7/10
napraforgó 2017 márc. 12. - 17:14:41 7/10
(2475/2695)
Ozan meg Özkánnal jár szórakozni. Hát komolyan mondom, amit itt összeírkálnak.... Rahmi nagypapi meg a legédesebb öregúr lett, aki fõzõcskézik a fiára, unokájára (aki igazából nem is az unokája...) Hazalból tündi-bündi kisasszonyka lett, míg Dzsanszu teljesen megkattant. Belehülyült a gyereket akarok mûsorszámba. Dilara és Kermán puszipajtások, mintha nem is Dil rendezte volna anno azt az ebédet, amivel megalázta Gülszerent.
Hány bölüm van még a végéig? Egyáltalán befejezték már a törökök?
9/10
Roxer 2017 márc. 12. - 16:24:32 9/10
(2474/2695)
Persze mindehhez Dil is aszzisztált aki két férfit is átvert, az is megéri a pénzét.
Szegény Harunt meg azért nem fogadta el Dil apja(aki valójában nem is az apja) mert csóró volt.Ezután nem csoda,hogy bármi áron gazdag akart lenni.
A végén a nagy összeborulás és a prédikáció más széthullott családokról röhejes volt. Cansunak meg nagyon gonosz volt az arca a gyerekrablás elõtt,kezd megtébolyulni...
9/10
offtopic
Roxer 2017 márc. 12. - 16:21:29 9/10
(2473/2695)
Hiába próbálják Cihant valamiféle hõsnek beállítani,csak egy görény marad. Egész egyszerûen ellopta Harun gyerekét. Oké,hogy neki szólt Dil anyja,de utána közölhette volna a legjobb barátjával,hogy a nõ terhes tõle.De nem inkább magáénak tudta be. És ugyanezt akarta Alazzal is,azt is gyorsan a nevére vette és eldugta Harun elõl. Persze mindenhez
malvinkicska 2017 márc. 11. - 18:13:59
(2472/2695)
Sajnos ezt a részt nincs mit értékelni mert semmit nem ér, emlékezni tudnak, mint hogy valami eseményt írtak volna.
Az is igaz csak negativ dolgokat tudnak , ez a Cansu ezzel a gyerek dologgal egy agy rém már.
7/10
napraforgó 2017 márc. 11. - 17:57:36 7/10
(2471/2695)
A mai epizód nem volt túl meggyõzõ. Sok érdektelen semmi, ezt ragozták. A végére viszont megbolondult Dzsanszu, most már átment gyerekrablóba.
7/10
napraforgó 2017 márc. 11. - 17:55:03 7/10
(2470/2695)
Dzsihán elmondja Dilarának, hogy kezdettõl tudta, hogy Ozan nem az õ fia. Múltat idéznek, hogy volt, amikor Dilara szakított Harunnal és aztán õk mennyire szerelmesek voltak egymásba. Dilara anyjától tudta meg, hogy a lány terhes, mert az apja abortuszra akarta kényszeríteni, begyógyszerezte és elvitte valami klinikára. Az õ lánya nem fogja meszülni egy csóró gyerekét, mondta az atya, mert Dil Haruntól volt terhes. Dzsihán megmentette a lányt az abortusztól és házasságot ígért neki. Majd megkérdi a nõt, hogy õ miért nem vallotta rzt be neki. Miért nem volt hozzá õszinte és vallotta be a 20 év alatt, amit együtt töltöttek. Aztán követeli, hogy Harun meg se próbálja elvenni tõle Ozant, mert akkor megöli. Dilara összetörve megy haza. Majd elõhoz egy bõröndöt, amelyben az apjától maradt emlékek vannak. Régi fényképek, ilyesmi. Sírdogál. Harun felhívja, elutazik Dubrovnikba, de siet vissza. Demírt tájékoztatja a munkatársa, hogy Harun odamegy, hogy lezárja a Marzen cég ügyeit.
Deníz hazamegy a Dark cégcsoportnál végzett munka után. Dzsanszutól megtudja, hogy a kis Emrét öröbefogadták. Dzsanszu sajnálkozik, hogy nem õk fogadták örökba, de Deníz azt mondja, elõbb rendbe kell jönnie.
Hazal moziban volt Mitháttal, majd sétálnak, beszélgetnek, utcazenészek muzsikájára táncolnak, boldogok együtt.
Ozán és Ökán együtt iszogatnak egy szórakozóhelyen és hol Kerimánról, hol Ászuról beszélgetnek. Ozan elmondja, hogy Ászu és Dzsandan valami rosszban törik a fejüket, látta õket egy férfival, akit késõbb holtan találtak.
