8/10
suxel 2013 ápr. 23. - 11:47:50 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(784/1024)
Ha megnézzük Angelique Boyer munkásságát, azt vehetjük észre, hogy õ is alulról kezdte a szakmát. Pici szereppel kezdte 2004-ben a Corazones al limite telenovellában, majd csatlakozott õ is a Rebeldéhez. Késõbb jött neki a Muchachitas como tu, amolyan újfajta béna, a Sonadorashoz hasonló novella fiatal csajokkal, azt hiszem a novella elején nem volt jelen, valahol a közepénél csatlakozott be. Következtek az egyre nagyobb szerepek: 2008-ban beválogatták az Alma de Hierroba, ahol a fõhõsök Alejandro Camacho és Blanca Guerra egyik gyerekét játszhatta, majd megkapta a juvenil páros nõi szerepét a magyarok által Vad szívként ismert sorozatban. A kettõ között még volt egy Mujeres Asesinas epizód is, ahol egy gyilkost alakíthatott. Ezt követte a Teresa ugyebár, hogy hogyan jutott el odáig mellékes, szerintem elõbb-utóbb jósolható volt neki a korábbi munkássága alapján, hogy hamarosan jár már neki egy fõszerep, a Teresaval meg nagy sikert aratott mind nemzetközileg, mind a hazájában. Ha kisminkelik, akkor meg rá sem lehet ismerni. És ezt követõen nem meglepõ, hogy fõszerepet kapott a Bûnös vágyakban, s az elkövetkezendõkben is fõszerepeket jósolok neki, és ez is jól szerepel a nemzetközi eladások terén, otthon is sikeres volt a novella. Néha túlzó a játéka (Teresa), de különösebb bajom nincs vele. Itt megmutatta, hogy elõ tudja varázsolni egy olyan szerep után az ártatlan, sírós, naiv kislány karakterét is. Csak a stylistoknak kellett volna a fenekébe rúgni rendesen.
malvinkicska 2013 ápr. 23. - 09:06:03
(783/1024)
A Bayer kinek Krisztus a barátja az nem kárhozik egy jó futattó kell és már sztár is, ez a véleménye, igaz fiatal de Allisson Lozz sokkal szebb jobban is játszik mint õ errõl ennyit.
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 23. - 06:16:52
(782/1024)
A.B. smink nélkül egy szürke kis egér.Hogy lett belõle ennyire felkapott sorozatsztár?
8/10
suxel 2013 ápr. 23. - 00:35:40 8/10
(781/1024)
Javaslom keress rá Boyerre smink nélkül, nagyon durva. Csak írd be a google képekhez, hogy Angelique Boyer smink nélkül, és vajon felismered? Rögtön az elsõ kép.
Ruffo: hát eredetileg a Könnyek királynõjében õ keveredett volna drogcsempészésbe, de végül eltusolták az egészet, és helyette az egyik fiát keverték gyógyszercsempészetbe, hát nem merték bevállalni, pedig akkor lehet kíváncsi lettem volna rá. Addig nem leszek rá kíváncsi míg új arcát nem mutatja meg.
A hétfõi részrõl egyébként: kb azt tudnám elmondani, hogy mindenki sír. Kezdtük Boyerrel Lucionál, majd jött Damian a kórházban, aztán Paloma a kis tónál, majd Gael a templomban. De Gael végre bevallotta a megcsalást, megkapta a gyáva jelzõt. Azonban még mindig gyáva maradt, mert nem mondta el, hogy Paloma volt a másik fél, de Paloma azonban megelõzte. Elisa kifakadását Lolita elõtt nem értettem jól, így holnap ezt mindenképp meghallgatom magyarul, hogy mit hordott össze a két fiúról, azon kívül, hogy egyik se kell neki. Lolita meg jól szagot fogott, hogy Paloma valamirõl mélyen hallgat.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 22. - 17:14:07 10/10
(780/1024)
Egyetertek veled az irottak alapjan.
Pont azon gondolkoztam,hogy van olyan szep nö Paloma,mint A.B. söt.
