Norcy_ 2012 okt. 21. - 17:51:56
(1182/1702)
Kiváncsi vagyok, hogy Rogelio tud-e arról, hogy Cynthia csak a féltestvére. Szerintem nem tudja.

Érdekes volt ez a 100.rész, Margarito visszajött és jól ellopta Cintitõl a rivaldafényt. Gusztin sem lehet kiigazodni, nem tûnt túl boldognak. Biztos zavarni fogja, ahogy Cinti viselkedik Margaróval és Maríával, elvégre õ jófiú, de még nem tudja miféle nõt vett feleségül. A dadusból anyus lett. :))
9/10
Caramell 2012 okt. 20. - 06:42:06 9/10
(1181/1702)
Igen Rogelionak és Paulának is csak polgári esküvõje volt nem egyházi mivel csak szerzõdés a házasságuk, az egyházinak már nagyobb a jelentõsége...
7/10
napraforgó 2012 okt. 20. - 05:11:25 7/10
(1180/1702)
Nem értem én ezt az egyházi esküvõt, amit Cynthia akar tartani Gustavoval, hiszen a polgári házasságkötés már megvolt, mégis úgy beszélnek, hogy csak eztán lesz a férje Guszti. Meg aztán, ha egyházi esküvõ is lesz, akkor már nem igazán bontható fel a házasság - na jó polgárilag igen, de az egyház azt nem ismeri el, ha volt egyházi esküvõ is. És Gustavo nem akarta örökre Cynthiához kötni magát, õk is kötöttek szerzõdést, kb. egy évre szólna a házasságuk, amíg Cynthia megkapja az örökségét, és Paula szerzõdése is letelik. Akkor Gusztinak szándékában állt elválni és visszamenni Paulához. Nem tudom, hogy ezekhez a tervekhez mennyire illik egy egyházi esküvõ Cyntivel?
10/10
Gitta 111 2012 okt. 20. - 00:24:55 10/10
(1179/1702)
Na az valószínû hogy a bírtoki kápolna eszembe sem volt,hogy ott az is van..:D
v_zsuzsi 2012 okt. 19. - 23:41:51
(1178/1702)
Hát én nagyon bírtam ezt a pofára esést, hogy az esküvõbõl Margaro köszöntõ bulija lett. Ez jól ki lett találva. :D
A birtokon van egy kápolna, oda megy be újabban AP imádkozni, amióta Rog rendbe hozatta (szerintem arra gondoltak). Szegény Maríát sajnálom, hogy ilyen sokat kell sírnia a lánya miatt. Szerintem ezután se fog szépen bánni vele.
10/10
Gitta 111 2012 okt. 19. - 23:24:23 10/10
(1177/1702)
Azt én sem tudom mennyi van hátra de nem lehet sok mert AP mindig pedzegeti hogy az utolsó heteket hónapot alig fogja kibírni mit nem csodálok.
Nem tudom ez milyen esküvõ hol a pap meg milyen templomról beszélt Cynti de mindegy nem értem..
Cynti rájött végre ki is az édesanyja....
7/10
napraforgó 2012 okt. 19. - 17:07:25 7/10 Előzmény Gitta 111
(1176/1702)
Csak 60 rész.

Vajon mikor telik le Paula szerzõdése?
8/10
suxel 2012 okt. 19. - 16:38:51 8/10
(1175/1702)
Azért azt a maradék 61/62 részt nem nevezném én még kismiskának. :D Elég sok az még!
10/10
Gitta 111 2012 okt. 19. - 16:24:13 10/10
(1174/1702)
Akkor már nincs olyan sok hátra ...:D
Norcy_ 2012 okt. 19. - 16:15:21
(1173/1702)
Ma jubilálunk a 100.résszel! :))
7/10
napraforgó 2012 okt. 19. - 06:44:15 7/10
(1172/1702)
Szerintem Ana Paula most egyik pasit sem szereti nagyon. Gustavonak azt hazudja, hogy Rogeliot szereti, de nyilván csak azért, hogy hagyja békén. Tulajdonképp õt védi, mert tudja, hogy Rog valóban megöletné (de legalábbis jól megveretné), ha nagyon ráakaszkodna Paulára.
De Rogeliot sincs oka szeretni, azok után, hogy a közös otthonukban csalja õt Vanesával, ezzel milyen példát mutat a személyzetnek? Paulát arra kényszeríti, hogy játsza el a szerelmes, gondoskodó feleséget, õ meg nyíltan csalja egy szobával odébb. Na ennek nyilván vége lesz, ha Margarito visszaérkezik, õ nyilván nem tûri el Vanesa betüremkedését az apja házasságába.
Nagyon csalódni fogok Paulában, ha ilyen elõzmények után mégis beleszeret Rogelioba. Szerintem nincs benne semmi szeretnivaló, undok a húgával, undok és tiszteletlen a feleségével, nem tud uralkodni magán Gustavoval szemben, stb. A világon semmi vonzó nincs benne.
andrealovasz 2012 okt. 19. - 00:22:17
(1171/1702)
A mai részben nagyon bunkó volt Rogelio. Ha még csak látszat házasság is az övék, azért nem kellett volna ennyire megaláznia Paulát. Én AP helyében mikor megláttam volna Rogeliot és Vanessát kettesben vacsorázni, mondtam volna, hogy most már elég ebbõl, ne alázzanak meg a saját házamban, Vanessára öntöttem volna a pohár borát, Rogelionak adtam volna egy nagy pofont, és egy tányért minimum a földre hajítottam volna és azzal szépen elmentem volna, mint aki jól végezte dolgát. Ha ebbõl nem értenek....

