sorozatkedvelõ 2012 júl. 02. - 19:40:17
(442/1702)
Én Cyntiat látom inkább kevésbé jellemesnek,Dayid beleszeretett,elvenné,de Cyntikének nem elég jó az ágyban,nem olyan csõdör,mint a lovász fiú a birtokon.
7/10
napraforgó 2012 júl. 02. - 18:48:18 7/10
(441/1702)
Jó jelenet volt Vanesa és Ana Paula vitája a kórházban. Habár rejtély, hogy mi a fenét keresett ott Vanesa?

Nagyon kíváncsi vagyok, melyik részben lesz az esküvõ. Rogelio annyira titkolja Vanesa elõl Paula igazi szerepét, biztos valami oltári nagy balhé lesz, ha minden kiderül. Ez a Vanesa igazi kígyó. Még csak terv az esküvõje, de már megpróbálja irányítani Rogeliot, de úgy tûnik rossz lóra tett vele.

David sem egy nagy jellem. Lefeküdni egy részeg nõvel, aki semmire sem emlékszik, hát ez elég gusztustalan.
7/10
napraforgó 2012 júl. 02. - 05:59:33 7/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(440/1702)
Jópofa lenne, de nem tartom valószínûnek. Akkor már Rogelio tevõlegesen is megtévesztené Vanesát - eddig csak annyit mondott neki, hogy a birtokon akar élni, és ha Vanesa vele akar élni, neki is oda kell mennie. (Vanesa ebbõl már azt a következtetést vonta le, hogy Rogelio a feleségeként akarja a birtokra vinni)
És gondolom Paula sem akarna részt venni az ilyen durva játékban, az nem az õ stílusa. Igaz, hogy Vanesa egyszer lefitymálta, na de azért még nem verné át.
Szerintem ezt a játszmát egyedül Rogelio játsza Vanesa ellen - õt is Vanesa egyedül utasította el, szóval ez kettejük partija, Rogelio itt vesz revansot.
7/10
napraforgó 2012 júl. 02. - 05:47:13 7/10 Előzmény Neli
(439/1702)
1. A bakit - öccs - bátty - én is észrevettem, de ezzel már nem is igen törõdök. A legtöbb nyelv nem tesz különbséget az idõsebb, vagy fiatalabb testvér között, a fivér, illetve nõvér bármelyiket jelentheti. A fordítónak, vagy a szin kronrendezõnek kellene odafigyelni az ilyesmire.

2. Vanesa férjének, illetve most már exférjének Esteban a neve.
Az, hogy Ana Paula és Vanesa hasonlítanak egymásra, nem igaz, csak a történet szempontjából van jelentõsége, ezért beszélik bele a hasunkba.

3. Az valóban nagyon mókás volt, ahohgy Gustavo és Paula kerülgették egymást a kórházban. Ilyen is csak a telenovellákban van, a valóságban nem.

4. AP onnan vette, hogy Gustavo meghalt, hogy amikor hiába hívogatta felvilágosításért a húgát, Mercedest, bement a kórházba, ahol az fõnõvér volt, hogy személyesen beszéljen vele. Ott azt a felvilágosítást kapta, hogy Mercedes nincs benn és néhány napig nem is lesz egy hozzátartozója halála miatt. Mikor rákérdezett, hogy kije halt meg, a nõvér, aki a felvilágosítást adta, csak annyit mondott, hogy nem tudja, de benne van az újságban. Odaadta az újságot, amelyben Gustavo Duran halálozási értesítõje benne volt. Azt Paula nem tudta - mert sohasem beszéltek róla - hogy Gustavo apjának is ugyanez volt a neve (csak az anyai név volt más, no de ezt Paula az õ Gustavojánál sem ismerte). Nyilván az újságban az elhunyt életkora sem volt benne (61 éves volt, mint azt a síron láthattuk), mert ha benne lett volna, tán gyanakodni kezd, hiszen az õ Gustavoja csak 30 körül lehetett. Ez az újsághír nagyon megrázta, és amikor Miguel újabb sérülésérõl hírt kapott, akkor szánta el magát a Rogelioval kötendõ házasságra.
Neli 2012 júl. 01. - 23:27:28
(438/1702)
most néztem a 20. részt (asszem pénteki), átpörgetve, pár megjegyzés:

