10/10
den21 2012 júl. 10. - 16:31:47 10/10
(533/1433)
Ignacia Emilionak: "Te meg osszeadni sem tudsz" :DDDDD elegge leoltotta Ignacia mindenki elott szegeny Emiliot :DDD amugy amikor Emilio megtalalta Rosa adatait az adatbazisban es Carola kerdezte hogy, ezt meg hogy csinaltad? Emilio mondta hogy, "feltortek" az adatbazist, kozben mutatjak a monitort es az URL cimben a http://www.websearch.com/ van :D Carola es Emilio nagy hackerek :D
10/10
rockqueen 2012 júl. 10. - 14:18:44 10/10
(532/1433)
Javier meg segít kideríteni a dolgokat Adolforól. Tetszett az, hogy valaki megjegyezte, hogy Javier Superman jelmezben.:D
Diego tök rendes, hogy kiáll az anyja mellett. Andrean meg mintha mindig ugyanaz a ruha lenne (fényképezõgép van rajta).
Hát, Hildát már megint bepalizták. A csók Adolfo és Rosa között nem volt olyan érzéki, mint amilyen Adolfo és Carola között szokott lenni. Ez a páros jobb.:D
10/10
rockqueen 2012 júl. 10. - 14:15:45 10/10
(531/1433)
Az mekkora volt, amikor Ismael meglátogatta Ignaciat, és benyitott hozzájuk Emilio. El kezdtek verekedni, Ismael le is gurult a lépcsõn. Odamentek hozzá, hogy él-e még, aztán hirtelen elkezdte fojtogatni Emilio. Az tök király jelenet volt.
És úgy néz ki, hogy Carola sem egy hülye kislány. Õ rögtön levágta, hogy hol lehet Adolfo. És elmentek hozzá, meglátták Rosa, Rosa leütötte Emilio, Adolfo ott volt a szeme elõtt, de nem vette észre. Emilio meg felismerte Igor Morat.
10/10
rockqueen 2012 júl. 10. - 14:10:22 10/10
(530/1433)
Még a múltkor pénteki részben volt: megnézték Renato végrendeletét, és abban az állt, hogy Gonzalora hagyja mindenét. Szinte senki nem értett vele egyet, fõleg Emilio, és mondta is, hogy nem Gonzalonak kéne kapnia. Erre megszólalt Ignacia, hogy inkább adta volna neked? Te még összeadni se tudsz. Szerintem pedig ez hülye kijelentés volt, mert aki úgy ért a számítógépekhez, megfejtette Rosa nevét meg ilyesmi, az inkább okos.
A másik meg az volt, hogy tisztára olyan zenét adtak Ismaelnél, amikor valami gonoszságon törte a fejét, vagy éppen azt csinálta, mint az Ómenben. Ismael lenne az új AntiKrisztus?
10/10
den21 2012 júl. 10. - 03:34:45 10/10
(529/1433)
amugy en sem :) csak jo volt viccelodni meg poenkodni :D :P szerintem is inkabb legyen kedves :))
Ximena Duquenak is nagy rajongoja lettem de leginkabb legjobban Carolának :)
juan-ZSU 2012 júl. 09. - 22:50:44
(528/1433)
én nem rajongok úgy senkiért hogy megkínoztassam vele magam xD inkább legyen kedves
Ximena Duquenak is nagy rajongója lettél vagy csak Carolának? :)
10/10
den21 2012 júl. 09. - 22:38:34 10/10 Előzmény juan-ZSU
(527/1433)
igen en nagyon nagyon nagy Carola rajongo vagyok :D
szivesen lennek a Conde hazban Carola szolgaja/szolgaloja :P
gyakorolhatna rajtam Carola mint a mai reszben a box zsakon :)
tok ari volt, kis boxos csajszi :)) szeretem imadom :)
***SPOILER***
amugy vegen amikor Carola felgyujtja Adolfot/Ismaelt elotte Carola jol megveri Ismaelt/Adolfot =) x)
barcsak lehetnek Ismael/Adolfo helyeben x) =)
***SPOILER VEGE***
miota nezem a "Zárt ajtók mögött" -et mar haromszor (3x) almodtam Carolaval ^ :P :D
(L) CAROLA <3 ^^ :))
10/10
den21 2012 júl. 09. - 22:29:03 10/10
(526/1433)
"C A R O L A = I S T E N N O", nem inkább akkor Bosszúálló Istennõ? :D
