Lengabor 2016 ápr. 06. - 20:32:00
(61/101)
Rodrigo 17 év körüli, hiszen Sara nem ismerte az elõtt, hogy börtönbe került volna. Ráadásul egy jóval fiatalabb fiúnak nem szokás autót ajándékozni a születésnapjára és beíratni egy vezetõi tanfolyamra. A 17 év körüli kor pedig már elég ahhoz, hogy udvaroljon egy nõnek és szerepet kapjon a cégnél.

A 48. részben Polip már másodszorra tagadta ki a fiát. A korábbit talán elfelejtette? Nem szeretem, amikor egy ember nem szavatartó. Remélem, hogy a mostanit komolyan gondolta.
Luisitot megint elkapta az a szemét apja, pedig szurkoltam, hogy képes legyen megszökni. Derékszíjjal verni és száraz kenyeret adni neki enni? Egybõl hívnám a rendõrséget vagy a gyámügyet családon belüli erõszak miatt, nem a papot... De hát Polip sem az eszérõl híres.
Esther kezében ott volt a levél, de nem bontotta fel, pedig nem ártott volna.
Alba tovább folytatta a mocskolódást, Camilo pedig arra a hamis következtetésre jutott, hogy Sara Rodrigo anyja.
Socorro mûtétje sikeres lett, Daniela pedig elújságolta Florenciáéknak a nagy hírt, pedig köztük ül a gyilkos, méghozzá Ricardo! Más érdemleges nem történt, max. az, hogy Vivian elmondta Jimenának a saját történetét a börtönrõl.
zsazsa777 2016 ápr. 05. - 20:33:22
(60/101)
Kérlek, olvasd el a márc. 24-i bejegyzést Lengabortól 38/59.
Lengabor 2016 ápr. 05. - 18:25:22
(59/101)
Ez a sorozat a tévedések vígjátéka. Egyszerre idegesít fel és késztet röhögésre. A 45-46. rész nagyon felcseszte az agyamat. Ramón le se szarta az öccsét, mert a focimeccs fontosabb volt a tévében, utána meg picsog, hogy jaj, szegény Luisito, az apja veri, nincs mit ennie, blabla. A meccs helyett talán el kellett volna menni vele a parkba fagyiért, nem elküldeni a francba. Ez az egyik. A másik meg Alba. Sara se normális, az hétszentség. A helyében a levél után Albát is bebasztam volna a kandallóba, nem még ott jópofizom vele, amikor épp most tüzelte el a bizonyítékot. Édes istenem, komolyan a fejemet fogtam. Szerintem amúgy azért semmisítette meg Alba a levelet, mert Samuel leírta benne egyrészt azt, hogy ki a gyilkos (szintem tuti, hogy Ricardo), másrészt meg valószínûsítem, hogy nem Ricardo Rodrigo igazi apja, hanem Samuel, akinek vagy Albaval, vagy Carmennel volt viszonya, csak ezt titkolták és most kényes lett volna Albanak, ha kiderül.
A 47. rész meg aztán tényleg a röhej tetõpontja. Nancy mondja a sok ostobaságát, Ramón meg lelép... Daniela hazudik, mint a vízfolyás. Még hogy Silvia nem tehet semmirõl. Most elhitetnék azzal a balek Sebastiannal, hogy tõle volt az elvetélt gyerek, így akarnak pénzt szerezni. Lucia és Pablo évõdésénél már komolyan röhögtem. Ennyire nyálas, ostoba jelenetet. Aztán Carlos felbukkan és megint mindent tönkretesz. De amúgy igaza volt Pablonak. Lucia egy ócska, megbízhatatlan, elkényeztetett csaj. Annyira utálja Sarat, hogy inkább hozzámenne ahhoz a trógerhez, holott Pablot szereti. Normális nõ ilyenkor elküldené a bánatos francba azt a pénzsóvár tetût és azzal lenne, akit szeret, nem itt bõg és magyarázkodik, mint a marha. Az idegrendszeremet megterheli ez a sorozat. Camilonak legalább volt annyi esze, hogy rájött, Carlos csak a pénzre hajt.
