8/10
Érsekvári 2014 dec. 29. - 17:09:56 8/10
(373/4273)
Látom nagyon átéled a sorozatot , én nem veszem ennyire kritikusan , én kitartok nincs bajom vele.
Abban teljesen igazad van , hogy Kuzey teljesen hülyén van beállítva vak és süket , pedig tényleg Ali mindent próbál "helyette" megtenni . Csak Õ is óvatos ismeri barátját milyen forrófejû és elképzeli milett volna "ha" Küzey meglátja Simayt .Elsõsorban Õt védi , megis mondta a csajnak .
Jól ráhozta a frászt Símayra, de az most mégis úgy érzi maradhat és elpakolta böröndjét a kis kígyó .
Holnap még kap egy adagot Alitól ...nem lesz semmi .
Handan totál furi azzal a hajjal , mintha nem is õ lenne , sznobéknál elég ciki volt amit ténykedett.
Még az öreg valahogy viselkedett , Güney feszeng kissé a helyzettõl .
Majd a folytatásban többet megtudunk .
malvinkicska 2014 dec. 29. - 14:52:46 Előzmény Érsekvári
(372/4273)
A mai rész kiakasztott ekkora buta szerep van írva Kuzeynek az már valami borzalom, nem szerettem mikor valakit ennyire leépítenek egy sorozatban. Simay mindenki eszén túl akar járni csak Ali okos fickó azt nem lehet megvezetni, de nagyon jól teszi, akkor lett volna jó, ha megmondja és rajtaütnek, mikor a csávóval voltak a szórakozóhelyen. Az igaz eljátszott a gondolattal mi lehetne akkor, és gondolom azért próbálja azt a mondva csinált buta K-t rávezetni dolgokra, de eddig sikertelen sajnos, ha ilyen sok butaság lesz továbbra is abba hagyom, nem szerettem az ilyen húzott vont dolgokat. Handan a nagy óvatosságával eltörte a poharat, Sami meglepõ módon viselkedett. Baris az csak gúnyosan mosolygott magában. Vannak részek amelyek nem kellettek volna és sokkal gördülékenyebb lenne a sorozat, ritkán szoktam így kritizálni de kezdek besokallni.
malvinkicska 2014 dec. 27. - 07:50:03
(371/4273)
A másik fórumon régebben volt ilyen reklám szöveg, és törölték, jó hogy írtál és letakarították köszi.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 26. - 23:02:58 8/10
(370/4273)
Szia Gabus !
Köszi szépen , gondolom mindenkit zavar .
Elég alapos tevékenységet vitt véghez , ahogy írod 27 helyre rakta fel a reklámját.
Akadnak ilyenek akik más céllal betolakodnak .
Szép estét , jó pihenést !
9/10
gabus53 2014 dec. 26. - 22:44:31 9/10
(369/4273)
Szia Érsekvári!
Most írtam a fórum szerkesztõségének, hogy töröljék vagy tiltsák le ezt a jordannha nevezetû fórumozót, mert ma délután több (eddig 27) fórumra tette be az öncélú reklámját.
Szép estét mindenkinek.
8/10
édesmaya 2014 dec. 26. - 21:44:44 8/10
(368/4273)
Sziamiai mindenkinek!

Remélem szépen telt a karácsonya mindenkinek! Nagyon jó dolog, hogy most mennek a sorozataink, nem úgy, mint régebben, amikor ünneptáján leálltak a vetítéssel.
- Tényleg nem értem, minek ez a Zeynep-szál a filmbe? Egy hülye liba, semmi szimpatikus nincs a viselkedésében. Szegény Cemrét úgy sajnálom, mostmár nem kell neki Zeynepke barinõnek. Gülten asszony meg már rájöhetne, hogy a kislánya kibe szerelmes, és nem pátyolgatná a liba szomszéd lányt!Kuzey minek is csókolta meg Zeynepkét? Valaki tudja? Felesleges volt, csak jó nagy vihar lett belõle. Közben meg nem is kell neki egyáltalán a libuska! Drukkolok Cemrének és Kuzeynek, hogy jöjjenek össze! Csak hát mi lesz az áspiskígyó Simajjal? Mekkora egy ribanc, és mindig jókor van jó helyen, ha valakirõl súlyos titkot kell megtudnia! Mondjuk én szívbõl utálom az ilyen típusokat, gondolom ti is. Ali egy édi pofa, hogy jött rá egyáltalán,hogy mit mûvel a legjobb barija neje?! Hogy bírja megállni, hogy nem mondja el, amit megtudott a tyúkról Kuzeynek?!