CAROLA ISTENNO vagy Bosszuallo Istenno, nekem oly mindegy, nekem akkor is az edes draga egyetlen aranyos kedves cuki szeretni valo es imadni valo gyonyoruszepseges varazslatos elbuvolo Carolam :)) sot a bosszuallo Carola istenno meg sexybb is es csabitobb is :P irigylem Ismaelt/Adolfot :) :$$ barcsak engem kinozna meg Carola ^^ en elveznem is nagyon, meg ha eselyem is lenne ra, hogy megszokjek, sohasem szoknek meg Carola fogsagabol, illetve rabsagabol, sot mitobb :DD ha elkopna a kotel szolnak is Carolanak hogy, urnom kezd elkopni a kotel konyorgom kotozz meg ujra, de ezuttal erosebben :D szivesen leelnem az eletem a rabszolgasagaban ^
10/10
den21 2012 júl. 09. - 22:16:57 10/10
(525/1433)
"És Adolfo/Ismael még élvezte is, amit csinált vele Carola? Én simán el tudnám képzelni, hogy igen."
siman elvezte :D alap :) na de kinem elvezne?? :)) en biztos hogy, igen ;)
juan-ZSU 2012 júl. 09. - 21:25:41
(524/1433)
de nagy Carola rajongó vagy :D
SPOILER
azt a kínzásos dolgot meg kell hogy nézzem
majd Carola fogja felgyújtani is Adolfot azért Carolába is van egy kicsi ami Adolfoba ilyen pszichológiai eset xD mit tudom én nem tudom kifejezni magam xDD
10/10
rockqueen 2012 júl. 09. - 20:44:47 10/10
(523/1433)
"C A R O L A = I S T E N N O", nem inkább akkor Bosszúálló Istennõ? :D
10/10
rockqueen 2012 júl. 09. - 20:15:31 10/10
(522/1433)
Ja, tényleg magától is felbukkan, ha akarja. De azért most az az õ fõhadiszállása. Javiernek sem mutatkozott, amikor ott járt, csak utána, amikor már Javier a kocsijában volt.
10/10
rockqueen 2012 júl. 09. - 20:08:49 10/10
(521/1433)
És Adolfo/Ismael még élvezte is, amit csinált vele Carola? Én simán el tudnám képzelni, hogy igen.
10/10
rockqueen 2012 júl. 09. - 20:07:43 10/10
(520/1433)
Most egy bizonyos személlyel én is olyat játszok, amit Adolfo a Condéékkal. Mondjuk azért nem fog elfajulni, csak
egy kis rémisztgetésrõl van szó, egy icike-picike bosszúról, mert megérdemli. Adolfot (meg még pár embert) tekintem példaképemnek ebben.:D
10/10
rockqueen 2012 júl. 09. - 20:01:47 10/10
(519/1433)
Hehe, nekem kb. ez volt az elsõ, amit észrevettem (mármint, hogy mindegyik Mora férfinak "I"-vel kezdõdik a neve. :D
10/10
den21 2012 júl. 09. - 19:54:04 10/10
(518/1433)
mar pedig Carola kegyetlenul megfogja kinozni Ismaelt/Adolfot :D eloszor kikotozi ot :D majd sokkoloval szana szet sokkolja Carola Ismaelt/Adolfot, majd utana belemarkol a hajaba es uvoltozik Ismaelel/Adolfoval Carola :D aztan pedig viaszt cseppegtett Carola Ismael/Adolfo testere es Ismael/Adolfo, pedig szenved :D de lefogadom elvezi mazo :D barcsak en lehetnek Ismael/Adolfo helyeben, en elveznem ha Carola ezt tenne velem, legalabb hozzam erne :P :D :$$
***SPOILER***
Carola nem hiaba boxzsakozott, a vegen szemtol szembe megveri Ismaelt/Adolfot, majd felgyujta, en is igy akarok jarni :D csak egy keresem lenne elotte Carolahoz :P :)) hagy terdeljek le elle es hagy adjak puszit a labara :) hagy nyaljam szet a labat :DD utana felgyujthat :D NAGYON SZERETEM ES IMADOM CAROLAT !! :))
O barmit tehetne velem :S mar harmadszora is almodtam vele :D harmadik almomba megolt engem Carola :)) de akkor is egyik legszebb almom volt :DD :)) :$$
Lina 21 2012 júl. 09. - 19:41:53
(517/1433)
Én megértelek Téged Én is hasonlóan érzek Adolfo/Ismael iránt, mondjuk én nem élvezném, ha megkínozna, meg ilyenek, én csak 1szerûen rajongok érte, csodálom, pedig kissé elmebeteg szerepet játszik, de nekem minden tetszik amit õ csinál :) Imádom David Chocarrot, és van már róla gyûjteményem is, fotóalbum, sok kép, én így rajongok érte :) És mindig azt várom, hogy õt mutassák a zárt ajtókba.....
