10/10
Sutherland 2012 júl. 07. - 18:02:28 10/10
(502/1702)
Rogelio néha olyan mintha nem tudna dönteni vagy nem tudná mit akar ami viszont ellentmond a személyiségének de lehet ezekre a kérdésekre a sorozat folyamán válaszokat kapunk./remélem /Bár nem láttam még de ha Paula ennyire csalódott és felháborodott lett mikor megtudta az igazat talán azért mert azt mondta elhatározta magát hogy kitart Rog mellet és megpróbál boldog lenni vele meglátni benne a jót és Rog néhány Gesztusa jól esett neki vagy azt gondolta nem lesz olyan boldogtalan a házassága és most csalódott mert ez összetört ,vagy tudat alatt kezdi megszeretni R-t amit nem vallana be magának sem és simán rosszul esett neki,lehet hogy Rogelio megsértette a büszkeségét hogy õ csak egy eszköz...
Bár azt én sem értem miért gondolt bele mást a házasságba és esett neki Rogelionak hisz õ sose mondta meg az okot miért is veszi el konkrétan és aláírta a szerzõdést így is Paula ,tehát nem igazán volt mit felrónia szerintem vagy így kiakadni...
Nem tudom de a Gustavoval való szerelme kicsit valótlan az ember több év után de legalább 1 minimum, érez esetleg ekkora szerelmet ami ilyen erõs legyen és végig kísérje az életét vagy ilyen kilyelentéseket tegyen mint AP és G nem mondjuk 1 hét ez egy kicsit abszurd nekem.....
10/10
Sutherland 2012 júl. 07. - 17:34:25 10/10
(501/1702)
Igen nem tudtam azt sem hogy Gustavonak szülinapja volt stb de mindegy amint fent lesz online visszanézem úgyis..:)
sorozatkedvelõ 2012 júl. 07. - 17:21:19
(500/1702)
jav.STORY 4
sorozatkedvelõ 2012 júl. 07. - 17:20:21
(499/1702)
Off.Most olvastam a Facebook-on,hogy a 12óra 50-kor lesz a Seory4.en a Negkövült...,ha véget ér a Szerelem tengere Off.
7/10
napraforgó 2012 júl. 07. - 15:03:17 7/10
(498/1702)
Van pár dolog, amit nem értek.
Elõször Rogelio tukmálja rá Davidot Cynthiára. Azt mondja, hogy szeretné, ha hozzámenne feleségül. Cynthia kérdésére, hogy miért olyan fontos ez neki, azt feleli, hogy a húgán keresztül szeretné irányítani Davidot. Most meg annyira figyeli, hogy mikor találkonak, mit csinálnak együtt, stb. Kicsit beleolvasva a port.hu tartalomismertetõjébe azt látom, hogy késõbb kifejezetten ellenzi a húga kapcsolatát Daviddal.
Azán ott volt az a szerzõdés Federicoval. Elõször mindenáron fel akarta bontani a szerzõdést. Aztán mégiscsak megkötötte. Most meg felhívja a figyelmet arra, hogy sokba kerül Federiconak, ha felmondja a szerzõdést - vagyis õmaga ragaszkodik hozzá. Miért ragaszkodik hozzá most, mikor régebben Brunot ráállította, hogy keressen más lehetséges üzlet partnereket.
Aztán meg Paulához is hol ragaszkodott, utána ment, meg Brunot küldte, hol meg azt mondta, hogy nem érdekli, meg kirúgja. Annak sincs igazán reális indoka, hogy miért is akarja feleségül vanni. És miért pont egy évre? Kiváncsi vagyok, kapunk-e válaszokat.

Valahogy nem olyan embernek tûnik Rogelio, aki állandóan meggondolja magát, inkább nagyon is következetes. De azért ebben a pár dologban hol ezt mondja, hol azt. És igazából nincs semmi oka arra, hogy megváltoztassa a véleményét.
7/10
napraforgó 2012 júl. 07. - 14:51:22 7/10
(497/1702)
Hát azért annyi esélyt lehetett volna adni Paulának, hogy nem fojtja bele a szót, hanem meghallgatja. Utána még mindig elutasíthatta volna. Mellesleg sem Rosaurát, sem Brunot nem ismerte, miért hitt nekik jobban, mint a bátyja szerelmének? Az egy dolog, ha nem bízik benne és figyelmezteti a testvérét, hogy nézz már utána, ellenõrizd le, stb., mert ettõl, meg attól ezt, meg azt hallottam róla.
