9/10
Caramell 2012 nov. 05. - 21:49:18 9/10
(1262/1702)
Ana Paula és Rog között nagy a szerelem,Cynthiáék házassága meg lassan tönkre megy,látszik hogy Gus sose szerette igazán a nõt és talán kezdi kiismerni.
Felmerült a gyerek kérdés Cynthiával kapcsolatban, talán már utalás akart lenni..:D
Pauláéknál már túl nagy a boldogság ,nem hiszem hogy nem üt be majd a krakk, valaminek szét kell majd rombolni ezt az idillt..
7/10
napraforgó 2012 nov. 05. - 15:33:48 7/10
(1261/1702)
Rogelio vizsgálatai megvoltak. Eredményt nem tudunk. Vanesa bemegy hozzá síránkozni, eljátsza, hogy most tudta meg, hogy az anyja a ludas az apja haláláért. Paula halványan megjegyzi, hogy nem igazán hisz neki. Vanesa visszapaterolja anyut aaz elmegyógyintézetbe.
Rog és Paula a bankba megy hitelért, de elutasítják õket, a fél birtok nem elég fedezetnek. Vanesa kijelenti, hogy kisegíti õket, de egyelõre nem kérnek belõle.

Cynthia únja a munkát, egy nap után már azt hiszi vége van. Gustavo mérges, rákényszeríti, hogy továbbra is a birtok ügyeivel foglalkozzon. Efrain újra meg újra Cynthia körül sürgölõdik, bíztatja szökjenek meg. De Cynthiának igényei vennek, pénz nélkül nem.

Efrain megkéri Consuelot, hogy egy borítékot õrizzen meg számára. Consuelo nem akarja, de végül csak elvállalja.
7/10
napraforgó 2012 nov. 05. - 15:25:19 7/10
(1260/1702)
Szerintem meg most kezd egyre gyengébb lenni....
Úgy látom, hogy egy sorozatnak nem szabadna 100 részesnél hosszabbnak lenni, mert akkor már kifogynak az ötletekbõl és a történet egyre gyengébb lesz. Remélem a jelenleginél azért nem lesz ostobább....
zsuzsanna00 2012 nov. 05. - 14:24:39
(1259/1702)
nagyon jo film, minden nap nezem rogelio es ana paularol,egy kep, ok a kedvenceim,
10/10
gizujska00 2012 nov. 04. - 14:34:57 10/10 Előzmény Renata001
(1258/1702)
***SPOILER PÓTOLVA***

nezel belle ellejen egy kicsit uncsi, de izgalmas, en nagyon szeretem nezni ez lesz majd a vegen teszek fol egy kepet.
10/10
gizujska00 2012 nov. 04. - 14:30:57 10/10 Előzmény Azul
(1257/1702)
igenn nagyon jo film.. szeretem nezni..:))
10/10
gizujska00 2012 nov. 04. - 14:25:56 10/10 Előzmény Norcy_
(1256/1702)
En szeretem az ilyen sorozatokat, azt szoktak mondani kinek pap kenek a papne. En nezem mindig a filmet...:)))
Norcy_ 2012 nov. 03. - 15:29:00
(1255/1702)
Ezt a sorozatot csak a két fõszereplõ színész rajongói tudják végignézni. Én sem szeretem ezt a rózsanovella mûfajt, elég komolytalan. Mexikóban sem fõmûsoridõben "szórakoztatták ezzel" a nézõket. :D
10/10
gizujska00 2012 nov. 03. - 14:11:37 10/10
(1254/1702)
Majd sori. nagy fordulatot vesz utana neztem, de mundjuk nem magyarul tudtam meg hogy mi lesz majd benne. Ap a Rogelio-val marad, ot fogja valasztani. Azt is tudom hogy a mutet nem fog sikerulni. Ha tudni akkarjatok oldal cimet majd le irom.
7/10
offtopic
napraforgó 2012 nov. 03. - 06:16:54 7/10 Előzmény Milibindi
(1253/1702)
És mitõl lett kíváló agyseész?
Mellesleg amíg bele-bele néztem abba a sorozatba, mindössze egy páciense volt, Marichuy, akit ingyen klátott el. Vajon mitõl volt olyan kõgazdag, hogy az elõcsarnokban vízesés, a kertben tó, stb??? A következõ páciense a pszichopata babysitter, akit ez a "zseniális" pszichiáter szerzõdtetett. Na az se fizetett egy kanyi vasat sem. Mitõl is ment olyan jól a zseniális ifjú dokinak? (ja biztos örökölte, megengedhette magának, hogy ingyen dolgozzon...) No de ha nincs rengeteg páciense, akiknek az eseteit feldolgozhatja, akkor mitõl is ért olyan jól hozzá? Mert két lökött tyúk kezelésétõl még biztos nem lesz nemzetközi hírû senki.
És ne felejtsük el a kedves doktornét sem, aki éppoly ütõdött volt, mint a másik két páciens, ennek ellenére ragyogóan átverte férjét, a nemzetközi hírû pszichiátert, elhitetve vele, hogy amnéziában szenved.

