8/10
suxel 2013 ápr. 19. - 19:28:15 8/10
(764/1024)
"verekedésnek csúfolt dolog" --> ez tetszik, kifejezetten tetszik ez a megfogalmazás.
Azért az vicces, hogy Gabino nem képes kielégíteni Carminat a fejfájásból fakadóan. Jó volt, amikor a keddi részben elkezdi Ramonának: Hé, boszi! :D :D Ramona meg: boszi a nagyanyád. :D :D
"Gael úgy hülye, ahogy van" --> helyes! :D :D
"Damian nem az aki lenni szokott a szerepe is kis zöld fülü gyereknek néz ki , sokszor nem tudja mit akar." --> általában fiatal vidéki ficsúrok a fõszereplõi a Blanco-Pena** szerzõpáros novelláinak, 1996-ban Juan Solernek még elég tejfölös képe volt hozzá, illett is neki. Zepedan azonban érzõdik, hogy már nem ilyen, a karakter nem is áll neki olyan jól, mint az eddigiek. Nem realisztikusak a szereplõk és ez nagyon érzõdik. Gael meg viszonylag határeset, de õt sem érzem igazán odavalónak, a lányok a helyükön vannak, de a férfiak mellélövés áldozatai lettek szerintem. Nem vastagon van kémia szerintem se Damian és Elisa között, de a sorozat vége után is szerepeltették õket együtt hosszú ideig, a fejesek nem úgy láttak, de nincsenek jelölve idén a kedvenc párok között díjazásra, még a kedvenc csók kategóriájában sincsenek jelen.

**Megjegyzés: itt nem a Blanco-Pena páros van az írói székben, csak az õ novellájukat dolgozták fel 2012-ben. A Blanco-Pena pároshoz olyan jó novellák köthetõek, mint: Julieta, Angela, Mi pecado, Az õsforrás, és a Bûnös vágyak eredeti novellája.
malvinkicska 2013 ápr. 19. - 18:35:43
(763/1024)
A sorozatot a neten nézem a137-es rész jó lett volna ha az a verekedésnek csúfolt dolog nem történik meg.Lassan kitudódnak a titkai Alfinak, bünhödjön is meg érdemli CArminából és Gabinóból elegem van, remélem a két viperát is el éri a végzet.Flor sokat változott jó irányba,Gaal ugy hülye ahogy van birtoklási vágya van azt hiszi Elisa egy tárgy, azt csinál vele amit akar.Lupe atya jól játsza a neki szánt szerepét, szerethetõ figura.Damian nem az aki lenni szokott a szerepe is kis zöld fülü gyereknek néz ki , sokszor nem tudja mit akar.Ahogy nézem Elisa és közte nincs meg az a kémia ami elengedhetetlen egy ilyen filmben, igaz ez lehet , hogy csak az én véleményem.A következõ 24 részbõl kiderül lenne még egy javaslatom aki ezt irta ne vegyen mostanában tollat a kezébe, ha mégis emberelje meg magát.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 19. - 17:29:05 10/10
(762/1024)
Na igen....en is kivancsi leszek,hogy hogyan alakul majd ki a szerelem Paloma irant,mikor elete szerelme Elisa...a francokat,mar a vegere csak a birtoklas,ragaszkodas latszik Gaelen.
En meg Alfi jo anyoska palfordulasara leszek nagyon kivancsi.
A pap önostorazasa tenyleg sok volt,eleg lett volna,ha kikapja a követ Gael kezeböl.
Damian meg egy balek,mert atengedni elete.szerelmet... Sejtem,hogy ki lesz a következö aldozat. :(
8/10
suxel 2013 ápr. 19. - 16:25:23 8/10
(761/1024)
Ott a másik "jópofa"! Õ pedig Gael, most néztem végig a tegnapi részt és õ meg Damiant okolja minden kínjáért, csak én meg azt nem tudom mirõl tehet, amikor még Rosendo sem tehet az egészrõl, csak õnaccsága Alfonsina Arango Mondragón. Ezt ugye Gael nem tudja, de Rosendo amíg élt támogatta az iskoláztatását a fiúnak, anélkül, hogy tudta volna, hogy Gael is a fia. Ugye a papnak, juttatta el titokban a pénzt, hogy Alfi meg ne sejtse, mert azért is kiverte volna a dilit. Akinek hatalmas a bûnlajstroma az a mélyen tisztelt Alfonsina. És Damian meg persze elismeri Gaelnek a vádjait, én vagyok a hibás, de nem sokkal elõtte meg megemlítette, hogy õ errõl nem tehet. A forgatókönyvíró valószínûleg belõtte magát, amikor ezen jeleneteket alkotta.

