8/10
Érsekvári 2015 jan. 03. - 15:00:55 8/10
(413/4273)
Azt nem mondanám , bár nem tudom , hogy a sorozat hatására lett kedvelt a kürtöskalács , eddig vásárokon egyébb kirakodó vásárokon stb volt, de most megjelentek a város több pontján . Nosztalgia minden vissza tér , de nagyon jó .
SPOILER !
Kérdésedre a válasz a csokrot Ferhát küldte és még mást is fog . Majd személyesen felveszi a kapcsolatot Simayal . Látni láttam a dolgaikat , de nem nagyon értem az összefüggést . Persze Ferhát is Kuzeyre hajt , mert a legutóbbi box meccs balul végzödött és börtönbe került. Biztos a lányt is felhasználja a gazember majd.
Láttam már az RTL elõzetesét a Kurt Seyitnek .
Nem ismertem fel ki a szinkronhangja Kivancnak , valami új lehet .
A fekete hullámos hajú bajuszos férfinek a Dányi Krisztián , az nagyon jellegzetes hang .
SPOILER VÉGE.
malvinkicska 2015 jan. 03. - 13:53:27 Előzmény Érsekvári
(412/4273)
A kürtõs kalács itt vidéken is népszerû, a TESCO áruház elõtt is vannak árusító bódék, éppen ma láttam én is. amit még elfeledtem az a rózsa csokor kitõl kaphatta Simay.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 02. - 18:42:32 8/10
(411/4273)
Nem volt semmi ma , szerencsétlen Ali jól megszívta . Még jó , hogy Kuzey vele ment és fõleg utána . Valóban igazi jó barátok õk ketten . Simay rosszabb az ördögnél , nem adja olcsón magát a kis dög . Sajnos rengeteget fog még nekik ártani . Lassan feltûnik egy nem várt régi személy ..., na akkor elszabadul a pokol .
Ma az Astoriánál jártam ott is van egy kürtöskalácsos kis pavilon , úgylátszik nálunk is népszerû megint , mert a város több pontján láttam .
burak 2015 jan. 02. - 17:43:57
(410/4273)
Aki végig nézte törökül a Güneyt alakító szinész is nagyon jó, tökéletesen alakítják a szerepüket, de a többiek is jók.
malvinkicska 2015 jan. 02. - 14:37:34
(409/4273)
A mai rész is megért egy misét, szokták mondani, ha õk akarták elverni Alit mégis õk fáztak rá jó volt az a szíjas dolog, hogy megfojtja. A kis csaj olyan , mint a pióca szemét mert n most meg Güneyt zsarolja a titokkal, az biztos egykönnyen ettõl nem fognak szabadulni, azért ez egy kicsit sok a jóból, állítom fizikai rosszul létem van mikor látom annyira ellenszenves Simay. Banu és Ebru jól kitervelték, hogy megy el kezelésre, és Güney beszedte. Szóval ebben a sorozatban sokkal több a hazugságok sora, mint máskor, vagy csak nekem tûnik úgy.
burak 2015 jan. 02. - 11:01:58
(408/4273)
A telefontartása, ahogy az orrához akar nyúlni és sok mozdulata a sajátja, ha megnézed a paparazzis videóit sok mozdulatát látod a Kuzeyíben. Igen ez a Toygar zeneszerzõ is nagyon jó. Mindennnap hallgatnám. Kivancot meg állandóan lehet nézni,úristen ilyen pasi létezik, ennyire gyönyörû és tökéletes és..................
burak 2015 jan. 02. - 10:50:51
(407/4273)
Szia egyetértek ilyen tökéletes és sokoldalú pasit, mindent el tud játszani. Én törököt csak Kivancot nézek.AKuzeyben eltüntek agyönyörû szemei, a Kurtban visszajönnek,kiváncsi vagyok afilmre,hogyvaló e neki a kosztümös szerep.
malvinkicska 2015 jan. 02. - 10:49:48
(406/4273)
Vagány gyerek ahogy telefonál a török dalok tele vannak érzelemmel, egyszerûen nem szépek gyönyörûek, igazad van felüdülés hallgatni.