Carmina ill.Gabino pedig nagyon jok voltak es nem utolso Alfi sem!
A zenek is nagyon rendben voltak,talan a kemiaval es ezzel a par fölös resszel nem vagyok kibekülve.
A vegere nagyon kivancsi leszek,de hianyozni is fog. Remelem,(de ezt mar irtam is) tesznek be majd valami jo kis ujdonsagot,de lehet,hogy összel.rukkolnak majd elö valamivel.
Irtad,hogy nem birod Ruffo sirasat,hat en sem,rossz,hogy igy beskatulyazodott....
8/10
suxel 2013 ápr. 22. - 12:04:10 8/10
(779/1024)
Vasárnap lesz a Premios TVyNovelas díjátadó gála Mexikóban, ez ugye a hagyományos, minden évben megrendezett verseny, ahol a Televisa telenovellái versenyeznek, idén 6 novella közül kerültek ki a jelölések.
A jelölések a zsûris körben az ADP-bõl: a többiek ismeretének függvényében a várakozásaim/mit szeretnék
Legjobb telenovella: ADP --> szerintem nem
Legjobb fõhõsnõ: Elisa --> szerintem nem
Legjobb fõhõs: Damian --> szerintem nem
Legjobb nõi gonosz: Carmina --> örülök, ha megkapja
Legjobb férfi gonosz: Gabino --> örülök, ha megkapja
Legjobb fiatal színésznõ: Paloma --> szerintem nem
Legjobb vezetõ színésznõ: Alfonsina vagy Ramona --> csakis Alfi
Legjobb vezetõ színész: Augusto --> megkaphatja
Legjobb nõi felfedezett: Kenia --> megkaphatja
Legjobb férfi felfedezett: Enrique --> nincsenek erõs jelölések, de közülük mehet
Legjobb nõi mellékszereplõ: Ramona --> szerintem nem
Legjobb férfi mellékszereplõ: Lucio --> szerintem nem, akkor már miért nem a pap?
Legjobb nõi társfõszereplõ: Lolita --> szerintem nem, akkor már miért nem Paloma?
Legjobb férfi társfõszereplõ: Braulio --> szerintem nem, akkor már miért nem Gael?
Legjobb fõcímdal --> szerintem igen
Legjobb rendezés --> szerintem nem
Legjobb történet adatáció -- szerintem nem

Közönségkedvenc kategória:
Kedvenc novella: ADP --> szerintem igen
Kedvenc gonosz: Carmina --> felõlem mehet
Legszebb színésznõ: Paloma --> szerintem igen
Leghelyesebb színész: Damian
Kedvenc finálé: ADP --> szerintem igen
8/10
suxel 2013 ápr. 22. - 10:24:59 8/10
(778/1024)
Nem igazán SPOILERES írás, mert konkrétumokat nem írtam, de lehet valakinek annak számít ennek függvényében olvassátok.

Csak azért gondoltam, mert ha már ennyi részen túljutottál, akkor már a maradék 15-17 részrõl szerintem, ha még csak áttekerés formájában is, de szerintem kár lenne lemaradni. Ott meg aztán nyugodtan lehet benne átugrani, ami neked nem kívánatos. Jó kis részek azok ott: ahogy kazsagx mondta jönnek a lebukások, bûnhõdések, bûntények ( :S :S, jajj) és szerintem még az Elisa-Damian részek is korrektek lesznek, nem szenvednek, mint most, hanem még a boldog vég elõtt szerintem cselesen, viccesen üzletelgetnek majd egymással az élet minden területén legyen az a munka vagy a szerelem, s a 145 részre végre megjön Damian esze, viszont Gael megmarad dühítõnek és ostobának.
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 22. - 05:35:45
(777/1024)
Igen küldj! Elõre is köszönöm!