Ami még nagyon nem tetszett az Lupének a térdre borulása és sírása volt a templomban, nem hiányzott az sem az epizódból. Na de mára már kievickélünk ebbõl, és jövõ héten robogunk tovább a vége felé Gaelt központi fõszereplõnek téve, hogy ne játssza már az áldozatot, s derüljön már ki, hogy nem is olyan ártatlan bárányka õ sem. De hogyan fog õ így a végére Palomába beleszeretni, hiszen már 30 epizód sincsen hátra. A lakása meg Gaelnek nagyon esztétikus, üvegszikánkok, törött székek, eldõlt szekrények, érdekes ízlése van. :D :D Még rémisztõ a Gael fiú, ahogy a nag loboncos haja eltakarja az arcát, a szemébe lóg neki. Na már kiosztotta Gabinot a 136. részben, tegnap kiosztotta Damiant, viszont még valaki ki fog kapni tõle mindig a jövõ héten. :S :S
10/10
kazsagx 2013 ápr. 19. - 16:13:28 10/10
(760/1024)
Ezt mondom en is...ilyenkor mar könnyü okoskodni,nem Elisa mondta,hogy fussanak utanna!
Elisa reakcioja pedig persze,hogy megint a siras-rivas...
8/10
suxel 2013 ápr. 19. - 15:31:08 8/10
(759/1024)
Hadd ne mondjam, de Damian is "jópofa". Elkezdi Elisanak ez a te hibád, hogy gyilkolni is képesek lettek volna a testvérek, de hát õk futottak gyerekkorukba Elisa után, már akkor is versengtek érte, hát tehet róla, hogy megtetszett a két fiúnak?!
10/10
kazsagx 2013 ápr. 19. - 12:56:29 10/10
(758/1024)
Ebben igazatok van,hogy nem nagyon vedekezett Damian,söt... szerintem ez azert is van,mert eleg bugyutanak allitottak be a törtenet alatt,volt is erre többször is pelda,ez is olyan pillanat volt.
Ezt soha nem ertettem a sorozatokban,hogy miert kell egy nöt vagy ferfit targykent kezelni...itt most Elisat.
Attol,hogy Damian atengedi,nem lesz Gaelbe szerelmes,söt csak meg boldogtalanabb lesz...jajj mar vege lehetne ennek a kötelezö szenvedesnek.
Elisa is megerösödhetett volna mar igy a vegere,de mindig csak picsog.
Nekem meg tegnap rendesen az jött le,hogy Gael szemrehanyoan mondta Damiannak a dolgokat,hogy "ö mindent megkaphatott"... es? Erröl mit tehet Damian,csak Ingrid es Alfi a hibas!
Gael meg mint aki be van szivva,teljesen elment az esze,Damian is mondja hogy Elisa miatt van minden...ez bolond? Ijajj... :)
8/10
suxel 2013 ápr. 19. - 10:35:31 8/10
(757/1024)
Aki ezt a jelenetet megrendezte és engedte, hogy képernyõre kerüljön, hát....én nekem nem ment ki a fejembõl, hogy lehet megcsinálni valamit ennyire ratyin, és tényleg a Sortilegioról nem kell elmenni, mennyire hû verekedéseket produkáltak, erre mondom én, hogy jó rendezés kell, meg amúgy is volt pár helyen bajom még úgy a jelenetekkel. Hát az biztos, hogy a kevesebb, mint két hét múlva megtartandó díjkiosztó Premios gálán nem adnám a sorozatnak a legjobb forgató könyv és a legjobb rendezés díját. Egyébként csak 23 jelölés van a sorozat háza tájékáról, kb.párat nem értem, de mindegy, hogy miért pont azok, akik.

A kételkedés után elõvették a testvérem nõje, tiltott gyümölcs alapanyagot, persze ha még a Damiané is volt elõször.
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 19. - 05:36:40
(756/1024)
A verekedés valóban egy oldalú volt,D.csak tûrte,hogy Gael verje,pedig láttuk már D.Z.-t a Sortilegio-ban verekedni,az igazinak tûnt.!Az meg,hogy Elisat átengedi Gaelnek,mintha nem is a szerelmérõl,hanem egy tárgyról mondana le.
