Téma: Ne hagyj el!

10/10
Tonyfan 2016 márc. 21. - 20:14:03 10/10 Előzmény ildimix
(104/444)
Elég jól szerepelt a sorozat az idei Tv y Novelas díjak jelölésén, nem számoltam össze összesen hány jelölést kaptak, de a fõcímzenétõl kezdve a rendezésen át a fõbb színész és színésznõ kategóriákban lehet majd izgulni értük, már ha ez érdekel esetleg valakit :) én biztosan nézni fogom az átadót 04.17-én :)

Ildi kérdésére a válasz pedig (SPOILER)
igen fog szerepelni Nuria gyermeke a 2. évadban, a poént azért nem akarom teljesen lelõni, hogy fiú vagy leány :))
offtopic
ildimix 2016 márc. 21. - 07:00:27
(103/444)
Sajnáltam a kisfiút, hogy Núria kidobta az irodából. Vajon most Camilo magára vállalja, hogy õ Paulina gyerekének az apja? Elveszi feleségül? Kíváncsi leszek a vacsora hogyan fog lezajlani. Jó lenne ha eltelne pár hónap a sorozatban. Szerintem a mai részt kedden fogják nekünk feltölteni köszönet érte.
malvinkicska 2016 márc. 20. - 16:09:16
(102/444)
Most beindult a sorozat baráton fent van, onnan vissza lehet lesz nézni, további szép napot.
malvinkicska 2016 márc. 19. - 16:27:57
(101/444)
A 25-ös fent láttam azért nem szerettem, mert Nurianak nagyon sok szerepe volt,és az egy szemét nõ,Leonelt akarja férjnek ésa gyerek apjának, nagyon várom mi lesz belõle. a másik ebben a két kisfiúnak olyan felnõttes szerep van , tudom a mai gyerek teljesen más, mint mikor én voltam, de ez azért, nekem nem nagyon hiteles, kinyomozta az apja munkahelyét megkereste, és aza mocsok Nuria elzavarta, mert nem az apja pedig az, csak õ még nem tudja. Paulina és Adrian beszélgettek és úgy váltak el felejtsék el egymást. Odet az is egy nagy csúszó nõ annyira van Adrianért, nincs egy kis nõi mivolta sem, önbecsülése semmi. az olyan természetes benne, mikor Julietával olyan szépen beszélnek a férj ésa tesó, az már félgyógyulás, ez valóban így van, mert õk elfogadják ilyenek.
offtopic
ildimix 2016 márc. 18. - 22:51:09
(100/444)
Sajnáltam Maut nagyon megviselte a jelenet a nevelõapja és a lánya között. Mostmár a terapeuta is tud mindent csak Inezt nem avatták be a dologba. Remélem a jövõheti részekben már õ is megtudja a másik családot. Núriának nem sikerül csõbe húzni Leonelt a férfi okosabb nála. Végre Juliétát bezárták a pszichiátriára odavaló remélem sokára szabadul onnan. Várom, hogy feltöltsék a 25-ös részt hátha már holnap felteszik.
malvinkicska 2016 márc. 18. - 18:41:04
(99/444)
A 24-es rész is érdekes volt, mivel Pau megtudta az apjának két családja van, az tetszett, amikor Gonsalot jól kiosztotta, elmondta mindenek, hogy kettõs életet él egy piszok, de kérte ne mondja el az anyjának, mert most azt mondja G pár hónapja van Ineznek olyan beteg vagy igaz, vagy nem, lehet csak a nõt kábítja ezzel. Julieta bekerült végre oda ahova való nagyon jól alakítja a bolondot, betették elmekórházba. az a rögeszméje, hogy a tesója ne hagyja el, valami borzalom. Az érdekes benne, a kisfiú, rajzait most elemzik az orvosok, mert olyat rajzolt, ami arra utal azért lett rosszul, amit látott amikor ott voltak Monicanal. azzal lett vége jött egy motor elgondolkodott Pau elesett és ott termet Adrian, mindketten a földön voltak.
offtopic
ildimix 2016 márc. 18. - 09:00:22
(98/444)
Tetszett az a jelenet amikor Pau megpofozta Núriát. Núriának nem jön össze szerintem, hogy Leonelre ráfogja a terhességet a férfi átlát rajta nem is fog vele lefeküdni. A naív kis liba azt hiszi, hogy megtörtént. A 2. évadban fog szerepelni Núria gyereke?

Jól végzõdött a rész Pau megtudta végre, hogy a 2 fiú féltestvére.

Várom, hogy feltöltsék a részeket.
malvinkicska 2016 márc. 17. - 17:58:21
(97/444)
A 23-as rész nagy volt, elõször bevallotta Gonsalo Alfonsonak és Camilonak valóban sikkasztott, Julieta apjától kezdet magyarázkodni, de hitték is meg nem is. Odet nagyon kapaszkodik Adrianra de az nem akar vele menni tanulni sejt valamit. Julietra megtalálta a papírt a szemétbe ami igazolja a lopást, erre jött egy álarcos valaki leütöttea bolond nõt a papírt elvitte, persze ez kellet Gonsalónak. Közben Paulina találkozót szervezet a nem tudott fél testvérekkel, elmenteka kis néma gyerekkel nagyban játszottak,,csak megjelent a mocsok, Gonsalo a fiúk mind a ketten rárohantak apu kiáltással, mikor, meglátta Paut azt hiszem meglepõdött, ezzel vége lett, ezta azért írtam le aki nem tudja nézni legyen képben.
kikelet54 2016 márc. 17. - 06:49:53
(96/444)
Ha van neted, akkor ezen a linken mindig megtudod nézni a részeket, igaz pár nap késéssel, de jobb, mint a semmi.