Milyen gusztustalan dolog már Rogeliótol, hogy Vanessával az esküvõt tervezgetik, miközben még Paula is ott van. Egyébként meg nem is értem, ez a "Vanessával komolyra fordult a kapcsolatunk" szöveg komoly, vagy Rogelio csak azért csinálja ezt a cécót, mert kíváncsi AP reakciójára, féltékeny-e vagy sem. Szerintem ezt akarja kipuhatolózni, már annyiszor megkérdezte, hogy féltékeny-e és mindig nem volt a válasz.

Paulának igaza volt, Margaritóra is kéne gondolniuk, hogy õ mit fog érezni, ahelyett, hogy már az esküvõt tervezgetik, Rogeliónak már felelõsen kell gondolkodnia, van egy fia, nem csak azt kell néznie, hogy neki kivel lenne jó, hanem azt is mi a legjobb Margaritónak.

Bár én biztosra veszem, hogy Margaritó még csak hallani sem akarna arról, hogy Rogelióval és Vanessával éljen és AP néha néha meglátogatná, ahogy azt Vanessa eltervezte.

Cinthya egy undok perszóna volt AP-vel, minek folyton fitogtatni, hogy majd õ szül Gusztinak gyereket, meg így meg úgy. Eléggé gyerekes, és átlátszó volt az a beszélgetés. De amikor Rogelió elõtt állt menyasszonyi ruhában, azért kicsit sajnáltam, Rogelio eléggé keményen bánt vele.

AP szerintem jól teszi,hogy játssza a póker arcot, "ez hozzá tartozik a munkaköri leírásomhoz", hát az nagyon jó volt. Jól megmondta Rogeliónak, hogy már alig várja, hogy elmenjen. Szerintem bejött ez a módszer, mert Rogelio legalább nem mondott semmi sértõt, csak ült némán, szótlanul.

De legalább Margaritó visszajön a birtokra, na majd õ ráncba szedi AP-t és Rogeliót, biztos segít valamilyen módon, hogy kibéküljenek. Idáig Rogelio Vanessával flörtölgetett, de ha visszajön a fia, az biztos majd közös programot szeretne az apjával és AP-vel, ahol nincs helye Vanessának. És ha hármasban lesznek,akkor talán megint közelebb kerülnek egymáshoz. Feltéve ha ezek után még van rá esély.
9/10
Caramell 2012 okt. 18. - 22:47:44 9/10
(1170/1702)
Rogeliot nagyon érdekli az esküvõ még ünneplõbe sem akar átöltözni és hogy megalázta Cynthiát.
Akkor pap is lesz meg minden,ha csak ünnepség akkor minek a menyasszonyi ruha csokor,Vanesa mondta hogy a csokrot majd neki hajintsa Cinti,de polgári esküvõ már volt nem értem.
Gustavo meg miért járkál ott búval ba...ott képpel minek vette el Cintit most már egye meg amit fõzött...
Norcy_ 2012 okt. 18. - 22:17:12
(1169/1702)
Rogelio beszólása jó volt: "Tényleg hófehérben akarsz megjelenni a partyn?" :D
Amúgy milyen esküvõ lesz ez? Már megvolt a polgári szertartás...nem arról volt szó, hogy csak megünneplik, hogy összeházasodtak?
8/10
Hajni 85 2012 okt. 18. - 20:49:09 8/10
(1168/1702)
Szerintem Rogelio bunkóbb mint valaha a sorozatban ,pedig én kedvelem de még a sori elején sem haragudtam rá ennyire mikor korbácsolgatott, mint most ,mindenkivel szemét és elviselhetetlen ,nem csoda ha Paula vissza akar neki vágni és minnél hamarabb lelépni a bírtokról..:
8/10
Hajni 85 2012 okt. 18. - 20:44:14 8/10
(1167/1702)
Meg kellet nyiratkozni az esküvõre hogy csinos legyen..:)

