lovasera 2007 ápr. 25. - 18:38:27
(4/24)
ha valaki látta torrenten, vagy akárhol, kérem jelezze, minden formában érdekel, mind a 8 rész.
Mail címem: lovasera@gmail.com
sinereum 2007 ápr. 21. - 12:49:02 Előzmény bébé1
(3/24)
Lenyûgözõek a felvételek, mindenkinek ajánlani tudom a filmet. Én az elsõ három részrõl maradtam le, bármilyen formában érdekel (VHS is), ha valaki rögzítette. Köszönettel, Zoltán
sinereum@yahoo.com
gricso 2007 márc. 26. - 20:08:13
(2/24)
Ajánlom mindenki figyelmébe ezt a sorozatot! Tanulságos, érdekes, és maradandó információkat tartalmaz. Jó néhány éve láttam elõször és mai napig nem tanítottak nekem semmilyen iskolai órán ennél többet az emberi testrõl, akár mondhatom, hogy mai napig ebbõl gazdálkodom.
De, hadd osszak meg még egy személyes történetet is, amiért a szülõknek különösen ajánlom, hogy megnézzék, pontosítva, gyerekeikkel együtt megnézzék az összes rész. Egy, az információ dússág, de ezt fentebb említettem. Inkább, ami a személyes tapasztalatom, hogy szüleim nem igazán szerettek errõl a témáról beszélni. Itt inkább a nemi érés, a szexuális vágyakra gondolok. Kényelmetlenül érezték magukat akkor, ha errõl kellett volna beszélniük. Viszont, mint gondoskodó szülõk, szereték volna, ha errõl tudok mindent, ne csak azt amit az iskolába eltanulok az osztálytársaitól. Így, anno, már jó néhány éve történt, hogy már délután felvetõdött, hogy lesz egy nagyon jó film a tévében amire kíváncsiak a szüleim. (emlékszem, vasárnap volt és az m1-en adták fõmûsoridõben) Akkor még nem árulták el, hogy mirõl lesz szó; így a kis családunk egybe gyûlt, letelepedett a képernyõ elé és elkezdõdött Az emberi test sorozat...
Én, így ismerkedtem meg a testel. Nem mondom, hogy ez a legjobb megoldása, de abban bizonyos vagyok, hogy ha feszültséget okozna a probléma, akkor ez az egyik legjobb orvoslása.
...persze ehhez hozzá tartozik, hogy az film megnézése után 4-5 évvel rájöttem a turpisságra, hogy miért is érdekelte drága szüleimet ez a sorozat. De, ez semmit nem von le találékonyságukból. Sõt, talán jobb, hogy így tudtam meg, mert pontosabb és hitelesebb tájékoztatást kaptam, mint amit talán õk tudtak volna nyújtani.
Úgyhogy mégegyszer engedjék meg, hogy ajánljam mindenkinek nagyon sok szeretettem. Érdemes végig nézni, mégha azt is hisszük, hogy mindent tudunk a témáról.
bébé1 2007 márc. 12. - 19:15:46
(1/24)
Sajnos lemaradtam a 2. részrõl! Kérem segítsen valaki, aki felvette! (lehetõleg dvd-re!)

elõre is köszönöm!

nagyti kukac t-mobile pont hu