Norbotron 2010 máj. 27. - 15:52:52
(42/322)
Jól beszélsz! Én már az elõzetes után imádkoztam, hogy megússzam és úgy néz ki tényleg megúszom. Részvétem az összes férfinak akinek meg kell néznie (mert aki önszántából nézi meg az nem tekinthetõ annak).
1/10
XDX 2010 máj. 27. - 14:29:29 1/10
(41/322)
Kedves Hölgyek!

Ez egy olyan film amit kizárólag a barátnõitekkel szabad megnézni, a párotokat, ha szeretitek ne tegyétek ki ilyen szenvedésnek.(normális hetero férfi hazudik ha azt mondja, hogy tetszett)(számukra ez 141 perc büntetés(max akkor ha cserében vb-t nyugodtan hagyod majd nézni és hordod a sört:D). Férfi aggyal ebben egyáltalán nincs humor, ruhákat leszarják, jó nõk nincsenek(már kiöregedtek) és szex is sztem csak a címében van.

Megértésüket köszönjük!

A FÉRFIAK
szabina357 2010 máj. 27. - 12:59:26
(40/322)
Használt Sex és New York2 mozijegyet keresek. Ha késõbb nézed meg és átadod, akkor is jó! Apróságot adnék a jegyért!Írj ha van vagy lesz!
6/10
Dóridodó 2010 máj. 27. - 12:43:43 6/10
(39/322)
Én is tegnap 00:05-kor láttam a filmet, és igen, nem volt az az átütõ érzés mint az elsõnél
Kicsit talán már elfáradt a dolog.....igen, megvan a ruha felhozatal, a meg minen ami Sex és New York-os, de valami hányzott.....
Hosszú is volt a film, meleg is volt a moziban és igazán 1 óra elteltével indult be a story. Nem tudom, de valahogy nem láttam Carrie-ben Carrie-t. :( Talán azért sem mert szegény Sarrah J. P. arca egy kicsit már elfáradt....mondhatnám öregecske (jelzem, semmi bajom nincs az öregedéssel, de ez már nem "A Carrie") és ez a botrányos smink amit erõltettek rajta már-már transzvesztita külsõt kölcsönzött.... Persze megint Samantha vitte az egészet....mint mindig...
Sydneyke 2010 máj. 27. - 09:26:08
(38/322)
OFF

Éltem kint az Emirátusokban.
Ott a plázákban nem New yorker jellegû boltok vannak hanem egymást érik a legnagyobb dizájner boltok.

Mivel a helyiek tele vannak ,mint a déli busz, így simán megengedhetik maguknak bármelyik darabot.

Táskában és cipõben is a legfinomabb bõrbõl készült gyönyörû darabok voltak rajtuk.
És a mosdóban azonnal lekerül a csador és alatt tényleg gyönyörûen fel vannak öltözve és folyamatosan kenik magukat.
Nem büdösek!
:)
8/10
editka 2010 máj. 27. - 09:14:29 8/10
(37/322)
Nekem jobban tetszett, mint az elsõ, mert jókat lehet nevetni rajta.:-)
9/10
mano8405 2010 máj. 27. - 08:22:38 9/10
(36/322)
Tegnap láttam a filmet. Nekem nagyon tetszett tele van vicces beszólásokkal. Én várom a folytatást!!
6/10
star69 2010 máj. 27. - 03:15:33 6/10
(35/322)
Most jövök a filmrõl!
Kissé vegyesek az érzelmeim...az eleje nagyon nem tetszett, erõltetettnek találtam, az utazással kezd beindulni az egész!
Sajnos nem hozza a sorozat "fílingjét", némelyik jelenet nevetséges...
Én egy 6-ost adok rá, de csak azért, mert nagyon szeretem a sorozatot.
zimzum1111 2010 máj. 27. - 00:44:54
(34/322)
Ez egy szórakoztató film.
Ez a célja.
Nem akar se több - és a nézõ szerencséjére - kevesebb se lenni.
Lesz harmadik is most már bennem biztos... Nem mondom meg mi van még hátra...

Csatlakozom a véleményedhez...
Kedves Soirbenni!
A könyvre hivatkozni itt - szerintem is - tilos... Különösen azért mert A pedofil papok után jönnek a keresztesháborúk és a jezsuiták és a boszorkányégetések, és Galilei... Minden minden az ellenkezõjére vált mint, amit Te szeretnél... Nagyon nagyon vigyázni kell ezzel. Itt e helyen... (ajánlom magamat!)

Ráadásul ez a film egyáltalán nem vészes.
Pont olyan mint az összes többi ilyen típusú... De detto.
DE mégis más, és ettõl jobb mint a többi.