8/10
suxel 2013 ápr. 19. - 00:26:08 8/10
(755/1024)
Én szóltam, hogy ökör kategóriában versenyt hirdethetünk, most Damian áll nyerésre, majd ezután Gael fogja átvenni a helyét. Damianban a fene nagy igények után felszínre tört a fene nagy igazságérzet. Elisatól megtanulta a szenvedés szeretetét, így megkínozza magát ezzel. Gael pedig ezt nem rest kihasználni, mert õ neki sosem volt semmi, Damian meg nem rest odaadni. Egyszer már megcsinálta a 88. részben, amikor azt hitte testvérek Elisaval.

A verekedéses sziklás jelenet, hát...enyhén szólva hiteltelen, erõltetett és túljátszott. Hogy ezt a jelenetet miért így kellett megcsinálni? Damian kb. felvette az ölj meg testvér pozíciót. Oké, hogy Gael begurult, kétszer kiütötte, majd rátelepedett, de a szerencsétlen meg se próbált védekezni, kezét nagy lazán keresztbe tette, várta a végzetét. Nekem senki ne próbálja meg beadni, hogy így viselkedik egy halálos fenyegetettségben lévõ ember. Gael vadember módjára elõadta hitelesen a figurát. A pap meg hát tök erõsen ki volt sminkelve, jobban mint máskor, és szörnyen teátrálisnak hatott a jelenet, amikor feladja a gyónási titkát, túljátszotta az egészet. Röhejes egy jelenet volt az én szememben, megmutatom nektek, hogy szerintem, hogy néz ki egy igazi ilyen jelenet 1996-ban, mert amíg az esküvõt kikupálták rendesen itt nekiünk, addig ezt teljesen elbénázták szerintem. Az 1996-os pap jelenetét nem kell figyelni, mert az meg a másik véglet Lupe atyával ellentétben, olyan semmilyen, sótlan az ottani megnyilvánulása, de Gattorno és Soler verekedése figyelemreméltó. Jah és Damian, amikor a földön fekszik még van ideje arra, hogy megcserélje a kezeit melyik legyen felül. Valamint a pap is csak áll és néz, ahelyett, hogy kikapná a követ Gael kezébõl.
http://www.youtube.com/watch?v=gkWhGFquM2w ---> 3:18-nál kezdõdik a jelenet. Bár ebben meg Gattorno lehetne erélyesebb, de akkor is nekem ez a jelenet jobban bejön sokkal.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 18. - 21:01:26 10/10
(754/1024)
Naaaa most mar eljutottam arra a szintre,hogy nem tudom,hogy ki a dinkabb....
Ez az "atpasszolom" a csajt dolog na neeeee....
Carmina bajban lesz,es sajnos sejtem,hogy rossz fog törtenni.
Lupe alakitasa ma is hatalmas vol,szegeny....ö szivja meg.
Damian nem tehet arrol,hogy ö jobban megkapott mindent az eletben!
Alfi meg most a "nagy halalanal" is Lupet hibaztatja...röhej! Isten nem ver bottal,jol tartja a mondas...a sok szineszkedes a vernyomasaval megtette a hatasat.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 18. - 20:06:29 10/10 Előzmény suxel
(753/1024)
Igen mind2-en hibasak ez teny es valo,de engem mar inkabb Elisa marhasagai idegesitenek....
Egyetertek Sorozatkedvelövel,sok a siras,picsogas Elit illetöen.
Gabino nem fajlalta a fejet,elmult a fajdalom?! :)
Alfinak meg mar a rögeszmejeve valt ez " Buviermania" :D
Paloma jol megmagyarazta Gaelnek a tutit,leallhatna mar....
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 18. - 14:12:40
(752/1024)
Ez a rész is izgi lesz! Köszi a spoilert!
8/10
suxel 2013 ápr. 18. - 14:04:15 8/10
(751/1024)
Mind a kettõ hibás szerintem is. Elisa hazudgált össze-vissza, Damian meg a fene nagy elvárásaival, és igényeivel. Horacio kicsit pihenõn van, de lesz szerepe még elég nagy, pl. szemtanúja lesz egy kriminális bûnténynek, és õt fogják elõször vádolni vele.
Flor most kicsit megkapja az élettõl, hogy nem kellett neki Enrique anno, most egy kicsit szenvedhet majd, mert nem volt õ makulátlan azért. Hibás döntéseket hozott, lakolni kell egy cseppet.