8/10
suxel 2013 ápr. 21. - 23:17:25 8/10
(776/1024)
Igen, menni fog ismét az ADP. Remélem jön valami újdonság helyette a Sorozat+-on, de elõre még nincsen leközölve, majd vagy 3 hét múlva már biztos tudni fogjuk. Én már nem fogom követni duplán végigkísérhettem, s elég is volt, de a Prizmás változatban benne lesznek a cortinillák tutira, mert pl. a Teresaban nem voltak az RTL-en, de a Prizmasban benne vannak. Mondjuk én nem bánnám, ha valami olyan jönne, amire nem vagyok vevõ, mert ilyen csatornám nincs és mindig másnap, vagy amikor óhajtanak feltölteni a neten kell utána néznem.
A mostoha nem érdekel, nem vagyok már vevõ Ruffora, majd ha mást játszik, és nem sírós anyát, akkor igen.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 21. - 20:11:52 10/10
(775/1024)
A Prizman menni fog ismet?! Wow nem is tudtam,szerinten bele lesek majd neha neha... :)
Az nem tudod megy majd valami e helyett?
Mondjuk nezem most a Mostohat is anno csak a veget lattam....
8/10
suxel 2013 ápr. 21. - 18:46:35 8/10
(774/1024)
Hát még számomra olyan ismert szereplõk sincsenek benne, akiket szeretnék, egyáltalán nem keltette fel az érdeklõdésem a Natalia del Mar. A szív parancsára várok már, ami április 29-én kezdõdik, jó kis sori volt, kíváncsi vagyok rá már szinkronnal is. De azt sem fogom mindig nézni, mert lassan érkeznek az újoncok is Mexikóba, már 2 sorozat is van, amit várok, hogy induljon májusban, így inkább azokra akarok ráhangolódni.
Ezt a Bûnös vágyakat, meg újból kezdik a Prizmán május 8-ától a Teresa helyén. :)
Esetleg ha lesznek, de lesznek tutira dailymotionos linkek, küldjek majd neked áttekerésre az érdekesebb részeket?
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 21. - 18:36:42
(773/1024)
Köszönöm a választ.Nem ismerem a gyártókat,de egyet tudok,hogy még nem néztem olyan sorozatot,amelyikben ne lett volna számomra idegesítõ dolog,kivétel nélkül mindbõl kihagytam néhány részt.
Köszi az elõzetest még néhány nap és csak olvasom, a történteket.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 21. - 15:25:31 10/10
(772/1024)
Ami az elmult heten voltak reszek, azok nem hianyoztak volna tenyleg.
Maskor a kepernyöre tapadok,de most nem hatott meg a dolog.
Carmina is pihenöpalyan volt kicsit,ugy erzem.
Na jöjjenek is az izgis reszek,es reakciok. :)
Köszi az elözetest!
8/10
suxel 2013 ápr. 21. - 14:51:19 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(771/1024)
Nem nézem A sors hullámaint, nem kezdtem bele. Túl hosszú és Venevisionos, ebbõl jó nem fog kisülni. Nem vagyok egy Venevision fan, maradnék a Televisánál és a Telemundonál vagy az RCN gyártónál, vagy az Aztecánál, ott is vannak normálisabbak. A Venevisiontõl még nem sok jó élményem volt, szinte csak az Olvidarte Jamas - Sosem feledlek, na meg az Acorralada - Sarokba szorítva, de azt csak Zepeda miatt néztem õszintén szólva, az utolsó harmada nagyon gáz lett, az eleje meg a közepe még élvezhetõ volt. Se az Eva Luna, se a Csók és Csata nem jött be, de vannak darabok ott is amire tuti kíváncsi lennék, van 2-3, ám a Natalia del mar nem szerepel ezek között.
8/10
suxel 2013 ápr. 21. - 14:42:09 8/10 Előzmény kazsagx
(770/1024)
Gael és Paloma részek jönnek fõleg, de a hét vége felé egész érdekes dolog fog kiderülni, s beindulnak az utolsó részek a jövõ a 144. résztõl ténylegesen. A sorozatot az eredeti tervek szerint 125 részben kellett volna letudni, s akkor kellõen feszes lett volna, de tudjuk, ami egy csöppet sikeres is kinn Mexikóban arra rá kell tenni még plusz részeket. Az írók közül úgy látszik csak Maria Zarattinek van olyan helyes meglátása, hogy 100 rész + finálé fölé nem megyünk, mert akkor õ feláll az asztaltól, míg mások kifejezetten élvezik a nyújtásokat. Tavaly volt még egy példa rá, ez a Könnyek királynõje, ahol csodálkoztam is, a nézettség megkívánta volna, hogy még legyen hosszabbítás, hisz az idõsávjában nézettségi csúcsokat döntött, de 110 rész + finálénál leálltak.
