Téma: Ne hagyj el!

kikelet54 2016 jún. 03. - 17:22:30
(284/444)
Valentina és Fernanda megérkeztek, Mau és Beto várták a repülõtéren õket. Mau nagyon-nagyon örült Valentinának.
Mikor haza értek Vale is boldogan ölelt meg mindenkit, kivéve a nagyapját, ami nagyon elszomorította Gonzálót. Késõbb /Mau és a nagyi unszolására/ tartózkodóan ugyan, de szóba állt a nagyapjával.
Fernanda és az édesanyja végre szemtõl szembe álltak egymással, sírva ölelkeztek, és megbeszélték az életüket.

Osvaldó kiderítette, hogy Angélica az a vendég, aki a nagy szerelme volt, de még nem találkoztak.

Nuria nagyon utálatos volt Valentinával, de nem hagyta magát, jól kiosztotta Nuriát.

Beto apasági tesztet akar csináltatni.

Leonel továbbra is hülye, játssza a fõtulajdonost, mindenkit kioszt. Rá akar hajtani Angélicára.

Nagyjából ennyi.

Hátha feltöltik és nézhetitek.

Jó hétvégét!!
kikelet54 2016 jún. 02. - 18:45:09
(283/444)
Szívesen tettem, megpróbálom holnap is. Szerintem a hétvégén egyszerre teszik fel az összes részt.
malvinkicska 2016 jún. 02. - 18:33:51
(282/444)
REndes tõled írtál egy kis ízelítõt köszi szépen.
kikelet54 2016 jún. 02. - 17:39:31
(281/444)
Bonyolódnak a dolgok!
Valentina és Fernanda hazalátogatnak találkozni Fernanda anyukájával. Ennek legjobban Mau örül, de Nurián kívül mindenki várja a találkozást. Nuria már most eldöntötte, hogy megkeseríti Vale életét.
Úgylátszik, Gonzalo tényleg megváltozott, mert megtiltotta Nuriának, hogy bántsa Valentinát, és az is kiderült róla, hogy a halálesetek óta nem volt nõ az életében.

Beto elkezdett nyomozni a gyermeke születése körül, mert nem tudja elgondolni, hogy miért van ilyen rossz gyermeke, megkereste a bábát, és a beszélgetés után szörnyû sejtése támadt, amit mi nézõk már tudunk.

Kiderült, hogy Fernanda anyukája Osvaldo fiatalkori szerelme, akit még mindig keres, aki közben idejött a szállodába /itt találkozik a lányával/, érdekes módon Osvaldó megérezte a parfümjét, de még nem találkoztak.

René látványosan kitér Valentina csókjai elõl, kíváncsi vagyok Vale ezt mikor veszi észre. Persze René csak Valentina pénzére hajt, nem a csókjaira. Mivel az õ részvényeit Mau kezeli, szerintem nem fogja tudni megszerezni, mert Mau nem olyan naív, mint Vale, õ sokkal dörzsöltebb.

Remélem, mihamarabb láthatjátok is!!
malvinkicska 2016 jún. 02. - 10:26:47
(280/444)
A fórumon nincs forgalom, meg esik az ember téved, nincs szerintem semmi belõle, a heti rész még egy sincs fent sajnos jelenben felejtõs akinek nincs olyan csatorna.Követelni ezt nem lehet, csak megköszöni, ha felrakja valaki, hogy szórakozzunk.
offtopic
ildimix 2016 jún. 01. - 21:13:57
(279/444)
mindenkitõl elnézést kérek az elõzõ üzenetemet nem ide akartam írni. Szerintem 1 kicsit fáradt vagyok ez ennek tudható be. Bocsi mindenkitõl.
offtopic
ildimix 2016 jún. 01. - 21:08:31
(278/444)
Cihan apja hazaköltözött Dilara már nem tudja manipulálni.

Cansut sajnálom, hogy nem mehet vissza Gülserenhez.

