8/10
Érsekvári 2014 dec. 20. - 23:56:44 8/10
(353/4273)
Köszi ! Mindent tudsz , nem láttam ezt a amerikait , de most már a töröknél maradok .
Volt a M1-en a Bosszú / Revenge / az nagyon super , de pl ezt a törökök is megcsinálták Beren Saattal a fõszerepben . Abba belenéztem , de jóval alulmarad az eredetitõl.
A Kara Para ASk-ban új szereplõ lesz aki Cemrét játsza az a színésznõ. Azt írták Tuba riválisa lesz szerelmi téren .
8/10
Érsekvári 2014 dec. 20. - 22:46:17 8/10
(352/4273)
Milyen amerikai verzióra gondolsz ?
8/10
Érsekvári 2014 dec. 20. - 22:44:45 8/10
(351/4273)
Az rtl legalább estére teszi be a sorozatot és nem délu 2-re , ami a létezõ leghülyébb idõpont . Pláne napi sorozatnál.
Végül is 13 rész nem nagy szám , de persze rövidítve adja ezt is .
burak 2014 dec. 20. - 20:43:34
(350/4273)
Egyetértek veled, egy okos pASI amit elért azt nem csak a szépségével érte el. Azért kellene néha dupla részt leadni, mert igen néha semmit sem adnak egy részben. Az önéletrajzában benne van, hogy szegény családból jött sok mozdulat szerintem a sajátja.
ezzel a félénkséggel szerintem azt akarják érzékeltetni, hogy õ a börtönben nagyon fiatalon nagyon tönkre ment. Kiváncsi lennék az amerikai verzióra. Én a szemétõl vagyok oda, hogy teljesen eltûnik belõle a fény. Amint látjuk eléggé bulizós de az is jól áll neki mint minden. Írjátok, hogy kezdõdik a Kurt Seyt,kicsik tartok tõle, hogy az illúzióm megtörik, szerintem ez a kosztümös szerep még nem neki való.
malvinkicska 2014 dec. 20. - 20:25:08
(349/4273)
Az elsõ kérdésed az egy ilyen párbeszéd volt, különben néztem már mikor, interjút ad Kivanc, szépen értelmesen beszélt, mivel nem tudom a nyelvet nem értettem, a magyar hangja Makranczi Zalán azt is hallottam, beszélni és szépen beszél, különben biztosan így kérte tõlük a rendezõ, mert csodálatos zene szokott szólni ilyenkor. A másik szerintem ez egy családi sorozat ahol egyik nap, pörgõsebb, mint a másik, a mi napjaink sem egyformák, vannak sûrû és ritkább eseménytelenebb, napjaink, nekem tetszik jobban, mint az a sok szemet domb tele agyatlanságokkal. Azok közé tartozom, aki ilyen kis csekély hibákkal elfogadom szeretem, volt amit már pár rész után abba hagytam, sokan meg rajonganak érte, tehát mindenkinek , más és más, az ízlése neked nem jön be ne nézd.
zandra 2014 dec. 20. - 18:44:11
(348/4273)
Egyébként töröklány létére nálam eléggé ribancos volt ez a csók Zeyneptõl, akármekkora fake is Kuzey házassága. De legalább történt valami, annyira unalmas már, hogy órákig drámaian néznek egymásra drámai zenére, akármikor meglátják egymást. Meg ez a tegnapi semmitmondó, indokolatlanul hosszú párbeszéd eléggé hatásvadász volt...
zandra 2014 dec. 20. - 18:40:49
(347/4273)
Kuzey egyébként mindig így beszél, nem tudom, hogy a karekter ilyen, a színész vagy csak a szinkron, de állandóan dadog, alig tud végigmondani egy összetett mondatot, eléggé idegesítõ számomra....
malvinkicska 2014 dec. 20. - 13:04:02
(346/4273)
Ezt is úgy akarja adni, mint a Szulejmant, csak nehogy változtasson majd, ez pénteki nap lesz.
Köszi szépen.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 19. - 17:49:51 8/10
(345/4273)
Cemre Banura fogta rosszkedvét meg a sírás okát , persze Kuzey az oka.
Simay hazugsága a fotóról kiderült Kuzey emlékezett rá.
Jaj nagyon jó lenne ha kiderülne milyen aljas ez a kis piszok .
Fogott magának egy pasast és lecsekkolja pénzes e az ürge. Güney szobáját , gépét csak úgy használja , nagyon rátelepedik mindenkire , élõsködõ .
Ezek a török zenék nagyon szépek érzelmesek .
Most Zeynep -Kuzey érzelmes beszélgetéseikben nyíltak meg , Kuzey / Kinanc / valóban szépfiú meg azok a szép kék szemek ...
Kiderült a hangszert Cemrétõl kapta , most valami elindult Kuzeyben , amit Zeynep is érez .
Simay nagyot lesett amikor a telefonba Zeynep beleszólt .
Azok a szemek , ahogy Simay nézett , valami nagy balhét sejtet. Pláne most , hogy minden szempontból rossz passzba van a csaj .
