Téma: Ne hagyj el!

Milibindi 2016 máj. 18. - 17:04:31
(224/444)
Ezt a mai részt megkönnyeztem!
malvinkicska 2016 máj. 18. - 15:02:34
(223/444)
Most láttam a tegnapi rész nekem elég hiteltelen volt ahogy kijutott a kórházból az a bolond nõ, aki ilyen ön és köz veszélyes azt nem így kell ellátni, gondolom aki bolond az külföldön is az, aztán egy nõ egy akkora õrtõl elveszi a fegyvert az is mese habbal. Vannak nagyon jó részek de az ilyenek sokat rontanak rajta, ez igazán szappan opera.
malvinkicska 2016 máj. 17. - 07:44:25
(222/444)
Valóban annyit haladt a történet, hogy az a dilis meghallotta, hogy elakarja venni Paut Adrian, és ugye, egy borult elme sok mindenre képes. Leonel jól kifosztotta azzal a nõvel Gonzálot, várom vajon vissza szerzi e, Nuria meg olyan dühös, annyira beleélte magát a gonoszságban, szinte bele van öregedve nagyon ronda amiket csinál, szerintem túl van magán egy kicsit sok is.
kikelet54 2016 máj. 16. - 19:17:40
(221/444)
Na, most megint ott vagyunk, mint a sorozat elején. Paulina és Adrián boldogok, tervezik az esküvõt. Mindenki örül, kivéve a két fõ ellenséget, Nuria és Juelita.
Nuria már ki is gondolt valamit az esküvõ ellen, de nem tudhattuk meg.
Azt nem tudom Andrián mi a fenének mondta el Juelita kezelõ orvosának, aki természetesen pont akkor ért oda, és mindent halott, õrjöngve vonta felelõsségre a tesóját, hogy tényleg elveszi Paulinát?!
Milibindi 2016 máj. 16. - 00:22:14
(220/444)
Köszi Malvin! Neked is!
Nem zavar a kitérõd, sajnos a nénikémnek is egy rossz házasság lett a veszte. Van ilyen az életben is
malvinkicska 2016 máj. 15. - 07:40:07
(219/444)
Áldott Pünkösdi Ünnepet Kívánok a Kedves Fórum Társaknak.
malvinkicska 2016 máj. 13. - 13:24:01
(218/444)
Triana belátta nem szerelemmel szereti Adrian, csak szereti, és a kettõ nem egy, mikor beszélgetett a gyerekekkel akkor hallotta mennyire szereti Paut. Renét jól elverték, rossz útra tért. Leonelnek vajon sikerül e a terve, Nuria megérdemli, amit kap.
malvinkicska 2016 máj. 12. - 15:22:11
(217/444)
Julieta nagyon jól hozza az elmebeteget, mert a valóságban is így csinálják, nyelvük alá dugják, és kiköpik, mivel nincs betegség belátásuk, és azt hiszik az nekik nem jó. Az Isten mentsen egy ilyen nõtõl, mert ez sok mindenre képes fõleg, meg majd ha súgnak neki, mit csináljon, persze rosszat fog. Tudok olyanról tanult mûvelt nõ szerelmes, volt a férfi becsapta és rácsos ágyban végezte, elnézést ezért a kis kitérõért, de ez nem sorozat ez az életben történt.
kikelet54 2016 máj. 12. - 14:58:22
(216/444)
Nem biztos, hogy én el mertem volna engedni a gyerekeket, félvén, hogy nem hozza vissza õket Adrián. Paulina azonban nagyon bízik benne, hiszen jól ismeri. Minden esetre apa-lánya hamar megbarátkoztak, mintha mindig is ismerték volna egymást.

Nuria és Gonzáló megérdemelték, hogy megcsalták õket, de a párocska is megér egy misét.

Adrián tesója egy okos bolond. Arra van esze, hogy nem nyeli le a gyógyszert, ahelyett, hogy békén hagyná már Paulinát, mert az õ apja is ugyan olyan bûnös volt, a gyerekek nem tehetnek semmirõl.
Szerintem még Trianát sem fogja kímélni, mert csakis egyedül magának akarja Adriánt.
malvinkicska 2016 máj. 12. - 11:37:28
(215/444)
A tegnapi rész nem semmi volt a nagy riha Debora lebukott a mocsok Leonellel, nagyon bírtam, mikor szembesültek, Gonsalo és Nuria, hogy így átvágták õket. Nurianak még ez sem lesz elég amilyen szemét. A gyerekek elmentek Adriannal, aranyosak.
malvinkicska 2016 máj. 11. - 09:44:26
(214/444)
Megnéztem a 62-es részt elég érdekesen alakulnak a dolgok, Adrian és Pau között nincs semmi baj engedi vele a gyerekeket, is csak most már kijön az elmebeteg testvére és az bosszúra szomjas bele õrült szinte a tesójába, nem akarja, hogy az az életét élje. A kórházból nem lenne szabad kiengedni, mert az szörnyûségre lesz képes. Gonsalo nagyobbik fiával Renével is gondok vannak nagyon érdekes egy kölyök szinte kezelhetetlen, az anyja nem bír vele, ellopta a pénzt, a bank kártyát. Annak örülök Leonel csalja azt a féreg Nuriat, különös egy alak még az is ebben a sztoriban. Ines csodálatosan alakít nagyon szeretem és tetszik amiket csinál. Én a török sorozatokat nézem mostanában, igaz Szeretned Kellt is nézem pedig egy tartalmatlan baromság, az egész.
kikelet54 2016 máj. 10. - 23:16:08
(213/444)
Köszi!
Tudod, a Veronica aranyánál szoktam rá a képfeltöltésre. Sajnos, most csak ez az egy sorozat ami igazán jó /legalább is nekem/, de azért nézek többet is. A fórumokat meg csak olvasgattam, mert nem értem rá eddig, de most már kész a kerítés, kész a hõszigetelés, az udvar rendezés, most már tudok koncentrálni a kép szerkesztésre.