-volt egy szinkronbaki... Rogelio azt mondta AP-nek Miguelrõl, "a bátyád", nem inkább az öccse? :D :P
ez már sokszor volt sorikban, a sp. tesó szót rosszul fordítják, mert az nem tér ki arra, hogy öcs vagy báty, simán "tesó"... de máskor meg tudják öcsinek fordítani? :D :P vagy több fordító munkája a cucc és nincs összhang?

-Vanessa férjének (nem tudom a nevét) is feltûnt, hogy AP hasonlít V-ra, vagyis mikor találkoztak AP-vel, mondta, hogy emlékezteti vkire, csak még nem jött rá, hogy Vanessa az :D :P R-ék se, pedig már nyilvánvaló :D :P

-az mekkora volt, hogy Gustavo és AP csak pár méterrel kerülték el egymást a kórházban :D :P ha összefutnak, zéró R-s esküvõ, persze ezt nem lehet :D :P

-az meg tényleg gáz, hogy G. a baleset után alig él, kicsit késõbb meg már semmi baja :D :P amúgy AP-nek ki mondta, hogy halott a pasi mégis?
sorozatkedvelõ 2012 júl. 01. - 15:24:57
(437/1702)
Az sem lenne rossz megoldás:mikor elhangzik a kérdés "van-e valaki aki tud olyan okot,ami miatt ez a házasság nem jöhet létre az most szóljon.......",megjelenne A.P. a feleség a valódi"ok".
7/10
napraforgó 2012 júl. 01. - 07:35:29 7/10 Előzmény Norcy_
(436/1702)
Igen, Vanesa az esküvõi meghívók küllemérõl akarta Rogelio véleményét megkérdezni, de érdekes módon az esküvõ idõpontja akkor nem került szóba! Azért talán az is fontos, hogy MIKOR, és HOL akarjuk azt az esküvõt megtartani, nem csak az eskübõi meghívókártya fazonja a fontos....

Mondom, én szerintem arra utazik, hogy megalázza Vanesát.
El tudom képzelni pl., hogy az egész rokonság, baráti kör megérkezik a Del Fuerte birtokra, azzal a szándékkal, hogy részt vegyenek az esküvõn, és ott majd Rogelio az új feleségével, Ana Paulával fogadja õket... Vicces lenne.
7/10
napraforgó 2012 jún. 30. - 19:27:57 7/10
(435/1702)
Rogelio az esküvõvel kapcsolatos minden szervezést ráhagy Vanesára, nyilván azért teszi, mert õ ugyan nem kérte meg a nõ kezét. Azt, hogy összeházasodnak, csak Vanesa találta ki, Rogelio mindössze nem cáfolta meg. Nyilván pont ez a terve, tévedésben hagyni a nõt, hogy aztán a szemébe vághassa, hogy "Ki kért meg? én ugyan nem."
Ana Paulának õ tett ajánlatot, és most, hogy Paula is hajlandó hozzámenni, kis csavar után megismételte az ajánlatát, csak titoktartást kért. Nyilván, hogy a hír ne jusson el idõ elõtt Vanesához, mert akkor oda a kis terve a megszégyenítését illetõen.
Norcy_ 2012 jún. 30. - 14:01:24 Előzmény napraforgó
(434/1702)
Tényleg, Vanessa még nem kapott gyûrût...én sem emlékszem konkrét idõpontra, de az esküvõi meghívók már ki vannak választva. Ott is bírtam Rogeliot, annyira nem foglalkozott azzal, hogy milyen legyen a meghívó: "ami neked jó, az nekem is jó". :))
Nem emlékszem, AP-nek talán azt mondta, hogy egy hónapon belül veszi el, vagy amikor Miguel kinn lesz a rácsok mögül...
7/10
napraforgó 2012 jún. 30. - 04:16:17 7/10
(433/1702)
Viszont megtudjuk, hogy Rosaura testvére, AP és Miguel anyja Mariana volt, és Róza utalt arra is, hogy Paula igazi apja Federico volt. Hogy az õ ostoba nõvére nem akarta tönkratenni Federico házasságát , ezért lett zabigyereke. Most még nem árulták el, hogy ez a gyerek Ana Paula, de már egészen nyilvánvaló. Vicces, hogy ezt még Rogelio és Bruno sem tudja, na vajon mikor fog kiderülni és milyen körülmények között? És Federico vajon megtagadja-e a lányát, Paulát?

