél neki, elmondja, hogy a húga ott lett öngyilkos, ahol korábban Dzsihánnal találkozgatott. Dzsihán megdöbben, majd szó nélkül elmegy. Elhajt az ominózus falhoz és a múltra emlékezik.
Gülszeren szépítkezik, vacsorázni készül Dzsihánnal. Az étterembe Gül érkezik hamarabb, egyedül üldögél, majd felhívja Dzsihánt, de a férfi nem veszi föl. Dzsihán az apjához megy, aki kérdezgeti, mi történt. Hajalról beszélgetnek, Rahmi szidja a lányt, õrült volt és féltékeny, mondja.
Az étterembe beállít Alper a feleségével és egy barátnõvel és megjegyzéseket tesznek rá. Gül kínosan érzi magát, hazamegy. Hazal épp készül elmenni. Gül kérdõre vonja, hová készül, kivel, mikor jön. Összevesznek, mert Hazal megint szemét módon viselkedik, durva dolgokat mond neki, pl. hogy szeretne végre megszabadulni a nyomorból, ebbõl a putriból. Gül megint a véres verejtékét emlegeti, amivel a pénzt keresi, de Hazalt ez cseppet sem érdekli. Õ többet érdemel, nem akar ilyen körülmények között élni. Nem is kell mondja Gül, bedobál pár dolgot a lány bõröndjébe és kidobja a lányt.
Érsekvári 2016 aug. 17. - 20:42:06
(1212/2695)
Túl sokáig húzzák a magyarázatot , hogy Rahmi milyen alapon beszélt így Nergisz asszonnyal .
Most beijedt a nõ és teljesen mást mond a fiának mint eddig . Deniz sejti valami miatt történik ez , hogy lebeszéli most Cansuról.
Cihan forró nyomon jár , Harunról sokat tud már . Ozan nem akar Harunnal szóba állni továbbra sem .
Dilara egyenlõre senkinek nem mondja mi van vele , egyedül Dzsandannak beszél róla meg arról is összefognak házasodni Harunnal. a nõ irigy bosszút forral .
Gülseren egyenesbe jött Cihannal , nagyon szép menyasszony lesz és most sokat mosolyog jól áll neki .
Cihan Ozannal beszélget és szóba kerül Dilara is , már már majdnem elmondja amikor belép Dilara és ekkor azt mondja a fiú Dilara adja meg a választ ki a pasija . Erre holnap kerül sor remélem .
offtopic
ildimix 2016 aug. 17. - 19:14:52
(1211/2695)
Nekem ez a sorozat kezd hasonlítani 1 mexikói szappanoperához. Ezeket a kórházas jeleneteket kezdem unni még jó, hogy nem húzták Ozan felépülését több részen keresztül. Gül már megint majdnem megfutamodott még szerencse, hogy Derja beszélt a fejével.

A mai részt még nem néztem meg de hamarosan megnézem.

Hazal megint bevágta majdnem a hisztit veszekedett Cansuval, õt soha nem fogják a testvérüknek tekinteni.

Én 1 kicsit úgy érzem nyújtják a sorozatot mint a rétest szerintem kevesebb részbõl is állhatna.
malvinkicska 2016 aug. 17. - 19:00:50 Előzmény Érsekvári
(1210/2695)
Cihan és Gül kibékültek de az esküvõt illetõen nem értenek egyet, mivel G nem akar nagy felhajtást. Dil nem mondta el H-nak, hogy babát vár, a legnagyobb ellenségétõl kért tanácsot az is. Deniz anyja megváltozott a fiúnak gyanús, ami a kórházban történt meg is mondja az anyjának, nagyon várom mi köze Rahminak ehhez a nõhöz, mert õ szeret hazudozni a bûnét másra kenni. Ozant nagy örömmel fogadták Zeynep is érdeklõdik felõle, majd találkoznak. Cihan nyomoz segítséggel H-után eztán lesz az adok, kapok, mert most már C fog támadni.
7/10
napraforgó 2016 aug. 17. - 18:00:18 7/10
(1209/2695)
Gülszeren és Dzsihán kibékültek, az esküvõjükrõl beszélgetnek. Dzsihán nagy esküvõt akar, Gül csak szerényet. Évõdnek a telefonban.