8/10
édesmaya 2015 jan. 02. - 08:45:32 8/10
(405/4273)
Nem tudok vele betelni, újra és újra hallgatom, szívbemarkoló! És ez a félelmetes török pasi, milyen csodálatosan énekli, tele szívvel-lélekkel!
8/10
édesmaya 2015 jan. 02. - 08:42:24 8/10
(404/4273)
Mit szóltok ehhez a mobil- tartáshoz? Én imádom, olyan ari vele!
8/10
édesmaya 2015 jan. 02. - 08:35:11 8/10
(403/4273)
Épp néztem, hogy 24.646.565 -en nézték, hallgatták meg ezt a videót! Csodálatos!
8/10
édesmaya 2015 jan. 02. - 08:33:11 8/10
(402/4273)
Hayat Gibi címmel hallgassátok meg ezt a gyönyörû dalt:

https://www.youtube.com/watch?v=fzty7IvvKmU&feature=youtu.be
8/10
édesmaya 2015 jan. 02. - 08:25:07 8/10
(401/4273)
Na még egy fotó, a következõ sorozatából , a Szerelemben-háborúban címûbõl. Érdekes fotó a drágánkról!
8/10
édesmaya 2015 jan. 02. - 08:21:42 8/10
(400/4273)
Sziasztok! Elõször azt gondoltam Zandra, hogy Kuzey és Zeynep között komolyabb is volt egy csóknál, mert pár részt nem láttam elõzõleg. Gondoltam, biztos abban volt, hogy más is történt. De a többi nézõ szerint nem volt. Így hát Simay randizgatása nem kisebb bûn egy csóknál. Sõt, valszeg tovább is ment volna a kisasszony, ha meg nem tudja Alitól, amit megtudott. Szerintem szándékában állt pasizni, mert hát ugye tudjuk, hogy Kuzey, a férje hozzá sem nyúlt, mint férj. Az elcsépelt közmondás jutott eszembe errõl a szituról Simay körül, hogy aki a tûzzel játszik, megégeti magát.
Ollóztam nektek egy fotót kedvencünkrõl a faceról:
malvinkicska 2015 jan. 02. - 07:42:23
(399/4273)
Simay legnagyobb bûne a babát elvetette, és akkor csak a barátok voltak elõtérbe helyezve, nem kérdezte meg Kuzeyt, amikor az megtudta, szinte lelki beteg lett, onnantól kezdve csak az apja miatt csinált mindent, a látszat esküvõ. Kuzey közölte vele csak papíron házasok, elvesztette a munkahelyét , aztán randizni kezdett, mint hogy elmondta volna. Aztán Hadnan asszonnyal ahogy beszélt, Güney egyszer fûl tanúja volt, ahhoz képest egy csók egyenlõ a nullával. Szerintem nem vagyok elfogult, de most több rosszat tett Simay, mint Kuzey, igaz egyet nézzünk de lehet többféleképpen értelmezni.
zandra 2015 jan. 01. - 23:32:20
(398/4273)
Nyilván több rosszat tett, de itt most nem errõl van szó, hanem arról, hogy ha valaki hûséget vár el, annak magának is hûségesnek kellene lennie. Nem hiszem, hogy messzebbre ment volna Simay, hiszen pont azért találkozott Sümerrel, hogy "szakítson". Hát, ha egy csók nem nagy bûn, akkor egy ebéd, diszkó végképp nem az, szerintem...
8/10
Érsekvári 2015 jan. 01. - 21:02:52 8/10
(397/4273)
Bocsi , de szerintem Simay több rosszat tett Kuzey ellen . Zeynep És Kuzey ártalmatlan csókja nem nagy bûn , különben is valami kis jó legalább jutott a fiúnak . Simay ha nem is tett /még /semmit , mert leleplezõdött , de kitudja meddig ment volna a Sümerrel a kapcsolatban. Már az elején átvágta Kuzeyt a terhesség megszakítással és azóta is az orránál fogva vezette, hazudozott stb. Ez semmivel nem kevesebb , mint a csók . Külömben is Kuzey tisztázta vele az elején csak a papírforma érvényes semmi több nem lesz köztük .