Befejezésül karácsony utolsó óráira küldöm nektek ezt a szép képet:
8/10
Érsekvári 2014 dec. 26. - 20:44:43 8/10
(367/4273)
HELP ! SEGÍTSÉG !
Jó lenne tudni ez a reklám sz@rság hogy került fel az oldalra ?????????????
Nincs aki levenné ?
Megköszönjük szépen !!!!!!!!!!!
malvinkicska 2014 dec. 26. - 17:01:05
(366/4273)
Tetszett a mai rész az a baj ha rögtön nem reagálok utána, már nem tudom olyan hévvel leírni, ahogy szeretném. Cemre szinte belebetegszik annyira oda van Kuzeyért, és reménytelen szerelemnek tartják. Hüssein úgy csinál a lányával, mint valami kis madárral kalitkába zárja, itt Gülten asszony a felvigyázó azért ez egy kicsit sok. Handannak sokat tett, hogy jobban kiöltöztették sminkelték, sokat fiatalodott, nem olyan banyás. Ali az már tudja a kis szuka miket csinál nagyjából, mert a munkahelyet is leellenõrizte, aranyos volt igazi barát ráakarja vezetni, Kuzeyt, hogy õ jöjjön rá a sok hazugságárra, alig várom, hogy Simay lebukjon. Kuzey egy kicsit elõbb megy a szobába elkapja, hogy telefonál, még bezárkózott, esze volt kitörölte a hívást, de remélem Ali elkapja rövidesen. Képzeld a húgomtól Karácsonyra Hürrem Szulejman Ágyasa címû könyvet kaptam aminek nagyon örülök, nem kezdtem el még olvasni, majd eztán.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 26. - 16:32:24 8/10
(365/4273)
Azért követtem a részeket ha csak tudok idõtszakítok rá .
Az elõzõ kettõt leírtad , inkább a mairól írok .
Egyébként úgy néz ki Samiban elindult valami ..a lelkiismeret vagy szeretet Kuzey fia iránt , kedves jelenet volt amikor alvó fiát nézte , fejét megsimogatta.
Igen jól látja a család Simay a megtudott információt / baleset / feltudja használni bármikor. / FELIS FOGJA majd /.
Cemre fülig szerelmes Kuzeybe , de egyik sem vallja be , nem mer lépni .
Birom Ali nyomozását , sejti valami nem stimmel Simay körül . mindig valahol csavarog , feltünik .
Handan most kedveskedik a kígyóval , mert nagy forrba van velük szemben .
Mit szólsz Handan asszony toalettjéhez ? 20 évet fiatalodott ezzel a hajjal , rá sem ismerni .
Simay egyre merészebb dolgokat tesz , de Ali a nyomában van , most már direkt figyeli a csajt .
Belenéztem a jövõ heti részbe , nagyon jó lesz végig.
SPOILER !
Handan asszonyba gyönyörködhetünk még a vendégségben sokat.
Ali alaposan ráhozza a frászt Símayra és a pasiját Sümert is megleckézteti.
Alaposan rájuk száll .
Banuval elkezdõdnek a betegségével kapcsolatos problémák is .