Ozannak nagyon örül a baráti köre, Ege biliárdszalonjában köszöntik. Elmenvén Harun várja, megpróbálja megmagyarázni a Dilarával való kapcsolatát Ozannak, de a fiú szóba sem akar állni vele. Harun közli vele, hogy feleségül veszi az anyját, mire Ozan csak annyit mond, akkor anyámat se fogom látni. (baromi érdekes, hogy az elvált apja újabb kapcsolatát, házasságát szó nélkül lenyeli, az elvált anyjáét meg nem...)
Derja nagyon örül, kiengedik a férjét a börtönbõl, Yildrim csak elintézte, hogy felmentsék.
Dzsihán egy munkatársával azon dolgozik, hogy a sikkasztó Khan és Harun között kapcsolatot tudjon találni bizonyítékként. Találnak is valamit.
Dilara eléggé letörten megy haza. Harun keresi, találkozni akar vele, de Dilara azt mondja, nem ér rá. Gondolkodni akar.
Deníz koncertra akarja vinni Dzsanszut, de az anyja azt mondja, ne mulassza el az óráit. Nergisz le akarja beszélni a fiát Dzsanszuról. Deníz gyanút fog, hogy talán Rahmi mondott neki valami kellemetlent. Az asszony a köztük lévõ kor- és társadalmi különbségekre hivatkozik, a fiú nem érti, miért változtatta meg a korábbi véleményét.
Dilara találkozik Dzsandannal és elmondja neki, hogy terhes Haruntól. Már 14 hetes a magzat, nem vette észre hamarabb, a sok stresszel magyarázta a változást. Dzsandan szerint így már legálisan el se lehet vetetni. De Dilara nem is akarja elvetetni, hisz szereti a férfit, csak még várni akart a bejelentéssel és a házassággal is, amíg a gyerekei megszokják a helyzetet. Dzsandan az abortuszra akarja rábeszélni, de Dilara bizonytalan. Harun nélkül nem akar dönteni. (Dilara is jóval osztja meg a gondjait...) Dzsandan meg bosszút esküszik.
Csídem rábeszéli Gült, hogy próbáljon fel egy menyasszonyi ruhát. Fényképeket csinál a nõröl.
Gül megint jótékonykodik, pénzt ad Derjának, aki a fiával a férje elé utazik.
Dzsanszu koncertre készül Denízzel, Ozan nem örül, de Dzsanszu közli, az apja elengedte.
Zeynep jelentkezik Ozannál telefonon, a fiú bulizni hívja. A lány nem ér rá, egy barátnõje jön hozzá, de másnapra megbeszélnek egy randit.
Engin panaszkodik Özkánnak, nem megy a mûhely, alig van munka. Szerencséjükre épp befut egy ügyfél.
Dzsihán meglátogatja a fiát, aggódik, mert a fia este még partizni akar. Aztán Dzsihán Bülent elleni akcióján viccelõdnek. Majd Ozan viselkedését elemezgeti, rendes tõle, hogy megvédte azt a nõt, de miért nem értesítette a rendõrséget, miért maradt az elvált asszonynál reggelig? Ozan azt mondja ideges volt, nem gondolkodott. Miért volt ideges? Hát az anyja miatt, veszekedtek, mert van valakije. Dzsihán azt mondja tudja, Dilara elmondta neki. Azt is, hogy ki az illetõ? Nem, azt nem. A belépõ Dilarának mondja, hogy akkor mondja el. (gondolm, most már Dil nem térhet ki a válasz elõl. Kíváncsi vagyok, a terhességét is bevallja?)
gigi1 2016 aug. 17. - 15:07:19
(1208/2695)
Szerintem simán lehet Rahmi egykori szeretõje Nergisz asszony. Én is valami ilyesmire gondoltam.
Az,hogy állítólag az a nõ csak kihasználta és tönkre tette, csak Rahmi verziója. Ráhárítja az öreg az egykori szeretõjére a saját trógerságát. Az õ döntése volt, hogy nem volt a haldokló felesége mellett, és az is, hogy minden pénzét a családja helyett a nõre költötte. Ha rendes ember lenne, jöhetett volna akármilyen nõ, a családja lett volna az elsõ. Rahminak könnyebb így, hogy minden bûnét egy ismeretlen nõre keni, õ meg mossa kezeit....
Aztán lehet, hogy Deniz anyja fiatalon tényleg egy számító kis nõcske volt, majd mikor egyedül maradt a fiával megváltozott, átértékelte az életét. Most egy nagyon kis egyszerû, de jó lelkû nõnek tûnik.