Na ez a meg nem nevezett sorozat olyan sz@r volt, hogy egy jó szót sem érdemel.
10/10
Milibindi 2012 nov. 03. - 00:03:12 10/10 Előzmény napraforgó
(1252/1702)
Nem értek hozzá, de szerintem ilyenkor elég lenne csak a nevére vennie elismernie, hogy õ az apa Paula meg , ahogy elöttem írtám automatikusan mostohaanya, mint feleség.
Off
Szemmûtét az úgy volt, hogy kiderült anno hezitált Juan Miguel a szemész vagy pszichiáter legyen , elment 6 hónapra tovább képzésre szemészetre szakosodni megszerezte ezt a végzettséget ( igaz idegsebészetet nem tanult), ezek után ezzel foglalkozott már.
7/10
napraforgó 2012 nov. 02. - 14:41:10 7/10
(1251/1702)
Lehet, hogy Rog elküldte Vanesát, de láthattuk, hogy nem ment el, Paulánál kuncsorgott, hogy hadd maradhasson. Most is a birtokról telefonál neki, hogy törödjön az anyjával, amíg oda nem ér.
Vanesa állandóan azon dolgozik, hogy hogyan fúrja ki Paulát Rog mellõl, de ha szüksége van a segítségére, gátlástalanul kihasználja.

Nyafognak, hogy nincs készpénzük, mert minden be van fektetve, meg fizetik a kártérítést a clembuterol-ügy miatt, de azért úgy futkoznak mindig Tuxtlába, mint a szomszéd faluba. Gondolom Mexikóban sem olcsó a közlekedés (Fõleg, ha helikopterrel közlekednek, mint itt általában), meg a szálloda sincs ingyen.
9/10
Caramell 2012 nov. 02. - 11:49:37 9/10
(1250/1702)
Szerintem AP 2 szer is szerette már Rogot mikor azt hitte Gus halott, meg akkor mikor terhes volt ,akkor volt annyira döntésképtelen ,akkor jónak mondható volt a viszonyuk és levélben is írta neki hogy szereti mikor Rog a kórházban volt,a gyerek viszont Gustié volt,,de Rog viselkedése megváltozott mikor kiderült hogy Paula terhes és nem hallgatta meg lányt ,onnantól lett rossz a viszonyuk mert Rog büntetni akarta.
Ha AP akkor szerette (mert ezt írta)akkor az nem múlik el olyan hamar ,de Rog viselkedése nagyon elfajult ,érthetõ ha Paula nem kért belõle,de attól még érezhetett iránta valamit.,és hogy most kidobta Vanesát talán elég volt neki ahoz hogy kibéküljenek.
Persze nekem ez kevés lenne ,de jobb magyarázatot nem tudok a hirtelen fordulatra,mert egyik napról a másikra nem szerethetett bele,valamennyire csak szerette régen is.
9/10
Caramell 2012 nov. 02. - 10:16:38 9/10
(1249/1702)
Cynti majdnem lebukott Mercedes elõtt a hisztérikus viselkedésével,és Gusti elõtt is,és büdös neki a munka.
Néha úgy érzem Gustit verõlegénynek kellet volna szerzõdtetni a sorozatban,állandóan verekedésbe keveredik minden héten...
Gustavot én sem tudom sajnálni mert õ sem érdemli meg Paulát,mindig akkor sír AP után mikor elveszíti.
Sajnálom Maríát hogy aszisztálnia kell az idióta lánya dolgaihoz és hazudoznia kell,miközben a lánya nem is szereti õt csak kihasználja.
7/10
napraforgó 2012 nov. 02. - 10:13:24 7/10
(1248/1702)
Elsát bûntudat gyötri, hallucinál, Federicot látja, állandóan, ezért öngyilkosságot kísérel meg. Beviszik a tuxtlai kórházba, ahol Paula veszi a gondjaiba. Elsa összetéveszti õt a lányával és könyörög neki, hogy ne hagyja az intézetben. Zavarodottságában elmondja, hogy õ ölte meg a férjét, amitõl Paula érthetõen megdöbben.

Efrain baromi dühös és õ maga akar mindent elmondani Rogelionak, de Maria kétségbeesetten könyörög neki, hogy ne tegye tönkre a lánya házasságát. Késõbb Cynthia is erre kéri, de Efrain figyelmezteti, hogy a férje még paulát szereti és Cynthia is csak az öröksége miatt ment férjhez hozzá.
7/10
napraforgó 2012 nov. 02. - 09:59:21 7/10
(1247/1702)
Cynthia egy harmincas nõ, de úgy viselkedik, mint egy kamaszlány. Rogelio rábízza a birtokot a távolléte idejére, de õ a birtok vezetése helyett inkább menne Tuxtlába vásárolgatni Mercedes esküvõjére. És még meg is sértõdik, hogy a férje ezt nem engedi. Sértõdöttségében megint hagyja magát Efraintól elcsábítani. Maria meg rajtakapja õket. Cynthia bevallja neki az igazat az Efrainnal folytatott viszonyáról. Maria kérdésére azt mondja, hogy már Gustavot szereti, és megígéri, hogy nem találkozik vele többet, csak ne mondja el Rognak, mert az megölné Efraint, Guszti meg rögtön elhagyná õt.

