10/10
kazsagx 2013 ápr. 10. - 01:40:52 10/10
(704/1024)
Egyetértek! Szerintem is el van, nem is kicsit cseszíntve'a karaktere Elisanak! Én úgy gondolom,hogy azért mert Gaelnek "tartozott" valamivel,azért nem kellett volna ennyire játszania az agyát Damian elõtt,a pisztolyos témát meg már túlzásnak éreztem! :) Vajon akkor is ilyen jó lenne Gaelhez ha tudná a Palomás dolgait?!
Én egy párhuzamot véltem a 2 pár (Dam-Flor,Eli-Gael) között felfedezni az egymáshoz kapcsolódó viszonyukat illetõen, lehet hülyeség,de nekem úgy jött le a dolog, vagyis azt vettem észre,hogy míg Flor és Damian tök õszinték lettek egymáshoz és baráti lett a kapcsolatuk,addig Elisa és Gael a végére mintha már nem is az "igazi arcukat" mutatták volna egymás felé. Nekem nagyon ilyen szagú a dolog,na de ez az én összeesküvés elméletem :D
Amúgy meg inkább örülne Elisa,hogy szabad az út Damian felé,lassan de biztosan! :)
8/10
suxel 2013 ápr. 10. - 01:15:59 8/10
(703/1024)
amugy csatlakozom hozzatok, mert en sem ilyen reakciot vartam, hogy ennyire ki lesz bukva. Amiatt nem szimpi nekem az elisa karakter, hogy vagy bog, vagy jatsza a nagy tisztesseges videki kisasszonyt a fene nagy erkolcseivel, ugyan mar minek? Nem mindegy ha a bouvier noknek van a legrosszabb hirneve azon a videken. Mar tul makulatlan jellem. Orulhetne is egy cseppet, hogy vegre mimdenkitol tavol, azt birtam, amikor dam utana szaladt es visszarangatta. Fene nagy tisztesseg hitegetni egy halalosan szerelmes hapsit, volt ra 6 honapja, hogy valtozzanak az erzesei, de nem valtoztak. Az utolso napon is majdnem smaroltak damiannal, meg mikor dam racs mogott volt, akkor is bekajtatott hozza. Lolita is rakerdezett korabban tenyleg ezt akarja. Ne legyen mar vki ennyire vegytiszta. A szende szuz egy ferfit csokol, de egy masikat szeret. Szenveszti sajat magat is, ugy latszik elvezi.

Valami olyasmi kellett volna, mint a masodik esely cimu sorozatban volt, amikor vali lovon beszaguldott fegyverrel pacoert. Eloszor ott is, te teljesen orult vagyozas, majd hirtelen felengedett, s nem szamitott, hogy vegul is egy idezojelezem halalos, mert valojaban nem halalos beteg not hagyott ott. Itt meg egy idezojelezem terhes, de valojaban nem terhes ararol volt szo.