SPOILER VÉGE !
malvinkicska 2014 dec. 25. - 16:00:00
(364/4273)
Lement két rész Simay éppen úgy hazudozik, mint ahogy szokott, de Ali már kezd nyomozni, bár csipnél el, nagyon dörzsölt a kis csaj amilyen pofákat vág, még azt is megengedte magának nyomozzon Kuzey telefonjában. Ebru és Baris nagyot néztek, hogy megkérte Banu kezét Güney, nagyon két ravasz valaki E és Baris. Szerintem Banu valamilyen idegbetegségben szenved, mert a hangulat változásai azt tükrözi, egyik percen sír a másik percben semmi baja. Annyit mondott G-nek gyenge nyugtatót vesz be. aztán Baris mikor beszélgetett az anyjával valami olyasmit mondott ha megtudja, ezelõtt milyen állapotban volt B mi lesz, mivel a Venus apja a kezelõ orvosa. Kuzey és az apja beszélgetését kihallgatta Simay, és K tagadott mindent,de az már egybõl tudta kiknek kell ezt az infót megtudni, hogy árthasson. Amit nem szeretek ezekben a sorozatokban ezeket kihallgatásokat, egyiknek minden sikerül, másik , meg csak kínlódik, ez olyan hiteltelen, még akkor is ha film. Kuzeynek kételye van afelõl, hogy Cemre vonzódik utána, mert azt mondta Alinak ne bolondozzon vele. Cemre mikor találkozik G-vel elég rendesen megmondja a véleményét, jól teszi, ne gondoljon olyan sokat magáról.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 24. - 16:27:35 8/10
(363/4273)
NINCS ÉDESEBB ÜNNEP E VILÁGON ,
MINT A FEHÉR , CSILLOGÓ KARÁCSONY !
ÉDES OTTHONOKBAN TERÍTETT ASZTALOK ,
MOSOLYOGNAK RÁJUK MENNYBÉLI ANGYALOK .
BOLDOG KARÁCSONYT !
malvinkicska 2014 dec. 24. - 08:04:06
(362/4273)
KEDVES ÉRSEKVÁRI MANKOS GABUS.
Ma megláthatsz egy fényességes csillagot,
Meghallhatsz egy dicsõséges dallamot
Mindezért mit kellene mondanod.
Köszönöm, hogy érzõ szívû ember vagyok.
Mi is lehetne a szeretetnél nagyobb
Hisz az emberi szív egy rejtelmes titok?
A választ mindenre megkapod
Ha hagyod, hogy irányítson a CILLAGod.
Malvin .
9/10
gabus53 2014 dec. 23. - 23:10:56 9/10
(361/4273)
.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 23. - 18:30:27 8/10
(360/4273)
Nagy jelenetet rendez Hüsszein bácsi , ezek majdnem mindenért kitagadják a lányukat .
Nagyon erkölcsösek , ez náluk szigorú szabály mit lehet egy lánynak , asszonynak . Gondolom vannak maradiak és lehetnek modern életet követõk is .
Minden esetre Simay az utobbit éli . Milyen álszent közben éppen a pasijától tipeg haza .
Kuzey magában dohog , mert csak képzeletben mondta meg jól a magáét Banu hercegnõnek .
Szerencsére Güney mindig jókor hallgatódzik , most is Ebru asszony Barissal folytatott éppen ellene szóló negatív véleményét.
Azért helyén van az esze , biztos nem fogja hagyni magát eltaposni.
malvinkicska 2014 dec. 23. - 16:18:17
(359/4273)
Kuzeyt hibáztatja mindenki az a Zeynep apja is tiszta dili, nem tudom de ezeknél ez hagyomány ,ha egyik szülõ, normális a másik sík hülye. Hüssein amit követett az egy kicsit sok volt meg sem hallgatta, Kuzeyt már ütni akart szemét, az meg milyen alázattal, tûrte azt a sok megaláztatást, még késõbb is visszament, de hajthatatlan az a barom. Aztán az az , álszent Banu, jól kiosztotta õket K nagyon jól tette, ezt el kell feledni , mert Banu csinálta, azzal nem gondolt milyen nagy sértés ez úgy egyik félnek, mint a másiknak. Az a kis kígyó randizott, még adta a szépet, hogy így hisz, úgy hisz Kuzeynek, a gyûrût is alig volt ideje vissza húzni, azt tartja a mondás, Addig jár a korsó a kútra amíg eltörik, remélem hamarosan bekövetkezik. Gülten rendes volt a fiatalok mellé állt, védte mind kettõt. Sami biztos gyenge elméjû, meg van hibbanva Simay miatt, még a fiát támadja, mint hogy utána járnának hol koslat, mit csinál az meg adja a nagyot. Az Ebru is kezd unalmas lenni, hogy kiakarja csinálni Güseynt de nehogy forduljon a kocka, Baris egy vagyon hajhász nagyképû bunkó. Szóval különleges családok ezek, megérik a pénzüket. Az a jó Güney újra kihallgatta beszélgetést Ebru és Baris között lépés elõnye van.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 22. - 18:44:33 8/10
(358/4273)
KEDVES MANKOS MALVINKICSKA GABUS !