Rogelio elkészítteti a végrendeletét, Paulára és Margaritora hagyja mindenét - de vannak feltételek, amiket persze nem tudunk meg.
Paula nyervog, jajj, Rogelio, semmit sem ér a pénz, ha te már nem leszel velem. Fúj, de nyálas. Mitõl ez a hirtelen nagy szerelem?
Bruno jön, kíváncsiskodik Rog végrendeletérõl, de az elutasítja, nem fogom veled megbeszélni.

Guszti is boldogtalan, Ana már nem szereti, Cynthia meg nem az a mintafeleség, akire vágyik.
Vanesa is mérgelõdik, Rog anélkül utazott el Paulával, hogy õt tájékoztatta volna errõl.

Cynthia bujtogatja Mercedest, hogy beszéljen a bátyjával, hogy engedje el Tuxtlába, de Meche is azt mondja, hogy ez most nem jó ötlet, inkább a birtokkal foglalkozzon. Cínti meg kiakad: elõbb a bátyja mondta meg mit csináljon, most meg a férje. Minek is mentem férjhez?

Efrain megint összeverekszik Gustavoval, ráadásul a konyha közepén. Már csak percek kérdése, hogy Guszti mindent megtud a nejérõl, mert hiába hallgat Maria, ha Efrain mindent elfecseg. (na ez a pasi sem normális, elõbb feldúlja Ulisses és Macaria házasságát, aztán meg tönkretenné Cynthiát is).
7/10
napraforgó 2012 nov. 02. - 09:32:14 7/10
(1246/1702)
Ana Paula és Gustavo beszélgetni kezdenek - a ház elõtt, a kapuban, mindenki láthatja õket, nem bújkálnak. Hilda meg már rohan is Rogeliohoz jelenteni. "Te megbízol benne?" kérdi. Mi köze van hozzá??? Ha Rog azt mondja, hogy a tudtával és a beleegyezésével társalognak, akkor õ miért akad fenn ezen? Útálom az ilyen elvtelen, minden lében kanál teremtéseket.

Mellesleg Paula és Gustavo mindig ugyanott, a ház elõtt akadnak össze beszélgetni, ez kissé nevetséges. Soha nem a szalonban ülnek le, vagy a hatalmas teraszokon, ahol csinos rattan bútorok szolgálják a kényelmet. Mindig a lépcsõ alján, a ház elõtt ácsorognak. Hogy épp hová is kell mennniük? Biztos nem az istállóba, vagy a földekre.... (és rendszerint valaki hallgatózik a lépcsõ, meg a fal mögött.) Ezt a fantáziátlanságot!
7/10
napraforgó 2012 nov. 02. - 05:00:05 7/10
(1245/1702)
Egyetértek veled az adoptálást illetõen, de hát a telenovelláknak nem jellemzõje, hogy tisztában vannak a jogi helyzettel.
Mint ahogy a gerincsebész nõgyógyászati mûtétet végez (és nem szükségbõl, muszájból, mert nincs más), vagy más telenovellában a psziciáter szemmûtétet, majd agymûtétet végez - kicsit sem figyelnek arra, hogy ki mihez ért. Én ezeken nagyon ki szoktam akadni, általában abba is hagyom az ilyen ostoba sorozat nézését.

Gustavot meg nem tudom sajnálni. Õt senki nem kényszerítette házasságra (mint pl. Paulát), magától vette el Cynthiát. Igaz akkor állítólag szerzõdést kötöttek és csak névházasság lett volna, szex nélkül. Ahhoz képest eléggé egymásba gabalyodtak, rendesen együtt is hálnak. Na akkor nekem ne nyávogjon, hogy de õ mégis inkább Paulát szereti! Most már tessék szépen elfelejteni, mindkettõjük élete továbbment.

Habár Paula döntését sem megérteni, sem elfogadni nem tudom, rejtély számomra, hogy ugyan mi a fenétõl szeretett bele Rog-ba egyik-napról a másikra????
Norcy_ 2012 nov. 01. - 22:08:49 Előzmény napraforgó
(1244/1702)
Nagy hatással lehetett Paulára, hogy Rogelio dobta Vanessát, többet nem lesz vele kapcsolata. Így már hajlandó újrakezdeni vele. Gustavo pedig feleslegesen áldozta fel magát a házasságával.

Valahogy nem fér a fejembe, hogy miért kellett Margaritót "adoptálni". Volt DNS-teszt, õ Rog vérszerinti fia, nevére veszi, hivatalos papírjai lesznek, ez idáig rendben van. AP-nak se kell külön adoptálnia, mivel õ az apa felesége, így automatikusan "mostohaanyává" válik. Mexikóban lehet, hogy ez másképp van?
melanett 2012 nov. 01. - 11:33:22 Előzmény napraforgó
(1243/1702)
Lehet, hogy nem volt az, de a bénulás miatt megkeseredett, elhagyta magát. Ha fizikailag képes is lett volna szexelni, lelkileg biztosan nem. Persze ezt csak az én véleményem, mint egészséges ember valószínûleg elképzelni sem tudom milyen az ha valaki megbénul.