Közben Camilo azt is megtudta, hogy Rodrigo nem is a testvérük. Carmen zûrös ügyei Ricardoval és a bankkal tovább folytatódtak.
A múltbeli visszaemlékezések jók voltak. Patricia valóban egy utolsó ribanc volt, megérdemelte a halált, mert mindenkit becsapott és kihasznált, akit lehetett, csak Sara nem érdemelte meg, hogy egy ilyen alja nõ miatt 17 évre lecsukják.
Vannak a sorozatnak erényei, de nagyon buta módon csinálják meg, amin már csak szörnyülködni lehet. Még arra leszek kíváncsi, hogy Diego Saratól tudja-e meg az igazat, vagy Florenciától/Albatól.
Tilda36 2016 ápr. 05. - 15:46:30
(58/101)
Luciának meg miért sürgõs a férjhez menés, ha utálja a kiszemeltet, képtelen még hozzáérni is, mert Pablót szereti!
Marha nagy logika van ebben!
Tilda36 2016 ápr. 05. - 15:42:26
(57/101)
Azért egy 15 éves nem kap vezetõ szerepet egy cégben, ráadásul még nem udvarol a kora miatt. Én 19-20-ra saccolom. Nemcsak, hogy a családot nem érdekli ki fia-borja, de még Rodrigót sem. Elfogadja, hogy õ zabigyerek, nem firtatja, hogy kik a szülei!
zsazsa777 2016 ápr. 05. - 11:50:19
(56/101)
Remélem, hogy elolvastad, amit privátba írtam. Holnap lesz több idõm és folytatom a keresést, ahogy megígértem!
A levél pedig elõ fog kerülni az utolsó elõtti részben.
zsazsa777 2016 ápr. 05. - 11:48:29
(55/101)
A kis szemüveges, pattanásos nincs több 15-nél, mert miután a nõ bekerült a börtönbe, utána született.
Az öregebb testvér legalább 63, tehát szerintem övé a halott gyerek, az élõ pedig a húgáé! (Sajnos a nevekkel hadilábon állok)
Tilda36 2016 ápr. 05. - 09:54:25
(54/101)
Nem tünt fel senkinek, hogy Rodrigo születésérõl, szüleirõl és családba kerülésérõl senki nem tud semmit, kivéve Albe, Carmen és most már Ricardo. Hogy lehet az, hogy Sebastian, Sara és a gyerekek, illetve a cégtársak sem kérdeztek ezzel kapcsolatban semmit? Rodrigo kb. 20 éves lehet és senkit nem érdekelt ki az anyja, vagy az apja? Nagyon életszerûtlen, hogy ennek ellenére teljes jogú családtagként él Sebastian otthonában. Sara letartóztatásáig a családban élt, utána következett a börtönben eltöltött 17 év, de ez még mindig talány számára is, de õt se érdekli hogy került hozzájuk a fiú...õ biztos nem szülte, de akkor ki? Én tudom, de ez már spoiler lenne.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 04. - 22:15:08
(53/101)
Zuzu én teljesen nyugodt vagyok ez csak 1 film. De mikor fog derülni a levél titok? Jól eltette a levelet senki nem fogja a polcon keresni. Patriciát bárki megõlhette mindenkinek lett volna indítéka. Ezt a visszaemlékezések miatt írom.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 04. - 22:11:48
(52/101)
Nem gondoltam volna, hogy alba megmondja Sebastiannak az igazat õ égette el a levelet.

A gyerekeket nagyon sajnálom remélem a kisfiú hamar visszakerül Poliphoz.