Öszkant viszont nem tudom sajnálni megérdemelte a sorsát mégis rendõrség lesz az ügybõl. Remélem nem kapja meg Cansu felügyeletét.
malvinkicska 2016 jún. 01. - 10:34:57
(277/444)
Szerintem tök mindegy hogy nevezzük de benne volt abba, hogy az unoka elmenjen a háztól, mert annyira Nuria befolyása alatt van, egyforma gonoszok, igaz most javult valamit Gonzalo, de Nuria tovább is a sorozat utálatosa Leonellel együtt.
10/10
jasstie 2016 jún. 01. - 10:10:53 10/10 Előzmény malvinkicska
(276/444)
Nem elûzte a háztól, hanem hallgatott arra a fúria lányára és a két gyereket elválastotta egymástól. Ezért haragszik Valentina a nagyapjára, mellesleg joggal haragszik.
10/10
jasstie 2016 jún. 01. - 09:38:45 10/10
(275/444)
Nuria nem lát a saját szemétõl. Ott van elõtte a saját gyereke és nem ismeri fel. Ebbe a nõben semmilyem anyai ösztön nincs. Ezt csak a pénz motiválja.
malvinkicska 2016 máj. 31. - 16:27:28
(274/444)
Sajnos a tegnapi epizód még nincs fent, lehet majd késõbb, amit nagyon remélek.
kikelet54 2016 máj. 31. - 07:25:15
(273/444)
Nem tudom, hogy mi volt a cél azzal, hogy Julietaból ilyen borzalmas ronda nõt csináltak, igaz eltelt majdnem húsz év, de ez nem jelenti azt, hogy így keljen kinéznie. Gondolok itt elsõsorban a fogaira, az valami borzalmas. No, meg az õszhaj, tudom, hogy öregíteni kellett a szereplõket, de az õszhaj nem feltétlen az öregség jele.
A börtönõr nem szeretetbõl akarja magával vinni, hanem a pénze miatt, kíváncsi leszek, hogy tudja kicsalni belõle.

Alan elmesélte a rokoni kapcsolatukat Valentinának, viszonylag jól fogadta, és szeretne jobban megismerkedni velük.

Valentina igen nagyot fog csalódni, mikor kiderül /jó lenne minél hamarabb/, hogy René a nagybátyja, és egy link alak. Azzal, hogy bevallotta Maunak, tetszik neki egy fiú, nagyon elszomorította, de Mau nem adja fel, mindenáron haza akarja csalni Valentinát.

Triana biztos arra fogja megkérni Jaimet, hogy nevelje fel a lányát, ha õ meghal, mert õ Adrián kislánya.
malvinkicska 2016 máj. 28. - 17:41:18
(272/444)
A gondolatom olyan , mint a tied, én is tudom, hogy René biztos bosszút áll Valén, az pedig nem tehet a nagyapja dolgairól, nagyon sajnálnám, ha neki is csalódni kellene és nem lenne boldog. Az biztos Brandon egy jó kiállású színész, én már másban is láttam tetszik ahogy alakít, aztán illenének is össze szépek együtt. Alan az teljesen más kicsi korában is õ volt a kezelhetõbb. Nuria az úgy elrontotta már is azt a gyereket épp olyan nagyképû, mint õ, és nagyra vágyó, azt hiszi õ mindenek felet. Azt olvastam most nem lesz halott, vagy legalább is szelídebb lesz, mint az elsõ etap.
kikelet54 2016 máj. 28. - 16:33:09
(271/444)
Az egy dolog, hogy Renének tetszik Valentina, de hát rokonok!! Meg különben is rajta keresztül akar bosszút állni az apján /ha jól hallottam/, remélem nem megy jut el vele a végsõkig, és Valentina rájön, mit is akar, és ki is õ igazán.
Mindenesetre egy szörnyû, ingyenélõ lett Renébõl, a helyes kis pofikájával mindenkit elbûvöl.

