malvinkicska 2014 dec. 03. - 16:15:53
(233/4273)
Történek dolgok ahogy ma viselkedett Hadnan az már sok nagyon szemét, az egész családdal Güzey kivétel. A volt rab társ még hasznára lett Kuzeynek, megcsináltatja azokat a dolgokat ami kell a vállalkozáshoz elég, olcsón. Simay most szereti K-t vagy csak játsza, nehéz rajta eligazodni, mert félti K-t Zeyneptõl, nem beszélve Cemrenek sem közömbös a fiú, szóval kezdõdik a bonyodalom. Ebru csak nem hagy fel a nyomozással, izgatja az aláírás kitõl származik , de most már Baris csaja is mondta volt otthon mikor meghalt Atilla úr. Güney Banu egyformák magas lovon ülnek igaz onnan nagyot lehet esni.
Király Zsuzsa 2014 dec. 03. - 15:02:33
(232/4273)
Egy jelenet-- a számomra -- kérdéses.Az elején a 3-ik rész, 12,52 percében Symai ágyában Kuzey feltesz 1 kérdést:" Hány éves vagy? Ugye már elmúltál 18.? Nem akarok bajba kerülni!" Ezt azért kérdi, mert a lány szûz volt? Ugyanis ez az ok is közre játszhat, hogy nem akar elválni. Ha jól gondolom. Köszike, hogy megtárgyaljuk.
offtopic
Király Zsuzsa 2014 dec. 03. - 14:49:35
(231/4273)
offtopik Kedves Mindenki.Szeretném megnézni a török PILLANGÓ ÁLMA c. sorozatot. Állitólag Kuzey abban is játszik. Sajnos sehol sem találom. Aki tud errõl bármit megköszönöm. offtopik
malvinkicska 2014 dec. 03. - 10:25:32
(230/4273)
Osztom a véleményed amit Kenan tud nincs rá jelzõ a szótáramba, ahogy néz, sokszor a szavakat leheli, az mindent el tud hitetni csak képzelõ erõ kell hozzá, Kivanc még ezen a téren tanulhat, a kisugárzása sem olyan mint a K-é. Az biztos két remek pasi és színész is.
9/10
gabus53 2014 dec. 03. - 09:06:18 9/10
(229/4273)
Hogy kellemes napunk legyen, egy újabb kép Kivancról: tegnap este visszaérkezett Istanbulba.
burak 2014 dec. 03. - 08:12:12
(228/4273)
felháborító amit a köztévék csinálnak a reklámmal, csak azért nézem, hogy a hatalmas tv jobban élvezhessem Kivanc közelét. Nekem õ a csúcs az utóbbi három évben érett be szerintem, az igazgyöngy, jaj az nagyon bárgyú rossz volt, fõleg a nõ idegesített. Az Ezelt nem néztem, mert a Kenan nekem túl török pasi, idõsebb is Kivancnál szerintem nem összehasonlíthatók. Azt mondják, hogy a kurdok ilyen szõkék, biztos az õsei. Tökéletes pasi kicsi fül, kicsi orr, szép száj, gyönyörû kék szemek, hatalmas visszapödrõdõ szempillákkal, mellette okos intelligens.sokoldalú. A Kuzeyben igazi törököt alakít, ha észerveszitek a mozdulatokat a jeleket ilyenek atörökök és õs is. A Tiltott szerelemben pedig nem is vettük észre, hogy török. A Brad Pitt szóba sem jöhet mellette. Nálunk miért nincs egyetlen magyar jó pasi. Viszont szinkronizálni szerintem nagyon jól tudunk, de minden szereplõt.
malvinkicska 2014 dec. 02. - 20:34:20
(227/4273)
Azt nem mondom ,hogy nem szívesebben néznem mikor szerelmes ami Kivancunk, de egy tehetség mindent el tud játszani és értékelendõ,hogy jól, csinálja a drámát is, az még könnyedebb mûfaj is , mert ez most akár sok része valós helyzetet tükröz. Az biztos azért szólítja úgy , mert érdemli az csak Güneyt kedveli.
malvinkicska 2014 dec. 02. - 18:58:27
(226/4273)
Azt én is figyelem biztosan sok színész társulat van ,mert sok török sorozatot láttam, és esetleg egy kettõ volt számomra ismert színész számomra, pl a Szív útjai aztán T Sz, sorolhatnám nem irkálok , mert meg unod.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 02. - 17:59:08 8/10
(225/4273)
Valóban nagyon fekszik ez a szerep Kivancnak és lépésrõl lépésre lehet látni a sorozatban a személyiség fejlõdését ,változását, ahogy önbizalma lesz és sikerei lesznek végre ahogy haladunk elõre .
