Téma: Super MOKKA

_goldie_ 2013 júl. 02. - 10:18:20
(157/217)
úgy legyen ámen :))
-csengõzoli-- 2013 júl. 02. - 09:55:50
(156/217)
-csengõzoli-- 2013 júl. 02. - 09:50:30
(155/217)
Attól,hogy tüdõgondozó telkén vagy iskola mellett nyílt, nem fognak többen vagy kevesebben dohányozni.
Mivel a mûködési engedélyét mindenki félti, ezért biztos vagyok benne,hogy ezekben a boltokban nem fognak kiskorúakat kiszolgálni.
_goldie_ 2013 júl. 02. - 09:41:01
(154/217)
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/patikaban-es-korhaznal-is-nyiltak-trafikok-2198095

Sárváron 2 trafikot a Tüdõgondozó telkére építettek míg a harmadik alig két perc sétára van onnan
Lajosmizsén a patika épületében nyílt
a Nagytétényi úton az ált isk közvetlen szomszédságában nyílt meg a dohánybolt
és sok helyen alig 15-30 méterre az iskolától nyitottak trafikot
mivel ezt a törvény nem is tiltja
_goldie_ 2013 jún. 30. - 17:14:05
(153/217)
mivel a bepaklizásnak áldozatul esett..íme újra:
http://www.origo.hu/gazdasag/gazdasag-plusz/20130626-egy-csaladi-haz-ara-van-a-gyerekben-15-25-millio-forint-egy-gyerek-felnevelese.html
..és eljön a perc mikor Jankovics Soma szülei tartják majd a markukat..
offtopic
_goldie_ 2013 jún. 30. - 16:44:41
(152/217)
21 háesznek annyi
offtopic
sofi 72 2013 jún. 30. - 16:34:14
(151/217)
Az ebbe a topicba nem passzol.

Inkább "A sötétség hatalma(s)". :DDD
olahmiki1959 2013 jún. 30. - 16:30:22
(150/217)
Az meg még inkább, hogy "ember embernek farkasa".
offtopic
sofi 72 2013 jún. 30. - 16:26:24
(149/217)
"Az igazság szabaddá tesz!" :D

