8/10
suxel 2013 ápr. 14. - 11:57:02 8/10
(724/1024)
Hát jönnek a SPOILEREK SPOILEREK SPOILEREK SPOILEREK!

Ez lesz, ha nevezhetem így az idegõrlõ hét. Ezt úgy eltüntetném azért... :D :D
Hangzatos címek: csúszások vannak, így csúsztatok én is, van ahol kettõ lesz
Hétfõ: Csók a parton
Kedd: Gabino leüti Damiant
Szerda: Verekedés a kantinban/Eljegyzési gyûrû
Csütörtök: Testvér testvér ellen
Péntek: Nyitott szív(mûtét)

Gabino Carmina kérésének eleget téve elintézi, hogy Paolo örökre eltûnjön a nõ életébõl.
Paloma felkeresi Gaelt, de a fiú csak elzavarja, miután még egyszer a szemébe vágta, hogy Elisat szereti.
Gael nekiáll a hazaérkezõ papnak is, hogy Damianékat pártfogolja, és kijelenti, hogy a haláláig fog harcolni Elisaért.
Damian és Elisa tovább küzdenek egymással, s Dam szerint már túl késõn rabolta el a lányt, s követeli, hogy mondja meg melyiküket szereti jobban, de Elisa inkább a parton kesereg.
Gabino Paloma útját állja, hogy kiszedje belõle hol van Dam és Eli, de Ramona megvédi az unokáját tõle. Majd Gabino követeli a kenõcsöt a fejfájására, de Ramona közli, hogy neki nem eladó.
Gabino elkapja Damiant Ingrid sírjánál, majd Vicentével leszállítja Alfinak, a pap pedig fel van háborodva Gabino módszerein.
Gaelhez megérkezik Elisa, hogy mindent tisztázzanak, s közli lett volna lehetõsége elszökni Damtól, de nem tette. Gael árulással vádolja.
Gael megérkezik az Arango birtokra, viszont az õrök nem engedik be, Alfi pedig retteg, hogy Gael megöli Damiant.
A papot telefonon értesítik, hogy Gael börtönbe került, s mikor Paloma Gaelt keresi a pap közli vele is.
Damian elmegy a paphoz, hogy Gaellel beszéljen, de csak az atyával tud, aki megdorgálja, azért, amit tett, s szerinte ilyet férfi nem tesz, s ezzel csak elmélyítette a szakadékot Gael és közte.
Alfi és Flor összetalálkoznak Ednél szóváltásba keverednek, majd amikor Elisa befut, Flor átadja neki az eljegyzési gyûrûjét.
Elisa tudni akarja, hogy Dam beszélt-e már Gaellel, mire mondja a fiú, hogy nem. Eli kérdezi, hogy talán fél szemtõl szembe, Dam elmondja, hogy Gael börtönben van, és megkérdezi, hogy Eli Gael miatt szomorkodik-e ennyire, veszekednek.
Alfi meglátja a fõtéren a csókolózó Damiant és Elisat, és nagy cirkuszt rendez a falu elõtt, aminek a végén elájul.
Damian minden kérdésére választ akar Alfitól Gaellel kapcsolatban, aki próbál kitérni az állapotára hivatkozva, de Damiant nem érdekli.
Alfi reklamál a papnak, amiért megszegte a gyónási titoktartását, és elmondta Damiannak, hogy testvérek Gaellel, de Lupe közli, hogy gyötri õt is, amiért ezt tette, de meg kellett mentenie Damiant a haláltól Gaelt pedig a testvérgyilkosságtól.
Flor magában kesereg, hogy elvesztette Enriquet miután az közölte, hogy nem érez iránta semmit sem.
A pap érdeklõdik Alfinál Rosendo végrendelete felõl, mivel változik a helyzet, hogy Gael is örökös, de Alfit ez nem érdekli. Lupe azonban közli valami nincs a rendjén, mert a két szemével látta, amikor Rosendo halálának az estéjén Alfi papírokat égetett el.
