Lengabor 2016 febr. 13. - 01:18:08
(21/101)
Ez egyértelmûen kiderült már. Samuel (a beteg szemüveges) féltestvére a Polip (a "komám"). A Polip fia pedig a pénzéhes, több nõnél is próbálkozó Carlos. Most itt ugye az lesz az érdekes, hogy Ricardo és Daniela megbeszélték a tükör elõtt, hogy a féltestvért el kell takarítani az útból, mert csak akkor juthatnak hozzá Samuel örökségének rájuk esõ részéhez. Mivel anyagi gondjaik vannak, ezért nekik ez kapóra jönne. Ahogy Joaquín és Florencia is profitálna ebbõl.
A komámos történetszál a lúzer csávóval, aki még a lottót sem adta fel, engem sem érdekelt addig, amíg meg nem tudtuk, hogy fontos szerepe lesz.
Én nagyon ritkán nézek telenovellákat, különösebben nem is rajongok a mûfajért, de ezt elkezdtem és tetszik. Érdekel, hogy ki ölte meg Patriciát. Jelenleg Alba elég gyanús, de az igazi csavar az lenne, ha Carmen (a gyerekek félénk nénje) lett volna az. Aztán persze bárki más is lehet.
Sara-val most jól kitolt Sebastián. Össze-vissza keverte a szart a gyerekek elõtt, akik most ezért berágtak az anyjuk. Kíváncsi leszek a folytatásra.
Mia1234 2016 febr. 12. - 15:39:46
(20/101)
Mindegyik ilyen latin-amerikai soriban vannak olyan szereplõk, akikkel csak az idõt töltik ki.
Bár, bennem felmerült, mi van, ha a titokzatos, eltûnt féltestvér lesz a Carlos bolond apja, akire
a gonosz, szemüveges (nem jut eszembe a neve) :) beteg ember hagyja a vagyonát?

Alakul a helyzet, a gyerekek azt hiszik, Sara az apjuk szeretõje volt, a nagynénik csak sejtelmesen pislogtak, Sebastian apuci sem cáfolta meg.
Mia1234 2016 febr. 12. - 15:32:55 Előzmény doritasmile
(19/101)
Itt az volt a szövegben, hogy azért engedték ki, mert az ügyvédje valami eljárási hibát talált.
malvinkicska 2016 febr. 12. - 15:02:51
(18/101)
Szia a történet nagyon szép majd látod nem akarok elõre írni semmit mivel ezt nem nézem, mert azt akarom az maradjon meg ahogy láttam, de a gyerekekkel, lesz még gond, meg az egyik sógornõ nagyon tûzre való volt.
offtopic
ildimix 2016 febr. 11. - 22:01:21
(17/101)
Nagyon megható volt az a rész amikor Szara átölelte a gyerekeket. Érdekes õt valahogy rögtön befogadták Szilviát meg gyûlölik mondjuk azt jól teszik. Szara lányát elõszõr láttam sebezhetõnek lehullott róla az a naív álarc 1 kis idõre amíg az anyjával beszélgetet. Karlosz apja meg a barátja szál nem kellene bele szerintem õket nem szeretem a sorozatban.
offtopic
ildimix 2016 febr. 07. - 21:32:28
(16/101)
Nekem tetszik a sorozat. Sara lánya 1 naív liba összeszûri a levet azzal a szélhámos csavargó karlosszal. Szarát sajnálom, hogy 17 évig nem látta a gyerekeit lehet a lánya ezért ilyen kényeskedõ naív tyúk mert nem volt mellette az anyja. A férje is 1 szemétláda a családra hallgatott és a feleségét soha nem látogatta a börtönbe. Az ügyvéd aki Szarát védte szinpatikus csak nehogy baja legyen és ne térjen vissza a városba.

Szilviát nem bírom Szara férjét jól bebolondította az már a hétvégén el akarja venni.