Vagy inkább az a megfelelõ ide, hogy; "Boldogok a lelki szegények..." ;) ?
grace08 2013 jún. 30. - 14:19:56
(148/217)
Egyébként ez is jellemzõ, hogy aki nem hiszi el fenntartások nélkül a tudományosan meg nem alapozott állításokat, azt egybõl beletuszkolják az agymosott, gondolkodni képtelen kategóriába. Holott egyáltalán nem errõl van szó. Tudod, amikor látok egy ilyen szerencsétlen sarlatánt, aki a youtube-on osztja az okosságait, majd meghallgatom ugyanarról a témáról egy kedves barátnõmet, aki immáron orvos...Ugye nem baj, ha az utóbbi szavának több hitelt adok?:) És nem elfogultságból, hanem mert abban van ráció, logika, amit õ mond, értem az összefüggéseket, világos magyarázatokat kapok, értem, hogy a szervezet mire, hogy és miért reagál, stb.
Senki nem tagadja, hogy a gyógyszeripar nagy biznisz, és én is úgy gondolom, hogy rengeteg felesleges gyógyszer van a piacon, stb. Egyszerûen józanul kell élni, gondolkodni, megtartani mindenben a mértéket, sportolni, sokat nevetni, stb.:)
Az üldözési mánia is egy népbetegség már.
mapk 2013 jún. 30. - 12:57:39
(147/217)
De nem is olyan jók ám.:) De van, hogy muszáj sajnos, ennek szólt a reménykedés.
Igen, sztm sincs értelme ezt tovább folytatni, az elején is írtam, mindenki saját belátása szerint( persze megfelelõ tájékozódás mellett)
-csengõzoli-- 2013 jún. 30. - 11:22:52
(146/217)
Ismertem olyat,aki nem oltatta magát, el is kapta.
Kikezelték itthon.
Szóval nem olyan rosszak ám ezek az oltások.
Szerintem...
Aztán persze mindenki maga dönt a sorsáról.
-csengõzoli-- 2013 jún. 30. - 11:03:28
(145/217)
Attól,hogy nagy biznisz még nem kell utálni.
Mi nem nagy biznisz?
A közért,amiben vásárolsz az nem nagy biznisz? Vagy akkor utáljam az összes Spart is,mert egy nap 100 milliót kaszálnak közértenként?
Miért lenne érdekük,hogy bármi olyat tegyenek az oltóanyagokba,ami betegséget,ne adj Isten bénulást okoz?
Hogy bepereljék õket csilliókra és az életben többet ne rendeljenek a termékeikbõl?
Persze az az egy is sok,ebben igazad van, pláne ha minket vagy hozzátartozónkat érint.
De sajnos vagy nem sajnos, Istenek még nem vagyunk.
Egyébként az általam említett oltások sem kötelezõek külföldön, ki lehet menni anélkül is, csak bele kell kalkulálni,hogy a hepatitist mennyi idõ alatt fogják utána kikezelni belõled :)
mapk 2013 jún. 30. - 10:58:22
(144/217)
*legyenek
(Hiába az a sok oltás)
mapk 2013 jún. 30. - 10:55:06
(143/217)
Én meg, hogy nem haljon bele 1-2 se. Hú de megmondtam! :D
Ja, de mogyoros csokit nem kell feltétlen enni, ha külföldre utazol. Hiába, nagyon tudok! :D
A gyógyszeripar nagy biznisz, ez tiszta sor, és ezért ne is legyen illúzióink...
-csengõzoli-- 2013 jún. 30. - 10:48:56
(142/217)
Mindennek lehetnek mellékhatásai, ez tiszta sor.
Vannak emberek akik egy mogyorós csokiba is belehalnak.
Ettõl még inkább azt mondom,hogy halljon meg millióból 1-2 ember a mellékhatásokban, ahelyett,hogy százezren vesszünk oda egy járványban.
mapk 2013 jún. 30. - 10:44:37
(141/217)
Azért az oltások mellékhatásaiban van valami. HA csak azt vesszük vannak jobb és rosszabb minõségûek egy adott dologra, és hogy melyiket reklámozzák. Az meg, hogy véd(het), persze!, meg hogy árt(hat), az is persze. A patkánykának se a tiszta ciánt adják, beletömködik a fincsi kajcsijába.:) Magyarán az oltás kellene, csak amivel még teletömik, az már kevésbé. Mérlegelni kell, dönteni, aztán reménykedni....
offtopic
-csengõzoli-- 2013 jún. 29. - 23:35:18
(140/217)
Furcsa világ ez.
Az emberek egy része csalónak kiáltja ki az egyetemet végzett, hosszas évekig gyakorlaton dolgozó orvosokat, ugyanakkor tisztánlátó táltosoknak kifizetnek egy órára százezret,hogy találják meg a vízereket a lakásban...
Joci ellen is mindenki összeesküdött.
Kanada, Usa, mérgezik a levegõbõl, mérgezik az orvosok, ufók látogatják.
Gyakorlatilag az egész világ üldözi szerencsétlent.
Õ sem hisz az orvosoknak, miért hinne.
Sokkal hitelesebb forrás Kovács Józsi vegetáriánus, fényevõ, aki mellesleg pék.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 jún. 29. - 15:50:27
(139/217)
Amiket itt tényként sorolsz, azok egyike sem tény, csupán fantáziálgatás.
Ezeket az információkat honnan veszed?
Nyilvánvalóan valami olyan helyrõl,ami nem tudja ezeket bizonyítani mert... :D, ugye?
Az egész egy kitaláció, bomlott elmék fantáziálgatása,hogy juj a világban mi minden lehet.
Üldözési mánia, javaslom,hogy keress fel egy pszichológust.
Ja, vagy õk is a világméretû összeesküvés részei?
Nyilván õk is csak valamiféle felsõ hatalom utasításait követve akarnak téged kórházba dugni,ugye?

"Az oltásokra mi szükség van eleve? Minket véd? Mitõl? Rengeteg orvos bizonyítja, hogy betegségek származnak az oltástól"
Persze és nyilván ezek mind hallgatnak,mert félnek a világ uraitól, de szerencsére van nekünk egy Jocink, a Petõfi Sándor utca 4 szám alatt egy szuterénben, aki most rájött, igen , leleplezte ezeket a szemeteket!
Tudod Jocikám nekem volt szerencsém olyan országban járni, ahol bizony nincsenek kötelezõ védõoltások.
Most valami brutális dolgot fogok neked elárulni, mely az egész életedet megváltoztathatja..., képzeld el milliók hallnak meg olyan betegségekben, melyek ellen minket beoltanak!
Na, mit szólsz?
Igen, egy rakás beteg emberrel találkozhatsz az utcán és mielõtt odautazol nem árt beoltatni magad,ha haza akarsz jönni.
Ennek megfelelõen én is kaptam védõoltásokat és hoppá, élek!
Mi történhetett? Hol került hiba a gépezetbe, hisz a te elméleted szerint pont fordítva kéne lennie!
Igen,ezekben az országokban rengeteg olyan halálos betegség él és virul, amik Európából már eltûntek, na mit szólsz?
Igen,meg is halnak benne védõoltás hiányában, na erre varrjál gombot!
Sajnos a dologról többet nem mesélhetek,mert miközben ezt írtam bejött a szobámba egy SS tiszt és most gépfegyvert fog a tarkómhoz!
Joci menekülj! Benned van minden reményünk! A megvilágosodottak kis csapata holnap találkozót szervez a Szíriuszon!
offtopic
-csengõzoli-- 2013 jún. 29. - 13:57:50
(138/217)
Igen, elõkaptam a fecskendõmet és meggyõztem õket.
Egyébként egy youtube-ra feltöltött rádió interjú volt, ahol a 8 általánost végzett Marikanéni elmagyarázta, hogy a professzorok miért nem értenek hozzà... Imádom az ilyet!