10/10
Milibindi 2012 júl. 07. - 14:30:10 10/10
(496/1702)
Cynthiát illetõen igazad van neki Vanessára kéne haragudni, amiért úgy dobta el anno Rogelio, mint egy koszos papír zsebkendõt. Mechet szerintem meg lehet érteni látszólag tényleg minden Ana Paula ellen szól, nénike is rossznak tûntette fel , plusz Bruno vallomás miszerint õk járnak meg még a kierõszakolt csók , és a tetejében még Vanessa is úgy állította be, mint egy felelõtlen lányt
sorozatkedvelõ 2012 júl. 07. - 10:16:35
(495/1702)
Cyntia ,Meche,Vanessa megalakíthatja az Ana Paula elleni "hármas szövetséget".Se Meche, se Cyntia elenszenvét nem értem A.P.ellen.
Cyntianak Vanessat kellene gyûlölni-e,hisz miatta változott Rogelio vademberré.
Most Rosaura,ugyan hátsó szándékkal,de mindig "jó" helyen van.
7/10
napraforgó 2012 júl. 07. - 05:55:39 7/10 Előzmény Sutherland
(494/1702)
Nem emlékszem, hogy Gustavo szomorú mélázása Fermin házában még azelõtt volt-e, amit láttál, Cynthia felvilágosító kiselõadása elõtt, amit Paulának nyújtott a bátyja szándékait illetõen. Mindenesetre Guszti azon bánkódott, hogy ma van a szülinapja, amit Anával kellene töltenie, de hát úgy tûnik, nem az a nõ, akinek gondolta. Fermin meg mond rá valamit, hogy pedig nagyon rendes lánynak látszott, meg hogy talán volt valami oka rá....
7/10
napraforgó 2012 júl. 07. - 05:50:48 7/10
(493/1702)
Ana Paula felháborodása, kirohanása Rogelio ellen kicsit olyan volt, mint aki csodálkozik, hogy nem a saját érdemeiért akarja a férfi feleségül venni. Megsértõdött, hogy csak a Vanesa elleni bosszú eszköze. Valójában õ is tudta, hogy nem szerelembõl megy férjhez, hanem csak azért, hogy az öccse problémáját megoldja. Nem is értem, miért háborodott fel annira, hogy Rogelio meg a saját problémáját akarta általa megoldani Vanesával.... Az ember azt hinné, többet várt ettõl a házasságtól....Mindenesetre ez a látványos sértõdés valami ilyesmire utal....
Valójában még nem mélyült el annyira a kapcsolata Gustavoval, azt még "felülírhatta" volna valami nagyobb érzelem, de lehet, hogy Rogelio nem volt elég ügyes. Jó látja Maria, hogy a férfi többet érez a lány iránt, nem csak a bosszú eszközéül szánja. Ezért is biztatja, hogy ragadja meg a sors által adott lehetõséget és legyen boldog újra. És ehhez nem kell más, csak legyen kedves és megértõ Paulával szemben.
10/10
Milibindi 2012 júl. 06. - 22:57:07 10/10
(492/1702)
Igen tényleg érdekes, sajnos én csak netrõl tudom nézni 22-nél tartok :s , ha lemaradsz egy részrõl itt meg tudod nézni, csak várni kell rá sajnos, nem úgy van mint anno az online-sorozsatok. hu-n ott mindig aznap de legkésõbb másnak felkerültek a részek.
10/10
Sutherland 2012 júl. 06. - 20:50:02 10/10
(491/1702)
Köszönöm rád mindíg lehet számítani rendes vagy úgy látom a mai rész is izgalmas volt már alig várom az esküvõt kíváncsi leszek rá AP ilyen hangulatban hogy foglya kibökni a" boldogító "igent..na majd hétfõn:D:D
7/10
napraforgó 2012 júl. 06. - 20:13:45 7/10
(490/1702)
a zöröksége = az öröksége
7/10
napraforgó 2012 júl. 06. - 20:11:00 7/10
(489/1702)
AP beront Rogelio szobájába, aki a napi kezelésre vár. Felháborodottan kiabál R-val, hogy a bosszúja eszközéül használta és még mindig arra akarja felhasználni. De õ ebben nem vesz részt, nem lesz semmiféle esküvõ! Rog indulatosan közli vele, hogy aláírta a szerzõdést és ragaszkodik hozzá, hogy betartsa. AP erre kicsit visszakozik és azt mondja, hogy betartja a szerzõdést, de csak eljátsza a feleség szerepét, se szeretni, se tisztelni nem fogja Rog-t. R a távozó Paula után néz, kis mosollyal: micsoda jellem ez a lány! (a mai kezelés így elmaradt)
Cynthia felhívja Davidot az újabb hírekkel és kéri, hogy másnap feltétlen legyen ott a birtokon. David elmondja, hogy gondok vannak az építkezésen, nem tud menni. Cynthia ekkor arra hivatkozik, hogy veszélyben a zöröksége, mire David elgondolkodik, valószínû mégis elmegy. (érdekes, Brunót is pont ezért rúgta ki, jobban érdekelte a vagyona, mint õ maga)
Macaria és a lánya a rendezvény-szervezésrõl beszélget, amit sikeresnek tartanak, jó lenne máskor is vállalni ilyet.