Ramona is milyen elegedett volt, persze o elore tudta, hogy lesz vmi, bizott florban.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 10. - 00:15:52 10/10
(702/1024)
Ne aggódj,nekem se tetszett Elisa reakciója! Értem,hogy összezavarodott meg váratlan esemény volt az életében,,meg azt is,hogy Gaelt sem akarja cserben hagyni,mert õ volt aki mellette állt,de akkor is! Én azt vártam volna,hogy elõször nem tetszik neki a dolog( egy elrablás senkinek se tetszene)de azért csak az élete szerelmérõl van szó jelen esetben és tudjuk,hogy Gaellel soha nem lenne igazán boldog,mert csak testvéreként tekint rá stb...
Na de nem hiszem,hogy lepuffantaná a fiút! :)
Flórban kellemeset csalódtam,az elején egy számító kis fúria volt,de az apja halála óta rájött,hogy a pénz,rang valóban nem boldogít és hiába verte át Damiant, a végén azért tett arról,hogy Elisaval boldogok lehessenek!
Alfit nem sajnáltam egy csöppet se, elgondolkozhatna már tényleg,hogy hogyan tehetné jobbá szebbé a fia életét,mert eddig tényleg csak ármánykodott, manipulált!
Na meg az tetszett,hogy Paolo legalább már koppant egyet végre és búcsút inthet Florencia zsarolásának! :)
8/10
suxel 2013 ápr. 09. - 22:47:35 8/10
(701/1024)
alfi tombolt, tort zuzott boritott. Flor meg milyen elegedett volt, hogy a manipulacio mester szemebe vaghatott mindent. Paolo is kiakadt. Alfi meg sem almodta volna, hogy almai eskuvoje helyett egy valasnak ad rendezvenyt.
Damian is eszmeletlen jo volt gaelek eskuvojen, a pap hiaba edett terdre, hiaba kapott a szivehez. De ugy birtam, amikor dam elokapja a fegyvert eli besaszezik gael hata moge, nem is ele, mint szoktak. Gael meg megorult a tortentek miatt szinte.
Eli meg a fene nagy erkolcsei. Emoatt kuldte el damt a 94. Resz elejwn, hogy nem veszi el afiut gyermwke anyjatol. Erkolcscsosz elisa meg ezert durcizik olyannyira, vajon megmeri huzni a ravaszt?
Holnap ha minden jol alakul, bemutatom az eredetiben levo jelenetet is. Amugy itt sokkal jobban megoldottak, mint 96-ban, hataspsabb volt, de majd eldontitek.
iriszke1 2013 ápr. 09. - 22:18:27 Előzmény suxel
(700/1024)
Sziasztok!
Ez fergeteges volt, felülmúlta mint amit vártam. Legjobban a Flór bosszúja tetszett, Alfi képe minden pénzt megért. De a rablásos jelenet is nagyon jól lett kivitelezve. Szóval összegezve mindenkivel meg voltam ma elégedve. De az, hogy a végén Eli pisztolyt fog Damra? Ah mintha nem örült volna annak a jó kis elrablásnak, nem ezért fohászkodott az esküvõ kezdete elõtt?
10/10
kazsagx 2013 ápr. 09. - 15:00:30 10/10
(699/1024)
Gabino mar 50 szazalekot akar! Szedi a fajdalomcsillapitokat hehe...
Varom az esküvöt szeretettel... :)
Tegnap birtam Alfi beszolasat:"Ingridet a föld nyelte el!" Hat ez betalalt rendesen. :)
8/10
suxel 2013 ápr. 09. - 11:24:00 8/10
(698/1024)
es eljott az eskuvok napja!
Flor es ramona tettek kotelesseguket visszaadtak a szerelmet hozo megtarto amuletteket gazdaikhoz, megteve az elokeszuleteket.
Gabino 25 Vagy 50 szazalekot akart? Szerintem ha ugyanolyan ur akar lenni, akkor 50, nem?
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 07. - 11:47:47
(697/1024)
Köszi az elõzetest! Jó hét elé nézünk!
8/10
suxel 2013 ápr. 07. - 00:03:18 8/10
(696/1024)
spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler


