9/10
Roxer 2017 febr. 26. - 19:07:54 9/10
(2455/2695)
Dilara szemét módon viselkedett az öreggel.Pedig Õ aztán tudhatja ,hogy nem egyedi eset az, ha valakinek nem az az apja akit életében annak ismert.
Cihán és Harun egymás ellen kavar Szelma meg kettõs ügynököt játszik.Az utalás nyilván ama utolsó volt amit Harun csinált amikor elrabolták Alazt és ezt Dil is tudja. Ettõl függetlenül nem tetszik,hogy Harun pitizik Dilnek,amikor a nõ fosztotta meg a fiától.Ha valakinek itt a másik bocsánatáért kéne esedezni,ez Dilra.
A végén gyönyörû kontraszt volt ahogy a Gürpinar-Gülpinar család, akik között korábban annyi konfliktus volt,boldogan együtt van.Míg Harunt szomorúan nézegeti Ozan gyerekkori képeit.Minden másképp is lehetne,ha 22 éve Dil õszinte hozzá.
7/10
napraforgó 2017 febr. 25. - 18:51:43 7/10
(2454/2695)
Harun utasításba adja Szelmának, hogy menjen el Dzsihánhoz és vetesse föl magát a cégéhez. Szelma nem érti, mit akar ezzel Harun, de a férfi nem magyarázza meg.
Ászumán ráveszi Hazalt, hogy visszavigye a villába. Szerezni akar valamit, Dilara személyes dolgaiból, ami alkalmas DNS vizsgálatra. Azt mondják, csak pár itt maradt cuccáért jött. Dilara mérges, nem akarja engedni, de Hazal kikönyörgi. Elmondja Hazalnak, hogy Ászu milyen módon próbálta õt átvágni a hamis telefonhívásokkal. Hazal ezen fölháborodik és veszekszik Ászuval. De Ászu addigra már megszerezte, amit akart, hajszálakat Dilara hajkeféjébõl.
Szelma elmegy Dzsihánhoz és együtt agyalnak, hogy mi lehet Harun terve. Közben Mithát és a fõnöke is beszélnek, a rendõrfõnök utasítja, Alfaként mit mondjon magáról Dzsihánnak (ugye Alfa kutakodik Mithát után...).
Dzsandan és Ászu elviszik a Dilarától és Ekremtõl származó mintákat DNS vizsgálatra.
Harun átad egy dokumentumot Szelmának, hogy mutassa meg Dzsihánnak, azért, hogy felvegye õt a cégéhez. A papíron bizonyíték van, hány millió dollárt mosott tisztára Harun a balkáni maffiának. Harun megfenyegeti Szelmát, hogy ha a papír a hatóság kezébe kerül, õ meghal. Dzsihán elküldi a papír fényképét Dilarának, hogy tudja, milyen ember a férje. Dilara felhívja Dzsihánt és bizonygatja, hogy ezt csak Alaz miatt tette Harun. Dzsihán nem érti, mivel tartja sakkban Harun Dilarát. Dilara tájékoztatja Harunt Dzsihán húzásáról.
Aztán jön némi visszaemlékezés Dilara fiatal korából, hogy az apja mennyit balhézott vele anno és hogy miért nem mondta el Harunnak, hogy terhes tõle.
Ekrem nem vár tovább, elmegy Dilara cégéhez, megvárja a nõt és elmondja neki, hogy õ az apja. Dilara nem hisz neki, azt hiszi, megint Alper mesterkedik valamit és a pénzére fáj a foguk. Kivezetteti Ekremet.
Dzsanszu valami vizsgálatra megy a kórházba, amikor Denízt fölhívja az ügyvédje. Az apja hagyatékát intézi, de Deníz nem akarja elfogadni az ebül szerzett vagyont. Hazal épp jön, õ is el akarja kísérni Dzsanszut. Tõle származik az ötlet, fogadják el a vagyont és fordítsák jótékony célra. Ez tetszik Dzsanszunak és Deníznek is.
