Téma: Won Joo

10/10
döncimama 2015 márc. 01. - 22:30:59 10/10
(5833/9773)
Sziasztok!
Akkor már csak a Level 7 Civil Servant van hátra. Vagy azt is láttad már?
Játszik még Uhm Tae Wong-al is a SIU-ban.
Ma Pesten voltam, megyek szunyálni.
9/10
Rhubarb 2015 márc. 01. - 22:12:31 9/10
(5832/9773)
Én pont a Cantabile-t kezdtem el vele és rögtön megkapott a játéka, így a már régóta halogatott BM gyorsan sorra is került. Aztán a Good doctor.
Remélem, jól emlékszem, mert minden annyira rövid idõ alatt zajlott le VELE :)))
King of baking nekem nem jött be, de miatta végignéztem.
Myst-Era 2015 márc. 01. - 21:32:43 Előzmény döncimama
(5831/9773)
Kedves döncimama :) Az utóbbi idõben elég rendszertelenül látogatom a fórumot, és ritka alkalom hogy én "kitárulkozva" leírjam a gondolataimat. De ez a sorozat, és a szereplõk rám mért hatása szinte "kényszerített", hogy kiadjam magamból. Köszönöm a kedves szavakat! :)

A fsz. lánnyal kapcsolatban...Lehet. Sõt. Hiába volt fsz. talán nem adtak a karakternek lehetõséget kibontakozni. Néha én is csak mellékszálnak érezte az Õ jelenlétét.
De nekem akkor is az a bajom vele, hogy ha boldog volt, ha szenvedett, ha az apjára nézett, ha Gaksitalra, ha Shunjira etc. mindig csak egyazon merev mimikával nagyra tárt szemekkel bámult ki a fejecskéjébõl. Néha azon gondolkoztam, hogy plasztik? botox?... Gondolom érted mire akarod kilyukadni.

Nagyon köszönöm a linket (ugyan láttam már) de pont beletaláltál a százas körbe vele, mert nem gyõzöm elégszer megnézni. A dal pedig bekerült az állandó lejátszási listámba. Itt tenném hozzá, hogy a sorozatban a betétdalok is nagyon a helyükön voltak, és Gaksital zenéjét kifejezetten eltalálták. Nagyon hatásos.

Mint elõbb is írtam Joo Won egyik filmje pont az általad betett plakát miatt keltette fel a figyelmem, így most a gépemen várakozik megnézésre. Illetve a Nae Il's Canatbilet már el is kezdtem :-) Az ilyen sorozatokat kikapcsolódásként nagyon szeretem. Levezetésként valami nehéz és megterhelõ után. Ez esetben a BM.

Nekem ez is nagyon tetszik... :D
https://www.youtube.com/watch?v=iElbE9VddGg
Myst-Era 2015 márc. 01. - 21:15:57 Előzmény Rhubarb
(5830/9773)
Szia Rhubarb :)
Látod, látod...néha váratlan helyeken bukkanok fel. Kb. annyira mint amilyen váratlan hatással volt rám Joo Won játéka! :)

Köszi szépen, hogy ajánlottál még Tõle. A Catch me-t már kisasoltam döncimama egyik plakátos bejegyzésébõl, le is töltöttem, lehet, hogy ma este még sorra kerül! ;-) De mivel pont valami üdítõen könnyûre vágytam a Bridal Mask után és bár megvallom nem volt tervbe véve...de beszereztem a Nae Il's Cantabilet és már a 6.rész következik. Igen. A 6. tegnap este óta. No nem azért mert annyira nagyon jó, hanem mert tényleg kikapcsol és így "etetik" magukat a részek. Nekem kicsit a Beethoven Virusra hajazna...Nem rossz sorozat, nem is kiemelkedõ. Kategóriáján belül élvezhetõ! :)

Sajnos...a fsz. lány - akit amúgy nagyon csíptem a Hwang JinY-ben megõrjít ezzel az állandó rácsimpaszkodok és mindig a nyakában lógok, a legrosszabb pillanatokban vagyok képes megjelenni és sosem tudom mikor kell visszavonulni stílussal illetve az állandó égõ "oraboni"-zással kiveri a biztosítékot.
Ezen túllépve, Joo Won játékát nagyon élvezem. Volt, hogy vissza kellett pörgessek, mert annyira elmerültem a mimikájában, hogy nem olvastam a szöveget :-D