Elisa elolvassa Damian búcsúlevelét, s már késõn érkezik, csak azt látja, amint becsapódik a mentõ ajtaja Damian mögött.
A doki közli a meridai kórházban Damiannal és Alfival, hogy Alfin nyílt szívmûtétet kell végrehajtani, és nincs garancia a túlélésre.
A pap kikel magából és nekiáll Gaelnek, amiért az áldozatot játssza és Damiant okolja mindenért, és vegye észre, hogy most õ az, aki elrabolta Damiantól Elisat, és ne adja a nagy szerelmest, amikor Palomával korábban megcsalta, inkább legyen férfi és vállalja tetteit.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 13. - 14:13:45 10/10
(723/1024)
Persze,ertem en,hogy ez "ido huzas-nyeres" feleseg,csak ennyire tenyleg nem fontos ez a kivel sexelt Elisa dolog.
Ez olyan pl.mint mikor,mindenki nagy vallasos a sorozatokban,de föleg azok az emberek a legbünösebbek,vagy legromlottabbak.
Alfinak azert gyanakvobbnak kellett volna lennie,mert azert azok a büvös repülöjegyek nagyon sok kalamajkat okoztak,de ahhoz kepest siman odaadta Gabino....
Sajnos nekem szemely szerint nincs Story5,amit nagyon sajnalok,mert lattam hogy sok jo sorozat fut rajta,ami erdekelne,a story4 nagyon kaka lett,ha a sorozat+-on nem fognak menni jo sorozatok,akkor az nagyon nem lesz jo.
Ezen is gondolkoztam,hogy mit tesznek majd be e helyett,a masik meg,hogy a Marichuyt is mar annyit adtak a csatornak,hogy megörülök.
Remelem beruhaznak majd ismet egy jo sorozatra,hasonlora mint ez,de ki tudja....
8/10
suxel 2013 ápr. 13. - 01:07:21 8/10
(722/1024)
hat kihagyhatatlan elem a paranoia. Nem tudom mi lenne akkor, ha mar lefekudt volna gaellel, vegul is nem volt 600 kanja elinek, akkor meg. Tipikus telenovellabetet, amivel altalaban egy hetet lehet nyerni, de a 93 reszes eredetiben is igy benne volt. Hat damian nem vette eszre az egeszet, tudod meg megertenem talan ha a tengerben szexeltek volna, de igy. De vegre elertuk, hogy a 133 reszben van ilyen jelenet, mikor eredetiben neztem azt hittem csak a finalekor jutnak el eddig. Na, hogy hianyerzet ne legyen majd a hetfoi reszt is teleszexelik.
Gael lesz meg ettol, butabb, makcsabb, hulyebb, jovo heten mar alakul a molekula az eseteben, de meg damian lesz a fohulye.
A spoilereket mar megirtam, de meg varok, hatha lesz holnap rendes netem mar.
Nem tudom, de azok a hamisitvanyok eleg frisseknek tunhetnek, s kb 15 evesek a jegyek, alfi egyelore benyelte rendesen. Mostmar okkal gyulolheti stefit szerinte, ha meg eddig 100%-osan nem is volt biztos. Egyelore nem latszik, hogy derul ki az artatlansaga, mert most a hamis jegyekkel rakontrazrak, az igazi meg el van asva ingriddel. Talan ha meglelik a holttestet.
Hat nem unalmas ez a masodik szakasz, de a jovo het elso resze erot probalol lesz hulyeseget tekintve. Marcangolni fogjak egymast rendesen.


Mas: aprilis 29en indul a story5on az amor bravio a sziv parancsa cimmel delutan 5kor. Aki akar egy tok jo csavaros telenovellat, annak ajanlom. Az a harmadik novella, amit neztem eredetiben 2012-ben a televisatol a menekules a szerelembe es a bunos vagyak mellett, s nekem az tetszett a leginkabb. Ajanlom mindenki figyelmebe.