Jó , hogy Te is leírod a véleményedet mindig , jók a meglátásaid .
malvinkicska 2014 dec. 19. - 15:20:18 Előzmény Érsekvári
(344/4273)
A mai rész nem volt egy izgalmas valami, szinte úgy beszélgettek Kuzey és Zeynep, mintha harapó fogóval húzták volna belõlük a szót, de azért rendes volt tõle, megmondta Cemre vette az ajándékot és nem õ. Az K-nak úgy láttam kis fejtörést okozott. Aztán a szoba szám összekeverés, nem volt semmi, én örültem, hogy Z vette a telefont mikor Simay hívta K-t. Nagyon szemét nõ személy túl akar járni mindenki eszén, a gépen a fickó után kutakodott, Güney és Handan pekjére kihallgatta a beszélgetést, tudni fogja, hogy közös bankszámlát készülnek nyitni, biztos elmondja majd SAminak, mihelyst tudja. Zeynep kissé ideges lett, mikor megtudta, hogy Simay volt a hívó, az apjától tart. Cemre nagyon epekedik Kuzey miatt, alig várja, hogy hazajöjjön. Simay tarsolyában mi lesz a következõ lépés se munka, a férj rá sem bagózik, nem könnyû a helyzete neki sem.
malvinkicska 2014 dec. 18. - 20:08:09
(343/4273)
Güneyt alakító színész Bugra Gülsay színész rendezõ és fotós, 2012-ben elnyerte e legjobb sorozat színész díjat ki sem néztem belõle, a felesége Nilüfer Gürbüz de állítólag elvált, az a színésznõ a Végsõ akaratban játszott.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 18. - 18:21:38 8/10
(342/4273)
Most már ilyen jó részek lesznek , kezd érdekes lenni .
Ebru asszony Güneybe ellenfélre talált . viszont a nõ Barissal szövetkezik Güney ellen , azon törik a fejüket , hogyan találhatnának rajta fogást.
Simay nyalogatja sebeit még a család nem is tudja , hogy nincs munkája. A kis rafinált leveszi a gyûrût és pasizni kezd , majdnem lebukik ali elõtt . kimagyarázza , összevissza hazudozik mindenkinek .
Talán még saját magának is .
Cemre nem lát a féltékenységtõl , hogy Zeynep nem jött haza. Az anyja már sejti lánya Kuzey miatt van kiakadva.
Simay lebukott Güney elött , amikor az meghallotta miket mond az anyjának .
Lassan kibújik a szög a zsákból . Jó lenne .
Banu- Güney sem repes a boldogságtól a szerelemtõl . Erõltetett az egész és egyoldalú , Banu akarja csak .
malvinkicska 2014 dec. 18. - 15:40:42
(341/4273)
Sami csak felébred abból a mély álom világból amibe él, miféle a kis menye, most már be is pasizott, úgy hazudik mintha könyvbõl olvasná. Handan rossz természetû de igaza van, gondolom nem sokára fény derül erre a sok mocskára, ez még Banun is túl tesz. Az a Baris egy szipoly a más vagyonával nagyzol az anyja is szemét, mert Banu ellen van el akarják tüntetni Güneyt remélem nem sikerül nekik, mert ha igen nagyot csalódnék. Kuzey é Zeynep is csak idétlenkedtek ma, egyiket sem nagyon lehetett elérni. Cemre meg itthon búslakodott, közben azok még csak alig beszéltek egymással. Banu jellemtelen, mert mindig mással végezteti el a piszkos munkát.
malvinkicska 2014 dec. 18. - 08:57:09
(340/4273)
Érezzétek jól magatokat jó étvágyat a kalácshoz, nekem is csak annyiba kerülne, hogy egyek meg kérem a lányokat és sütnek.
malvinkicska 2014 dec. 18. - 07:06:37
(339/4273)
Köszi a linket, azt elhiszem, hogy Pesten más a hangulat, mint itt vidéken, tudom nem rég voltam a húgomnál, mert színházban voltunk, még hozzá a Fõvárosi Operett Színházban, ami nagy élmény volt, mivel élõben láttam a mûvészeket, aminek nagy a varázsa, a képernyõ is sok mindent lehoz de az élõ más. Elnézést a kis kitérõért, a kürtõs kalácsot az unoka húgom tudja sütni szokta is a menyemmel, nagyon finom.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 17. - 23:23:58 8/10
(338/4273)
Most este voltam egy programon és az Andrássy úton mentem .
Nagyon gyönyörû végig , kivan karácsonyi világítással díszitve . Fényárban úszik .
Ami nagyon érdekes az Andrássy út elején van egy kissebb pavilon ahol sor állt és akkor láttam a cégért , hogy kürtös kalácsot árulnak . Nagyon finom illatt terjengett és sokan álltak érte. több féle íz volt .
Rögtön a sorozat jutott eszembe , de idõre mentem , most kihagytam majd legközelebb arra megyek.