Lucia nem is szereti Carloszt ebbõl szerintem nem lesz esküvõ.
Mia1234 2016 ápr. 04. - 16:41:20
(51/101)
Nekem Joaquin (a szemüveges fickó, ha jól emlékszem a nevére)a leggyanúsabb. Mindig csendben van és figyel.
A következõ gyanusítottam Ricardo. Alba nyilván nem lehet, hiszen per pillanat õ viselkedik a leggyanúsabban. :)
zsazsa777 2016 ápr. 04. - 15:13:03
(50/101)
Nyugi, hisz láttad, hogy a néma nõ a levél másolatát betette egy könyvbe, amit a könyvespolcra tett!
offtopic
ildimix 2016 ápr. 04. - 07:36:35
(49/101)
Sajnálom, hogy Alba elégette a levelet gondoltam, hogy nem derül ki az igazság. Szerintem mégsem õ a gyilkos hanem Carmen nem tudom ez nálam 1 megérzés.
Lengabor 2016 márc. 31. - 00:08:17
(48/101)
Carlos tényleg a legalja, utálom az ilyen embereket. Azon legalább nevettem, amikor Joaquin elküldte kávéért a küldöncöt.
Na de Luciano is jól belekavart a dolgokba. Nem igaz, hogy nem fogja fel, hogy nem kell Saranak. Inkább megcsókolja, amivel megint kicseszett a nõvel. Na meg Alba fröcsögése és "agymosásról" beszélése megint megvezette Sebastiant.
Kár, hogy Sara csak egy pillanatra mondta meg Luciának, hogy õ az anyja, de aztán gyorsan visszakozott. Pedig ez is hozott volna egy kis izgalmat a történetbe.
Polip jól tette, hogy lelépett a cégtõl. Remélem nem jön össze a két keselyû terve és nem palizzák be õt a részvényekkel. De az a moslék Ricardo megint kimutatta a foga fehérjét, hiszen megmondta, hogy reméli, Sebastian sosem gyógyul meg, hanem meghal. A rohadék. Kész erkölcsi fertõ, amilyen embereket felvonultat ez a sorozat.
Socorroék letargiája annyira nem érdekel, szerintem úgyis meggyógyul a rákból, csak most kell a feszültségkeltés.
offtopic
ildimix 2016 márc. 30. - 23:03:54
(47/101)
Végre magához tért Sebastian ennek örültem. Jó lenne ha a gyerekek megbékélnének Sarával nagyon sajnálom az asszonyt.
offtopic
ildimix 2016 márc. 30. - 22:58:43
(46/101)
Szemét volt Karlosz jól megalázta az apját. Remélem az apja soha nem fog adni neki az örökségbõl.
Lengabor 2016 márc. 28. - 20:50:03
(45/101)
Tény, hogy 17 éve nem állt ki Sebastian Sara mellett, de azóta sok idõ eltelt. Az ember változhat, akár a javára is. Nem feltétlenül szabad mindenkit a múltbeli rossz döntései alapján megítélni, ha a jelenben megbánta azokat. Épp ezért Samuelt is sajnáltam, mert ugyan szemét volt, de a végén a lelkiismerete már eléggé mardosta, az atyának is meggyónta az igazat, vagyis nem volt azért annyira velejéig rossz ember. Halálos beteg volt, mindenképpen meghalt volna pár napon belül, de nem azt érdemelte azért, hogy egy párnával megfojtsák. Ugyanakkor az, ahogyan a siket bejárónõjével viselkedett, nekem sem volt szimpatikus. Bár a nõ így is nagyon szerette õt.
Silvia tényleg elég negatív szereplõ, nem éppen az, akinek drukkolni lehet, mert Sebastiant a pénze miatt akarta, de nem volt ellenére az sem, hogy Carlossal és Ricardoval is megcsalja õt (még ha utóbbi kvázi megerõszakolta is). Viszont az õ helyzetét az árnyalja, hogy nem éppen teljesen õrült, csak Ricardonak már az útjában állt, akárcsak az anyja, ezért egyszerûbb volt megszabadulni tõle. Azon sem lepõdnék meg, ha Silviát is kinyírná elõbb-utóbb...
Rodrigo valóban egy csupa szív, érzelmekkel teli fiú, de abban, hogy Camilo és Lucia úgy viselkedik Saraval, ahogy, Alba és Carmen hazugságainak óriási szerepe van. A végén a két nagynéni is megbûnhõdhetne ezért.