A kórházban jó híreket közölnek Dzsanszuval, jók az eredményei. Hazal nagyon örül, baromira szeretgetik egymást Hazallal. A jó hírek hatására Dzsanszuék meghívják az egész családot, Özkánt, Kerimánt a kis Dzsan Hasmettel, ott van Rahmi, Ozán, Dzsihán és Hazal is. Hívják Dilarát is, aki Harunra való tekintettel nem akar elmenni. De Harun biztatja, õ nem akarja korlátozni, hogy találkozzon a gyerekeivel, így õ is elmegy. Mindenki nagyon hepi, fülig szájjal vigyorognak. Denízék elmondják, hogy Burhán örökségét árva gyerekek támogatására fordítják. Ez mindenkinek tetszik. Deníz bocsánatot kér Rahmitól, amiért régebben õt hibáztatta az anyja haláláért. Rahmi valami pátoszos dumát nyom a szeretetrõl, meg a családról.
Harun otthon Ozan kisgyerekkori fényképeit nézegeti és szomorkodik, hogy õt nem ölelheti a keblére. De nem akarja megzavarni õt, ezért hallgat arról, hogy õ a fia. Mindent megtesz, csak Dilara szeresse õt. De mikor rákérdez Dilarára, vajon szereti-e õt, a nõ csak hallgat...
malvinkicska 2017 febr. 25. - 18:19:11 Előzmény Érsekvári
(2453/2695)
Megnéztem a mai részt túl sok érdekesség nem volt benne, Asu szemét mint mindig, miért kellet az a szegény öreg ember aki Dil apjának mondja magát.
Azt szeretném ha Selmat jól átverné Harum megérdemelné. A Mithat gyerek is kezd félni.
Hazal most már agy tröszt lett kitalálta adják Denizék az örökséget egy gyerek alapítványnak, ez náluk nagyon megy nagyon sok színész van benne, segítik a rászorulókat, a valóságban is. Aztán Dil azt mondja szereti Harunt, azon is nehéz eligazodni, annyi esze van, egyszer így máskor úgy.
Keriman végig bohóckodja a forgatást, legalább néha oldja a nagy semmit.
9/10
Roxer 2017 febr. 19. - 13:34:20 9/10
(2452/2695)
A rész elején végre láthattuk újra a tökös Harunt ahogy tárgyalt a maffiózókkal.
Cihan kissé elkésett a húga utáni nyomozással,már 5 éve meghalt a férfi, eddig miért nem jutott eszébe? Mert bár elõtte azt hitte,hogy a húga öngyilkos lett,abba is belekergették,tehát a férje ugyanúgy hibás volt. Cansu szenvedése nagyon unalmas,szegény Denízt is kikészíti.
Dilarára tettére nincsenek szavak és a hülye Harun akar még ezek után is bizonyítani neki,hogy a nõ 20 éven át átverte.
Cihánnak nem lehet tengerszemû fia,még szép. :) Viszont Harunt megfosztotta attól,hogy a fia vele együtt nõjön fel.És ha Harun nem elég kitartó, ugyanezt megcsinálta volna Alazzal is.
Érsekvári 2017 febr. 19. - 12:17:19
(2451/2695)
Dilara sem egy matyóhímzés ennyi éven át hordozta titkát és átvert két férfit is . Harun rájött Ozan a fia , most nagy lépéssel Cihan elõtt van , aki még nem is sejti ezt .
Vajon Ozan mit szól majd a tényekhez , nem hiszem , hogy odalenne a boldogságtól , lehetséges még inkább gyûlölni fogja Harunt .
Cansu - Deniz nagyon vergõdnek , Asu meg Dzsandan tervet szõnek Dilara ellen . Heti 1 x elviselhetõ talán .
7/10
napraforgó 2017 febr. 18. - 18:02:04 7/10
(2450/2695)
Harun felkeresi az üzletfeleit és bejelenti nekik, hogy megszünteti a céget, amelyen keresztül a pénzüket mosta. A három férfi nem örül, a Zorán nevû még pisztolyt is fog rá. A férfiak közt van az a Damír is, aki elrabolta a fiát. Dilara mindezt végignézi, mert a Harun órájába épített kamera képet közvetít neki a telefonjára. Harun elégedetten mondja, hogy szakított a sötét oldallal....