8/10
suxel 2013 ápr. 21. - 14:33:33 8/10
(769/1024)
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

20 gondolatban megint csak a jövõ hétrõl, leszögezem a nem lesztek szerintem hû de elájulva, és a hét egyértelmûen Gaelrõl és Palomáról fog szólni, Elisa és Damian a háttérbe helyezõdnek.

Hétfõ: Bevallott hûtlenség
Kedd: Áltulajdonos
Szerda: Carmina fenyegetvén a lebukástól
Csütörtök: Zsarolás
Péntek: Elfogadott felelõsség

-Elisa egyre többet gondolkozik, és kételkedik anyja bûnösségében, s arra kéri Don Luciot segítsen neki a végére járni a kék ház históriájának, mert nem hiszi, hogy valaha az anyja nevén lett volna.
-Gael a téren üldögélve elmondja Elisanak, hogy az esküvõ elõtt megcsalta. Elisa gyávának nevezi, s tudni akarja kivel, de Gael nem árulja el.
-Elisa hazaérkezik, s Lolitának prédikál, hogy õ neki már elege van mind a két fiúból, egyiket sem akarja látni. Damian egy tárgyként dobálja, míg Gaelben még nagyobbat csalódott az õszinteségét illetõen.
-A pap megjelenik Damiannal a kórházban, s közli Damiannal, hogy nem megy el, a családjával marad, hogy megvédje a szeretteit, s ekkor felbukkan a háttérben Gabino is.
-Elisa felkeresi Gaelt és felpofozza, s közli soha nem tér vissza hozzá, ne is keresse, de Palomától is maradjon távol.
-Carmina egyedül érzi magát, ekkor telefonál Gabino, hogy még nem tud hazamenni, mert elintézendõ dolga van a kórházban Alfonsinával. Gabino szerint nem biztos hogy Alfi túléli a mûtét, Carmina örülne, ha meghalna.
-Damiam pont akkor lép be anyja kórtermébe, mikor Gabino éppen megcsókolja Alfonsinát.
-Gael bever egyet Enrique képébe is az utcán Paloma elõtt, amikor Enrique beszól Gaelnek.
-Begona felkeresi Carminat és megköszöni neki a kapcsolatát Eddel, mert a házasságuk ezt követõen kilábalt a válságból, ugyanakkor milyen kár, hogy Carmina ezt nem mondhatja el magáról. Se férje, se gyereke, Elisáék is leléptek tõle, s egyedül maradt egy nagy házban. Begona élvezettel sajnálkozik.
-Don Lucioék bizonyítékot szereznek arról, hogy a kék ház sohasem volt Estefania nevén, csak Carmina és Rosendo voltak a tulajdonosok. Elisa pedig elmegy számon kérni a hazugságot Carminan.
-Carmina életében elõször megijed Elisa elszántságától, Elisat az sem rengeti meg, hogy Carmina közli, hogy Alfinál vannak a repülõjegyek bizonytékként. Megragadja a nagynénjét és közli, hogy nem fog összefont kezekkel várni a csodára, õ fog nyomozni.
-Elisa Carito személyében megtalálja a tökéletes alanyt, akinek a segítségével csapdába csalhatja Carminat, s ráteheti a kezét apja házára és földjére, rögtön be is avatja a titkárnõjét.
-Begona megjelenik az üzemben, s becsmérli Elisat, aki azonban egy csilipaprikát nyom Begona szájába, hogy elhallgattassa.