Dilara régi fényképeket nézeget a kia Alazzal. Dzsihán rátelefonl, aggódott érte. Rahmi valami kajával kínálgatja a fiát és kérdezgeti, miért szomorú.
Dzsanszu elmegy az egyesülethez és kéri, hogy a múltkori ünnepségrõl készült felvételrõl kaphasson egy példányt. A míg az ügyintézõ egyedül hagyja Dzsanszut, õ kutakodik az iratok közt és megtalálja a kis Emre örökbefogadóinak nevét, címét. Elmegy arra a környékre és meglesi a babát. Aztán szóba elegyedik a baba új anyukájával, aki a parkba vitte a kicsit Rosszullétet színlel és amíg a nõ elmegy, hogy vizet hozzon neki, kiemeli a babakocsiból a gyereket és ellopja.
Dzsihán és Ozan Rahminál vacsoráznak, örülnek, hogy az õ családjuk együtt van, annyi csapás ellenére. Dzsihánt dícsérik, ez miatta van így. Szelfit csinálnak magukról és felteszik a netre. 3 nemzedéknyi Gürpinár, mondja a felirat a vigyorgó férfiakról. Harun rögtön észreveszi és mérges, Ozan az õ fia!
Harun videohívásban beszélget Dilarával és Alazzal, mutatja, milyen kisautót vett a fiának.
Dzsanszu beállít a gyerekkel Hazalhoz és kéri bújtassa el õket. Hazal kérdésére, kié a baba, közli, hogy az övé.
7/10
offtopic
napraforgó 2017 márc. 06. - 03:03:45 7/10
(2469/2695)
Én már egyszer mostam pénzt, nem néztem meg a fiam farmerjének a zsebeit, így kimostam a benne lévõ bankjegyet is... Aztán meg morogtam, hogy miért nem üríti ki a zsebeit, mielõtt a mosásba dobja, mert nem az én dolgom a mások zsebeiben való kutakodás. Így sikeresen megelõztem, hogy õ morogjon velem....
9/10
Roxer 2017 márc. 05. - 20:05:22 9/10
(2468/2695)
Lehet,nem vagyok otthon pénzmosás ügyben.Viszont éppen a lentiek miatt nem is vehetnék érte Ozant elõ. De Harun azért biztosra megy :) Meg kellett valami amibõl zseni Cihan rájön,hogy Harun megtudta az igazat Ozanról.
7/10
napraforgó 2017 márc. 05. - 03:11:13 7/10 Előzmény Roxer
(2467/2695)
Ozan nyilván nem tudatosan írt alá ilyen szerzõdéseket, meg fõleg átutalásokat, hanem valamiféle átverés eredményeként. Ezért vannak a pénzmosáshoz az ilyen-olyan fedõcégek. Meg, ahogy itt is mondták, ha sok cégen át zavarták keresztül azokat a pénzeket, akkor már nehéz megállapítani a végén, hogy mi az eredete, és fõleg azt nem, hogy nem tiszta. Ha valaki többedik ebben a sorban, már nem kell tudnia, hogy mit is ír alá.
Látszik, hogy a sorozat a végéhez közeledik, valamiféle hepiendet akarnak neki, na persze egy-két áldozattal. Ha tényleg csak kb. 3, max 4 bölüm van hátra, azt hárommal fölszorozva, heti egy alkalommal leadva még vidáman kitart nálunk három hónapig. Nyár lesz, mire végetér nálunk...
9/10
Roxer 2017 márc. 04. - 19:33:35 9/10
(2466/2695)
Ez az egész csak azért fura,mert Ozan abszolút de nem áll szóba Harunnal. Szóval nem tudom,hogy vette volna rá,hogy bármit is utaljon. Hacsak nem Hazal helyett írt alá dolgokat. Egyébként uncsi rész volt és a cukormázzal kapcsolatban teljesen igazad van.
malvinkicska 2017 márc. 04. - 19:00:12 Előzmény Érsekvári
(2465/2695)
A mai rész mese habbal, csak Dzsandan és Asu ármánykodtak olyan buta dolgokat írnak bele, fél év alatt annyit javult Hazal, üzlet asszony lett belõle na ne már.Az egész bagázs most már puszi pajtás, el is hiszem kint is nagyon az utolsók között van.
Cihan az valami látó, mert az mindent tud elõre ilyen átlátható, baromságokkal van tele.