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebbõl. Én el tudom képzelni azt is, hogy Deniznek több köze van a Gürpinár családhoz, mint Cansunak.
7/10
napraforgó 2016 aug. 17. - 03:35:40 7/10
(1207/2695)
Nekem is pont ez volt az elsõ gondolatom, de aztán én is arra gondoltam, hogy ez a nõ túl rendes ahhoz, hogy az a bizonyos pénzéhes nõ legyen, aki tönkreteszi mások házasságát. De mivel a tartalomismertetõt elõre szoktam olvasni a holdponton, az ott közzétett 2-3 mondatból már kb. tudom,hogy honnan is ismerhették egymást. Így mondhatom, valóban NEM az a nõ, de mivel Rahmi útjai elég görbék voltak és nem csak az az egy nõ volt az életében a házasságon kívül, valami hasonló módon találkoztak. De ennyi elég spoiler nélkül, no meg a teljes igazságot amúgy sem ismerem, mert mindig megtartanak néhány infót az ismertetõk is...
9/10
suxel 2016 aug. 16. - 22:39:17 9/10
(1206/2695)
Bár valószínûleg nincs igazam, mert az a nõ csak jól kihasználta Rahmit. Nergisz meg nem hiszem olyan lenne.
9/10
suxel 2016 aug. 16. - 22:37:07 9/10
(1205/2695)
Rahmi és Nergisz asszony viszont a múltban ismerhették egymást, egyik sem örül a viszontlátásnak. Rahmi ráparancsol a nõre, hogy tartsa távol a fiát az unokájától. --> Nem lehet, hogy ez az a nõ, aki miatt nem volt Rahmi a felesége mellett, amikor meghalt amikor eltávolították annak a fél gyomrát, s vett neki egy lakást? Csak olvaslak bennetek is, meg közben nézem a sorozatot is, és a 24. bölümben van ilyenrõl szó. Vagy ennek nincs jelentõsége, oh, én csak úgy vaktában kérdezõsködöm amúgy. Nem akarok senkit se félrevezetni.
Érsekvári 2016 aug. 16. - 21:54:33
(1204/2695)
Érdekes amíg Ozan állapota aggasztó volt , milyen összetartó Dilara - Cihan . Amikor már túl volt a krízisen Cihant mintha puskából lõtték volna ki úgy elment , hátra sem nézett . Õ elvégezte dolgát mint apa helytállt és most megnyugodva távozott .
Allahnak köszönhetõen Ozan túlélte . Nagy show volt ahogy Cihan erre a szemét Bülentre rárontott a rendõrségen és ütötte .
Én is azt gondoltam a jelenetnél Jildrim nagyon udvarolgat Dzsandannak hirtelen mit akar tõle ? A nõ is nagyon sejtelmesen beszélt neki . Még a végén újra összejönnek .
Rahmi mit tudhat Deniz anyjáról errõl a Nergisz asszonyról ? Nem valami jót sejtet amit mondott neki .
A végén a nagy meglepetés Dilarának gyereke lesz .
malvinkicska 2016 aug. 16. - 18:40:49
(1203/2695)
Elfelejtettem Dil terhes, ez is egy jó hír, de ha megtudják a gyerekek akkor mi lesz és Cihan reagálását is várom, mert Harun biztos boldog lesz mivel neki nincs gyereke.
malvinkicska 2016 aug. 16. - 18:40:49
(1202/2695)
Elfelejtettem Dil terhes, ez is egy jó hír, de ha megtudják a gyerekek akkor mi lesz és Cihan reagálását is várom, mert Harun biztos boldog lesz mivel neki nincs gyereke.
7/10
napraforgó 2016 aug. 16. - 18:39:41 7/10
(1201/2695)
Alper és Szolmáz is bemegy a kórházba - Alper végig tuskózza Ozant, biztos öszeverekedett valakivel, aki aztán megtorolta. Mire odaérnek, már "angyali gyermek" lesz, akit ártatlanul bántottak. Dzsihán elküldi õket, most nincs olyan állapotban, hogy beszámoljon nekik, és Dilarát sem láthatják, mert nyugtatót kapott és lefektették egy szobában.