Úgy látszik Paulának elege lett a megalázásokból,és vissza akar vágni Rognak és jól teszi.
De nem értem hogy tudja ezek után is szeretni még,mert Rog ûber bunkó mostanság.Sajnáltam Cynthiát ahogy Rog vele beszélt pedig ki nem állhatom,végül is nincs már apja aki kísérje...
Szaffi2 2012 okt. 18. - 20:40:55
(1166/1702)
Én eddig bírtam Rogeliot,de ma nagyot csalódtam benne.Nagyon csúnyán viselkedett Ana Paulával.
8/10
suxel 2012 okt. 18. - 20:12:59 8/10
(1165/1702)
Gustavo meglátogatta a fodrászt, láthatóan rövidebb lett a haja.
9/10
Caramell 2012 okt. 18. - 11:29:20 9/10
(1164/1702)
Van benne igazság és a két pasi rossz hatással van egymásra Rog kezd lenyugodni erre Gusék bejelentik hogy összeházasodtak és megint minden rosszabb lesz.Rog egyáltalán valaha meg fog változni vagy ilyen marad..
Ha normális tudna maradni Paula szerintem magától is bele szeretne idõvel.
De Rog esélyt sem ad arra hogy kibéküljenek mivel Vanessával van és talán ki is békül vele,AP-vel meg úgy beszél mint a kutyával Paula még közeledni sem tudna hozzá ha akarna se mert mindenre ugrik.Rogelio nem csúnya pali(legalábbis szerintem)találhatott volna más nõt is akivel vigasztalódik ha már muszáj,miért pont a felesége testvérével hetyeg.Magának köszönheti nagyrészt hogy itt tartanak,egy normális nõ meg se bocsátana neki.
7/10
napraforgó 2012 okt. 18. - 05:32:20 7/10
(1163/1702)
Rogelionak volt egy õszinte pillanata, amikor Paula életveszélyes állapotban feküdt a kórházban a kígyómarás után. Tudta, hogy Paula nem szereti és akkor Rog azt mondta: Ha hagyom elmenni, akkor ez nem történik meg.

Aztán Paula jobban lesz, Gus ott óbégat a folyoson és gyûlölködik, erre Rogban is feléled a harci kedv és juszt sem engedi el Paulát.
Paulát meg semmi sem érdekli, csak a kisbabája elvesztése, tojik mind a két férfira, azok meg egyre jobban acsarkodnak.

Nem tudom Rog miért gondolja, hogy ha kitiltja Gustavot, nem engedi, hogy beszéljenek, akár, hogy lezárják a múltat, akkor Paula közelebb kerül hozzá. És az is rejtély, hogy hogy gondolja, nappal szerelmemnek szólítja Paulát és próbálja fogdosni, meg csókolgatni, de éjszaka Vanesa nyalakodásait élvezi és hagyja azt a r*bancot nappal is szemétkedni. (hát ha ettõl sem szeret bele Paula, hát semmitõl.....)
Ha egy nõt ennyire megaláznak, ilyen tiszteletlenül bánnak vele, mint Rog Paulával, hát ne csodálkozzzon, hogy a nõ a háta közepére sem kívánja.

Ezt én nem bocsátanám meg soha, mint ahogy azt sem, amit Miguellel tett. Veszélybe sodorta az életét, hamisan megvádolta, stb, csak azért, hogy Paulát ezzel kényszeríthesse, és a megmentõ szerepében tetszeleghessen.

Ahogy most állnak a dolgok, én számolnám a napokat, hogy mikor telik le a szerzõdésben meghatározott idõ, aztán az utolsó napon szépen összepakolnék és olyan messze mennék, amennyire csak lehet. Elhagynám nemcsak Rogeliot, meg Gustavot, de az álnok Rosaurát is, éljen meg az összeharácsolt pénzébõl, és teljesen új életet kezdenék valahol jó távol mindegyiktõl.