SPOILER ! Güney megis fizeti majd az árát a hülyeségének , hogy Banu mellett horgonyzott le . Cemrét figyeli árgus szemekkel és féltékeny rá , ahogy Kuzeyel kezd összejönni . Tudja , hogy nagy hiba volt Cemrét elveszítenie .
Annyi minden jön itt még , hogy elsem hiszem , pedig láttam már , de elis felejtettem sok mindent és csak lesek én is .SPOILER VÉGE
zandra 2015 jan. 01. - 19:29:37
(396/4273)
Megint kicsit egyoldalúnak érzem a sorozatot és a nézõi reakciókat is... Kuzey kifakadása akkor lenne jogos, ha õ hûséges lenne, pedig tudjuk, nem az. Érdekes, ezen senki sem háborgott sem a szereplõk sem a nézõk közül, annyira, mint Simay tettén, pedig közte és a fickó között kevesebb történt, mint Zeynep és Kuzey között... Ráadásul szegény ember nem is tudott semmirõl, nem tudom miért õt kellett megverni, fõleg nem azt a szép kocsit :P Bezzeg, ha Simay hagyná helyben szendeszûz-vagyok-de-nõs-férfiakat-csókolgatok Zeynepecskét (szerintem akkor lennénk egálban....), az egész szereplõgárda ki lenne akadva.... Na, persze a férfiaknak mindent szabad... Simay szerintem is egy rafinált kis rüfke, de minimálisan az õ helyzetét is meglehet érteni.

Vicces, hogy Güney jobban fél Banutól, mint a rendõrségtõl :D Szerintem ha kiderülne róla, hogy egy sorozatgyilkos Banu akkor is ugyanúgy akaszkodna rá...
8/10
Érsekvári 2015 jan. 01. - 18:19:49 8/10
(395/4273)
A mai rész nagyon jóvolt , Kuzey végre férfiként viselkedett ,lerendezte a fekete veszedelmet .
Sajnos sejteni lehet nem olyan fajta ez a csaj , hogy könnyen megadja magát , biztosan bosszút áll majd a maga módján .
Güney is jól látja nem fog simán eltünni a csaj .
Zeynep nem hiányzott megint a képbe , most majd jobban koslat Kuzey után , Cemre nem nagy örömére .
Az öreg Samitól komoly lépés volt amit Gültennel szemben megtett , úgy néz ki a fia felé fordul és bevallotta Gültennek , eddig nem törödött vele nem hallgatta meg sosem mi van vele .
Zeynep nagynénje ismerõsnek tünt , rájöttem a Tiltott Szerelemben õ volt Adnan úr nõvére.
A holnapi rész is tartogat izgalmakat .
malvinkicska 2015 jan. 01. - 15:50:43 Előzmény Érsekvári
(394/4273)
A mai részben már elég normálisan cselekedett Kuzey a kis ribi Simay, már jó, hogy lebukott, igaz szerintem ezzel még nem lesz vége, zsarolni fogja õket, aztán ott, vannak az a nem normális szülei, ki tudja mit fog hazudni nekik, hogy védje az irháját. Sami ész ügyileg nem sokszor állt sorba, mikor az Úr osztotta, elég nehézkes a felfogása. Handan most boldog , mert oda tudta mondani nekik a magáét, hogy õ látta, milyen teremtés, és igaza is van. Gülten elment Hüsseinhez, együtt kávéztak. Cemre most egy kicsit nyugodtabb, mert így K szabadabb lesz. Banu beteg, nem is kicsit, de az az álnok tesója azt mondja kézben tartja a dolgokat, ott is valami nagy gazság lehet a hátérbe, reméljük egyszer kiderûl, milyen szemét volt, azt mondta csak az orvos legyen vele, mikor annak Güney az igazi gyógyszer neki. Szeretem mikor ilyen mozgalmas részek vannak, rengeteg minden vár rendezésre.