Téma: Híradó este

adamnagysweetmovie 2012 okt. 11. - 01:06:45
(1073/2273)
Emlékszel a Vezííír nyári gondterhelt nyilatkozatára?
Reméljük nem kell a demokrácia helyett új rendszert bevezetnünk.

Hát ilyesmire is gondolhattak a háttérben... Legyünk Kánság.
adamnagysweetmovie 2012 okt. 11. - 00:59:47
(1072/2273)
Bájos, ahogy nem kikérjük a nemzetközi szervek segítségét, hogy a baltás gyilkos ügyében az "azeriek lejáratták MO hírnevét", hanem Szijjártó siet leszögezni, az ügy lezárva és egybõl alkudozni kezd velük, fideszközeli 90 céget bevonva a véres bizniszbe.

Csak míg ha az azeriek államkölcsönt jegyeztek volna, az legalább a közjót szolgálta volna, ezek a bizniszek meg magánzsebekbe mennek.

Az ország hírnevének meggyalázása a magyar-azeri kormányok által viszont mindnyájunkat érint...

Fidesz-etika, semmi nem számít, csak a szerzés, semmi sem büdös....
adamnagysweetmovie 2012 okt. 11. - 00:54:28
(1071/2273)
Fradi: 200 millió TAO, a felcsúti Barca 3.000 millió.
Melyik a jobb reklámhordozó?
Maffia ez, hol egy Falcone?
adamnagysweetmovie 2012 okt. 11. - 00:50:39
(1070/2273)
A móri mészárosok elsõ verzióját háromszor kivégezték volna, mire kiderült, közük nincs hozzá...
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 11. - 00:27:55
(1069/2273)
Ha haldoklik, nem emiatt haldoklik. És ha fejkendõt hord a rendõrnõ, akkor mi van?
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 11. - 00:23:31
(1068/2273)
Hát... ha Breivik itt gyilkolt volna le majdnem száz magyar fiatalt, mert õ állítólag afgánellenes, akkor talán csakazértis kineveznék egy afgánt valami baromi nagy pozícióba. Valami ellenlépés kell, hogy azt érezzem, hogy nem befolyásol egy terrorista. Hacsak Breivik nem épp ezt akarta elérni. Mármint, hogy kivegye a norvégok kezébõl a saját országukat. Hiszen az biztos, hogy nem afgán menekülteket gyilkolt, hanem a norvég elit fiataljait.
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 10. - 23:59:30 Előzmény _goldie_
(1067/2273)
"és a lelki tényezõ mint olyan a szülõnek egy életre lelkifurdalása lesz mert elvetette..
vagy azért mert más neveli és nem õ"

Szerinted melyik rosszabb? Megölni a gyereket - vagy nem vállalni a nevelését? Melyik érdemel súlyosabb büntetést? Leírok egy sztorit, és döntsd el, melyik szereplõ bûnösebb a sztoriban: az, aki megöli a gyerekét, vagy az, aki inkább odaadná másnak, csak a gyereke életben maradhasson!

Abban az idõben jött a királyhoz két parázna asszony, és megálla õ elõtte. És monda az egyik asszony: Kérlek uram, én és ez az asszony egy házban laktunk, és szültem õ nála abban a házban. És harmadnappal az én szülésem után, ez az asszony is szült, és együtt valánk, senki idegen nem volt velünk a házban, hanem csak mi ketten valánk abban a házban. És ennek az asszonynak éjszaka meghalt a fia: mert ráfeküdt. És felkelt éjfélkor, és elvitte az én fiamat mellõlem, mert a te szolgálóleányod aludt, és azt maga mellé fekteté, míg az õ meghalt fiát én mellém fektette. Mikor pedig hajnalban felkeltem, hogy megszoptassam az én fiamat: ímé, megholt; de reggel jól megnézegetvén, látám, hogy az nem az én fiam, a kit én szültem. Monda pedig a másik asszony: Nem úgy van, az én fiam az, a ki él, a te fiad pedig az, a ki meghalt. Amaz viszont monda: Nem, hanem a te fiad az, a ki meghalt, és az én fiam az, a ki él. És ekképen versengettek a király elõtt. Akkor monda a király: Ez azt mondja: Ez az én fiam, a ki él, és a te fiad az, a ki meghalt; amaz meg ezt mondja: Semmiképen nem, hanem a te fiad az, a ki meghalt, és az én fiam az, a ki él. És monda a király: Hozzatok nékem kardot! És mikor oda hozák a kardot a király elé, Monda a király: Vágjátok két részre az eleven gyermeket, és adjátok az egyik részt egyiknek, a másikat pedig a másiknak. Ekkor monda az az asszony, a kié vala az élõ gyermek, a királynak, mert megindult szíve gyermekén: Kérlek, uram, adjátok néki az élõ gyermeket, és ne öljétek meg õt. A másik pedig azt mondja vala. Se enyim, se tied ne legyen; vágjátok ketté. Akkor felele a király, és monda: Adjátok amannak az élõ gyermeket, és meg ne öljétek azt, mert az az õ anyja. És mikor hallotta az egész Izráel ezt az ítéletet, a melyet tett vala a király, félék a királynak orczáját, mert látták, hogy Isten bölcsesége van az õ szívében az ítélettételre.
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 10. - 23:49:42
(1066/2273)
"és utazni akar, ingyen buszokat biztos talál aznap"