Kivancról és a volt feleségérõl egy kis összeállítás. Úgy látszik az ilyen típusú nõket szereti .



www.youtube.com/watch?v=mIkzFCYWSy0
malvinkicska 2014 dec. 17. - 16:38:35
(337/4273)
Az elõbb már írtam, csak abba kellett hagynom, mivel jöttek hozzám, olyan nagyra vannak azzal a névvel, és közben Güney sokkal okosabb. mint a nagy Banu, jól teszi ha nem hagyja magát Ebrunak G. Mostanában jobban pörögnek az események mióta volt az áll esküvõ. Cemre éppen olyan egyenes nyílt karakter, mint Kuzey az sem hátrál meg senkitõl a vélemény nyilvánítás terén, jól játszik a kis csaj. Az ünnepek alatt is adják csak egy kicsit elõbb legalább halad a történet, és nem kell néznünk azt a sok unalomig ismételt filmeket. Az ídõ is olyan érdekes, mintha nem Karácsonyra készülnünk fekete minden napokig szakad az esõ, nagyot változott minden sajnos.
malvinkicska 2014 dec. 17. - 15:41:32
(336/4273)
Az Ellopott Élet már ment fent a neten belenéztem nekem kicsit kemény. A mai rész most már kezdenek bonyolódni a dolgok, Banu jól sikeresen tud bosszút állni a másikon, még Güneyt is érinti az eset szemét egy nõ meg kell, hogy mondjam az Ezelben is szemét volt a csont kollekció. Azért Zeynep egy kitartó valaki nem szívesen randizgat nõs férfival, és még az apjától is tart. Cemre aranyos úgy tesz, mintha Z-t féltené és saját maga a tét, jól megmondta Güneynek a véleményét. Az az Ebru asszony is Baris mellett van de most bejött a Güzey csövibe, mert az hallotta a telefont anó el is gondolkodott a csajszi, az nem engedi magát mibe vannak avval a hír névvel.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 17. - 15:41:31 8/10
(335/4273)
A FB-on azt olvastam a super tv2 az ünnepek alatt is végig adja a sorozatot .
A kezdési idõpont változik azt figyelni kell , ott levan írva az is.

a mai részben sok minden történt , szeretem ha ilyen pörgõs.
Kiderült a cselszövés amit Banu kitalált . Sami nagyon pártolja menyét , autó nélkül már nem is tud menni sehova a csaj. Alinak kell fuvarozni Sami utasítására .
Cemre Zeynepre hivatkozik védi óvja , de közben õ féltékeny és azt javasolja neki minél elöbb repüljön haza .
Simayt kirugták az állásából . Ebru asszony nem igazán bírja Güneyt és alaposan leszólta a négyszemközti beszélgetésnél , de Güney is odacsapott egyet a nõnek , mutatva , hogy õ is tud egy s mást a piszkos ügyeikrõl , Baris dolgairól.
9/10
gabus53 2014 dec. 17. - 14:10:50 9/10
(334/4273)
Képeket szívesen teszek fel bármikor, elég ha csak mondjátok a jelszót, hogy "Kivanc" és máris rakok fel. :-)))

A Karibi-ba még nem néztem bele, viszont tegnap este új sorozat kezdõdött a SuperTV2-ön -miután vége lett a TSZ-nek- "Az ellopott élet", szintén török sorozat, ami úgy néz ki, hogy jónak ígérkezik. Sajnos ismét éjfél vagy éjjel 1 óra körül kezdõdik.

Hoppá, elkezdõdött a Kuzey, zárom soraim.