8/10
Érsekvári 2014 nov. 19. - 23:21:42 8/10
(173/4273)
Igen igen az , jó pasi , remélem õ bejön Neked .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 19. - 20:50:15 8/10
(172/4273)
Atilla úr - így írják azt hiszem
8/10
Érsekvári 2014 nov. 19. - 20:43:21 8/10
(171/4273)
Még lesznek a sorozatban új szereplõk , pasik is . Az egyik szerintem fog majd tetszeni , fiatal magas jóképû . Ha jól gondolom talán Attila úr balkézrõl született fia lehet. Kiváncsi vagyok sok mindenre , mert a elõrenézés hátránya , hogy válaszra várhatok .
Lesz itt még nagyon sok meglepetésben részünk !
malvinkicska 2014 nov. 19. - 20:18:21
(170/4273)
Ebben a sorozatban sok az idõsödõ, vagy idõs színész, Kivanc és általad említett hapsik néznek ki valahogy, Baris nem elég magas, de a nõi színészeket sem áldta meg Allaah valami különleges szépséggel, Banun a mai részben az a ruha nagyon elõnytelen volt túl csontos nincs neki mivel dicsekedni mell ügyileg sem. A Szulejmanban azért vannak jó kiállású férfiak Bali bég vagy Musztafa, hirtelen nem jut eszembe , mert Halit mint férfi nem mindenkinek jön be, abban nagyon sok szép csinos nõi színész szerepel.
malvinkicska 2014 nov. 19. - 15:58:29
(169/4273)
Igazad volt ezek után jönnek még dolgok, nagyon sajnáltam a szép fiút beleélte magát az apa szerepbe, ebben a filmben õ az áldozat még eddig. A Simay családja egy beteg népség, az apa rendõr és azt hiszi, mindent szabad, igaz az anyja sem normálisabb sajnos. Gülten asszony lánya Cemre jól kitolt vele, vacsora vendégeket hivott. Güneynek helyén volt az esze a beszélgetés során Baris nagy penge elsõ perctõl. Ebru asszony sem egy ma született bárány az biztos.Ahogy alakulnak a dolgok lesznek itt még meglepõ események úgy látom.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 19. - 15:15:04 8/10
(168/4273)
A mai rész nagyon drámaira sikeredett . Sajnos azt kell mondjam Simay megérdemelte ami történt .Buta és meggondolatlan lány mindenki befolyásolni tudja , de a legszemetebb húzása Kuzeyel szemben volt . Végre kiderült az igazság . Innentõl ez a házasság csak papiron létezik semmi több , de így is keserves lesz.
Mindig elfelejtem , hogy ez dráma sorozat ami a legutolsó részig valóban az lesz.
Güneynek sem volt egyszerû dolga a bemutatkozó látogatáson , Ebru asszonynak jó szeme van a dolgokhoz . Baris pedig nagyon lekezelõ stílusu és ahogy mondani szokták a szeme sem áll jól , nagy játékos.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 18. - 22:47:53 8/10
(167/4273)
Megnéztem és a port.hu Karadayi oldalra írok !
8/10
Érsekvári 2014 nov. 18. - 21:11:42 8/10
(166/4273)
A tegnapi írásodra is a nevedre válaszoltam , de mivel elsõre nem ment át a másodikra igen , csak a nevet nem írta ki. Remélem most sikeres lesz .
Jó volt a mai rész , Gülten asszonyt még mindig bírom , Zeynep apja bele van teljesen zúgva .
Kuzey / Kivanc / egyre jobban néz ki már nem olyan sovány az arca , egyre jobb pasi lesz.
Holnap jön , hogy a lány szüleihez mennek . Nagy balhé várható.
A villába is egyre forrósodik a levegõ .
malvinkicska 2014 nov. 18. - 19:45:35
(165/4273)
A mai rész jó volt Kuzey elmondta a titkát Cemrének, hogy elvette Simayt feleségül. Zeynep elég rámenõs csaj.
Amit figyelek itt a lányos anyukák nagyon furák Gülten asszony is szeret tudni mindent , de a Simay szülei nem lehetnek egyszerû esetek a lány nem merte elmondani a telefonban, hogy férjhez ment, olyan nagyon gyerekesen viselkednek. Banu az meg éri a pénzét nagy kavaró gép, biztos nem hagyja magát Baris sem, most ez a céges dolog, vajon mi sül ki belõle, nagyon várom Ebru anyu mit fog csinálni. A Zeynep apja is furán viselkedett, a pácienssel, neki fontos volt dicsekedni, mint, hogy dolgozna.
9/10
gabus53 2014 nov. 17. - 21:05:28 9/10
(164/4273)
Te kis huncut! :-)))
8/10
Érsekvári 2014 nov. 17. - 19:44:10 8/10
(163/4273)
Engem jobban érdekel mint a a másik csatornán rétesként nyúló sorozat , amit már nem nézek 1 éve. Beérem a török barátok közt-tel , majdnem ugyanaz , csak azért valamivel jobb .
SPOILER
Cemre különleges érdekes arcu. A frizurától is függ ,de néha kimondottan szép tud lenni. Banu sem csúnya és mindig jó cuccokba van csinosan öltözködik . Zeynep új színfolt a palettán ezzel répa színû hajjal egész extrém ,de majd feketére vált és tökre olyan lesz mint Simay átlagos ,nem is áll jól neki ez a szín . Mindegyik lány tényleg ropi ahogy Kuzey mondta Cemrének .
Érdekel most ,hogy a lány szüleihez mennek mi a fene van , mert nagy balhé kerekedik , persze a vidéki mentalitás kiborulnak a házasság miatt , de miért kell lövöldözni , lehet ott Mersinbe ez a szokás.
Majd kiderül a napokban .
SPOILER VÉGE
8/10
Érsekvári 2014 nov. 17. - 17:59:32 8/10
(162/4273)
Valamilyen szintem jó , hogy elöre nézem , de ugyanakkor felmerül bennem sok kérdõjel , amire csak késõbb kapom meg a választ . Addig várnom kell .
SPOILER
Kiteszem a jelet , mert mindig akadnak akik szóvátesznek valamit . . Nekem ez a Simay aki nem tetszik a többi nõ külsejével különösebb bajom nincs . Arcra is helyesek csinosak jól öltöznek stb. Tulajdonképpen Kuzey 3 csaj között " vergõdik " megy a lányok között a féltékenykedés .
Egyébként tényleg nagyon jó a család életébe belelátni , szinte részt venni benne , mi minden történik velük .
Güney az anyja kedvence , késöbb a fiával amikor az elveszi Banut odaköltözik õ is a villába . Eddig se valami kedves természet . de ott egy úrnõnek képzeli magát , parancsolgat és utasítgat . Beleavatkozik mindenbe . Magánéletben változás áll be majd nála is .
SPOILER VÉGE
Kicsit türelmetlen vagyok ,mert szeretném minél elõbb tudni a folytatást .
malvinkicska 2014 nov. 17. - 16:54:52
(161/4273)
A mai rész jó volt ki tudódott, hogy Cemrenek ki az apja. Jól oltogatta a két testvér egymást,hogy hol szerelmeskedtek Banuval, Güney. Simay egy kis utálatos nõ személy, nem sokáig fogja õ Kuzeyt átvágni szerintem, Õszinte leszek ebbe még eddig egy szép nõt sem láttam, jól alakítanak de nem egy szemre való valakik. Kuzey szülei nem sokat változtak fõleg az anyja, az még mindig Güneyt szereti jobban.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 17. - 16:41:12 8/10 Előzmény gabus53
(160/4273)
Szia! Nem csodálkozom , hogy non stop nézed , nagyon tudják fokozni a történetet . A szinkronnal fogok én is megérteni sok minden részletet .
A mai rész is jó volt . Simay vajon mikor mondja el, hogy nem terhes , vagy úgyis elöbb utóbb kiderül . Ez a házasság elhamarkodott és nagyon nincs Kuzey kedvére , amit megis lehet érteni . Olyan nyitott házasság féle alakul ki . Ezt a csajt eltudnám jól kalapálni nagyon ellenszenves rafinált perszóna sok bajt kever.
A török zenék nagyon jók nekem is tetszenek , találsz még ilyeneket rengeteg van .
9/10
gabus53 2014 nov. 16. - 21:57:35 9/10
(159/4273)
Szia Érsekvári!
Nagyon szépek ezek a zenék is, úgyhogy lassan nekiállok töltögetni.
Mikor is írtam neked, hogy a 29. résznél tartok, talán pénteken du? Hát most már a 43. résznél járok. És azt hiszem, nem vagyok magamnál, mert hajnali 5 órakor tértem nyugovóra, úgyhogy ma megpróbálok kicsit korábban...