Nekem is eszembe jutott már, hogy felkéredzkedek egy ilyen buszra. :)
Mikor lesz a következõ "békemenet"? Csak hogy tudjam, szervezzek-e aznapra Pesten programot :)
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 10. - 23:37:08
(1065/2273)
Az elsõ hír a legnagyobb vicc, amit valaha hallottam. Most képzeld el, ezek után minden nõnek egyformán kell majd fõznie otthon, tilos jobban fõzni egy adott limitnél, nehogy bizonyos férjek elõnyt élvezzenek azért, mert jobb házikosztban részesülnek, mint mások. A szexrõl nem is beszélve!!! :)) Jajúristen. :)

Amúgy, amikor 5. oszt. tan. voltam, az egyik szülõi értekezleten balhé tört ki - párttag anyuka felháborodva tudakolta, hogyhogy én ötöst kaptam a töridolgozatomra, az õ lánya meg csak négyest??? Mialófasz van itt, most már a nyúl viszi a puskát???? Attól kezdve komcsilányka elégedett lehetett, õ is ötösöket kapott. Az anyja kiharcolta neki az egyenlõ bánásmódot, elvtársak, gyõztünk.


A norvég hírnek viszont örülök, ez nyilvánvalóan csakazértis ellenlépés a majomivadék-söpredék-senkiházi-szabadkõmûves Brivikre.
talec 2012 okt. 10. - 23:10:02
(1064/2273)
Sokmindent nem tudtam, mert nálunk kevés az értelmiségi. Senki nem lépett be régen az MSZMP-be, igaz, senki nem is lett gazdag. El tudtuk viselni a szegénységet. Más meg nem, inkább kereste az elvtársak kegyeit. Én tudom, hogy nem lehetett messzire, magasra jutni, ha valaki nem lépett be a pártba 90 elõtt. Szinte kötelezõ volt. Aki nem lépett be, annak maradt a szolid élet, a munka és a filozofálás, hogy mások hogyan tudtak jól élni? Nem minden egykori párttag lett gazdag, ezt is nagyon jól tudom, mert van régi párttag ismerõsöm.

De akkor miért nem maradtak egy táborban 90 után? Lehet, hogy vannak olyan "exelvtársak" akik tényleg mondanak jókat, és hasznos munkát végeznek az ország számára. De az olyannak, mint én, ahol nem volt elvtárs a családban, rokonságban annak furcsa olvasni, hogy azok az emberek akik ma a nemzeti tv-ben szerepelnek benne voltak az elnyomó rendszert mûködtetõ pártban.

Pár példa. Napi szinten látom a tv-ben: Kerényi Imre. Vagy Bogár László, ott volt Bencsik András. Lehet, hogy mindenki érti a szakterületét és nincs náluk jobb szakember a jobboldalon, de akkor is furcsa olvasni, hogy egykor, együtt tapsoltak az igazi elvtársakkal.

Beszéd, beszéd, beszéd. Közben sem Gyurcsány, sem Orbán nem igazán tud mit kezdeni a zuhanó életszínvonallal. Majd a Békemenet megoldja.
talec 2012 okt. 10. - 22:51:19
(1063/2273)
A jobbos tv-ben olyan emberkék bukkantak fel, akinek elég komoly pártállami múltja volt. Némelyik már lelépett, ráfogták piti okokra. És nekem, a nézõnek megmondták, hogy akik a nemzeti oldalra kerültek a régi csapatból, azok a jó "exelvtársak", akik balra mentek, Gyurcsány táborába, azok meg a rossz "exelvtársak".

És ezt el kell hinnem. Ha nem hiszem el, akkor egy bunkó vagyok csak. Nem hiszem el, de legalább már nem is nézem, és sokkal jobban érzem magam, hogy nem etetnek hülyeségekkel.
talec 2012 okt. 10. - 22:41:50
(1062/2273)
"állami iroda", "párttitkár".