http://www.sorozat-barat.com/video/series/4007/Ne_hagyj_el_online_sorozat
malvinkicska 2016 márc. 16. - 21:45:55
(95/444)
Caren szerelmes Camiloba, és mivel elmaradt az esküvõ, még nem tudja az igazat, nem Camilo az oka, hanem az a bolond Adrian tesója, meg a Paulina apja kavart, be mert fél Pau, hogy börtönbe jut az apja , mert olyat tett az Adrian apjával, Gonsalo, régebben, és most meg Pau Camiloéknál is lakik, én remélem ezt a félre értést egyszer megbeszélik. Különben, Paulinának nagyon sok az ellensége aki gátolja a boldogságát.
boldogmano 2016 márc. 16. - 19:50:42
(94/444)
Én le vagyok maradva a történetben, Paulina és Karen miért vesztek össze? Nagyon jó barátok voltak, Karen mindent megtett Pauért, Adriánnal igazán szép párt alkotnak.
malvinkicska 2016 márc. 16. - 19:25:06
(93/444)
A 22-es részben amit követ Adrian bolond tesója, nem értem miért nem akarják megfelelõ helyre betenni, hogy gyógyuljon miért, tiltakozik a A is ennyire, a gyógyszert sem szedte, most az orvos megmondta cukorkát tett az üvegbe, nem tudok rájönni, miért ezt a hûje nõnek ennyi szerep, mint egy fõszereplõ. Gonsalo megvonta a gyerekek utáni fizetséget most mi lesz ebbõl, már szóltak az iskolába Monicanak. Ines tudja Nuria minden szava hazugság, még sem csinál semmit vele. Szóval nekem sok minden nem tiszta ebben a sorozatban, lehet késõbb letisztul, vagy nem.
offtopic
ildimix 2016 márc. 15. - 21:57:37
(92/444)
Malvin én még nem néztem meg a 21-es részt. Örülök, hogy Adrian kiszabadult. A 20-as részben tetszett, amikor Mauhoz kijött a terapeuta nekem nagyon szinpi. A 2. évadban is fog szerepelni? Én már várom az idõugrást de még jó pár részt kell addig megnézni. Sajnálom, hogy Karen Pau barátnõje nem hallgatta meg a lányt vége tért 1 jó barátság. Gonsalo mindent megtett, hogy kiszabaduljon Adrian félt, hogy Hulieta börtönbe juttatja.

Nekem tetszik a sorozat a kiabálásoktól eltekintve az továbbra is idegesít.
malvinkicska 2016 márc. 15. - 18:07:41
(91/444)
Nem egy pörgõs sztori ez is egy helyben áll, annyi történt Adrian kiszabadult, csak Gonsalo és Nuria aljaskodnak ennyi. Az embernek már hányingere van ettõl a sok butaságtól.
malvinkicska 2016 márc. 12. - 15:50:52 Előzmény ildimix
(90/444)
Szia felették a 20 -as részt megnéztem elszomorító, Paulinára, most mindenki haragszik a Adrian, aztán a barátnõ, senki sem hisz neki. a szemét apja, most azt mondta minél elõbb hozzák ki a fogdából Adriant. Paulina megmondta az apjának miatta kellet lemondani az esküvõt, mert a bolond nõ kezében van a bizonyíték, ellene, miket csinált régen. Amit én sokallok benne rengeteget foglalkoznak a gyerekekkel az nem is lenne baj, csak hazugságban nõnek fel. A kis sérült gyerekkel azt csinálja Inez, mint egy hímes tojással, és vannak idõk mikor egyedül hagyják és ráncigálja aza féreg Nuria. Az most terhes és megerõszakolta azt a másik férget Leonelt. Az egész ez is tele sok negatív emberrel, egyszerûen, nem értem, csak ilyeneket lehet írni.
malvinkicska 2016 márc. 12. - 09:50:35 Előzmény ildimix
(89/444)
Ezt adják a hosszú hétvégén, és reméljük a jótevõnk hamar felrakja, amiért köszönettel vagyunk iránta.
offtopic
ildimix 2016 márc. 11. - 20:06:47
(88/444)
Nagyon sajnálom, hogy meghiusult az esküvõ. Most adrian megutálta paulinát jól kitervelték, az elszakítást. Várom a következõ részt.
malvinkicska 2016 márc. 11. - 16:47:52
(87/444)
Az esküvõ nem jött létre és nem gondoltam volna maga Paulina fog hazudni, megijedt attól a bolond Julietatól, aztán meg drogot találtak Adriannál az is mesterkedés, szóval itt is csak rossz történik mindig, sajnos. Az a szemét még mindig tudja leplezni a másik családot.
offtopic
iriszke1 2016 márc. 11. - 00:28:35
(86/444)
Boldog névnapot Ildi!
offtopic
ildimix 2016 márc. 10. - 22:48:57
(85/444)
of: Nagyon köszönöm a köszöntést aranyosak vagytok.

Malvin olyan sorozatot kellene adni, mint a karibi szerelem emlékszel azt mi ketten jól megbeszéltük kár, hogy kevesen néztél. Ha hallasz valami jó sorozat indulásáról kérlek írd meg nekem.

of vége

Visszatérve a sorozatra sajnálom Maut, ahogy Núria bánik vele ez igazán nem szép dolog. Vajon megtanulja a család a jelnyelvet? Ha ugranak az idõben késõbb Mau fog tudni beszélni?

Inez végre a talpára állt nem bocsájt meg a férjének jól is teszi.

Remélem ha megtudja, hogy 2 családja van nem kap agyvérzést mert akkor mi lesz Mauval ki neveli fel?

Várom, hogy a kedves feltöltõ feltegye a mai 18-as részt.