Habzsolni habzsol, burzsujnak burzsuj, flancosnak flancos, gyergyának gyergya, gejlnek gejl. Nõiesnek nõies, buzisnak is buzis, meg férfiasnak is férfias ( Inkább pasisnak pasis).
És minden a helyén. Végigülöd nem csalódsz.
Ennyi...

Bele lehet kötni egyébként, de minek.

*** SPOILER ***

A film egy jelenetében a nõi szolidaritás nevében fõhõseinket megmentõ arab hölgyek burkái - csadorjai - alól elõvillanak a - majdnem biztosan hamis, de 2010-es - ZSIVEZSIK, ÁRMÁNIK, GUCCSIK, ÍVSZANTLORENEK...
Na én itt felvísítottam... Ez kemény volt. Ezt a jelenetet órákig lehetne hülyézni. Mégsem éri meg. A célközönségnek ez pont bejön, és szerencsére kárt talán nem okoz!...
Így van ez jól!...
offtopic
Nofri 2010 máj. 26. - 21:51:19 Előzmény soirbenni
(33/322)
miért ebben a topikban agyborulsz?
Nofri 2010 máj. 26. - 21:47:16 Előzmény soirbenni
(32/322)
" ezek a nõk bujálkodnak, hiúk ,túlfûtöttek, érzelmileg függõk, kitalált álmokban tengõdnek és korántsem mindig hûségesek."

