Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 máj. 26. - 18:49:18
(264/444)
A Maut alakító színészt én még nem láttam játszani, de nem illenek Valentinával, én teljesen más párost gondoltam, hogy Vés egy másik valaki, de lehet az határozta meg ki tanulja meg a jel beszédet. Szerintem nem egy szerencsés párosítás.
kikelet54 2016 máj. 26. - 16:08:03
(263/444)
A tegnapi /73./ részt újra kellett néznem, mert olyan szél fújt, hogy nem volt jelerõsség a UPC-n, semmit nem lehetett érteni belõle.

Nuriát nem sajnálom, hogy nem sikerült a randija, egy utálatos dög, direkt félre neveli Tobiast, csak hogy ártson Betóéknak.

René semmit nem változott, ha lehet, még jobban gyûlöl mindenkit, kihasználja a testvérét és az anyját.

Alanból rendes, dolgos felnõtt lett, szerintem összehozza a családot.

Valentina egy kicsit szelebúrdinak tûnik, lehet, hogy a család hiánya így mutatkozik nála.

Kíváncsi vagyok, hogy alakul a karaktere, ha majd együtt szerepelnek Mauval.

Várom a mai részt!
kikelet54 2016 máj. 26. - 13:29:07 Előzmény kikelet54
(262/444)
Most látom, hogy hülyeséget írtam:

"Az igaz, hogy Mauból igazán dögös pasi lett, de nekem nagyon nehéz Mauval elképzelni."

Természetes Valentinával tudom nehezen élképzelni, szerintem nem illenek egymáshoz.
malvinkicska 2016 máj. 26. - 11:00:12
(261/444)
A 73-as részben annyit megtudtam ki Valentina barátnõje és annak a lovagja Alen Monica fia a másik René, épp úgy gyûlöli az apját, mint kicsi korában, és ez is V-n készül bosszút állni. A másik Osvaldo, és annak a nõje ismerõs de nem ugrik be.
Milibindi 2016 máj. 25. - 23:54:07
(260/444)
Eddig csak képen láttam Ignaciot. Nem tudom ahogy megjelent "élõben" éreztem nála valami taszítót. Nem tudom megmagyarázni , hogy mit.
Ettõl függetlenül valóban nagyra értékelendõ, hogy megtanulta a jelbeszédet a szerepe kedvéért.
7/10
suxel 2016 máj. 25. - 22:28:11 7/10
(259/444)
Nekem semmi bajom sincs Ignacio Casanoval szineszekent, azt külön értékelem, hogy megtanulom jelnyelvezni a sorozat kedveert. A Paulina Adrian paros viszont sokkal utõsebb volt. Jah, a szinkronja nem tetszik. Elõd Álmos pulyahang hozzá.
Milibindi 2016 máj. 25. - 18:39:24 Előzmény malvinkicska
(258/444)
Neked sem szimpi ?
malvinkicska 2016 máj. 25. - 14:31:12
(257/444)
Az idõ rossz megnéztem az évad nyitót, hét mit mondjak nem efy nagy durranás, van benne annyi csõcselék színész a fele nem kellene, de biztos valakinek ott is a valakije elbohóckodik. Az a mocsok Nurianak sok jelenete van most is e frász kíváncsi rá.Tobias a cseléd fia épp olyan nagyképû , mit az igazi anyja, egy kis mocsok. René, most londiner szerepben láttam pedig õt egy normális is megillette volna, majd késõbb mi lesz. Valentina nagyon haragszik a nagyapjára, én megértem amiért elûzte a háztól. Mauricio nem szimpi, egy szálat sem. Alan mikor randevúra, érdekes arcot vágott mivel hasonlít Paura, valóban annak a lánya. Kavarás biztos lesz benne, Évora nem tudom ki benne, nem hallottam nevet.
Milibindi 2016 máj. 24. - 21:31:51
(256/444)
Valentina haragja erõltett nekem. Azért lássuk be volt némi igasság Gonzalo tettében. Más kérdés, hogy nem így kellett volna megoldani. Erre mondják, hogy a pokol útjai is jószándékkal van kikövezve. Õ azt látta, hogy az unokáját , durván csúfolják bántják, még az utcán is megbélyegzik. Jól tudta Karen azért megy el , mert fél Flavio bosszújától. Érthetõ, hogy Nuriának sikeeült beparáztatnia, mi van, ha ott is rájuk talál Flavio vagy valami csatlósa. Elég lett volna ha 1 évig magán tanuló és utána a szomszéd falu sulijába beíratják. Vagy , ahogy Karenék , náluk is költözhetett volna az egész család.
6 éves fejjel érthetõ, hogy nem érti miért küldik el . Na de felnõtt fejjel???
Nem tudom nekem elsõ blikkre nem túl szimpatikus a Maut alakító színész. Hátha változik pár rész után.
kikelet54 2016 máj. 24. - 20:47:43
(255/444)
Megtörtént a váltás, a gyerekek felnõttek, most újra meg kell ismerkednünk velük, esküszöm, hirtelen olyan sok új szereplõ lett, hogy felét sem tudom, hogy ki kicsoda. A felnõttek is öregedtek egy kicsit, sõt újabb karakterekkel is találkozhattunk.