A fotón nagyon bejön a haja...Tudom, ez az általad ajánlott filmben lesz!
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 22:11:30 10/10
(5829/9773)
JW
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 22:09:44 10/10
(5828/9773)
JCW
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 22:09:03 10/10
(5827/9773)
JCW
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 22:08:10 10/10
(5826/9773)
JCW
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 22:05:32 10/10
(5825/9773)
Újabb kép Yoochun új sorozatához.
Tök jó!
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 22:02:50 10/10 Előzmény Rhubarb
(5824/9773)
Én is kosztümösben reménykedem....
9/10
Rhubarb 2015 febr. 28. - 16:48:36 9/10
(5823/9773)
Sajna, ez a fanmeetingrõl fanmeetingre járás számomra kevésbé érdekes. :((

Remélem, idén megajándékoz minket egy kosztümössel végre valahára!!!
Addig kicsit visszavonultabb leszek, de gyakran benézek ám!
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 16:33:48 10/10
(5822/9773)
Egy egyszerû srác - fülbevaló, ezer karkötõ, tetkó, letolt gatya nélkül - tökéletes!
Egy márciusi újság címlapja.

(tudom, hogy ez a kép volt már, de nekem nagyon tetszik)
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 16:29:00 10/10
(5821/9773)
Aranyos vagy, hogy ajánlgatod õt, köszi!
Tényleg régen jártál erre, gondolom a fordítás miatt kevés az idõd.
Azért majd gyere!
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 16:20:02 10/10
(5820/9773)
Bocsánat, rosszul írtam a neved.
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 16:17:08 10/10
(5819/9773)
Kedves Mist-Era!

Szívembõl szóltál, köszönöm szépen!
Azt pedig külön köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad a benyomásaidat, véleményedet. Engem ezzel a sorozattal fogott meg ez a srác. Elõtte láttam a Baker King, Kim Tak Gu-t, abban is tetszett, de akkor még a nevét sem jegyeztem meg.
Ezzel a sorozattal futott be igazán, gondolom a japánok nem is rajonganak érte...
Kimura Shunji személye is nagyon érdekes volt, hiszen azért lépett a bátyja nyomdokaiba, hogy megvédje a szerelmét, és mi lett belõle? Persze addig hosszú út vezetett. Két igaz barát, akik helyzetük miatt ellenségekké válnak. Szívszorító volt.
Én is szóvá tettem anno, hogy Jin Se Yeon milyen szürke volt, de igaza volt annak, aki azt mondta, a szerep nem is adott neki igazi lehetõséget.

Én nehezen jutottam túl az elsõ részen, nem tetszett, egy idõre félre is tettem, de Jackimi a blogján nagyon dícsérte és újra nekifutottam. Az úgy jártam, mint sokan - alig tudtam abbahagyni!

Ezeket az elismeréseket kapta a Gaksital-ban nyÚjtott teljesítményéért:
2012 KBS Drama Awards - December 31, 2012

Excellent Actor (drama) ("Bridal Mask")
Popularity Actor Award ("Bridal Mask")

Egy kis hab a tortára:

joo won sing bridel mask ost KBS DRAMA AWARDS 2012 :

https://www.youtube.com/watch?v=equaJnZL5ng
9/10
Rhubarb 2015 febr. 28. - 16:10:39 9/10
(5818/9773)
Szia!

Szupi, hogy Te is betévedtél ide, habár én magam is rég jártam erre.

A Good doctort szívesen ajánlom még Joo Wontól, és ha valami extrém habkönnyûre vágysz a Tomorrow's Canatbile is aranyos.

Minden soroddal egyetértek.
Joo Won és Park ki Woong szerintem beleírta magát a kdrámák történelmébe ezzel a drámával.
Joo Won még mindig Gaksital szerintem Koreában.

Én õt legelõször a 1 night 2 days címû turisztikai mûsorban láttam, amit viszont UTW miatt kezdtem el.
KBS csatornáján vannak fent részek YT-on angol felirattal.

Egy rendkívül visszafogott fiút fogsz látni.