8/10
suxel 2013 ápr. 13. - 00:44:38 8/10
(721/1024)
off

En szeretem a szalamandrat is, hiaba nem olyan hosszu csak 133, de kb az utolso harminc reszt kihuznam a storybol, a diana mirabalos tortenesek teljesen feleslegesek benne, olyan mintha visszaternenk a legelso reszhez es kezdodne minden elolrol. Ennyi a negativum nekem ott,de amig a kis nocske nem jott benne, igazan szorakoztato
10/10
kazsagx 2013 ápr. 13. - 00:16:34 10/10
(720/1024)
Mondjuk szerintem azert mindent elmondhatunk a sorozat masodik felerol,csak azt nem,hogy unalmas. :)
10/10
kazsagx 2013 ápr. 12. - 22:09:23 10/10
(719/1024)
Gondoltam,hogy ez lesz Damian paranoiaja. Mondjuk en azt nem vagom,hogy ha tenyleg lefeküdt volna Gaellel az mit erint? attol kevesbe lenne elete szerelme? ez tenyleg ennyire erdekli a pasikat? mert okes egy csaj ne legyen ribi,meg ez egy film,de na.... a masik meg,hogy Elisa annyira jo volt,hogy nem vette Dam eszre,hogy elveszi egy nô szüzesseget? :)
Gael is pattog...sose volt Eli az ôve,komolyan azt hitte,hogy Damiant elfelejtette orokre,ez tenyleg ilyen buta!?
Gabino nem kispalyas...Alfi meg igy benyelte a dolgokat... :) Gondolom a vegere majd megkergul mindenki.
malvinkicska 2013 ápr. 12. - 20:17:06
(718/1024)
Elisának ésDamiának nemjol van megirva a szerepük, a forgatókönyv irót el küldeném tovább képzésre, mert aviperák minden részben kavarnak.Azt az elözö témát nem ismerem , mert nem régen foglakozom,szappanopera nézéssel kb60-at láttam de ez párját ritkitja.Szerintem 120 rész elég lett volna az asok förtelem nem kellettvona bele irni ez az én véleményem rétes tészta szerint , nyujtották el.A Szalamandra 133epizód volt benne minden,szenvedés szerelem, pörögtek az események alig vártam akövetkezö részt.A befejezése is ragyogó láttam a szereplõk további sorsát, egyszóval nagyo jó volt
8/10
suxel 2013 ápr. 12. - 19:44:34 8/10 Előzmény kazsagx
(717/1024)
a mai resznek baljos vege lesz, ami ugy elorevetiti jovo hetet.
Elisa szeret vegzet asszonyatjatszani, most ha nem hazudott volnanegy lepesselelorebb lennenk. Damiant meg mit erdekli, o meg megdugta elotte florenciat ketszer. Tul tisztak ezek a noi karakterek, ez a resz amugy az eredetiben is benne volt, hogy hazudik a lany. Aki sorozatot remakel, mindig azt mondtam,hogy nem az a jo, aki masol, hanem aki kiirtja belole ezeket a blodli vadhajtasokat. Tul steril a noi fohosno, nem hiszemhogy vannak ekkora szentek, vagy a vilag negy sarkaban egy-egy, de a fold meg gombolyu. Vajon 1996-ban voltakmeg ilyen szentek? :D
10/10
kazsagx 2013 ápr. 12. - 15:34:08 10/10
(716/1024)
O hat egy marhasag ez a dolog tenyleg.
Ha lefeküdt volna vele akkor tenyleg nincs semmi nem a kökorszakban vagyunk,csak ugy Eli ribinek allitja be sajat magat,aztan meg sirankozik,hogy öt nem tisztelik meg hasonlok.
Damian meg ha nem tesze-toszaskodna akkor mar megbeszelhettek volna,szamomra ezek a reszek szoktak idegtepôek lenni.
8/10
suxel 2013 ápr. 12. - 09:47:48 8/10
(715/1024)
a mai reszben vegre nem lesznek szerencsetlenek. Hehe. Megoldjak a problemaikat.