Meg a haszonélvezõk. Akik jól éltek 90 elõtt, együtt tapsoltak egy táborban. Ma meg két oldalon ülnek, és nagyon komolyan harcolnak egymás ellen, de közben mindenki jól jár. Csak egyre nõ a szegénység itthon.
talec 2012 okt. 10. - 22:38:36
(1061/2273)
Békemenet, de a zsíros jutalmak már kifizetve az állam irodákban. Ki a jobbos itthon és a ki a balos? Hogy döntik el? Hogy hol ül kevesebb pártitkár csemete, vagy ki szakított többet a magyar államból? 90 elõtt és után.
1/10
danton-b 2012 okt. 10. - 22:32:49 1/10
(1060/2273)
És még valami uradnak és neked is rendszeres szokásod hogy olyat adsz más szájába ,amit az soha nem mondott.Mert nem az a náci szar alak ahogy írod ,aki nem ért velem egyet,de pl aki azt állítja hogy a zsidók elõre tudták a szept 11-ét és ezért nem mentek dolgozni ,az nemcsak náci de hülye is de nagyon.És ez nagy kbség.
1/10
danton-b 2012 okt. 10. - 22:29:35 1/10
(1059/2273)
Ja ezek mind buták, bezzeg Te az IQ bajnok és példaképed csengõ a nagyeszü :) nalátod errõl beszélt az a másik "kockacukor" adam is hogy valóban reménytelenek vagytok kommunikációképtelenek ,akik csodálkoznak hogyha pimaszkodnak és érvek helyett elmebetegeznek ,akkor a magamfajta sem titkolja a diagnózist ,ami ráadásul sajnos igaz is.
Szerintem tréningezz az okt. 23.-i békemenetre az való a hozzád hasonló lángeszeknek.
1/10
danton-b 2012 okt. 10. - 21:42:01 1/10
(1058/2273)
Te mint hû fegyverhordozója nyilván véded de minden állításom igaz ,nem is tudod cáfolni csak személyeskedsz.Csengõ kivétel nélkül mindenkit leelmebetegezett(meszag,Proktor, adam ,ondok stb stb) és soha nem volt konkrét érve.Te meg még gyengébben adod elõ ,Te is azok közé tartozol ,akivel adam szerint nem érdemes kommunikálni.
1/10
danton-b 2012 okt. 10. - 21:34:06 1/10
(1057/2273)
Azért ne terjesszük ki amagyarok butaságát és megvezethetõségét az egész világra.Máshol egy ilyen párt mint a Fidesz ,aminek még programja sem volt nem rúghat labdába ,esetleg csak Botswanaban,bár még ott is több eszük van a benszülötteknek.A sok hülye most mindent elhisz hogy "nem leszünk gyarmat" Nem a kormány kúrt el mindent,ááá nem , hanem az IMF,kvázi mint Nérónál a kerseztények gyújtották fel Rómát .Igaz Néró kornyikált és nem Felcsúton építtetett stadionokat.
1/10
danton-b 2012 okt. 10. - 21:28:33 1/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(1056/2273)
Hát elég sokat kommunikáltál csengõvel ,ahogy tapasztaltam ,pedig elég gyorsan kiderült hogy milyen "érvekkel" rendelkezik.Mindenki elmebeteg ,aki nem tolja a Fidesz szekerét,vagy legalábbis nem relativizálja az elképesztõ aljasságukat és országrombolásukat.hallom most nyilatkozta kedves vezetõ a Handelsblattnak hogy mennyivel jobb egy prezidenciális rendszer mint a demokrácia.Nemde királyság nem kéne? Közveszélyes ez az ember nem Gyurcsány ,mert az egy igazi demokrata volt ,egy nagy ember.
talec 2012 okt. 10. - 21:20:27
(1055/2273)
Még nem túl figyelmesen hallgattam a híreket, Fazekas vmi 1200 hektárt jelölt ki, mint családi gazdaságot. Ez a birtokmaximum. Tehát a Fidesz szerint 500-1000 hektár a családi gazdaság.

Én akiket ismerek, szegény falusi embereket. Családokat, ahol van több munkanélküli, azt mondják, hogy õk a két kezüket összetennék, ha egyszer az életben lenne 50 hektár földjük. De az én öreg rokonaim is mesélték régen, hogy az õ családi gazdaságuk 50-70 hektárból állt. Reggeltõl estig dolgoztak keményen, mert a föld mellett állatokat is tartottak.

Akik ma 500-1000 hektárral rendelkeznek, azt bizony gazdag embernek hívják. A rossznyelvek azt mondják az ilyenekre és úgy látom, hogy a Fidesz is ezeket a gazdálkodókat segíti jobban, hogy õk nem megélnek a földbõl, hanem terepjárót és nyaralást akarnak betakarítani, szüretelni. Ezek a birtokok ennyit hoznak. De ezt mûvelni az átlag nem tudja. Kell hozzá tõke, és rengeteg helyrõl támogatás. Támogatás és 3-4 féle kárenyhítés. Így éri meg a nagyoknak a föld.
talec 2012 okt. 10. - 21:10:19
(1054/2273)
Nem leszünk gyarmat, lesz megint ez a tüntetés. Régebben odatapadtam a képernyõre, és lestem kik mentik meg az országot.Most azt mondom, ha valakinek szerencséje van és utazni akar, ingyen buszokat biztos talál aznap. Országszerte, mindenfelé. Egy kicsit ilyen lehet ez a nép akarata, a "spontán" békemenet.

Nem leszünk gyarmat. Egy tény, a húsipart már biztos nem tudják gyarmatosítani. Vagy becsõdöltek, becsõdölnek a régi cégek, vagy a hatalmas Csányi-birodalaom építi a magyar húsipart.

A külföld itt már nem rúg labdába.