A színészek színésznõk nagyon jól alakítják a karaktereket.
Van akit kedvelünk és van akit kevésbé , de a szerepbõl adódó , hogy ki milyen .
Én Kivancot , Gülten asszonyt és a Banut és Alit láttam már más szerepkörben és sorozatból ismerem õket , de a többi színész játéka is nagyon tetszik . A rendezés a zene minden remek élményt ad .
Kuzey után Gülten és Ali a kedvencem .
malvinkicska 2014 dec. 02. - 17:19:48
(224/4273)
Az eddig látottak szerint ez neki lett írva jórészt, és õ benne az áldozat, a minden napjai is tele vannak csajokkal. A változatosság gyönyörködtett, ezek a kis színésznõk még fiatalok, azt hiszem Simay 22-éves, mire beérnek jók lesznek nagyon, az biztos eszelõs szerepet kapott. A 3 fiatal lány közül Cemre néz ki ahogy kinéz, nem akarom már õket jelzõkkel illetni ,már párszor így is tettem. A meglátásom Kivanc sok mindent képes megformálni, és hiteles, mert, hogy jól néz ki az egy másik dolog, most elvonatkoztattam attól.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 02. - 16:56:15 8/10
(223/4273)
Sajnos a Simay által felfogott golyó ilyen hatással van Kuzeyre, hogy még mindig kitart Simay mellett .
Van benne azért jó adag , hogy az anyját bosszantsa a csajjal.
Az apja is bólogat rá , egyiköjüknek sem a szíve csücske Handan asszony . Sebaj ott van neki Güney . A család csak a fél igazságot tudja a házasságról . Ali szerint is tudniuk kellene mi a valódi helyzet.
Azért ezt a Simayt sem kell félteni , milyet produkált a telefonba az egész család elõtt , mártirra vette a figurát , mintha az anyjával beszélne eljátszotta a nagyjelenetet , hogy mennyire szereti Kuzeyt stb . Még Kuzey családját is hülyének nézi ,kijátsza õket , rafinált kis dög . Megegyáltalán milyen alapon féltékeny õ Kuzeyre ?
Sajnos ez még csak a kezdet , továbbra is átvágja lépten nyomon majd Kuzeyt. Aki sajnos átverhetõ, mert õ nem tenne ilyet .
Kuzey nõügyekben nagyon nem áll jól , látványosan nem ért hozzájuk , pedig versengenek lassan érte a lányok .
malvinkicska 2014 dec. 02. - 15:59:46
(222/4273)
Ahogy halad a történet egyre jobban alakít Kuzey, ma is sajnálatra méltó volt Cemrevel beszélgettek a buszon és elmondja mennyi rossz történt vele, és most Zeynep is miket mondott neki, úgy látszik õ is érez iránta valamit. Az egyértelmû, hogy Simay és õ csak sajnálatból vannak még, most együtt, a gyerek dolog kiölte belõle még a szikrát is. Güney és Kuzey most úgy beszélgettek ahogy testvéreknek kell. Az apja már fekhelyrõl is gondoskodott, persze Hadnan nagy bánatára. Cemre ahogy hallgatta Kuzeyt teljesen el volt gondolkodva, meg is kérdezte annyira fontos neki Z. A következõkben a szép fiú miatt lesznek még ereszd el a hajamat, mert jelenben hölgy koszorú van körülötte, ki lesz a befutó arra még várni kell.
malvinkicska 2014 dec. 02. - 11:24:48
(221/4273)
Igen így volt beszélgettek, Cemrével de valahogy ez nekem kiesett, tényleg jó ez a fórum, egyet nézünk és mégis vannak dolgok amelyek mellet elsiklunk.
Király Zsuzsa 2014 dec. 02. - 07:22:56
(220/4273)
Az erdõben Cemre mondta, hogy váljatok el. Mire Kuzey azt mondta, hogy tehetném, amikor engem akartak lelõni és elém ugrott, ezáltal Õt érte a golyó.Kuzey meghatódott, hogy ennyire szereti Õt. Hiszen az elmúlt években nem részesült senkitõl szeretetben. Másik esett a Nagybácsi kéri, hogy küldje haza.Mire Kuzey azt válaszolja, hogy nem, mert akkor kivégzik a lányt.Hálából, sajnálatból nem engedi el.Mondja...most már Õ felel érte.Cemrének mondja megvárja, hogy lecsendesedjenek az indulatok és akkor meglátja......Ezért mondja az Apjának --magyarázat nélkül-- hogy nem válik.
malvinkicska 2014 dec. 01. - 19:01:54
(219/4273)
Szerintem õ mindig mellette volt, és azt gondolta, mivel nem akar elválni, jobb ha hozzájuk költözik, és lehet olyan is megfordult a fejébe így másabb lesz Kuzey is , mert õ nem tudja, miért nem lesz bébi, hogy Simay nagyon becsapta. Persze ezek csak az én érveim de lehet, más járt a fejébe, Handant hadd egye a penész, a nagyravágyó dögöt.