KELLEMES ÜNNEPEKET BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEK !
Minden Kedves Fórumozónak Szintén !
8/10
Érsekvári 2014 dec. 22. - 18:33:31 8/10
(357/4273)
Eddig sem volt kedvencem ez a fúria , de egyre ellenszenvesebb . A sok hazugsággal vajon mikor bukik le , megjegyzem nagyon taktikázik .
Ahogy azt a pasit is kezdi az újjai köré csavarni a mézes mázos modorával.
Sami egy hatökör nem lát az orránál tovább , még mindig Simaynak hisz .
Handan úgy néz ki egyedül Güneyre számíthat.
Banu látványosan utálja Cemrét és ahol csak tud betart neki .
Vajon mire szed gyógyszert , még nem derült ki .
SPOILER
Lehetséges idegileg gyenge a csaj , mert késõbb majd lesz idegösszeomlása , amikor elmegy a gyereke meg egyébként sem lesz túl boldog Güneyel a házassága és akkor lesznek ilyen kirohanásai , összeomlása.
SPOILER VÉGE
malvinkicska 2014 dec. 22. - 16:24:37 Előzmény Érsekvári
(356/4273)
A heti rész elég jók kezdõdött Simay nagyon bosszantotta a dolog, hogy Kuzey Zeyneppel volt addig míg kinyomozta a dolgot, ez a nõ sokáig fog még szemétkedni , mert kezdem unni ennek minden sikerül, ilyen nincs. Felhívta a pacákot Sümert és még faggatta, nõs e de azt nem mondta meg férjes asszony, most bezzeg nem dicsekedett, ahogy szokott, kinek a felesége, szóval rettenetes rafinált a csaj. Handant , most megsajnáltam ahogy szemétkedik vele, egyedül az látja jól a helyzetüket. Gültent nem tudta kikérdezni nem sikerült. Baris és a csaja Venus egy férgek, mindig mással foglalkoznak, az igaz az orvost titoktartás kötelezi, neki semmi köze Banu mikor megy kontroll vizsgálatra, az apjához. Kuzeyék hazajöttek kíváncsi leszek a kis kígyó mivel fogja fogadni Zeynep miatt, azt nem mondja el, hogy õ meg randizgat. Sami szemén hályog van az nem lát , vagy ennyire bunkó. Güney nem nagyon volt boldog az ajándékoktól, mondta megveszi õ magának.
malvinkicska 2014 dec. 21. - 05:41:50
(355/4273)
Békességet, boldogságot, csengõszót és gyertyalángot- ajándékot, szeretetet s mindent ami fontos NEKTEK.
BÉKÉS BOLDOG SZÉP KARÁCSONYT!
zandra 2014 dec. 21. - 00:56:27
(354/4273)
A török sorozatok többsége ilyen, és alapjáraton nekem nincs is bajom vele, de ez a Zeynep-Kuzey szál annyira nem izgat, hogy 20 percig hallgassam a folyamatosan a bájcsevejüket illetve nézzem, hogy percekig csak farkasszemeznek zenére. (Ez a zenére bámulás is meg van mindegyik török sorozatban, rém idegesítõ, ki csinál ilyet az életben?!)