Mert most Vanesa a nagy bájolgás közepette az apját is nyalja-falja, és hangsúlyozza, hogy õ apuci egyetlen kislánya. Hamarosan ki fog derülni, hogy nem õ az egyetlen.

Rogelio ad egy nagyvonalú csekket Vanesának (bár biztos nincs rászorulva a gazdag lány) az esküvõi elõkészületekre. Minél nagyobb a felhajtás, annál nagyobb lesz a pofára esés.

Kiváncsi vagyok arra az esküvõre, Rogelio Vanesa helyett Paulát vezeti elõ, vagy addigra már haázasok lesznek, és mint a feleségét mutatja be?

Vanesa helyében én már nyugtalankodnék, hogy miért is nem kaptam Rog-tól eljegyzési gyûrût? Hiszen azt tudta, hogy a férfi elment a legdrágább ékszerészhez. És az esküvõ idõpontjról sem beszéltek még.... Mert az nem egy konkrét idõpont, hogy "hamarosan".
7/10
napraforgó 2012 jún. 30. - 04:03:19 7/10
(432/1702)
Pár napja Gustavo állapotáról azt mondta az orvos, Ernesto is Mercedesnek, hogy nagyon rossz állapotban van (quasi a halálán van), ha túléli, valószíbûleg máj- és veseátültetésre lesz szüksége. Aztán tessék, pár napra rá Gustavo kipattant az ágyból és most már azt mondják, hogy nagyon jól van, nincs semmi probléma sem a májával, sem a veséjével. Na jó, örüljünk, hogy nincs komoly baja, na de ennyire gyorsan rendbejönni....

Most megint Miguel volt a halálán, három férfi elagyabugyálta, ettõl legalább olyan roncs lett, mint a kamion balesettõl. Nevetném, ha a testvére esküvõjére teljesen rendbejönne õ is.
Norcy_ 2012 jún. 29. - 21:32:31
(431/1702)
Én is kiváncsi vagyok mikor tudja meg AP, hogy Gustavo él-esküvõ elõtt vagy után. Nem látszik rajta, hogy pár napja majdnem agyonverték, meg nagyon kiszáradt...vajon direkt csinálták ezt ilyen életszerûtlenre? Sehol egy ütésnyom az arcán :D
10/10
Sutherland 2012 jún. 29. - 20:55:45 10/10
(430/1702)
Bruno olyan közelrõl mintha kancsi lenne vagy csak olyan a nézése,de a lényeg miközben leitta magát megtudtuk tervét
amit sejtettünk.Mikor megtudta hogy Rogelio segít Paunak már rögtön újra õt is érdekli pedig reggel Rosának nem ezt mondta utána meg kélyesen ölelgeti P-t.Igazából Rosaura Rogelio vagyonára vágyik de úgytünik a természetét õ sem bírja s mivel R kiosztotta kell egy másik lehetõség is Bruno vele valamivel jobb a viszonya csak nem olyan pénzes.R mindent elkövet hogy senki ne tudja meg a tervét csak Pau elne szólja magát mert akkor lesz balhé.............
Vanessa talán leakarja ellenõrizni Rogeliot mivel Cinthya bogarat ültetett a fülébe....
7/10
napraforgó 2012 jún. 29. - 19:27:03 7/10
(429/1702)
Már ma kiderült Bruno turpissága. Csak azt nem értem, hogy miért azzal a rosszarcú férfival osztotta meg, akivel összeverette Gustavot.