Musicalben én annyira nem mozgok, ezt Neked küldöm, a pici helyért a szívedben. :D
https://www.youtube.com/watch?v=B9CN6bow7WI

Megtudtam, hogy nem tud gitározni, de ezt megtanulta. :)))


Jajj filmjeibõl egy könnyed vígjátékot kiemelnék, egy estére tökéletes. Én azért 3x már láttam.
Steal my heart. :)))
https://www.youtube.com/watch?v=4ekg2gWZg-c
Myst-Era 2015 febr. 28. - 14:22:28
(5817/9773)
Sziasztok!

Az éjjel fejeztem be a Gaksitalt :-) és ugyan azt nem mondhatom el magamról, hogy most hipp-hopp és hû de mekkora Joo Won rajongó lettem, fõként mert eddig csak ebben az egy sorozatban láttam. DE! Szó nélkül semmiképpen nem mehetek el a sorozat és benne a Joo Won által megformált Lee Gang To/Gaksital mellett.
Kicsit körülnéztem a fiatalember háza táján, és azt kell mondjam, hogy ez a baba-arcú tehetséges ifjú szívbemarkolóan és nagyon hitelesen alakította a rá rótt nehéz szerepet/sorsot ebben a megrendítõ sorozatban. Nagy utat tett meg az elsõ résztõl az utolsóig. Nehéz utat. Neki a „mindenbõl” a semmi maradt a végére és mégis ment tovább rendíthetetlenül. (meglepõdve olvastam a film képregény adaptáció) Sokat szenvedtem velük-értük-miattuk. Az valahogy az elsõ perctõl benne volt a levegõben, hogy "jó" vége ennek nem lehet.
És ha így tudok érezni, ha engem egy sorozat és benne a szereplõk ennyire bele tudnak szegezni a székbe, ennyire magával tud ragadni, hogy maratonban képes voltam lenyomni (kb. egy hét alatt) a 28 részt - az sokat elárul.

A sikerhez, a nézettséghez és az én élményemhez is nagyban hozzájárult a többi remek szereplõ is, akik közül kettõt említenék – Kimura Shunji megformálója Park Ki Woong és Lala alakítója Han Chae-Ah. Le a kalappal.
Szegény Shunjiról már az elején azt gondoltam, ha katona lenne, gonoszabb lenne, mint a bátyja. És lõn… Mindazonáltal az õ tragédiája is mélyen megérintett. Nem tudta egyensúlyba hozni a szamuráj neveltetést/elvárásokat a „csoszunbarát” tanár úr lelkével.
Lala-t talán csak az utolsó két részben értettem meg teljesen. A színésznõ ezer arca üde színfolt volt számomra! Fõként, hogy az egyetlen nagy (!) negatívum a másik fsz lány Jin Se Yeon alakítása. Azt kell mondjam, hogy annyira szürke, annyira semmitmondó és annyira egy arcú volt (mindig ugyanaz az ábrázat, tekintet) hogy az esküvõi jelenetben a nagy mosoly – a ragyogása meglepett, mintha másik színésznõt látnék a vásznon…de ez csak egy pillanat volt!

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a sorozatot többen ajánlották és a megnézése elõtt, olvastam róla véleményeket is, így eléggé nagy elvárásokkal kezdtem bele, és nem csalódtam!
Joo Won meggyõzött, hogy Õ is érdemes a figyelmemre, és szorított magának egy picike helyet a szívemben, ahol már nagyon sokan jól megférnek egymás mellett.
Próbáltam keresni - kutatni de sajnos csak részleteket találtam :-( a musicalszereplésekbõl. Pedig a dorámák mellett nekem a musical a másik nagy szenvedélyem, és Joo Won hangja fantasztikus. :-)

Bocsi, hogy hosszúra sikeredtem, de muszáj volt kiadni magamból az élményt. Egy sokat eláruló képkockát hoztam. Annyi minden volt ebben a jelenetben, többször visszapörgettem. Hogy miért? Aki látta a filmet, biztos megérti…
Aki még nem látta…annak jó szívvel ajánlom, nézze meg. Csalódni nem fog. Ellenben nem árt egy kis lelki önfelvértezés, mert vannak brutális/durva jelenetek.
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 11:25:18 10/10
(5816/9773)
Megjelent az elsõ plakát Yoochun új sorozatáról.
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 09:44:15 10/10
(5815/9773)
.
10/10
döncimama 2015 febr. 28. - 09:43:33 10/10
(5814/9773)
Ezek kínai betûk?