Gül otthon didereg, Derja meg veszekszik vele, a fene nagy büszkeséged nagyobb lenne a szerelmednél? Ha úgy érzi, nem lesz méltó Dzsihánhoz, adja vissza a gyûrûjét. Eléri, hogy Gül felhívja Dzsihánt, hogy érdeklõdjön Ozan állapotáról.
Dzsihán Yildrimmel elmegy a merénylet helszínére, ott egy idõsebb férfival, valami boltossal beszélnek és megtudják kb. mi történhetett.
Csagatáj, Harun utasítására megzsarolja Dzsandant, aki egy ügyfelét becsapta, elárulta korábban és azt emiatt leültették. De a férfi nemsoká szabadul és megtudhatja, mi történt....Tehát fogadjon szót Harunnak, ha jót akar.
Harun rátelefonál Dilarára, aki kiküldi a mellette üldögélõ Hazalt. A férfi sajnálkozik atörténteket, Ozan állapotáról érdeklõdik. A szobába lépõ Dzsihán kérdésére hazudik a hívó félrõl. Dilara hazaküldi a lányokat és Rahmit is a villába irányítja, Dzsanszu ne legyen egyedül. Dzsandan is meglátogatná a fiút, de éjszaka nem engedik be. Yildrimmel találkozik a folyosón, fûzni kezdi a férfit, megbánta már, hogy szakítottak.
Kerimán vacsorát készít, Özkán meg jön haza a kisfiúval. A nõ elmeséli, mi történt Ozannal, mutatja a telefonján a hírt, erre Ozan elrohan a kórházba, hogy együttérzésérõl biztosítsa Dzsihánt. Épp akkor ér oda, amikor Dzsihán épp indulna valahova, megkéri Özkánt, vigye el. A rendõrségre mennek, mert elkapták a merénylõt, Bülantot. Dzsihán rögtön nekiesik Bülantnak, három rendõr szedi le róla. Özkán szolidaritásból szintén behúz egy jó nagyot a pasinak, bár azt se tudja, kicsoda.
Egy hónap telik el, a családtagok hol egyenként, hol felváltva látogatják a kómában lévõ fiút. Dilara Ozan gyerekkorából idézget sztorikat.
Aztán egy szép napon Ozant leveszik a lélegeztetõgéptrõl. a fiú magához tér és rögtön enni kér, simitet és sajtot. Mindenki nagyon örül. Dzsanszu rögtön elmondja a hírt Deniznek, aki az anyjával a kórházba siet. Dzsanszu üdvözli õket, majd bemutatja a fiút az apjának, anyjának és nagyapjának. Rahmi és Nergisz asszony viszont a múltban ismerhették egymást, egyik sem örül a viszontlátásnak. Rahmi ráparancsol a nõre, hogy tartsa távol a fiát az unokájától.
Ozan hirtelen meggyógyul, mert a következõ percben már haza is vitték a villába. Sõt, másnap már együtt reggelizik a családdal - elõtte láthattuk félmeztelen testét, ahogy a zuhany alól kijött. Csak egy pici seb van a mellkasa baloldalán, én nem láttam a másik két golyó helyét... Fõleg a nyakszirti operáció nyomát nem.
Dilara elintéznivalókra hivatkozva magára hagyja a gyerekeit és elmegy a nõgyógyászához. Érdekes momentum: amikor az anyja hozzáhajol, hogy megcsókolja, a fiú elhajlik.
A nõgyógyász érdekes hírt közöl Dilarával, a nõ állapotos.
Dzsihán közben kibékült Gülszerennel, mert vacsorázni hívja.
malvinkicska 2016 aug. 16. - 18:14:31
(1200/2695)
Ozán állapota az egész családot kiborította, már még Cihan is sírt, nem csak Dil, végre egy hónap után felébredt a kómából akinek mindenki örült. Rahminak milyen ügye lehetett Deniz anyjával az is ismer mindenkit, mert elég érdekesen fenyegetõ hangnembe beszélt vele. Gül is beteg volt de most már meggyógyult, aztán ahogy beszélgettek Derrel, mondta fél a nagyvilági élettõl, nem üti meg azt a mércét. Dil nem engedte, hogy Harun oda menjen ez így volt jó legalább nem volt kellemetlenség. Dzsandant nagyon be fogják húzni, ha nem fog a száján, meglepõ volt, mikor Yildrinnel beszélt azt mondta megbánta az évekkel ezelõtt tetteit, csak nem vissza akar menni a volt férjhez, mert itt aztán minden megtörténhet.