Ozan elmegy a villába az anyjához és átadja neki Májde vidio-vallomását. Ezzel egy életre börtönbe csukhatjuk, mondja. Dilara közli, hogy Májde meghalt az éjjel. Majd rákérdez, honnan szerezte a felvételt. Ozan elmondja, hogy Dzsandan hagyta neki a recepción. Aztán közös erõvel kitalálják, hogy Ászumán és Májde is kapcsolatban álltak, Szema hallgatózik,majd pedig elárulja, hogy õ hallotta, hogy Ászu és Dzsandan is jó ismerõsök, barátnõk.
Ászumán egy elegáns lakásban lakik, ahol felkeresi valaki azzal, hogy nem fizette ki a bérleti díjat. Mikor Ászu közli, hogy azt Májde asszony fizeti, az illetõ közli, hogy õ elhunyt, így vagy fizet, vagy kiköltözik.
Dzsihán fölkeresi az Ibrahim nevû férfit, a volt sógora, Kenan testvérét, akitõl megtudja, hogy Kenan annak idején megfenyegette az apját, hogy õt is megöli, ha nem hallgatja el a lánya halálának körülményeit. Rahmi ezért nem tett feljelentést, féltette a fiát. Mivel Kenan már 5 éve halott, így Dzsihánnak nincs lehetõsége bosszút állni rajta. Ennek hatására Dzsihán megértõbb lesz az apjával és kölcsönösen megbocsátanak egymásnak.
Dzsandan visszakapja az ügyvédi mûködési engedélyét, Ászumán gratulál neki és elmeséli Dilara származásának titkát. Elhatározza, hogy mindent elperel Dilarától, mivel õ nem igazi Tersioglu, elveszi tõle többek közt a villát is.
Ekrem megpróbálja fölkeresni Dilarát, de az õrök elküldik, mert az asszony nem kíván senkit fogadni. Dilara még mindig a papírlapot bámulja, amit Harun adott neki korábban, de még mindig nem derül ki, mi van rajta, mi az amit senki nem tudhat meg...
Dzsanszu az árvaházban a kisbabát dajkálja, amíg este a csecsemõs nõvér el nem küldi. Nagyon nehezen hagyja ott a babát. Otthon Deníz megkérdi, hol járt, ugye megint a gyerekotthonban. Dzsanszu hisztizni kezd, azt mondja, el akar válni. Deníz megdöbben. Dzsanszu azt mondja, tudja, hogy beteg és meg fog halni, és sajnos anya sem lehet. Deníz kijelenti, õ nem adja föl és Dzsanszut is biztatja, hogy õ se adja föl a reményt.
Rahmi meglátogatja Kerimánt, visszaviszi a kölcsönkapott ruhákat és süteményt is visz a nõnek, megköszöni, hogy korábban befogadta és gondoskodott róla.
Dzsandan és Ászumán elmegy szórakozni. Ekrem rátelefonál, kéri beszéljen Dilarával, mert neki már nincs sok ideje. Dzsandan szerint DNS tesztet kell csináltatni, addig, amg ekrem él. Ászu azt találja ki, hogy majd Hazalt kéri meg, hogy hozzon el valamit az anyjától, amibõl mintát vehetnek.
Ozan titokban figyeli a két nõt.
Harun hazatér, de szomorúan látja, hogy Dilara még mindig bizalmatlan vele. Bánatában elmegy zuhanyozni. Sírva áll a zuhany alatt és visszaemlékszik, hogy Ászutól visszakapta a naplóját. A nõ felhívta a figyelmét, hogy az utolsóoldal érdekelheti. Õ is eljátsza a grafitos trükköt és digitálisan kinagyítva elolvassa a kitépett lapon lévõ vallomást. Így tudja meg, hogy Ozan az õ fia és Dilara sajnálkozik, hogy annak idején nem mert szembeszállni az apjával érte.
Harun visszaemlékezik, milyen volt, mit érzett, mikor elõször meglátta Ozant és csodálkozik, hogy nem jött rá korábban, hogy az õ fia. Faggatja Dilarát, aki elmondja, hogy Dzsihán nem tudja, hogy Ozan nem az õ fia.