ugye,hogy mennyire életszerû?! jézusnak is be kell látnia:ez a való világ...
manci101 2010 máj. 26. - 21:26:07 Előzmény soirbenni
(31/322)
Nem értelek! Komolyan! Egyrészrõl azt sem, hogy hogy gondoltad azt, hogy egy Szex és New York imádó közösségnek kezdesz el mesélni arról, hogy mennyire rossz amit csinálunk. Azt nem szeretem, ha valaki olyan mond véleményt rólam / rólunk, aki nem is ismer engem / minket. Nem tudom mi lenne jobb, ha minden hónapban megsegítenék egy szegény családot egy "nagybevásárlással" és az estéimet idegenek karja közt tölteném, vagy az ha minden nap Bibliát olvasnék, és közben Mária rádiót hallgatnék. Másrészrõl Te mit gondolnál rólam, ha mondjuk nõ létemre elkezdeném reklámozni a Koránt??? Szerintem nem néznél épeszûnek. Na mi is így vagyunk Veled. Ennyi
NY 2010 máj. 26. - 20:42:18 Előzmény soirbenni
(30/322)
Jaj bocsánat! MOst nézem csak, hogy milyen fiatal vagy! 22 évesen még én is ezt a korszakomat éltem, tehát ez becsülendõ hogy ennyire tartod magad a tiszta és szent dolgokhoz. Ez a késõbbiekben módosulni fog, el tudod majd fogadni a világot olyannak amilyen, hiszen bûntelenség sem létezik bûn nélkül. Minden jót! :-) Ja, és mégvalami: az általad képviselt szabályok rád is vonatkoznak.
NY 2010 máj. 26. - 20:35:38 Előzmény soirbenni
(29/322)
és éjjenek a pedofil papok!!! ... õk is a Bibliára hivatkoznak, vagy nem...?
Lehet szent életet élni, szenvedély és valódi szeretet nélkül, és lehet "romlottnak" lenni, nagyobb szívvel és elfogadással másokkal szemben. Engem nem zavarnak ezek a nõk, intelligensek, humorosak, segítik egymást mint barátnõk, tehát igenis jó példák (nem úgy mint a Barátok közt) ... és ne felejtsük el, a férfiaknak mindig mindent szabad volt, a nõk meg csak az utóbbi években tehetik szabadon amit akarnak.
Nekem ez nem fáj...nyilván aki uralkodni akar a párján, fél az efféle filmektõl. Ezek a nõk meg jóval intelligensebbek az átlag pasinál, így miért ne tennék azt amit akarnak?
9/10
Butterfly1986 2010 máj. 26. - 16:32:02 9/10 Előzmény soirbenni
(28/322)
Nem akartam hozzászólni, mert nem igazán vagyok Szex és New York rajongó, de megnézem a filmet, mert egyszerinek kiváló.Amiért mégis hozzászólok az a Biblia kérdése. Rendkívül visszataszítónak tartom, hogy itt hirdeted az igét, mert bármit is mondasz, ez igehirdetés. Egy olyan elvet akarsz másra ráerõltetni, amit õ nem vall és nem hisz benne. Minden valamirevaló embernek meg van az a képessége, hogy el tudja dönteni mi fér bele az erkölcsi mércéjébe, mindezt anélkül, hogy a bibliával példálóznál. Én nem hiszek a bibliában. Ez egy dolog. De egy másik, hogy aki hisz az szerintem higgyen bátran, de ne szónokoljon róla és fõleg ne "kérkedjen" a hitével. Én sem írok az istenhívõ filmekhez kommentet, hogy márpedig szerintem mi a jó és miben kellene hinni. A világ elõrehalad. Más kérdés, hogy ez az út, amelyen jár az milyen, de nyilvánvalóan mindig így volt. Mióta létezik az ember. Egy-egy generáció, sõt civilizációk kedveltek olyan dolgokat, amit az elõzõek elítéltek. És rögtön ördögöt, boszorkányt kiáltottak. Remélem érthetõ, hogy mire célzom ezzel. Az meg, hogy ki miben hisz, az mindenkinek magánügye. Nem hinném, hogy egy port.hu-s fórumra tartozik.
Gilka 2010 máj. 26. - 11:55:01
(27/322)
Alig vrom hogy lássam! ^^
soirbenni 2010 máj. 26. - 11:47:15
(26/322)
Sõt, azt írtad ,az elsõ hozzászólás utolsó mondat kivételével tetszett. Ha azokat igaznak tartod, miért nem fogadod el, az utolsó kijelentést? Szerinted én mi alapján vizsgáltam és vizsgálom a világot, és mi alapján írtam számodra tetszõ dolgokat. Csakis a Biblia alapján. Mert ott van az igazság.
soirbenni 2010 máj. 26. - 11:40:03
(25/322)
Nem kell a bibliai korban élni, ezt nem is kívánja meg a Biblia. Ez a könyv az örök idõkre és mindenkinek íródott, és azért, hogy üdvözülj. Azt mondod, nem tudsz elképzelni mást, minthogy a világgal azonosulj. Én viszont tudok egy másik lehetõséget is. Ez a hit.
Te eleve kritikával és elõítélettel olvastad az írásomat, pedig ha ezt elhagynád, tisztábban vizsgálhatnád meg ezt a dolgot.
A világ látszólag halad, azonban a pusztulás felé. Meglehet, hogy félreérted a tényeket, mert a tudományos haladás szükségszerû, de az emberek ettõl még alapvetõ tulajdonságaikban semmit sem változnak.
Ezért is örök érvényû Isten kijelentése, mely maga a Biblia.
"Az ég és föld elmúlnak, de az én szavaim nem múlnak el" vagy
„Én veletek vagyok minden napon a világ végezetéig.”
Boldog vagyok ,ha egyvalakit legalább érdekel az igazság és a boldogság és felismeri életében a hamisságot, de nem én lennék a legboldogabb. :-)
De az is igaz, hogy minél nagyobb bajban vagy, annál jobba érzed a segítség szükségességét.
Kívánom nektek, hogy megtérjetek.
Ami elválaszt Tõle titeket, az a bûn, amit azért utál, mert tönkretesz téged, azt ,akit végtelenül szeret, és kegyelmét adta Fiában.
Niome 2010 máj. 26. - 10:53:11
(24/322)
Az elsõ hozzászólás valami remek volt, mélyre szántó és elgondolkodtató, addig, amíg az utolsó mondatot le nem írtad. Neked a biblia tanítása tûnik igaznak (ami nem azt jelenti, hogy igaz is), másnak valami egészen más. Mindenki azt vesz komolyan, amit akar. És kérlek, mi mással lehet fõként azonosulni a világban, ha nem a világgal?! Ha nem az aktuális világgal?! Nem azonosulhatunk a Kr. elõtti idõkhöz vagy a középkori dolgokhoz, mert az nem most van. A világ és az idõk változnak és mi ugyan úgy változunk velük. Ettõl persze vannak bizonyos alapértékek, amiket jó tartani. (Ha mindig mindenki a biblia szerint élt volna, nem haladt volna ennyit a világ!) És ezek a filmek, dolgok csak azokra ártalmasak, akiknek nincs meg a magukhoz való eszük.
1/10
krisz75 2010 máj. 26. - 10:50:51 1/10
(23/322)
ne aggódj netti100, eszem ágában sincs megnézni ezt a filmet...:)

"ez a film VALÓSZÍNÛLEG tényleg dögunalom lesz", ezt írtam... ugye érzed...?:)

És üzenem mindenkinek, akiknek problémája van azokkal, akik szerint ez a film VALÓSZÍNÛLEG egy nagy rakás sz*r, fogadják el, hogy vannak olyanok, akiknek tetszik ez a film, és vannak olyanok, akiknek nem. Mint ahogy minden más film. Ha valaki szerint pl. a star wars rossz film, eszembe nem jutna vitatkozni vele, hogy márpedig jó. Az elég szánalmas lenne.

Tehát ha valaki erre ír valami vitatkozósat, arra csak ezt tudom mondani: SZÁNALMAS...:)

üdv.