7/10
napraforgó 2017 márc. 04. - 18:06:08 7/10
(2464/2695)
Hú, az egész történetet leöntötték valami rózsaszínû cukormázzal.
Ozan és Hazal a legjobb testvérek, imádják egymást. Dzsihán fiává fogadja Denízt, aki miatt korábban kitagadta a lányát és világgá bújdosott. Dzsihán meg lángelmévé fejlõdött, rögtön rájött, hogy Harun is tudja már, hogy Ozan a fia, ezért ki akarja menteni a pénzmosásos ügyekbõl. A kedves Harun korábban ezek szerint nemcsak Hazalt, de Ozant is fölhasználta a piszkos ügyeihez. Kicsit megkapirgálnák, tán Dzsanszu nevét is fölfedeznék az ügyleteinél....
Még Özkán is megjavult, jó apa és jó haver lett a rabbiátus pszichopata börtöntöltelékbõl.
7/10
napraforgó 2017 márc. 04. - 17:58:47 7/10
(2463/2695)
Dzsanszu és Deníz jótékony célra fordítják Burhán örökségét. Árva gyerekeket támogatnak ingatlan és pénz adományukkal. Az egyesület ünnepség keretében mond köszönetet nekik. Dzsanszu a kedvenc kisbabáját dédelgeti. Demíz szeretné, ha nem kötõdne hozzá annyira és most inkább a kezelésekkel foglalkozna és nem az örökbefogadás gondolatával.
Mithátot figyelmezeteti a fõnöke, hogy ne mélyítse tovább a kapcsolatát Hazallal, mert az veszélyezteti a küldetését.
Dzsihán faggatja Dilarát, mivel félemlíti meg õt Harun, hogy mégis vele marad, amikor nemrég még válni akart. Dilara tagadja, hogy Harun bármivel is kényszerítené.
Otthon a nõ az ünnepségrõl készült fotókat mutogatja Harunnak, aki elismerõleg nyilatkozik Dzsansuék nemes tettérõl.
Özkán arról álmodozik, hogy kibékülhet Hazallal, ezért meg akarja hívni õt és Dzsanszuékat vacsorára.
Ozan a neten annak a gyémántkereskedõnek a meggyilkolásáról kutakodik, akit Dzsandanék öltek meg. Hazal Mithát után kérdezõsködik tõle, mivel nem találja a cégnél. A fiú szerint megfázott. Hazal elmegy hozzá és visz egy csomó mindent. Fõzni akar neki, de Mithát elég undokul viselkedik vele, ezzel megbántja Hazalt.
Ászumán megkapja a DNS vizsgálat eredményét és megtudja, hogy a minta egyezést mutat. Máris pert akar indítani Dilara vagyonáért. Dzsandan figyelmezteti, hogy Ekremet is meg kell nyerniük, sõt bizonyítaniuk kell azt is, hogy Dilara apja nem tudott arról, hogy nem az õ lánya. Mert ha tudott róla és elfogadta ezt a tényt, akor nem fognak sikerrel járni. Ekrem közben kórházba került.
Dzsihán közös ingatlanfejlesztési ügybe kezd Denízzel. Nagyon barátságos a fiúval, a fiának nevezi. Ozan és Hazal is nagyon lelkesen támogatják az "új munkatársukat".
Dzsihán faggatja Mithátot, miért hagyott fel a hekkerkedéssel? Mithát elmondja, amit a fõnökével korábban kiötöltek, hogy a rendõrség elkapta és bár elengedték, mert akkoriban erre még nem volt szabály, de nem akarta folytatni, mert idõközben a számítógépes bûnözést büntetni kezdték. Dzsihán örül, hogy a fiú által elmondottak összevágnak az õ információival, ezért bizalmat szavaz a fiúnak és kinevezi a cég informatikai igazgatójának.
Kerimán kajákat visz Rahminak, akit fáraszt a nõ nyüzsgése. Kerimán kritizálja Rahmi bejárónõjét, na de majd õ jön és kitakarít rendesen.
Harun leselkedik a fia, Ozan után. Majd utasítja Szelmát, szerezzen meg bizonyos iratokat, amiken Ozan aláírása van. A nõ jelenti ezt Dzsihánnak, aki Yildrimmel arra tippel, hogy Dzsihán távollétében Ozant használta bizonyos kelet-európai cégek átutalásaihoz. Most el akarja tüntetni a nyomokat. Okos Dzsihán rögtön rájön, hogy Harun nem bajba keverni, hanem megmenteni igyekszik a fiút. Sürgõsen beszélni akar Dilarával.