10/10
den21 2012 júl. 09. - 18:48:11 10/10
(516/1433)
:D amugy szerintem amikor Javier azt mondta Carolanak hogy, az osszes Conde kozul te vagy a legnehezebb eset, szerintem Javier nagyon is tudta hogy, mirol van szo, tudja jol hogy, Carola nem egy olyan valaki akit nevelni kene annak ellenere hogy szeret kikapcsolodni Ismaelnek koszonhetoen, de Javier jol tudja hogy, az osszes Conde kozul beleertve Carolat, Ignaciat, Emiliot, Evat es Renatot, Javier jol tudja hogy, Carola a legtalpra esetebb es hogy, O nagy veszelyt jelenthet rajuk mert belevalo egy csajszi :)) en nekem szemelyesen nagyon tetszett a jelenet amikor Carola boxolta a box zsakot, olyan edes draga ari volt :P kis boxoloka :)) de amikor kiment a folyosora, vissza is futott a szobajaba :D tok ari :)

***SPOILER***
Carola tenyleg belevalo csajszi, leoszt mindenkit, nem hagyja magat es meg Rosara ra is fog lonni tobbszor is pisztollyal, majd vegen lesz egy kis szado-mazo jelenet :D vegen megis kinozza Ismaelt/Adolfot, Carola kikotozzi Ismaelt/Adolfot majd sokkoloval szet sokkolja :D aztan huzza a hajat mikozben kiabal vele, utana pedig gyertyarol forro viaszt cseppegtet Carola Ismael/Adolfo testere majd arra a valamire, amely Ismael/Adolfo laba kozott helyezkedik el :D barcsak en lennek Ismael/Adolfo helyeben es Carola tenne velem eszt eloben, megse szeretnek szokni, teljesen megadnam magam Carolanak, ove lennek, a rabszolgalja :P azt csinalna velem amit csak akar :P Carola kisasszony !! :)) terden allva konyorgom velem is tegye ugyan azt mint Ismaelel/Adolfoval :)) :$$ meg ha eselyem se lenne akkor sem szoknek meg Carolatol, jo erzes lenne ha megkinozna es utana alltala halatnek meg :P :D :$ C A R O L A = I S T E N N O :)) :$
***SPOILER VEGE***
juan-ZSU 2012 júl. 09. - 17:53:43
(515/1433)
igen meg tudják hol volt Igor Mora oda rakták "Leonardot" is így aztán fel tudnák keresni Adolfot de én inkább futnék elõle xD meg aztán Adolfo megjelenik magától is
én azt is bírom mikor mondja az apjának hogy Ne nézz így!!!Érted? stb. olyan bekattanva mondja Igor meg csak fekszik
amúgy azt vettem észre hogy mindegyik férfi neve I-vel kezdõdik Ivan,Ismael,Inaki,Igor
10/10
rockqueen 2012 júl. 09. - 17:31:20 10/10
(514/1433)
Amúgy simán lehetett látni, hogy honnan készült a felvétel.
Annyira bírom, hogy ilyen gonosz Adolfo, meg amikor kiborul Javier. Carola nem vesztegette az idõt, elég hamar rányomult Gonzalora a pénzért. Kíváncsi vagyok, hogy most hogyan fog reagálni Gonzalo. És a Mabell-Eva találkozásra vagyok még kíváncsi.