Ujabb 20 gondolat:
-gabinoert megerkeznek a mentosok, de nem hajlando korhazba menni, inkabb az erodbe ter vissza. Ezalatt ramona par gondolatot intez chentehez, de csak kineveti az oregasszonyt.
-elisa biztositjagaelt, hogy ne aggodjon fogja tudni szeretni, es nem gatolhatja meg senki sem az eskuvojuket.
-az eskuvo reggelen flor visszaadja az amulettet damiannak, s kozli,hogy eddig alfinal volt, ramona is ekkor adja oda az ovet elisanak.
Gabino keri a reszesedeset alfitol a feldolgozobol (25 vagy 50%, a szamokkal nem vagyok kibekulve), de alfi kirohogi, majd raorditja, hogy te soha. Szenzacios a no.
-flor telibetalalt bosszuja utan felfedezi alfi, hogy eltunt damian es a fegyver is
-damian lohaton bevagtat gaelek eskuvojere, s lupe atya sem tudja feltartoztatni
-alfi teljesen magaba zuhan, bezarkozik, majd miutan osszetor egy tukrot, atkozza florenciat (jo jelenet)
-amig damian szallast talal maganak es elisanak elisa meg akar szokni, de nem jut messzire
-damian szamara minden vilagossa valik flor levelebol, s elindul gondolkozni a szakado esoben
-gael teljesen szetcsuszva, vigasztalhatatlanul ula lakasaban, s lupe atya sem tud segiteni rajta egyedul akar lenni
-paolo az ejszaka kozepen rator carminara es megeroszakolja
-damian kioldozza a hintaagyhoz kotozott elisat, de a lany meg mindig huvos vele. A loval pedig ne akarjon elmenni, mert nincs felnyergelve es az veszelyes moka ugy.
-edmundo kihajitja az irodjabol carminat, s paloma elegedetten szemleli az egeszet
-sabrina afrikaba akar menni jotekony tevekenyseget vegezni, lupe atya segitseget keri, de begona meghallja es elrangatja a lanyat onnan
-paolo masodjara is ratamad carminara, de gabino idoben erkezik, s carmina azt keri gabinotol, hogy vegezzenek paoloval
-damian arra ebred, hogy elisa felnyergelte a lovat, s mar lohaton ul menekulesre keszen
-elisa is raebred florencia levelebol, hogy milyen armany utjan is lettek szetvalasztva damiannal
-gael felorultkent sir es ordit a kis to partjan, mig paloma a tavolbol szemleli, es sir, hogy mennyire szenved a szerelme, ami raebreszti, hogy elmondja az igazat a babajarol ramonanak, s arra keri menjenek nagyon messzire gaeltol
-damian es elisa szexelnek a tengerparton
-gael felkeresi carminat, hogy mit tud elisarol, de csak felbosszantja a no. O megmondta elore, hogy ez lesz, mert elisa meg mindig damiant szereti. Gael szerint ez a multe, de carmina kozli, ez mar a masodik ejszaka az eskuvo utan, amit egyedul kell toltenie, mig elisa nincs magaban.
iriszke1 2013 ápr. 06. - 22:25:47
(695/1024)
Igen én kíváncsi vagyok az elõzetesekre, ez nagy hibám nem tudom megállni, hogy ne olvassam el, sõt még a holdponthun is szoktam olvasni, ja ezé nincs meg, de viszont a portban is megvan az elõzetes. ezért vagyok néha olyan jól értesült. - nem véletlenül.
Neked hogy tetszett a Szalamadra befejezõ része, láttad?
8/10
suxel 2013 ápr. 06. - 22:11:08 8/10
(694/1024)
na elolvastam a telenovelashun a heti elozeteseket, ugy akarom irni, hogy olyanok legyenek, amik ott nem szerepelnek
10/10
kazsagx 2013 ápr. 06. - 22:08:03 10/10
(693/1024)
Varom akkor szeretettel a cuccost majd hogy össze hasonlitsuk...:)
Szeretem az elözeteseidet,meg erdekel is nehogy azt hidd,csak igy nem tudom mi következik es van amikor tippelek egy-egy jelenetnel,de nem mindig jön be.
Egyebkent "a Gael megtudja ki az apja"jelenetre leszek kivancsi,mert mondtad,hogy eleg tre lett. :)
En is lattam kepkockakat itt ott,de inkabb nem neztem vegig. :)
8/10
suxel 2013 ápr. 06. - 21:47:06 8/10
(692/1024)
oh hat ez a nagy varakozas hetei voltak, amikor eredetiben neztem eloszor. Tudtam, hogy mi fog kovetkezni, mert a twitterre raktak fel forgatasi kepeket. De az a varas nagyon jol tudom. A tortenetben jelenleg az eskuvo elotti napon penteken jarunk meg, viszont a sejtesed helytallo, hogy a fegyverre meg szukseg lesz, nem bukkanna fel ugy csak magatol.
A keddi resz kotelezoen nezendo. :) Mary0114 forumozo elnevezese alapjan ekkor nez szembe egymassal bruno es teresa, mert leginkabb rajuk hasonlitanak majd akkor alakitasaik tukreben. Igazi csemege lesz mindenkinek, en mar alig varom. Mindenki nagyon jo lesz, nem ugy mint 7 resszel kesobb, amikor is lesz egy jelenet, amit legszivesebben torolnek az egeszbol, vagy ujraforgatasra ajanlanam majd. A keddi reszt kovetoen majd szeretnem nektek megmutatni a 96-os verzio jelenetet is, hogy melyik sikeredett jobban, s egy hasonlot majd a 137. Resznel is.

Majd ha kuldom a spoilereket, ajanlom neked a figyelmen kivul hagyasat, tudom vannak akik kivancsiak ra, de vannak, akik nem feltetlen, mint te.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 06. - 20:25:14 10/10
(691/1024)
Suxel: Kedden??? Óóóóó azt hittem már hétfõn legkésõbb kiderül na király! :( Valahogy csak kibírom... :) A fegyvert meglátva,egybõl arra gondoltam,hogy ennek még szerintem lesz valami jelentõsége a történet során! Amúgy a csillagot még én sem láttam,majd figyelmesebb leszek én is. :)
Tetszett az a jelenet,mikor Paloma helyett az anyját képzelte oda...és mondta is hogy,csak õ szerette igazán Gabinót.
Iriszke: Én a Gabino "nyak elkapásán" megijedtem veled ellentétben,mert nem számítottam rá...nagyon nem! :D:D De bírtam Gabino hirtelen elájulásait és magához téréseit. :D
Nekem is Damian jön be mint pasi,de Gabino se rossz pasi azért! :D
8/10
suxel 2013 ápr. 06. - 20:17:01 8/10
(690/1024)
na akkor kazsagxnek mar jovok egy ingrid eredeti hangos jelenettel, neked meg egy csillaggal, megprobalom kivagni neked egy jelenetbol, ha addig nem latod. Valoszinuleg a het kozepen mar visszaterek a rendes kerekvagasba, es akkor tudom hozni oket.