Harun némi elégtétellel bámul ki az irodája ablakán, Dzsihánnak nincs fia, ilyen szép, nagy fia....
malvinkicska 2017 febr. 18. - 18:01:56 Előzmény Érsekvári
(2449/2695)
A mai rész elejét nem láttam de nem is hiányolom, annyit ért , hogy Harun az apja Ozannak amit én már rég tudtam, csak nem akartam írni.
Az Asu névre hallgató nõk törökben mind nagyon szemét és ez enyhe kifejezés részemrõl, itt minek ez a kényes Asu és Dzsandan, csak kaki keverõk nagyon utálatosak.
Annyira nincs mit írni , mert sok hû hó semmiért, Cihan meg az apja úgy ölelkeznek, mint valami, szerelmes pár.
Denis és Cansu ami ért benne valamit azt is elrontották, nagyon ezzel a gyerek és betegség témával aminek nem sok értelme van.
malvinkicska 2017 febr. 18. - 18:01:56 Előzmény Érsekvári
(2448/2695)
A mai rész elejét nem láttam de nem is hiányolom, annyit ért , hogy Harun az apja Ozannak amit én már rég tudtam, csak nem akartam írni.
Az Asu névre hallgató nõk törökben mind nagyon szemét és ez enyhe kifejezés részemrõl, itt minek ez a kényes Asu és Dzsandan, csak kaki keverõk nagyon utálatosak.
Annyira nincs mit írni , mert sok hû hó semmiért, Cihan meg az apja úgy ölelkeznek, mint valami, szerelmes pár.
Denis és Cansu ami ért benne valamit azt is elrontották, nagyon ezzel a gyerek és betegség témával aminek nem sok értelme van.
8/10
Elhaym 2017 febr. 13. - 21:54:33 8/10
(2447/2695)
Beértük a török részeket, az új részeket még le kell fordítani, szinkronizálni. Eredetileg úgy volt emiatt csak szeptemberben folytatódik, de mivel sokan szeretik ezért mégis adnak heti egyet.
7/10
offtopic
napraforgó 2017 febr. 13. - 18:20:55 7/10
(2446/2695)
OFf
Hûha, akkor 5 lányunoka van és csak egy fiú.
Pera60 2017 febr. 13. - 16:06:24 Előzmény napraforgó
(2445/2695)
Kislányok az ikrek.
pcsabi66 2017 febr. 13. - 13:23:52
(2444/2695)
Felháborítónak tartom a heti egy rész vetítését, eredetileg napi adást ígértek, hétvégét leszámítva..
Eredetileg több mint két órás filmet szép cincálják, azt is egy héten egyszer adják jó nagy átverés az egész egy részt 1 hónap alatt játszanak le!!
7/10
offtopic
napraforgó 2017 febr. 13. - 08:23:53 7/10
(2443/2695)
Ja, és õk ritkán ugatnak bele a történésekbe. De ha mégis, akkor kizavarom õket a kertbe...
7/10
napraforgó 2017 febr. 13. - 07:42:50 7/10
(2442/2695)
Off
No és az ikrek, a 16 hónaposak fiúk, vagy lányok? Vagy vegyesen?
A lényeg, hogy te soha nem unatkozol.... Nekem délutánonként van néhány szabad órám, legfeljebb a két keverék kutyám foglal el. Õk is olyanok, mint a gyerekek, állandóan foglalkozni kell velük....
Pera60 2017 febr. 13. - 06:23:27
(2441/2695)
Jól kezdõdik a nap! Mindig jókat szoktam nevetni a hozzászóláson. Akkor mondom (írom) a hármasok kettõ lány,egy fiú 5,5 évesek. Az egyik lány és a fiú tartott nagyon komoly elõadást Dzsihán családja életérõl. A másikak Pest közvetlen közelében laknak,a nagylány 4 éves,az ikrek 16 hónaposak.
7/10
napraforgó 2017 febr. 13. - 03:45:14 7/10
(2440/2695)
Amúgy meg még nem derült ki, hogy Ozan Harun fia, még az is lehet, hogy ez van azon a papíron... Én csak vizionáltam ezt már egy ideje, de mit tesz isten, vagy Allah, valóra vált. A holdponton már megjelent az elõzetesben. Gondolom, Ozan nem fog nagyon örülni és nem borul a nyakába rögtön: atyám! felkiáltással.