Dzsanszu nem találja a kis kedvenc babáját, Emrét az árvaházban. Megtudja, hogy a kicsit örökbefogadták, ettúl szinte sokkot kap.
cinemaxx 2017 márc. 04. - 17:24:31
(2462/2695)
Variálnak......meghal Harun mert lelövik,,,meghal a nénje,,mert megmérgezi magát,,,tiszta jó az egész...
7/10
napraforgó 2017 márc. 02. - 07:30:41 7/10
(2461/2695)
Pont ezért lenne jó, ha elõre megterveznének egy sorozatot és nem térnének el tõle. Mi a fenének kell a nézettség, meg a nézõk kívánsága miatt mindent átírni?
Én mindíg azt mondom, hogy legyen minennek eleje, közepe, meg vége, és ne variáljanak közben....
malvinkicska 2017 márc. 02. - 07:20:55 Előzmény Roxer
(2460/2695)
Igen, mert a színészek elhagyták a sorozatot, kilövik õket, mert harun is másik sorozatban fog játszani Deniz, meg magától ott hagyta, ilyeneket írnak nem csak a magyar de a török lapok is, a másik annyira nem nézték már otthon szinte az utolsók között kullogtak, a nézettséggel.
9/10
Roxer 2017 márc. 01. - 20:55:53 9/10
(2459/2695)
Igen még 3 török rész és annyi.Mondjuk a 90. bölüm óta, amúgy sem ér egy kalap kakit sem.
malvinkicska 2017 márc. 01. - 16:03:07
(2458/2695)
Azt olvastam a FB-on március 20-án befejezik a sorozatot, 96 Bölüm lesz itt meg el fognak tökölni vele, ki tudja meddig, mert így nem sok értelme van.
7/10
napraforgó 2017 márc. 01. - 05:06:29 7/10 Előzmény Roxer
(2457/2695)
Dilara viselkedése Ekremmel tényleg túlzó, mert pont az õ vonalán tûnnek fel a fattyúk. Ott van Alper, aki lehet, hogy az öreg Tersioglu fia, de nem sikerült bizonyítani a rokonságot, mert Dilara meg nyilván nem az õ gyereke..... Aztán ott van Dilara, aki Harun fiát, Ozánt símán Dzsihán nyakába varrja. És ugyanezt megtette volna a kisebbik fiával is, hisz Demír Alazt elismertette Dzsihánnal. Érdekes lett volna nyomon követni, milyen jogi herce-hurcával tudta Harun végül is a nevére venni......Mert az biztos, hogy ott sem elég, ha valaki kijelenti, hogy õ az én fiam. És akkor még Dzsanszuról nem is beszéltünk, akit mindketten a saját gyereküknek tekintenek, dacára, hogy semmi közük egymáshoz....
Dilara helyében én bizonyítékokat kértem volna, Ekrem mutatott is pár fényképet, de talán pár levél az anyjától, amibõl egyértelmûen kiderül, na és a DNS vizsgálat.... De sebaj, Ászu és Dzsandan megteszik helyette.... Persze nem tudom, mit érnek majd el vele, hisz Dilara Harunnak adta a villát, õtõle meg nemigen szerezhetik visssza. És hát az sem elhanyagolható, hogy annak idején Ászumán megkapta az örökségét a Tersioglu vagyonból. Ráadásul ott, ha jól emlékszem, volt végrendelet is, akkor pedig nem hivatkozhat a laszármazáson alapuló törvényes öröklésre, mert a végrendelet felülírja azt.

Azt már elõre lehet látni, hogy ezt a Harunt elõbb-utóbb kigolyózzák, ahogy itt sírdogál az elveszett élete, szerelme, fia, stb. miatt, tuti, hogy kinyírják. Kíváncsi vagyok, hogy Dilara Dzsihán vállán fogja-e kisírni magát, merthogy most Dzsihánnak sincs nõje. Még az is lehet, hogy a végére újra összehozzák a sokat szenvedett házaspárt....

Kár, hogy most már ennyire lassan haladunk...
Érsekvári 2017 febr. 27. - 16:39:55 Előzmény malvinkicska
(2456/2695)
Tulajdonképpen meg néztem a részt , de nem sok hozzáfûzni valóm van , már nem nagyon tud lekötni .
Legjobb az a pár perces családi idill volt amikor együtt voltak mindenki mosolygott , önfeledten beszélgettek . Ha tudom azért megnézem .
Fogalmam sincs mennyi rész lesz még , inkább a többi sorozatra koncentrálok !