41. rész:
Silvia szökésébõl nem lett semmi, de legalább Daniela lenyugtatta. Pablo megint egy idióta volt. Ahelyett, hogy elmondta volna Lucianak az igazat, miszerint Carlos hazugságai (lefeküdtek + eljegyezték egymást) miatt akar lelépni, inkább vádaskodni kezdett. Utálom az ilyen félreértésekre alapuló álveszekedéseket.
Sara jól tette, hogy elmondta az igazat Socorronak.
A két keselyû, Ricardo és Joaquin már meg is beszélték, hogy potompénzért palira veszik a Polipot és megszerzik a részvényeit, ráadásul Sebastian sem tehet ellene semmit, mert kómában van.
Sara ügyvédje, Luciano egyre tenyérbemászóbb. A nõ megmondta neki, hogy csak barátok lehetnek, de a férfi az istenért sem tágít, sõt még egy meglepetéslakást is vett Saranak.
Carmen, de fõleg Alba szemétsége továbbra is bicskanyitogató. Kíváncsi leszek, Carmen milyen "ajándékot" produkál Rodrigo születésnapjára, ha már lenyúlta a pénzt annak a mocsok Ricardonak.

Ebben a részben megint volt egy jó beszólás, amin felröhögtem:
- Még nem mondtad el, hogy hogy van a féltestvéred.
- Jól.
- Jaj, de örülök!
- Meghalt.

:D :D :D Marha. Ez a Nancy - Polip évõdés is egyre röhejesebb. A vak is látja, hogy a nõ össze akar vele jönni, még a gyerekek "mostohaanyja" is lenne, de csak nem jutnak egyrõl a kettõre.
offtopic
ildimix 2016 márc. 28. - 14:52:41
(44/101)
Megható volt ez a rész. Sarával a gyerekei szemét módon viselkedtek bár a lányban megfordult 1 kis megbánás megszólalt a lelkiismerete. Sara jól tette, hogy Sokorrónak elmondta az igazat legalább a lelke 1 kicsit megkönnyebbült.

A 2 fiú akiket Polip örökbe akar fogadni aranyosak és hálásak a férfinek.

Pablóval nem tudott normálisan beszélni Lucia.

Várom a holnapi részt.
offtopic
ildimix 2016 márc. 28. - 09:53:15
(43/101)
spoiler: Zuzu nem Diégót akartál írni?

spoiler vége

Zuzu kérlek nekem magánban küld el ki a gyilkos a címem:

ildiko.varga25@gmail.com

Én nem sajnálom Sebastiant, hogy kómában van mert nem állt ki Sara mellett inkább megbújt a testvérei árnyékába. Samuelt sem sajnálom megérdemelte a halált. Ha õ annak idején nem tanuskodik Sara ellen akkor lehet az asszony élete másképpen alakul.

Polip és a gyerekek viszont nagyon szinpik nekem végre törõdik velük valaki.

Silviát se sajnálom megérdemli a diliházat nem volt joga rálõni Sarára tudta, hogy Sebastian nem szereti õt.

Gábor én nézem a sorozatot majd feljövök és leírom a véleményemet.

Nekem a 3 gyerek közül Rodrigo a legszinpibb Sarával mindig tisztelettel beszél. Luci elég sebezhetõ anya nélkül nõtt fel kíváncsi leszek összejön a zenészel?
zsazsa777 2016 márc. 26. - 12:34:04
(42/101)
SPOILER
Sebastian ugye Alba fia, csak nem tudják a többiek, mert szerintem itt olyan belsõ örökítés van a rokonok között, hogy ember legyen a talpán, aki eligazodik, hogy ki fia-borja!
SPOILER VÉGE!