További szép estét mindenkinek! :-)
malvinkicska 2014 nov. 16. - 20:22:54
(158/4273)
Igazán nagyon rendesek vagytok a Mankos is, nagyon köszönöm, hogy gondoltok rám hálás vagyok a sorsnak ilyen, nagyszerû emberekkel, tudom a sorozatot megvitatni. Kivanc az eltudja hitetni velem, hogy õ mennyire szeret valakit, a szerep kedvéért, tudom egy film de nem mindegy, hogy alakítanak.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 16. - 18:56:14 8/10
(157/4273)
Neked ! Malvinkicskának és Gabusnak küldöm :Kivanc miatt / azok a kék szemek !! / és a dal miatt is .

http://www.youtube.com/watch?v=hoafL_WAJlI
8/10
Érsekvári 2014 nov. 16. - 15:22:00 8/10
(156/4273)
helyesírás ! török klarinét
8/10
Érsekvári 2014 nov. 16. - 14:35:50 8/10
(155/4273)
OFFTOPIC
Toygarnál nincs jobb zeneszerzõ , de felfedeztem egy másikat Naci Baysunak hívják . A YT -on sok zenéje van. Jellegzetes török zene , de mai kivitelben . Hallani benne a jellegzetes hangszerüket a törökklarinétot , aminek igen különleges a hangszine . Náluk ez egyedi hangszer, minden zenében benne van , sokszor szinte fájdalmasan szól annyira szép. A Szulejmán sorozatban is hallom a zenékben ezt a hangszert .
Lehet nálam elvonási tünet van a hétvégén sorozat ügyileg .
Megint elöre néztem , úgy 6 részt , de mivel kb 90 perces nálunk még ezek a részek jóval késõbb lesznek .
Már az elején sem csíptem Simayt , de mégjobban megutáltam ez egy kígyó ellenszenves kisdög a familiájával együtt , szegény Kuzey mibe mászott bele . Viszont beindul a szerelmi szál meg a fétékenység .
A Hayat Gibi megunhatatlan jó zene.
OFFTOPIC VÉGE


http://www.youtube.com/watch?v=j0PQyEeSX_Y

http://www.youtube.com/watch?v=gEr2oVVEO4M
Trivia Showtime 2014 nov. 15. - 17:05:18
(154/4273)
...elvesztettük Atilla Urat...
..Banu bánja, Baris béget...
Kuzey kivan(ç)...