Carmina rettegései csak fokozódni fognak.
8/10
suxel 2013 ápr. 18. - 13:49:49 8/10
(750/1024)
Tudjátok én, mit figyeltem, ahogy Gael elgyepálta Gabinot, és ugye benne van a fejében a golyó, hogy a fenébe nem mozdul az el, pedig lefejeltette vele a pultot is, meg jól irányzott pár horgost a fejébe. Amúgy Gael nagyon rémisztõ volt, ahogy dühbe gurult.
Megint azok a temetõs jelenetek, meg azok a sírások, én már készen vagyok tõlük. Mit össze tud hüppögni Elisa, hagyja már abba!
Viszont az Alfi-Flor-Elisa jelenet annál inkább tetszett, de nem vágtak, hatalmas cirkuszt, csak olyan finoman.
A pap hiába csinál bármit is, csak késlelteti a dolgokat, Gael dühét nem tudja eloltani.


SPOILER SPOILER SPOILER


Amúgy itt egy kis elõzetes a mai részhez: http://www.youtube.com/watch?v=t5i8gsm7ids
-Az anyám nagyon rosszul van. Infarktust kapott és haldoklik.
-Elvetted azt, aki a legfontosabb volt az életemben. Ezt nem bocsátom meg neked, és megesküdtem, hogy megöllek, és most beteljesítem.
-Neee!
-Gael!!!!
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 18. - 10:33:50
(749/1024)
Végre!!!! D. elkapta Elisat egy csókra a fõtéren-ez már haladás hahaha.Az atya ,szegény mit meg nem tesz Gaelért-egész napra benn tartatja a börtönben.Alfi mestere az érzelmi zsarolásnak.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 17. - 20:23:59 10/10
(748/1024)
Ez a par resz tenyleg nem hianyzott volna.
Gael kepmutato,de nagyon!
En nem csodalkozom Damian nemelyik reakciojan,a szüzesseges dolog baromsag,de Elisa marhasagai-kegyes hazugsagai is felesleges es unalmas.
Horacio hol van? Lesz meg szerepe? En a vegere szerettem.
Hopsz...na pont most lattam a hatterben, Elisa hata mögött a temetöben....
Gael meg nem szereti Elisat,csak mar a maniaja lett es hat birtokolni szeretne.
Flor tiszta normalis lett,pozitiv csalodas.
En azt birom,mikor Carmina lelkiismerete "megszolal" retteg Augusto holmijaitol,dolgozoszobajatol. :)
8/10
suxel 2013 ápr. 17. - 09:57:06 8/10
(747/1024)
Gabino egy kutya. Ha megkéri Carmina valamire teljesíti (Paolo), ha megkéri Alfonsina valamire teljesíti (Damian), az egész ember így néz ki. Palomat rendesen megráncigálta az elején, az fel sem merül benne, hogy esetleg a lányával bánik így, de nem számítanak neki a kölykök, Vicente is csak akkor jó, ha felhasználhatja valamihez, a gyerek meg sötétebb a holdvilág nélküli éjszaka, ha ezt nem veszi észre, és dicsfénnyel veszi körül biológiai faterját.
Bírom, hogy Flor meg Paloma milyen jóban lettek, a két kis titkárnõ. :)
Gael is rendesen szétverte a lakását, miután Elisa elmondta, hogy volt lehetõsége elszökni, de nem tette. Mennyire nem akarja elfogadni Elisa igazi érzéseit, pedig az esküvõ elõtt is bizonytalan volt benne. Ezzel pedig megmenekült egy késõbbi válástól meg rossz házasságtól. Az a baj, hogy Gael szinte meg sem próbál nyitni más irányába, amikor Palomával együtt volt, az is olyan muszájságnak tûnt nekem. De most még kapott egy revolvert is mellé, hogy ezzel ölje meg Damiant. Gabino sem volt szívbajos, ott nagyközönség elõtt nekiadta a kantinban.
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 17. - 09:03:12
(746/1024)
Carminából és Gabinóból már elegem van!
8/10
suxel 2013 ápr. 17. - 01:20:39 8/10 Előzmény kazsagx
(745/1024)
Lesznek mondjuk csütörtökön, de ne, az is....oh, én ezt a hetet nem akarom...annyira, de annyira gáz... :S :S Olan nyomi, de még mindig inkább 5 rész, mint 50 ilyen.
Gabino szépen hazavitte Damiant, fejbe csûrte egy kõdarabbal, hehe!