Rogelio megigértette Paulával, hogy nem beszél a házasságukról senkinek, aztán kb. 10 perc múlva épp õ szólja el magát a kórházban, sógorának nevezve Miguelt. Mindenesetre az látszik, hogy pofára akarja ejteni Vanesát.

Rozi néne már megint kombinál és keveri, keveri... Most megint Rog az A terv és Buno a B terv. Rogelio megint rendesen helyreteszi, szívtelen pénzsóvár személynek nevezi. Már látom, ezek ketten nem fogják szívelni egymást késõbb sem.

Vicces volt, ahogy Paula és Guszti kerülgették egymást a kórházban, másodpercre pontosan kiszámítottan mindig pont elkerülték egymást. Vajon meddig marad titokban, hogy Gus él?
sorozatkedvelõ 2012 jún. 29. - 15:14:35
(428/1702)
Az is lehet,hogy Rogelio feleségül venné Vanessat,de különbözõ trükkökkel egy életre magához kötné,boldogtalanságra ítélné,ezzel viszonozná Vanessa árulását.
7/10
napraforgó 2012 jún. 29. - 14:07:12 7/10
(427/1702)
Eddig Bruno hajtott Paulára, de most más terve van. Most már jobb, ha Paula elõbb Rogeliohoz megy. Azt hiszi, hogy Roger úgyse tudna lefeküdni a lánnyal, vagyis nincs miért féltékenynek lennie. De a lányon keresztül talán vissza tudná szerezni az elveszett vagyonát.
Ördögi terv. Vajon mikor derül ki?

Aztán arra is kíváncsi lennék, hogy Rogelio elvenné-e Vanesát, ha Paula nem mondana igent? Szerintem nem. Csk megalázni akarja a nõt, és az így is sikerül. Persze szebb latt volna, ha az oltár elõtt hagyná faképnél. Az szinte olyan lenne, mint amit Vanesa tett õvele.
7/10
napraforgó 2012 jún. 29. - 14:01:58 7/10
(426/1702)
Nem, Ana Paula vitathatatlanul fõszereplõ, elég sokat van színen. Csak sajnos mostanában sokat nyávog, vagyis állandóan sírdogál, amit nem bírok. Miguel is nyavajog, Dany is folyton sír.
Egyáltalán, ezek az eltúlzott érzelemkitörések! Ilyen a valóságban nincs.
Norcy_ 2012 jún. 29. - 13:54:43
(425/1702)
Az is érdekes, hogy Bruno kihangsúlyozta, hogy jobb lenne, ha AP-t venné el feleségül, mert csak õ tudja megváltoztatni, meglágyítani.
9/10
Caramell 2012 jún. 29. - 13:22:18 9/10
(424/1702)
Nyilván azt gondolja Bruno ha Paula Rogelio felesége lenne valahogy összeugrasztaná õket ami nem nehéz hisz R nek is vannak húzásai és mindig hangsúlyozza AP-nek hogy R milyen rossz ember ne bízzon benne meg hogy elvette a birtokát stb.AP Rogelio ellen fordulna és talán õt hogy nincs Gustavo megkedvelné és segítene neki a birtok visszaszerzésében de ez csak találgatás ki tudja hogy csûrik -csavarják......
sorozatkedvelõ 2012 jún. 29. - 11:38:48
(423/1702)
A fõszereplõ Ana Paula egyenlõre csak sokad rangú szereplõnek látszik.Brunonak valóban anyagi nehézségei vannak,vagy csak unja Rosaurat?Bruno érzelmei Ana Paula iránt nem tiszták,mert általa akarja visszaszerezni a birtokát Rogeliotól.Ebben ,hogy lenne segítségére A. P.?