Valentina ennyi idõ után sem bocsájtott meg a nagyapjának, az eltelt 17 év alatt egyszer sem látogatott haza. Mauval folyamatosan tartották a kapcsolatot videón keresztül, és még mindig nagyon jól megértik egymást.
Az igaz, hogy Mauból igazán dögös pasi lett, de nekem nagyon nehéz Mauval elképzelni. Remélem megszokom õket együtt.

Nuriát egyáltalán nem sajnálom, megérdemli a sorsát, amit részben õ maga is elismert, hogy nagy árat fizetett /örökre lesántult, bottal jár/ azért, hogy megölte Alfonzót.

Sajnos a Núria gyerekébõl egy elfuserált kölyök lett, a jó családi háttér ellenére is, kíváncsi vagyok, valaha kiderül-e, hogy az õ fia.
malvinkicska 2016 máj. 24. - 20:10:27
(254/444)
Megnéztem a 71-es részt de továbbra is az a véleményem aki ezt így írta meg lelkileg beteg, Nuria megölte Alfonsót igaz nagyon gyerekes volt az egész nekem roppant gagyi, amit az az ördög követ büntetés nélkül ez is sok. aztán most a gyerek dolog a cselédnek több érzelme van , mint bárkinek, szóval annak még a gyereke sem kell , miért õ egyáltalán bele ebben a történetben, csak a borzalmas dolgokat csinálja. Olvasgatok d másnak is van ilyen negatív véleménye errõl a sorozatról, nem tudnak egy normális valami értelmesebbet, csak ezt a sok gatyit. A szeretnefd Kell az is bûn rossz, még jó a FB-on fordítanak több török sorozatot, legalább szórakozom, mert ezeken csak mérgelõdöm. Sajnos szerettem volna szépeket írni de ettõl csak rondábbat lehetne.
offtopic
ildimix 2016 máj. 24. - 16:56:47
(253/444)
Most tették fel a 71. részt. Majd este megnézem már alig várom.
malvinkicska 2016 máj. 24. - 15:16:54
(252/444)
Valaki nem tudja miért nem lehet belépni a telenovella sorozatok, online vídeok oldalra ott volt eddig feltéve a sok sorozat és most nem lehet elérni, köszönöm.
offtopic
ildimix 2016 máj. 23. - 19:52:38
(251/444)
Of téma: Malvin olvastam a privát üzenetedet és egyáltalán nem tartalak beképzeltnek amit leírtál. Köszi a bizalmat. Szép estét kívánok neked.
Milibindi 2016 máj. 23. - 00:35:27 Előzmény ildimix
(250/444)
Nincs mit
malvinkicska 2016 máj. 22. - 20:32:32
(249/444)
Nagyon aranyos vagy utána olvastam, valóban a gyerekek, szerelmi élete lesz, majd meglátom.
Ildi írtam privit de dolgoztam 34 évig, ez nekem nem szégyen úgy gondolom.
offtopic
ildimix 2016 máj. 22. - 18:42:37
(248/444)
lista helyett fórumot akartam írni bocsi.
offtopic
ildimix 2016 máj. 22. - 18:42:02
(247/444)
of téma: Malvin megkérdezhetem hogy érted azt, hogy sérült emberekkel voltál körülvéve? Velük dolgoztál vagy volt a környezetben sérült ember? Ezt privátba írd majd meg ne terheljük a listát. of vége.
offtopic
ildimix 2016 máj. 22. - 18:39:07
(246/444)
Milibindi köszi a privát üzenetet. Elolvastam és mondhatom nagyon izgalmasak lesznek a részek. Várom, hogy kedden nézhessük a hétfõi részt.
kikelet54 2016 máj. 22. - 18:03:55
(245/444)
Malvinka, a 2. etapban a gyerekek felnõnek és nem hagyják magukat. Szerintem legalább az elejét várd meg, hátha más lesz a hangulata, mint az elsõnek.

Én is úgy gondolom, most ez a legjobb sorozat, a most menõ sorozatok közül.