Jelenleg osszeszamolom, hogy mennyi felmeztelenkedes volt a sorozatban, mert van akik allitjak sok, szerintem egyaltalan nem vittek tulzasba, na de majd az adatokbol kiderulnek. Egyelore a reszek attekeresenel a 87. Resznel jarok, ilyen tempoban meg ket nap es megvagyok vele. Foleg ez ugye a ferfiakat erinti, mivel a noi kozonseg jovalta nagyobb, de termeszetesen a lanyok sem esnek ki a szorasbol. Csak az o esetukben joval kisebb szamok jonnek majd ki.

Na majd a spoilerekkel is jovok valamikor kesobb, de ma mar jo ido volt, igy vegre lehetett a kertben tenni-venni, s remeljuk holnap is. :)
iriszke1 2013 ápr. 06. - 19:42:26 Előzmény kazsagx
(689/1024)
Sziasztok! kazsagx...nos én sem ijedtem meg amikor felébredt Gabinó és elkapta a nyakát Carminának, akkorát nevettem. De nekem kicsit túlzás volt Gabinó temetõs jelenete, s azon pedig már rendesen nevettem, hogy az a szerencsétlen Ingrid ott hisztizik, fetreng, holott nem is volt a lába megkötözve és simán ki is mászhatott volna. Na de ez a történet nem errõl szólt, ott kellett maradnia és meghalni. Ami a legjobb az egészben nem nyivákol tovább és nem meg az agyunkra.
Tudod az az inges jelenet azért szemet gyönyörködtetõbb lett volna, ha Damian játssza, nemde?

suxel....a kép amirõl írsz Elisa szobájában nekem még nem tûnt fel de megnézem legközelebb.
8/10
suxel 2013 ápr. 06. - 02:37:17 8/10
(688/1024)
teljesen jol hallottad a dudolast, a spanyol nyelvu valtozatban dallamosan, dudoraszva beszelt gabino ingridhez. Franko, hogy megoldottak magyarban is, pirospont.
Nem kell mar sokaig varnod, kedden elerjuk a zenitet.
Paolo most megkavarta sabrinat, de a mupocakfeltetelrol nem beszelt, igy ha latja flor hasat a visszatert sabrina, aligha fog ketelkedni.
Dam is kapott egy fegyvert, vajon more fogja hasznalni, remeljuk nem lovi magat fobe az eskuvon, hogy elisa nem lehet az ove.
Ramona szepen jajjongott, hogy az unokaja miert szallitotta neki a kunyhoba gabinot, arra kivancsi lennek paloma hogy tipegett el vele a kunyhoig.
Na van egy kellek mega sorozatban, ami zavar. Elisa haloszobajaban van egy hatalmas diszcsillag a falon, de az minek oda? Annyira csunya, mit akarhat jelkepezni? Na erre meg nem sikerult rajonnom. Inkabb raktak volna fel egy paprikas kepet vagy akarmi.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 05. - 20:55:08 10/10
(687/1024)
Nos igen! :D Tény és való,hogy hiányos öltözetet "követelt" a köpenyes jelenet is,de számomra nem volt gond egy csöppet sem... :) De ezt én is figyeltem,hogy még itt is/most is domborodnak az izmok! :D
Durva volt az eltemetése az tény, de nekem inkább ilyen õrültnek tûnt a dolog,fõleg mikor beszélt Ingridhez,néha még olyan volt mintha dúdolt volna lapátolás közben,mint egy horror filmben! :D
Na mit hoz az élet...Ramonához került Gabino! :)
Most rághatom a körmöm ismét,mert nem tudom,hogy mit akar Flor,pedig azt hittem,hogy ma már kiderül! Jajjj -_-"
8/10
suxel 2013 ápr. 05. - 18:08:18 8/10
(686/1024)
valahol meg egy olyan mondatod is szerepelt, erre emlekszem, hogy inkabb viccesnek, nevetsegesnek talaltad, mint ijesztonek, felelmetesnek.
Jelenleg szambavetelezest csinalok, es lenne egy kerdesem: ebben a reszben ugye tulzas, hogy zebratóni eyecandy faktor lenne? Aki nem ertene az szemet gyonorkodteto latvanyt jelent, altalaban felmeztelen ferfiakra/nokre ertik, akikkel oda akarjak vonzani a nezokat? Oke, hogy viszonylag hianyos oltozet, de akkor is. :D :D ezert kerdezlek titeket lanyokat. :D
mary0114 2013 ápr. 05. - 15:27:15
(685/1024)
Suxel, megnéztem, hogy mit írtam ezekrõl a részekrõl. :D Gabino feltámadás, 2.0. :D "Gabino totál elmebeteg. Ingrid meg idegbeteg. Zerboni nagyon „szexi”, fején a kötés, lóg rajta a kórházi gönc."
Nekem ez az élve ellapátolás durva volt, viszont a 130-as részeket biztos megnézem majd szinkronosan.