Én is belefutottam 1-2 videóba, amit jobb lett volna nem látni, mert így nagyjából tudom mi lesz a vége az elsõ etapnak, persze nem osztom meg, úgyis nem soká vége az elsõ résznek, és hadd legyen mindenkinek meglepi, úgy az igazi.
malvinkicska 2016 máj. 10. - 19:15:41 Előzmény kikelet54
(212/444)
Nagyon ügyes vagy képeket is raksz fel, aztán jókat is írsz, már rég nem olvastam véleményed, örülök hogy nézzed te is legalább jobban ki tudjuk értékelni.
kikelet54 2016 máj. 10. - 14:52:07
(211/444)
Nagyon tetszett, ahogy megoldották Adrián és Valentina találkozását, nagyon aranyosak voltak. A kislány örült az apukájának, az apuka meg igen meghatódott az elsõ igazi találkozásnak.

Persze ehhez az is hozzájárult, hogy Paulina és Adrián szépen, veszekedés nélkül meg tudták beszélni a történteket, ami nem csoda, mert abban az ölelésben ott a tengerparton, az összes elfojtott érzelmeik benne voltak. Még mindig nagyon szeretik egymást, le sem tudják tagadni.
malvinkicska 2016 máj. 10. - 08:47:37
(210/444)
Remélem megint tudtad nézni, ez a szomorú történet, most egy kicsit szebb volt, mivel Adrian megértõ ami a kislánya sorsát illeti, és Triana eddig még elég normálisan áll a dologhoz. aztán ami szép benne Pau és Adrian érzelmei újra kezdenek feléledni, mert nagyon szerették egykor egymást. Annak nagyon örülök Nuriat megcsalja Leonel nagyon jól teszi ez a nõ ebben a sztoriban valami borzalom, egyszerûen amit követ elgondolkodtató. Gonsalo nagyobbik fiával is gondok vannak.
malvinkicska 2016 máj. 09. - 15:13:55
(209/444)
Nem akarok Spoilert írni, de belenéztem a pár perces elõzetesekbe bizony elég ronda dolgok lesznek még. Szerintem ennek a sok átdolgozásnak az az átka sokszor rosszabbra sikerül, mint ahogy õk szeretnék.
kikelet54 2016 máj. 07. - 22:13:15
(208/444)
Végre meg tudtam nézni az összes részt.

Az, hogy Paulina és Adrián idáig jutottak egyedül annak a bolond Julietanak köszönhetõ, most ráadásul még ki is engedik. Most vajon kit fog megölni? Mert senkit nem tûr meg a tesója mellett.

Adrián biztos megérti Pau döntését, ha hagyja neki elmagyarázni és nem döngöli a földbe, most olyan nagyon mérges rá. Ami érthetõ a tények ismerete nélkül.

Nem tudom miért, de nekem ez a Triana egyáltalán nem szimpatikus, nem tudta magát megszerettetni.

Nuriáról meg jobb nem is beszélni, az egy égetni való boszorkány, csak akkor érzi jól magát, amikor Paunak fájdalmat tud okozni. Már Leonelnek is elege van belõle, de õ sem sokkal különb, azért bírt ki ennyi évet mellette /no meg a pénzért/.

Inés és Gastón karakterét nagyon szeretem, örülök, hogy összejöttek.

Kár, hogy ennyi tragédia van ebben a sorozatban, aki egy kicsit is jó és szerethetõ figura, azokat meg szépen kiírják, mire vége lesz az elsõ etapnak /ezt csak én gondolom/, bezzeg a nagyon gonoszok maradnak.

Közeledvén az l. etap végéhez, valószínû sok szomorúságot fog még okozni nekünk ez a sorozat. Mindenesetre ilyen kevés boldogságot tartalmazó sorit már régen láttam, néhol nagyon megható tud lenni. Én nagyon nehezen tudok sírni az életben is, hát még sorozaton, de itt már egy párszor meghatódtam /pl.: Camillo halála, temetése, ami ráadásul tök értelmetlen volt, és Nuria elintézte egy váll rándítással/.
Ettõl függetlenül tetszik és nézem továbbra is.
malvinkicska 2016 máj. 07. - 11:43:21
(207/444)
A 60-as részt látva igen nem könnyû itt a helyzet ami a kislányt illet, valóban eltitkolta, Adrian az apja, de annak most szörnyû gondolata támadt, mert el akarja venni tõle, azért az nem megy ilyen könnyen sehol, ha ez még egy film akkor is.Gonsalo már azt szeretné ha elhagyná az országot a gyerek. Nagyon várom milyen döntést hoznak, meg tudnak e egyezni, vagy ronda vége lesz, remélem nem.
malvinkicska 2016 máj. 06. - 18:42:59
(206/444)
Adriannak könnyû lenne egy olyan nagy gyereket elvinni õ csak menjen a bolond tesója után, nekem nem szimpi igaz azt alakítja ami írva van neki, hol adna annyi szeretettet, meg egyebek, remélem nem jön be a terve. A mai részt holnap tudom nézni mikor felrakják.
Milibindi 2016 máj. 06. - 18:20:42
(205/444)
Megtudta. Érthetõ a dühe. Remdes Trianától, hogy próbálja észhez téríteni Adriánt. Gondolom , ha lecsillapodik picit rájön, hogy az nem jó , hogy el akarja perelni Pautól a kislányt.