Viszont a jovo het, torolnem az egeszet. A tre jeleneten kivul csak megjegyzem, jon majd dam a hatalmas marhasagaval, amikor odaadnam neki, huzd meg barat a ravaszt, es ha fejbelovod te is magad, hidd el konnyebb lesz. Aztan, amint a dam mizerianak vege, megbolondul majd gael is, neki is adhatunk egy pisztolyt, az majd vag ket het mulva jon szerintem.
Amugy az egesz nem azert, de elisanak koszonheto, mit hazudozik jobbra balra. Lefekudt gaellel!!! Mondja, hogy ketelkedik benne damian, hat nem ezzel is azt erositi benne? Na es mi lenne, ha lefekudt volna vele?
Kedden lesz vege a tengerpartis reszeknek.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 12. - 09:26:35 10/10
(714/1024)
Csak mar engem is idegesit,ahogy Sorozatkedvelö is mondja, a szerencsetlenkedes.
Ezek a flölösleges körök: Dam tudja hogy mi van,Elisa is öt szereti,közben: ez a "lefeküdtem Gaellel" sztori is... Mar remelem haladnak valamerre!
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 12. - 04:45:47
(713/1024)
Damian és Elisa meddig szerencsétlenkednek a tengerparton?
8/10
suxel 2013 ápr. 12. - 00:32:53 8/10
(712/1024)
damian is megmutathatna a levelet, hogy lehutse a leanyzot, azert most az megbotrankoztato lenne, ha elisa csak ugy hazahuzna a pacival ea magara hagyna a beteg szerelmet.
Paolo majdnem lecsapott megint carminara.
A nap nem a begonae volt, rajott carmina igazi arcara, majd a lanya az utazassal.
Alfit meg utolerte a betegsege, nesze, kellett neki szineszkedni.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 11. - 23:38:27 10/10
(711/1024)
Egyre jobban nem ertem Elisat,en a Damian helyebe az arcaba vagtam volna Flor levelet!
Jajj..... :)
10/10
kazsagx 2013 ápr. 11. - 01:18:41 10/10
(710/1024)
Ok,ok varunk türelmesen! :)

Carmina egyszer mond igazat,es pont akkor nem hisznek neki,erre a Paolos dologra nem szamitottam....
Szegeny Dam.tenyleg jo gethes lett az esötöl.. :)
Begona most lathatja,hogy a ki is valojaban a nagy barinöje! :D
iriszke1 2013 ápr. 11. - 00:46:27
(709/1024)
Szia! Még csak a 129. részig van fent mindkettõn amit én ismerek. Talán 1-2 nap és fent lesz.

Nagyon jó volt a mai rész is tetszett.
8/10
suxel 2013 ápr. 10. - 22:51:45 8/10
(708/1024)
felkutatnam neked, de mint tudod technikai korlatjaim adodtak.
Szolok a tobbieknek is, hogy egy kicsit eltolom az osszehasonlitasos mokat, mert mar elvileg normalis net kozelbe vagyok, csak mire en megjottem,addigra a net megmarhult bosszusagomra. Nem tudom mikor tudom hozni, mikor javul meg a dragaszagos halozatom.
mary0114 2013 ápr. 10. - 21:38:32
(707/1024)
Valahol fent van online a 130. rész? Eddig még nem láttam sehol és ezt meg akarom nézni.
8/10
suxel 2013 ápr. 10. - 21:37:04 8/10
(706/1024)
begona es a dobbentfeje, szinte rosszul lett ed es carmina latvanyatol, haha.
Elisa meg tovabb dacol, dam meg kohog jobbra balra, szetazott az esoben. :S gael meg uldogel es bankodik.
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 10. - 11:24:00
(705/1024)
Számomra nagyon vicces jelenet volt,amikor a hoppon maradt võlegény /Gael/ hófehér esküvõi öltönyében rohant a zöld mezõn "megöllek" csata kiáltással.