Örülök, hogy Nuria és Leonel marják egymást, mindkettõ egy utálatos féreg, megérdemlik egymást. Valóban ideje már, hogy Nuria is kapjon egy pár pofont az élettõl, ha már a térde miatt nem javult meg.

Ha már így feszegetik, elõbb-utóbb biztos kiderül Tobias kiléte, no, akkor lesz csak igazán elviselhetetlen az a gyerek.
malvinkicska 2016 máj. 28. - 11:53:38
(270/444)
Renének nagyon tetszik Vale, de most Maut úgy megsajnálta, mikor beszélgettek és elszomorodott, mivel õ is szerelmet érez Vale iránt,és gondolom az övé õszintébb, most a jelenben, mint a Renéé. Ahhoz, hogy tudomására hozza találkozni kellene, de mivel Vale nagyon haragszik még mindig a nagyapára, nem tudni mi lesz belõle, vagy az egyik vagy a másiknak utazni kellene, a találkozás miatt. Nuria a saját hazugságában most belebukott, mert most meg követeli a gyereket, és járja a z árva házakat. A két szemét egymásra talált , mert -Leonel is olyan piszok, mint õ két éles kard nem fér egy hüvelybe. Azért annak viszont örülök, hogy ilyen helyzetbe került Nuria, mert mindenkivel csal aljas volt, kaphat õ is egy kis büntit.
mariland 2016 máj. 27. - 16:42:44
(269/444)
Lehet hogy a szíve mélyén nemnis akarja utálni a Murat családot.

Szép ez a Cancun én is szívesen élnék ott egy ideig
malvinkicska 2016 máj. 27. - 13:19:49
(268/444)
Szia nem nézed vagy nincs véleményed régen nem írsz semmit, hiányollak, az a jó sokan vagyunk, megoszlanak a vélemények, és az persze nagyon jó.
malvinkicska 2016 máj. 27. - 09:28:37
(267/444)
Továbbra is nézem, ami azt illeti nagyon sok a szereplõ, figyelni kell kivel van, de azért érdekes. René ál neven mutatkozott be Valentinának, nagyon sajnálnám ha becsapná, mert amúgy jól néznek ki együtt, és udvarolni is nagyon tud.
offtopic
ildimix 2016 máj. 27. - 07:06:48
(266/444)
Továbbra is nagyon szeretem ezt a sorozatot. Valentína összebarátkozott Ferrel ez jó legalább nem érezte magát olyan magányosan az internátusba. A nagyapjának Gonsalónak az évek múlásával sem tudott megbocsájtani.

Mauból 1 talpraesett becsületes munkát bíró és szeretõ felnõtt lett. A búvárlány már az elején nem volt szinpatikus most az anyja tanácsára ráfog hajtani Maura.

René 1 bosszúszomjas fiatalember lett sajnálom, hogy magába akarja bolondítani Valentínát nagyot fog a lány csalódni.

Núria megérdemelte a sorsát 1 megkeseredett nõ lett belõle ugyanolyan gonosz, mint volt.

Tobiasz olyan lett, mint Núria és õ még rá is tesz 1 lapáttal, hogy Betóéknak borsot törjön az orra alá.

Alan is 1 szorgalmas fiatalember lett érdeklõdve várom a folytatást.
mariland 2016 máj. 26. - 21:22:52
(265/444)
Nekem fõként azért tetszik ez a sorozat mert fogllalkoznak a jeleléssel. Ez eléggé korszerû és újdonság hogy ilyen fogyatékkal élõkkel foglalkozik egy sorozat.
Az elsõ etap sem volt rossz bár a végén a sok halál kicsit sok volt.
Viszont a második érdekesebbnek tûnik. Elég jól megoldották az idõugrást.
A Maut játszó színész nekem szimpi mé jó hogy sok fiatal színészt hoztak be. Jó higy adtak nékik lehetõséget. Jó látni a friss arcokat.
Hasonlóan a Szenvedély száz színéhez hasonlóan. Kell a frissítés