Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 márc. 04. - 09:15:57 Előzmény kikelet54
(44/444)
Egész nyugodtan írhatsz nem azért nem nyilvánítok véleményt, mert nem akarok, eddig nagyon aprózva rakták fel, a 12 résznél tartok az a szemét Gonsalo ordított a gyerekkel és az meg elment, nagyon egy féreg még az is nem tudom mit akarnak ezzel szemléltetni, a két családdal, most Alfonso is bajban van, mert a fia nyomoz utána Camilo, és azt hiszi az apja szeretõje Monica, jól keverednek a szállak az biztos. Az a Nuria egy sátán nõ, mert akis hallás sérült gyereket megrázta a vagyon miatt, nem tudom miért bele ez a sok töltelék butaság.
kikelet54 2016 márc. 03. - 21:57:17
(43/444)
Megfogadtam magamnak, hogy nem fórumozok, mivel én jóval elõrébb vagyok, mert tudom a tv-ben nézni. De a mai 14. rész kiverte nálam a biztosítékot, és 12 rész már végül is látható a sorozatbaráton.

Gonzalo egy utolsó, rohadt gazember, ahogy Paulinával viselkedik, arra nincs szó. Osztja az észt, közben kettõs életet él, de a másik családját sem becsüli semmiben. Akkor meg végképp elszakadt a cérna, amikor kiabált a fiúk anyjával, hogy inkább a gyerekeket választja az õ szerelme helyett. Hát ki tud szeretni, egy ilyen önzõ, zsarnok, beképzelt alakot?

Nuriát is fel kéne négyelni, nem elég, hogy bemártotta az apjánál, így az kitagadta, mert Paulina inkább a házasságot választotta. Még
Julietat is felkereste és elmondta a fiatalok tervét, nehogy összejöjjön a házasság. Persze az meg õrjöng, igaz, amúgy is hülye, diliházban lenne a helye. A beteges ragaszkodása helyett, inkább a férjével foglalkozna, szegény már szinte nem is létezik számára. Csoda, hogy tûri.

Most nagyon féltem Adriánt, mert nem nyugszik ez a piszok Gonzalo, még az esküvõ elõtt el akarja tüntetni.

Eleinte nem igazán tetszett ez a sorozat, most egy kicsit beindult, elég érdekes, zajlanak az események.
malvinkicska 2016 márc. 02. - 20:01:13
(42/444)
Szia én már 10 részt láttam ami tetszik benne , hogy a fõszereplõk sokat vannak együtt, nagyon jó a kémia köztük. A másik Gonsalo nagyon jól tudja a második családját titkolni, a kisfiú már kezd jól lenni. Nuria olyan aljas , mint volt.Salvador Zerboni új szereplõ Leonel és képzeld Damu a magyar hangja nekem nagyon tetszik. Ami fura nekem, hogy Ines a feleség nagyon kis bugyuta , még most remélem kitudódik Gonsalo milyen ember és változik.
malvinkicska 2016 márc. 02. - 08:10:47
(41/444)
Nálam a szépség nem csak a külsõségekben számít hanem maga az egyén, mit sugall, ez egy velejéig romlott irigy nõ aki nem csak magával , de senkivel nincs kibékülve, sem a szülei senkit nem néz semmibe, amibe láttam eddig ott is ilyen volt, nekem nem szimpi csak beleírták, nem egy olyan nagy szám.
offtopic
ildimix 2016 márc. 01. - 21:23:13
(40/444)
Malvin köszi, hogy szóltál a részekrõl. Holnap fogom megnézni a 4 részt és megírom a véleményemet. Látod jó, hogy nem hagytad abba írtad pörögnek az események. Azért annak örülök, hogy nem húzták el nagyon a kisfiú elrablását.
Jessica00 2016 márc. 01. - 13:57:44 Előzmény malvinkicska
(39/444)
Ez a nagyon ronda ugye nem a külsejének szólt? :D :D
malvinkicska 2016 márc. 01. - 07:48:56
(38/444)
Képzeld egészen 10 részig fent van a 7 est megnéztem, most nincs idõm sok a dolgom, a kisfiút meglõtték a za apját megölték, a gyerek kórházba,aztán Gonsalo majd nem lebukott, hogy van még egy családja, mert az a kisfiú is abban a kórházban került fej sérüléssel, aki a Monicaé, jól pörögnek az események.
offtopic
ildimix 2016 febr. 29. - 20:39:16
(37/444)
Malvin megnéztem a 2 részt. Sajnálom a kisfiút sokat szenved az apja mellett. Paulina testvére 1 kis szemét szövetkezik a kisfiú apjával. Adrian testvére Huliéta bezárnám a bolondok házába beteges ahogy a testvéréhez ragaszkodik. Szerintem Adrian bele fog szeretni a fõnökébe de lehet csak Odett fog belé.