Akármilyen lassan, araszolva haladunk, azért gondolom, hamarosan csak elérünk ide. Nem tudom, hány bõlüm van még hátra, 6, talán 8, na azt háromfelé szedve, heti egy alkalommal nézve még negyed, vagy akár fél évig is elhúzható a sorozat!
7/10
offtopic
napraforgó 2017 febr. 13. - 03:38:27 7/10
(2439/2695)
Off
A két hírmagyarázó a hármasikrekbõl kettõ, vagy a másik ágon az ikerlányok? Apropó a hármasikrek is mind lányok?
Amúgy ne szabadkozz, az én egyik kicsi fiam - aki még szerencséltet és otthon lakik - túl a harmincon - is általában a Megtört szívek alatt ért haza a munkából, mostanában a Fatmagül közepén és mindig ilyenkor jut eszébe megbeszélni az élet múlhatatlanul fontos dolgait. Fatmagül, vagy Dilara épp kinyitja a száját és megszólal bariton hangján és közli, hogy pl. a konyhai csapot ki kell cserélni, mert csöpög és már hiába cserél rajta tömítést. Vagy az elõszobai ablakba thermoüveget kell tetetni, mert húz, de vajon meg lehet-e úgy maratni, hogy... És persze a vízaknával is van valami gond, amivel foglalkozni kell (majd, nyáron, de ezt most kell megbeszélni, minusz 10 fokban...) Na, ezek az infók tuti nem várhatnak 18 óráig, ezeket nekem 17.25-kor kell megtudnom, pont, mikor Harun épp bánatosan néz hitvesére és mond valamit indulatosan.
Kedvencem, amikor a hozzászólásait úgy választja meg és naná, hogy úgy választja meg, hogy mindig szinkronban beszéljen a szereplõkkel. Mert ugyan a sorozatban vannak olyan pillanatok, amikor valaki csak bámul és szól a bánatos zene, de nem, nem ilyenkor mondja, hanem akkor, amikor a képernyõn is kinyitja valaki a száját.
Egy ötévestõl még érthetõ és megbocsátható, hogy belekotyog, na de egy némileg idõsebb kicsike ... ha pont akkor játsza a törödj velem mami c. mûsorát.....

Bocsánat a nagyon offért, át lehet ugrani...
Érsekvári 2017 febr. 12. - 21:04:27
(2438/2695)
Még egyenlõre néztem . Mahide besokallt magától elege lett , lehet vele kezdõdik a " létszámcsökkentés " , mert ahogy Petekkaya nyilatkozta mindenkit megölnek a sorozat végére .
Most már csak erre a Mithátra vagyok picit kíváncsi ki a fene õ , mert még Selma sem tudja a valódi kilétét , akivel kapcsolatba áll a Harun ügybõl kifolyólag .
Zsaru lesz csak titkolja mindenki elõtt , de Cihan már gyanút fogott .
Pera60 2017 febr. 12. - 19:25:54
(2437/2695)
Sikerült nem elfelejtenem a mûsort. Elvonultam a másik tv-hez egészen kerek 5 percre,aztán megérkezett kettõ fõ hírmagyarázó. Mama hol a Dzsanszú, akinek a kerek háza van? Hol a néni aki mindig veszekszik? Hogy is hívják akinek nincs haja? A Hazal a Dilara gyereke? A kicsi miért a néni gyereke? Hû én ostoba,azt hittem a szõnyegen játszik ( mi néztük a férjemmel még amikor naponta vetítették) és nem figyel. Fene tudja,ez a Dzsihán egy szörnyen idegesítõ és tudálékos figura. Nekem a Harun lassan szimpatikusabb lesz. Bár én lemaradtam maffia kapcsolatról. Még azt akarom kérdezni: tudja,hogy az Ozan a fia? Azt hiszem a Holdponton olvastam róla.
7/10
napraforgó 2017 febr. 12. - 14:46:09 7/10
(2436/2695)
Most jut eszembe, Dzsanszut sem értesítették. Még jó, hogy Kerimán Özkántól tudhatja a hõsies szabadítás történetét.

Harunnak azért valóban szólhattak volna, ne aggódjon a fia miatt.