Egyelõre érdekel a sorozat várom a folytatást.
8/10
doritasmile 2016 febr. 07. - 17:28:56 8/10
(15/101)
Eredetileg nem is ez a fõcímdal, hanem Gloria Trevi-No querías lastimarme. Az jobban illik hozzá.
8/10
doritasmile 2016 febr. 07. - 17:20:52 8/10 Előzmény babanya
(14/101)
Én csak eredetiben néztem, de ott azt mondták, hogy jó magaviselet miatt engedték ki, nem pedig azért mert kiderült, hogy ártatlan.
babanya 2016 febr. 03. - 16:35:37 Előzmény ildimix
(13/101)
Én se vagyok elragadtatva a sorozattól, a fõszereplõtõl sem, de ha már elkezdtem, folytatni kell. Szeretném tudni, hogy meddig tart, azt írod, hogy nem túl hosszúk,csak 101 rész, hát ez is majdnem fél év, ennek nem örülök. Egyébként miért titok, hogy kiengedték, mert ártatlan, de az hogy derült ki, hogy ártatlan? Valami olyat mondott az ügyvéd, hogy tevhnikai, vagy eljárási hiba miatt engedték ki. Szóval miért is engedték ki? Ez nem világos nekem, mert ha mindenki tudja, hogy nem õ a gyilkos, akkor mit kell titkolni? Hólye vagyok, hogy ilyen kérdéseket teszek fel, akár magamnak is, ezért elnézést, ezek a sorozatok már csak ilyenek, megérdemlem, ha nézem, de hát nézem.
malvinkicska 2016 febr. 03. - 16:34:12
(12/101)
Annyit azért írok a Mostoha szereplõinek ezek csak inasai azokhoz képest nekem, amilyen alakításuk volt, nem nézem, mert azt akarom úgy emlékezzek ahogy elõször láttam.
Mia1234 2016 febr. 03. - 14:43:53
(11/101)
Kolumbiában sem lehet túl sok színész. A Rosarioból és a Toledo családból is vannak szereplõk.
Alba nagynéni elég vacakul játszik, pont olyan fejeket vág, mint gõgös gúnár Elena mama a Toledoban.

A mostohát nem láttam, így kíváncsian várom a fejleményeket.
Ne szpoilerezzetek, please! :))
kikelet54 2016 febr. 02. - 21:20:53
(10/101)
A mostohát én is láttam, nekem általában a feldolgozások mindig tetszettek, de itt egyenlõre nem mondhatom ezt. Sõt, Szara majdnem idegesítõ számomra, fõleg az elsõ részben. Igaz, nem ismerem a színésznõt / a többieket se nagyon/, de ha már az elején nem fog meg a fõszereplõ, akkor nem tudom, hogy, hogy mi lesz késõbb.
malvinkicska 2016 febr. 02. - 09:47:58
(9/101)
Ildi teljesen igazad van a történet nagyon jó én már láttam tetszett, sõt ez a fõszereplõnõ messze nem olyan, mint ott volt, igaz új arcok az is valami.
offtopic
ildimix 2016 febr. 02. - 08:06:51
(8/101)
Én a mostohát nem láttam úgyhogy nekem a téma érdekes. Izgalmasnak tünt nekem az 1. rész várom a mai folytatást. Szarát sajnálom 17 évet elpazaroltak az életébõl. Kár volt felvennie a fegyvert. Érdekes a férje egész végig nem látogatta õt? Pedig állítólag nagyon szerette. 1 kicsit sok a szereplõ most barátkozok velük.
malvinkicska 2016 febr. 01. - 20:32:36
(7/101)
A Mostohában játszó Victoria Ruffot nehéz lesz hozni sõt, nem is igen ér fel hozzá, nem akarom ócsárolni nem ismerõs a stáb, de a téma igen. A csatorna vehetett volna egy másikat, is talán egy régebbi is érne ennyit.
1/10
csip123 2016 febr. 01. - 16:20:49 1/10
(6/101)
Végigszenvedtem az elsõ részt. Tényleg nem értem, hogy egy jól elkészítet sorozat után - A mostoha -, miért kellett pénzt pazarolni erre az utámzatra. Kár, de izlések és pofonok......Senkit sem akarok lebeszélni a sozozat nézésérõl.
malvinkicska 2016 febr. 01. - 15:03:32
(5/101)
Ez a sorozat a Mostoha csak más szereplõk.
malvinkicska 2016 jan. 21. - 20:22:45
(4/101)
Isten Áldjon Esperanza címmel indul február 1-tõl, az RTL-en már lehet olvasni elõzetest, Argentin sorozat nagyon lelkesen várják sokan.
offtopic
ildimix 2016 jan. 21. - 16:08:42
(3/101)
Malvin írták, hogy február 1-tõl adják az esperanza miját is de én nem találom a port oldalán. A szeretned kell filmbõl 2 részt adnak 1-tõl is. Vagy más újság másképpen írja?
malvinkicska 2016 jan. 21. - 07:20:02
(2/101)
A Mostoha Columbiai feldolgozása, a fõszereplõ Itati Cantoral, én is várom mivel az a sorozat nem volt rossz, most már igazán meg emberelhetné magát ez a sok csatorna, és vehetne normális sorozatot, mert a hülyeségekbõl kezd elegem lenni.