8/10
Érsekvári 2014 dec. 01. - 18:25:40 8/10
(218/4273)
Nem értem Kuzey apját milyen hirtelen ötlet vezérelte ,hogy beleavatkozzon és oda költöztesse Simayt.
Az igaz apja rákérdezett akar e válni , de Kuzey azt válaszolta nem . Ezt nem is értem , megszabadulhatna a csajtól , mégsem akarja. Zeynep rendesen kiborult a szituációtól , erre nem számított , de Kuzey sem .
Erre céloztam , hogy Handan asszony kifog akadni "kis menyétõl " . Most lesz csak igazán emiatt savanyú ábrázata .
8/10
Érsekvári 2014 dec. 01. - 18:08:24 8/10 Előzmény zandra
(217/4273)
Nem egészen értek egyet , persze már a forgatókönyvírok eldöntötték rég , hogyan alakul a történet .
Szerintem akkor is a baleset Güney hibája , hogy vezetés közben folyton ittas öccsével veszekszik és folyton felé fordulva dumál , majd lökdösik egymást . Az lett volna csoda , ha nem történik baj . Vagy félre kellett volna állnia , de nem vezetés közben hadonászni. Az igaz Kuzey sem ártatlan az ügyben , sajnos nagyban hozzájárult a tragédiához , de Güney felelõssége nagyobb . Kuzey átválalta , mert fõleg az anyja ezt várta tõle , hogy a tanult fiacskáját mentse. Kuzey is érezte , hogy hibás és törleszteni akart , de nagyon nagy árat fizetett és egész életére kihatott. Kuzey egyenes jellem sosem csapott be senkit , tartja a szavát mindig . Güney sunyi megalkuvó , számító , mama kedvence.
SPOILER
Eredeti nyelven láttam a sorozatot már és valószínû, hogy Güney mégsem ússza meg a börtönt , mert valaki feldobja ha jól értettem , hogy õ okozta a balesetet .
Erre kíváncsi leszek nagyon .
SPOILER vége
Persze mindenkinek lehet eltérõ véleménye , ettõl jó a fórum .
9/10
gabus53 2014 dec. 01. - 16:52:30 9/10
(216/4273)
Nekem is nagyon tetszik a sorozat. Én már törökül végignéztem, csak az a baj, hogy egy árva szót sem értettem belõle (illetve azért néhány alapszó már megy...), de egyre izgalmasabb és mozgalmasabb lesz, meglepõ fordulatokkal.
Gülten asszony karaktere meg kifejezetten tetszik, mert nagyon jól alakítja azt a dívát, aki szeretett volna lenni, de az élet másképp alakult és így sajnos nem lett belõle (lásd: ahogy rögtön beletúr a hajába, ha meglát egy férfit), és hát ebbõl a szerepbõl kiderül, hogy nagyon jó kis komika is.
malvinkicska 2014 dec. 01. - 16:06:16
(215/4273)
Egyre jobban tetszik a sorozat már nevet is néha Kuzey akkor olyan szép fiú. Güney és Banu is elfogadta az ajánlatát a céggel kapcsolatban jó, dolgokat mondott logikus volt. Zeynep az sem egy matyó hímzés bele szerelmesedett Kuzeybe, nagyon meglepõdött , mikor az apja oda költöztette, pedig már Sami tudja nem lesz baba. Az a vipera anyja állandóan ellene van szegénynek, annak semmi nem tetszik amit K csinál, mert számára csak Güney létezik. Banu elég szemtelen nem adott munkát Simaynak, csak biztatta. Ebru asszony nyomoztat az aláírás miatt jól teszi, és Güney kihallgatta a telefon beszélgetését, biztos lesz belõle kavarodás, Baris is megérdemelné a büntetést.Az apja mellette van Kuzeynak, csak most baj, hogy oda költöztette Simayt hozzájuk.
9/10
gabus53 2014 dec. 01. - 13:50:43 9/10 Előzmény malvinkicska
(214/4273)
Szia malvinkicska!
Köszönjük az infót, én pedig csatolok hozzá fotókat és egy linket.
http://www.magazinci.com/icerikler/sinema/paristeki-muhtesem-randevu-turk-sinemasinin-100-yilina-yakisir-acilis_46371.html