-Gabino megjelenik Vicenténél, és közli, ha segít neki tönkretenni Brauliot, akkor elismeri a fiaként. Vicente persze kapva kap az alkalmon.
-Carmina ismét találkozik az atyával, s közli vele, ha el meri mondani az igazat Elisanak, megteszi, amit tennie kell, és egy sírban fogja végezni Estefania és Augusto mellett.
-Damian egy bárban iszogat, amikor egy nõ megpróbálja levadászni, de Damian határozottan elutasítja.
-Gael felkeresi Edmundot, az orvos pedig közli vele, hogy a gyerek, akit Paloma vár a Gaelé. Na, de Gael viszont nem akarja elhinni, hogy õvé a gyerek, kételkedik Palomában a gyereket illetõen.
-Damian hazatelefonál Lupenek, hogy kerítse elõ anyja korábbi orvosi papírjait, ahol Lupe megjegyzi, hogy Elisa beszélt vele, és támogatja õket Gaellel mindenben, Damian rékérdez, hogy már az esküvõ itt van mindjárt, az atya azt válaszolja, hogy ez a legvalószínûbb. Damian szomorúan megjegyzi, hogy nagyon örül neki, miután teljesen félreértelmezte a hallottakat.
-Gael elmegy Ramona kunyhójába és megkéri tõle Paloma kezét.
-Lupe az orvosi papírok után kutatva véletlenül megleli Rosendo végrendeletét, amibõl megdöbbentõ információhoz jut. Viszont szöget üt a fejében, hogy akkor mi a fenét égetett el Alfi Rosendo halálának az estéjén, ha nem a végrendeletet.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 21. - 13:51:51 10/10
(768/1024)
Én nem nézem sajnos! :)
10/10
kazsagx 2013 ápr. 21. - 12:55:34 10/10
(767/1024)
Baromsag az egesz szituacio!
Elisa nyiltan kimondta,hogy elszökhetett volna Damiantol,de nem tette es önket adta magat neki...
Akkor Gael mit var?
Damian is bolond...miert vagy inkabb mivel tartozik Gaelnek? Miröl tehet Damian vagy ezzel az elvesztegetett evek vissza lesznek hozva?????!!!!
Gaelben meg nincs büszkeseg,mert nekem "könyöradomany "nem kellene!
Meg akkor kapnek szivrepedest,ha Elisa artatlanul belemenne ebbe a baromsagba,hogy együtt Damiannal jot tegyenek Gaellel.

Vege lehetne mar ennek,es jöjjenek az izgalmas reszek,a bünök kiderülese!!!!!!!! :)
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 21. - 12:34:14
(766/1024)
off. Nem nézi valamelyikõtök a "Sors hullámain"-t?Ha igen,akkor egy fórumot írjatok már nekem,szeretném olvasni a véleményeket,a neten nézem.off.

Gael nem is tiszta már ,Elisa mániában szenved.Carmina egyre fárasztóbb.Damian karaktere eléggé "sótlan".És az a fránya kémia az nem igazán mûködik ,egyik párnál sem.D.Z. és M.T. is inkább érett férfi szerepben lenne jó,így 30-on túl,nem pedig az életet most kezdõ fiatal megformálásában.
8/10
suxel 2013 ápr. 21. - 11:32:03 8/10
(765/1024)
Gael mennyire el van bízva, hogy mire Dam visszajön Eli a felesége lesz. :D :D
Carmina mekkora szutyok, megátalkodott kétszínû egy nõ, mikor Elisával beszél, hogy ismétlõdik a múlt.
Ramona: Gael buta ökör... :D :D
Gael --> Paloma: "Dam biztosított arról, hogy Elisa szeret engem, éppen ezért állt félre az utamból, hogy MEGGYÕZZEM hozzám jöjjön feleségül." Hát nem érzi az ellentmondást Gael, akit meg kell gyõzni, rá kell bírni az milyen szerelem? :D :D
Lupe atya nagyon merész, hogy nyíltan fenyegeti Carminát, amikor a nõ már Augustot, és Keniat is megölte a fenyegetettsége miatt.