Mariika 2016 aug. 16. - 15:20:27
(1199/2695)
Hazal egy önzõ, intrikus, bajkeverõ csaj - de Gülserennel kapcsolatban most igaza volt. Az õ büszkesége miatt élnek még mindig a szegénységben. Legalább Hazal számára fogadna el segítséget. Amúgy is tele van gyûlölettel, nyilván ezt még fokozza a didergés is Cansuval szemben. Cansu a villában kényelmes körülmények között - õ pedig (az "édesgyerek") a szegénységben, fûtés nélkül.
Mariika 2016 aug. 16. - 15:06:52
(1198/2695)
Nem látom be, hogy miért kellett neki azonnal odarohanni - még akkor sem, ha Cansu telefonált. Tudta, hogy ott lesz Dilara és azt is, hogy Rahmin is ott lesz. Most saját maga ment a pofonért.
7/10
napraforgó 2016 aug. 16. - 09:30:15 7/10
(1197/2695)
Igazad van Gülszeren mártírkodásáról. Most, hogy Ozant meglõtték, oda tudott dobni mindent és elrohanni, de ezt nem tudta megtenni elõzõ este Dzsihán partija miatt. Amúgy meg Csídem asszony, akire minduntalan hivatkozik, állandóan ott ül a cégnél, vagyis bejár dolgozni. Legfeljebb nem szaladozik annyit, de a döntések meghozatalában nem akadályozza a lábát ért sérülés. Meg aztán van még jó néhány más munkatársa is, akiket irányítgathatna.
És igen, Gül elfogadhatná azt is, hogy ahogy korábban Dzsanszunak és neki házat bérelt Dzsihán, most ugyanezt megtehetné Hazalnak és neki. Ennyire nem kéne önérzeteskedni az anyagiakat illetõen.
Viszont Dzsihán is visszahívhatta volna, amikor órákig a folyosón várakoztak. Nemcsak Dilara lelkivilágával kellene foglalkoznia, hisz õ már Gülhez tartozik. Csodálom, hogy Dilara sem hívta fel még Harunt. Ha nem mindig Dzsihán nyakában lógna, idõt szakíthatott volna arra a két percre.
gigi1 2016 aug. 15. - 20:43:14
(1196/2695)
A mai részben tényleg nagyon furcsa volt Cihán és Dilara viselkedése. Már a kórházba is kéz a kézben mentek be , utána meg a drágámozások, ölelkezések.... Alapvetõen érthetõ lenne egy gyermekükért aggódó szülõpárostól, na de nekik az egész házasságuk alatt nem volt ennyi meghitt pillanatuk, mint a mai részben. :) Korábban is került be gyerekük a kórházba (szinte hetente) aztán akkor nem voltak ennyire kedvesek egymással. (sõt inkább szapulták egymást)
Gülszeren viszont egyre gázabb. Nem elég, hogy még most se tudja, hogy hol a helye, még mártírkodik is. Játssza a megbántott nõt. Nehogy már egy fél percig ne õt sajnálják...(Kicsit legalább átérezheti, hogy mit érzett dilara, amikor a férjével látta õt. Igaz, õt soha nem ölelte Cihán úgy át, mint Dilt.ma :P)
Cansunak több esze van. Õ megmondta Deniznek, hogy most ne menjen be, ez most a családról szól.
Hazal stílusa kiborító, de az anyjával kapcsolatban igaza volt. Gül. mindenki nyûgjét a vállára veszi, elõleget vesz fel más javára, kifizeti más gázszámláját stb. Õk meg megfagynak a lakásban, mert nincs pénz új cirkora. Vicc
Amikor Cnasuval laktak együtt nem volt gond, hogy Cihán fizetett mindent, most meg szerencsétlen hazal nyugodtan megbetegedhet, nem számít. Csak nehogy egy fillért is kérnie kelljen a võlegényétõl...
Dilara ma elég ramatyul nézet ki. Gondolom lehet egy jó nagy adag lelkiismeret furdalása a fiát ért támadás miatt is. (ha nem vesznek össze, nem lett volna Ozan a csajjal stb.) Harun is a legjobb pillanatban kérte meg a kezét..Komolyan, nem tudott volna ezzel még várni, amikor lenyugszanak a kedélyek.? lehet , hogy én maradtam le, de nem hallottam az igent Dilara szájából. kivágták volna?