Várom, hogy csiga lassúsággal feltöltsék a sorozat többi részét.
malvinkicska 2016 febr. 29. - 08:01:16
(36/444)
Szia köszöntelek , megnéztem az 5 epizódot számomra borzalom a Nuriat alakító nagyon ronda színésznõ, aztán még egy aljas féreg, ellopta a kis Mauriciot, de az ugye egy sérült gyerek ez engem teljesen oda vágott, nem tudom miért írnak ilyen borzalmakat bele, fõleg mivel gyerekrõl van szó, lehet én le teszek róla, amúgy is egy szemét család, hazudni kell, mindenki mást akar, ha megnézed akkor írj majd, jó látom vagy netán túlzok, de tudod nem szoktam. A másik Julieta kész õrült annak intézetben a helye, nem tudom miért van annyira megõrülve Adrianért a tesójáért. Az én véleményem ez is olyan sallang, mint a többi, sajnos.
malvinkicska 2016 febr. 28. - 18:01:08
(35/444)
Tündér vagy én már letettem róla, de lehet megnézem, nagyon köszönöm, hogy megírtad. Azt csinálják vele, mintha arany lenne,a FB-on olyan aranyos emberek vannak több sorozatot fordítanak ami nem kis munka, de ez van, ezzel meg ezt csinálják.
offtopic
ildimix 2016 febr. 28. - 16:26:11
(34/444)
Malvin feltettek a sorozatbarátra 2 részt. Ha gondolod nézd meg és megbeszéljük. Én csak holnap este fogom megnézni de szóltam neked hátha ma ráérsz a sorozatra.
malvinkicska 2016 febr. 28. - 08:48:41
(33/444)
Nem lehet követelõzni, de nem is kellet volna egy részt sem feltenni az úgy rendesebb lett volna, mint így 4 rész utána semmi, ez azért fura.
malvinkicska 2016 febr. 27. - 07:29:50
(32/444)
Köszöntelek tudod én azt már láttam és ebben nem tetszik a fõszereplõ, tudod most a török sorozatok mennek nálam.
offtopic
ildimix 2016 febr. 26. - 21:52:53
(31/444)
Malvin mostmár annyira nem is bánom, hogy nem teszik fel a sorozatot. Máriácska hozzászólását olvasva csak ordibálnak benne. Lehet le is mondok róla jön a jó idõ inkább majd kint a levegõn fogom tölteni az idõmet. Marad egyelõre 2 sorozat amit követek a török és a bosszú asszonya amit te nem nézel.
offtopic
ildimix 2016 febr. 26. - 21:46:48
(30/444)
Kikelet nem tudom veled megbeszélni a filmet ahogy ígértem, mert a sorozatbarátra nem hajlandó senki feltenni lassan a szereplõket is elfelejtem. Nem értem akkor minek kezdték el feltenni ha nem folytatják? Vagy a sok ismétlés helyett miért nem ismétlik meg a sorozat részeit hétvégén?
malvinkicska 2016 febr. 25. - 20:39:11
(29/444)
Segitenék de éna sorozat baráton követem, nincs story5 csatornám és oda nem akarják feltenni nem tudom miért máskor ott néztem, több sorozatot , hamarabb felrakták, de ezt sehol nem lehet nézni.
malvinkicska 2016 febr. 24. - 14:59:18
(28/444)
Igazad van, én most a török sorozatokra álltam rá fordítanak, egy párat a FB-on olvasni kell de megéri a fáradságot, meg az eredeti hang, annál nincs jobb szerintem. A szeretned kell azért szenvedem , mert Colunga játékát szeretem, de itt szinte õrült néha , nekem annyira nem jön be ebben a szerepben, sajnálom, ott is patinás a színész gárda , de a téma semmi, a gazdagok harca, meg csalás csalás hátán, ordítanak, és ez a sorozat sajnos manapság. Nagyon örülök, hogy véleményt írtál, már rég nem olvastalak fórumban.
5/10
Máriácska 2016 febr. 24. - 12:57:29 5/10
(27/444)
Csodálkozom rajta, hogy még tudjátok nézni! Mi a férjemmel megnéztünk eddig minden részt, de most már elegünk lett!
Annyit ordibálnak benne, hogy az borzalmas! Itt is vipera az egyik nõvér, akárcsak a Szeretned kell c. sorozatban.
Már megtanultam, hogy ha pár rész után ki-be mászkálok, vagy elõveszek egy képes újságot közben, akkor miért is szenvedjek? Hiába a jó szereplõgárda, ha a történet és a kivitelezés gyengére sikeredett.
malvinkicska 2016 febr. 23. - 15:13:53
(26/444)
Addig kerestem amíg megtaláltam a magyar hangot, Arturo P Forró István, egyáltalán nem illik neki.
malvinkicska 2016 febr. 23. - 13:23:46 Előzmény ildimix
(25/444)
Szia tudod én nem szoktam egyiket sem letölteni, sajnálom, hogy nem tudod mivel az igazán jó volt, Ami ezta sztorit illeti nekem ez sem egy nagy szám, annyit ordítanak benne, verekednek,meg egyebek nem is tudnak már sorozatot sem írni ennyi erõszak nélkül. a szinkron hangok valami borzalmasak, legalább is nekem, egyedül Inez az amelyik szokott lenni.