Miguel bemegy Dany és Elena elé San Gabrielbe, örömködnek egymásnak.
Maria és Rog beszélgetnek, Maria arra kéri R-t, hogy legyen kedvesebb Paulával és próbáljon meg boldog lenni.
Másnap reggel Róza Paulát sminkelgeti, hogy az átvirrasztott éjszaka nyomait eltüntesse. Róza ontja a tanácsokat, rámutat arra, hogy nemcsak Rog használta ki õt, hanem õ is a férfit - a családja érdekében. És hogy ügyesen irányítgassa a férfit, látszólag õ legyen az úr, de a háttérbõl a lány irányítgassa. Paulát ez nem nagyon érdekli. Begurul Rog, kiküldi Rozit. Egy gyönyörû nyakéket hoz, szeretné, ha Paula viselné az esküvõn. Paula ellenkezik, azt mondja, hogy nem, úgy érezné, hogy nyakörv van rajta, mint egy kutyán, akit a gazdája irányíthat. Mire Rog: pontosan errõl van szó, te a tulajdonom leszel az elkövetkezõ 1 évre, aki azt csinálja, amit mondok! Morcosan néz, nyújtja a nyakéket - és itt a mai rész vége.
10/10
Sutherland 2012 júl. 06. - 18:30:29 10/10
(488/1702)
Sajnos ma lemaradtam a sori végérõl kb ahol Cynthia magyaráz AP nek hogy Rog csak bosszuból veszi el,ha valakinek van kedve leírná mi lett a vége mert sajnos a fél nyolcasról is lemaradok ma..Ha valaki igen annak köszönöm,,,:)
7/10
napraforgó 2012 júl. 06. - 18:20:30 7/10
(487/1702)
A tegnapi részben is, a maiban is volt egy-egy baki.
Tegnap Vanesa örjöngött és azt kiabálta, hogy felmondják a Rogelioval kötött szerzõdést, "lássuk mihez kezd a marháink nélkül". Nos marhái Rogelionak vannak, amelyeket a birtokon tenyészt, és amit Federico dolgoz fel a gyárában. Tuxtla nagyváros, ott nehéz lenne marhákat tartani...

Ma Gustavo David vezetéknevéül a Romo-t adja meg Ferminnek, holott ROMO a cég neve, David vezetékneve Romero.

Aranyos jelenet volt, ahogy Maria visszavágott az úrhatnám Rosaurának, aki nagyobb tiszteletet és távolságtartást követelt Paula számára.
Ahogy Rosaura kérdésére a szépségszalont illetõen azt mondta, hogy a San Gabrieli szépségszalonba jó korán kell elindulnia, mert olyan sok dolguk lesz vele. Ezen kifeküdtem.

Bruno meg milyen szépen eljátsza, hogy csak most tudta meg az esküvõt Paulával... Mind Paulát, mind Rogeriot a támogatásáról biztosítja.
f_nikcsy 2012 júl. 06. - 15:17:08
(486/1702)
Nem tudom ,hogy kinek mi van a csatornacsomagban, de én nekem pl konkrétan be kellett fognom a story5-öt,mert amúgy ha kapcsolgattam a csatornák között,nem volt benne,és külön be kellett állítani.
Érdemes elõfizetni rá,mert ezek szerint a story5-ön lesznek telenovellák.
Egyébként nem kell aggódni, jópárszor biztos ismétlik majd,mert ez jár a vetítési jog mellé.
10/10
Milibindi 2012 júl. 06. - 14:02:34 10/10
(485/1702)
Igen , elég színlelnie egy rosszullétet és Paula bármire hajlandó érte, hogy a kedvében járjon és ezt jól tudja.Õt abszólut nem érdekli az unokahúga.
10/10
Milibindi 2012 júl. 06. - 13:59:07 10/10
(484/1702)
Hát persze, hisz Gustavotól is Bruno segítségével próbált megszabadulni, nem igazán volt bûntudata, amikor B. közölte vele , hogy az emberei eltették láb alól a fiút.Nyilván Rogeliot sem kímélné
7/10
napraforgó 2012 júl. 06. - 12:59:06 7/10
(483/1702)
Már a jövõ héttõl teljesen átrendezik a Story4 mûsorrendjét. 27-tõl tovább változtatgatják. Csodás. Mire valamit megszokunk, addigra már rég nem akkor kezdõdik a kedvenc mûsorunk.